New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Shanle IA 😕 Valamiről lemaradtam? Ki fog itt OLB-t játszani????clbass
Én se hallottam semmit a héten. Térd baja baja van, nem is edzett, ennek ellenére probable státuszban volt. Érdekes.
Úgy érzem ezen a meccsen kevés lesz a 3-4. És nem azért, meg kevésbé eredményes. :/

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Shanle IA 😕 Valamiről lemaradtam? Ki fog itt OLB-t játszani????
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nem annyira football, de annál inkább New Orleans:
http://www.youtube.com/watch?v=m_SMk42zcfI
Egyszer el kell ide jutnom :rolleyes:
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
majd fut Mr. Július 😀 😀 😀 😀



több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Thomas továbbra sem edzett, nem játszik vasárnap sem

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jó, persze ettől azért még meggyőzheti őt Wili hogy neki itt van a legjobb helye, csak nem ez a realitás. Aztán ha a SD ingyen is elengedi, akkor nem lehet valami jó állapotban.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
érdekes amit írsz atapapa, ez a fajta magyarázat meg sem fordult bennem.

teljesen érthető, világos, szóval akkor én már abba is hagyom a Lights Out dreamet...... Kár, jó volt töprengeni rajta, de olvasva a kommentedet, végre leesett nekem is (itt a trade és az ingyen érkezés témára gondolok).

Bell meg száll ide - száll oda. Lehet, hogy a hozzáállásával van baj, vagy csak szerencse nincs, de ez már komoly leszállás.
Julius Jones régen futott normális O-fal mögött szerintem. Ivory és Betts nem igazán vált be, talán utóbbi valamivel jobb.
Amíg PT és Bush sérült, addig sem adhatjuk fel a futást, mert akkor nem fogunk meccset nyerni.



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Bell: ha jól tudom ilyenkor a cseréket a ligának jóvá kell hagynia, szóval nem hiszem hogy szabálytalanul váltak meg tőle
Ha Merriman ingyen igazolható lesz, akkor a helyében nem ide jönnék, mivel nem tudunk sokat fizetni, jelenleg a rájátszás se biztos, és a szisztéma se rá van szabva. Ha cseréltünk volna érte, akkor kénytelen lenne alkalmazkodni, így biztosan lesz számára a miénknél rokonszenvesebb ajánlat.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Kicsit nem Saints hírek, de könnyen lehet közünk hozzá.
1. Mike Bell el lett cserélve a Phillyből... Nem volt benne egy no-trade-clause a szerződésében, amivel bebiztosították, hogy nem matcheljük az ajánlatukat? 😮
2. Merriman I.R., de ha felépül elvileg szabadon igazolható lesz. Offseasonben volt már róla szó, és őszintén szólva tényleg nem vagyunk jók a poszton. :/ Nem illene a rendszerbe, de talán erre az évre el lehetne hozni nem sok pénzért.
Bocsánat, én nem/sem szeretem ezeket a pletykákat, de ez 2 tényleg komoly dolog. 😊

Egyébként PT megint nem fog játszani, és Bush is leghamarabb a Steelers ellen tér vissza. Julius Jones csak 3. futó lesz addig, nem biztos, hogy jó ez.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sok embernek a szokásosnál is maradandóbb élményeket okozott az SB-győzelem 😊
http://www.wwltv.com/news/local/A-Super-Bowl-baby-boom-Doctors-say-its-here.html

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Igazán kiváló hírek ezek, na.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A végén még lehet hogy Ivory sittre kerül pár hónapra egy tavalyi incidens miatt (ezért se draftolták).
Ma a Porter, Bush, Thomas trió mellett Gay se edzett fejfájás miatt. Ez nem sok jót sejtett egy agyrázkódás után

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Carney szintén kivágva. Hartley újra a kicker.csabi19
Ezt kb. így is gondoltam. Nem a kihagyott FG miatt van ez szerintem, sokkal inkább azért, mert kb. így volt tervezve. Szurkolok Hartleynak, ha most nem hibázna év végéig, szerintem szobrot is kapna New Orleansban 😊

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Wynn lett kivágva, hogy legyen hely Jones-nak.
Carney szintén kivágva. Hartley újra a kicker. Remélem már nem lesz ezzel semmi variálás, inkább maradjon Hartley egész évre, ha egy kicsit rosszabb számokat hoz, akkor is.
Matt Giordano special teamer sign.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
végül is dolgozott már Paytonnal

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Julius Jones sign.
Ezek szerint PT még nem játszhat egy ideig, de a héten biztos.
Nem tudom, hogy jobb-e, mint Betts. Ivory biztos marad az, aki volt eddig.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
De de. sőt ha ilyen marad a játékunk, nagyon fasza helyen húzhatunk majd.....Kájzerszóze
Azért nagy valószínűséggel még így is az második 16 között fogunk húzni 😊 Annyira még nem ment el a csoport, és az Atlanta sem 100%-osan ragyog, de ellenben sokkal szerencsésebbek, mint mi... (int után fumble recovery, ugye 😀 )

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
De de. sőt ha ilyen marad a játékunk, nagyon fasza helyen húzhatunk majd.....



több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lehet hogy Wells>Robinson, de Wells-ért tavaly nem lett volna elég odaadni az idei első kört. De még úgyse ment volna hogy tavalyi negyedik kör plusz idei első.
Ha így fantáziálunk már, Wells helyett sokkal jobb lett volna valamelyik USC-s LB-ért cserélni, de az se lett volna reális.atapapa
Na, idén majd jobb draftunk lesz.... De nem korai még kicsit? 😉
Fő az optimizmus!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet hogy Wells>Robinson, de Wells-ért tavaly nem lett volna elég odaadni az idei első kört. De még úgyse ment volna hogy tavalyi negyedik kör plusz idei első.
Ha így fantáziálunk már, Wells helyett sokkal jobb lett volna valamelyik USC-s LB-ért cserélni, de az se lett volna reális.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
én így utólag nagyon örülök annak, hogy nem draftoltuk Wells-t. Tavaly rinyálhatott volna, hogy első körösként csak momentumokat kap, plusz sérülékeny ő is.

Egyre inkább az a trend, hogy jó falemberek kellenek, őket kell megfizetni, mert ők nem amortizálódnak le 4-5 év alatt és mögöttük egy közepes RB is tud produktív lenni, rossz fal mögött viszont a legjobb futónak se terem babér.atapapa
Adom, és mondtam is, hogy felesleges lenne, ha mindenki egészséges, tegnap se játszott jól, csak sokat, de csak annyit akartam mondani, hogy Wells > Robinson. Nem egy nagy megállapítás, de gyanús, hogy igaz. 😊
Falunk meg éppen van, Tennant talán jó lesz majd Goodwin helyett (tegnap is miatta nem lehetett elindítani egy playt a 2-min. warning előtt), egyébként nincs baj nagyon. Defensive falunk viszont nincs. 😕

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
örülök neki hogy draftoltunk egy fantasy CB-t az első körben... én az SB megnyerése után már azt mondtam, hogy nekem már semmilyen elvárásom nincs a csapat felé, de azt el kell ismerni, hogy az utóbbi két draftot kegyetlenül elszúrták PaytonékJJ Tiller
Szerintem ez túlzás. Azért mert a 2009-ben behúzott két negyedik körös nincs a csapatnál? A másik két pick itt van és fontos elemei a csapatnak.
2010-ről pedig felesleges még mérleget vonni szerintem, Robinson feltámadásában én se bízom, de Brown, Tennant, Graham még viheti valamire.atapapa
Egyre inkább sajnálom, hogy tavaly nem húztuk be Wells-t az idei első körösért cserébe. Akkor, és azóta se tetszene, főleg, hogy ha mindenki egészséges semmi gond nem lenne a poszton, de legalább cserébe nem kellene látni Robinson-t Saints mezben. Vagy legalább nem 1. körösként.
Tavalyi draft nem rossz, bár nem is jó, idei meg szerintem 2 év múlva egész jó lehet, ha tényleg bejönnek a fent említett játékosok.csabi19
én így utólag nagyon örülök annak, hogy nem draftoltuk Wells-t. Tavaly rinyálhatott volna, hogy első körösként csak momentumokat kap, plusz sérülékeny ő is.

Egyre inkább az a trend, hogy jó falemberek kellenek, őket kell megfizetni, mert ők nem amortizálódnak le 4-5 év alatt és mögöttük egy közepes RB is tud produktív lenni, rossz fal mögött viszont a legjobb futónak se terem babér.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
örülök neki hogy draftoltunk egy fantasy CB-t az első körben... én az SB megnyerése után már azt mondtam, hogy nekem már semmilyen elvárásom nincs a csapat felé, de azt el kell ismerni, hogy az utóbbi két draftot kegyetlenül elszúrták PaytonékJJ Tiller
Szerintem ez túlzás. Azért mert a 2009-ben behúzott két negyedik körös nincs a csapatnál? A másik két pick itt van és fontos elemei a csapatnak.
2010-ről pedig felesleges még mérleget vonni szerintem, Robinson feltámadásában én se bízom, de Brown, Tennant, Graham még viheti valamire.atapapa
Egyre inkább sajnálom, hogy tavaly nem húztuk be Wells-t az idei első körösért cserébe. Akkor, és azóta se tetszene, főleg, hogy ha mindenki egészséges semmi gond nem lenne a poszton, de legalább cserébe nem kellene látni Robinson-t Saints mezben. Vagy legalább nem 1. körösként.
Tavalyi draft nem rossz, bár nem is jó, idei meg szerintem 2 év múlva egész jó lehet, ha tényleg bejönnek a fent említett játékosok.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Robinsonon azért nem volt annyi YAC, mert safetyben rendesen túlbiztosították.
Számomra az volt furcsa, hogy simán benyomták második CB-nek, megelőzve a jóval rutinosabb Gayt.

De a tegnapi meccs nem a védelmen ment el.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
én az SB megnyerése után már azt mondtam, hogy nekem már semmilyen elvárásom nincs a csapat feléJJ Tiller
Igen, nekem is ez kéne. Telhetetlen voltam, bosszút is állt rajtam (rajtunk?) az élet 😊 Most már elszálltak a nagy elvárások belőlem, így nyugodtan nézem a következő meccset. (Mondjuk azt nem garantálom, hogy egy 3&goal stop-fumble elszúrásánál nem vágom oda megint az egeret a falhoz 😀)