New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
robinson akkor is nagy homály. kiváncsi lennék, ki látott benne és mit?????Kájzerszóze
jó kérdés. teljesen máshol jár, szerintem nem is ebben a dimenzióban... volt egy-két megmozdulása, de ennyi elkapás... oké, hogy nem volt túl sok YAC (bár az is volt), de .... ááá nem is értem

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
robinson akkor is nagy homály. kiváncsi lennék, ki látott benne és mit?????



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
örülök neki hogy draftoltunk egy fantasy CB-t az első körben... én az SB megnyerése után már azt mondtam, hogy nekem már semmilyen elvárásom nincs a csapat felé, de azt el kell ismerni, hogy az utóbbi két draftot kegyetlenül elszúrták PaytonékJJ Tiller
Szerintem ez túlzás. Azért mert a 2009-ben behúzott két negyedik körös nincs a csapatnál? A másik két pick itt van és fontos elemei a csapatnak.
2010-ről pedig felesleges még mérleget vonni szerintem, Robinson feltámadásában én se bízom, de Brown, Tennant, Graham még viheti valamire.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egyébként annyira nincs ok még temetni az idényt. Most hogy aludtam rá egyet, azért annyira nem állunk vészesen. 3-2, az Indy is így áll, ráadásul ők két csoport ellenféltől kapott ki. Ha visszaemlékeztek tavaly a Cards sokat segített nekünk a Vikes megverésével, egy közel hasonló szituációban.

Amit nagyon sajnálok, hogy a vereség közvetve a meccsen jó teljesítményt nyújtó Bettsen ment el. Meg persze azon, hogy nem sikerült összekaparni két kiharcolt fumble. Sokszor van pechünk idén, még ha jól is játszunk épp, ez tény. Tény, hogy a sérültek is nagy különbséget jelentettek volna. (Robinson <<<<<<<<<<<<<<<<<<< Porter...)

Mind1, nincs még vége az idénynek, a Dallas rosszabbul áll, mint mi, az Indy is 3-2-vel áll. Jövő héten meg kell verni a Tampát (nehéz lesz), utána jön hozzánk a Browns. Le sem merem írni, hogy papíron mindkét meccs W, mert idén ez semmit nem jelent. Jövő hétre már semmilyen eredmény nem lesz csalódás, gyakorlatilag az eddigi elvárásaim negyedére csökkentek, így könnyebb lesz meccset nézni.Gyurma Pappa
ahogy 1 hete is céloztam rá, nem azzal van a baj, hogy számszerűleg már elérhetetlen lenne a PO, hanem azzal, hogy nem látni azt, amitől egyhuzamban tudnánk nyerni a meccseket.
aztán nekünk az eddigi sorsolás sétagalopp volt ahhoz képest, ami most fog következni, az AFC North csapatai közül még egy se volt meg, a jelenlegi formánk alapján a Cleveland ellen van esélyünk. Talán.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
örülök neki hogy draftoltunk egy fantasy CB-t az első körben... én az SB megnyerése után már azt mondtam, hogy nekem már semmilyen elvárásom nincs a csapat felé, de azt el kell ismerni, hogy az utóbbi két draftot kegyetlenül elszúrták Paytonék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
eheti Vilma közhely: Tuff loss today...we win as a team, we lose as a team... and as a team... we got to get better. That's what champions do.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Egyébként annyira nincs ok még temetni az idényt. Most hogy aludtam rá egyet, azért annyira nem állunk vészesen. 3-2, az Indy is így áll, ráadásul ők két csoport ellenféltől kapott ki. Ha visszaemlékeztek tavaly a Cards sokat segített nekünk a Vikes megverésével, egy közel hasonló szituációban.

Amit nagyon sajnálok, hogy a vereség közvetve a meccsen jó teljesítményt nyújtó Bettsen ment el. Meg persze azon, hogy nem sikerült összekaparni két kiharcolt fumble. Sokszor van pechünk idén, még ha jól is játszunk épp, ez tény. Tény, hogy a sérültek is nagy különbséget jelentettek volna. (Robinson <<<<<<<<<<<<<<<<<<< Porter...)

Mind1, nincs még vége az idénynek, a Dallas rosszabbul áll, mint mi, az Indy is 3-2-vel áll. Jövő héten meg kell verni a Tampát (nehéz lesz), utána jön hozzánk a Browns. Le sem merem írni, hogy papíron mindkét meccs W, mert idén ez semmit nem jelent. Jövő hétre már semmilyen eredmény nem lesz csalódás, gyakorlatilag az eddigi elvárásaim negyedére csökkentek, így könnyebb lesz meccset nézni.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
inkább itt válaszolok:

Én szimplán kíváncsi voltam, szerintem, ha meglesznek a hiányposztokra a játékosok és bent lesz még, nyugodtan le lehetne igazolni, bár ez még messze van, koncentráljunk a jelenre, és ti se holmi statisztikákat meg multbéli teljesítményeket vegyetek alapul. 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Annyira nem lett ellazsálva, csak írtak pár könyvet, szerepeltek sorozatban és a pálya közelében nem volt akkora pörgés.
És az amerikai fociban, ilyen szinten, ahol minden csapatban szuperatléták vannak és nüanszok döntenek, nagyon sokat számít, hogy ki mennyire éhes.
Nálunk most minden csapatrészben van legalább egy homokszem, ami a gépezett teljes végét jelenti.

Nem lett volna nagy gáz a mai különben, de miután egy domináns drive végén Carney kihagyta az FG-t, teljesen hitehagyott lett az offense, tök olyan érzésem volt, mint amikor 2 éve a Carolina ellen vezettünk egy 90valahány yardos drive-ot, majd Mare elkúrta a FG-t.
Buktuk azt a meccset is.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Akkor se haragszom rájuk, ugyanők nyerték a bajnokságot, ilyen a foci.
Viszont ha szeretnénk még valami értelmeset kezdeni addig, amíg Brees karrierben van, akkor valahonnan kéne teremteni egy Rúgót, így nagy betűvel.atapapa
Ez mind jó, de mégis ennyire el lett lazsálva a TC meg az egész felkészülési idő? Mindenki forgatta a reklámokat meg zabálta a fánkot? Csak annyit lehet látni hogy egy lélek nélküli offense probál valamit összehozni. A defenset becsülöm, ő bennük ott a tartás és odateszik magukat, ez még talán elég is lenne, hogyha az O ott folytatná ahol tavaly abbahagyta.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Akkor se haragszom rájuk, ugyanők nyerték a bajnokságot, ilyen a foci.
Viszont ha szeretnénk még valami értelmeset kezdeni addig, amíg Brees karrierben van, akkor valahonnan kéne teremteni egy Rúgót, így nagy betűvel.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
nincs ok az aggodalomra csak simán Shockey-nak kell passzolni és megvan a meccs, nagy vonalakbanFucu
Shockey kicsit sérült. Szerencsére csak egy kicsit.
Egyébként, ha annyira rosszul védekeztek TE ellen, lehetne játszatni Graham-et is sokat. Mondjuk a második félidőben, ha van elég előny... 😛 Bár szerintem sokat lesz használva D. Thomas, aki helyett inkább lehetne erőltetni Graham-et, ha már elkapnia kell és nem blokkolnia.

Egyébként én alapból vagyok negatív, nem csak most. 😊 A 49ers meccsen kívül mindegyik előtt úgy mentem neki, hogy cink lesz. Szerencsére csak egyszer volt igazán.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nincs ok az aggodalomra csak simán Shockey-nak kell passzolni és megvan a meccs, nagy vonalakban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
PT biztos, hogy nem játszik a hétvégén a Cardinals ellen.
Elvileg nekik a legrosszabb a védelmük futás ellen, tehát annyira talán nem lesz baj, ha SP használja majd a fejét, és nem csak passzoltatja Brees-t.
Ezt a Cardinals-t csapni kell, főleg, hogy először kezd náluk egy UDFA QB, azért csúnya lenne kikapni, akár Porterrel, akár Porter nélkül. Bár minden csapatot kellett volna eddig, és mégsem sikerült. 😕 És a Cardinals se lesz sima, sajnos érzem...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Én Ivoryban csak azt a pozitívumot látom hogy nagyon nehéz levinni. De nem keresi a lyukakat csak fut előre azt tökmindegy neki "hol ki merre mivan", meg hát a labdabiztosság...EasyGhost
Ivorytól azért nem lehet sokat várni hirtelen, mert eléggé tapasztalatlan. Az egyetemen negyedannyi futáskísérlete volt, mint például Thomas-nak. Az kétségtelen, hogy a falban nehezen találja a lyukat és ha meg is találja, elég körülményesen oldalaz. De nekem nagyon bejön a tömege és a hozzá társuló sebesség.

Ma se edzett Thomas és Smith.atapapa
Fizikális futó 😊 Egyébként tényleg nagyon jó lenne, de nem alldown backnek, és nem úgy, hogy amikor igazán kell, eldobálja a labdát. Az Atlanta elleni 4&1 kimondottan dühítő volt, a Carolina elleni fumble-t inkább megemésztem, ilyeneket AP is szokott csinálni 😛

Érdekes lesz Smith nélkül játszani, kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha most jobban teljesítene a fal, mint vele. Idén eléggé halovány eddig az 1 sackjével, miközben a legtöbb sacket elért DT jelenleg a ligában Ellis... Az is érdekes, hogy rajta kívül még 3 játékosunk ért el sacket, ami eléggé kiábrándító...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én Ivoryban csak azt a pozitívumot látom hogy nagyon nehéz levinni. De nem keresi a lyukakat csak fut előre azt tökmindegy neki "hol ki merre mivan", meg hát a labdabiztosság...EasyGhost
Ivorytól azért nem lehet sokat várni hirtelen, mert eléggé tapasztalatlan. Az egyetemen negyedannyi futáskísérlete volt, mint például Thomas-nak. Az kétségtelen, hogy a falban nehezen találja a lyukat és ha meg is találja, elég körülményesen oldalaz. De nekem nagyon bejön a tömege és a hozzá társuló sebesség.



Ma se edzett Thomas és Smith.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Félre ne érts, tudom, hogy évről-évre változik a csapat... de a Saints nem változott... Akik tavaly zseniálisak voltak, idén közepesek... mind1, elviekben találkozhatunk az NFC döntőben is 😉

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
mondjuk ahhoz jobb ha hozzászoktok , h a tavalyi az a tavalyi , a 3 évvel ezelőtti az a 3 évvel ezelőtti , az idei meg az idei csapat.
szóval az ilyeneknek nem látom értelmét mint pl ha brees-henderson , ha a tavalyi drop mentes év stb... szóval az idei superdomebeli vereséget ezzel nem lehet magyarázni szvsz.

ezzel együtt jelenleg még mindig jobbak vagytok papíron , de h ez majd kijön e a szezon végéig és mi áll majd a csapatok mellett meglátjuk...

am. a védelmünk , főleg. a sec. ugyanolyan szar mint tavaly is volt , csak idén gyártjuk a turnovereket , ami eddig nem annyira volt jellemző... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
.szerencsénk az volt persze , de ettől függetlenül inkább a turnoverek miatt kaptatok ki , és ezek mindenképpen a mi javunkra írandóak. 😀peach
az elejével egyetértek, a második felével nem.
1. INT: szerencse. ha tavalyi koncentrált Brees-Henderson páros van, sima elkapás, és "wow, how brilliant"
2. INT: szerencse. ha Grahamnek kicsi esze van, akkor előre lép, és nem INT
3. FUMBLE: rookie mistake, szerencsétek volt, ott kurvára nem a védő érdeme volt, ez az esetek 10%-ban kicsúszó labda, na bumm
Kihagyott FG...

Mind1, egy szó mint száz: tavaly sokkal jobb képet mutatott a védelmetek, mégis 2-0 lett Saints oldalra a mérleg, igaz kemény meccseken...

Elfogadom, hogy Atlantában épül egy superbowl győztes esélyes csapat, de egyelőre, papíron, jobb csapat a Saints... Ha a mutatott játék feljavul ehhez (és visszatérnek a fontosabb sérültek, beleértve Ingramot, Sharper is), tudunk nyerni a Georgia Dome-ban, és akkor helyreáll a világ rendje...

A fentiek személyes vélemények 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ata, ezt a képet az egyik super bowl game programban találtam. Gondoltam nem csak nekem tetszik.
deacon75
ez nagyon nyami, köszi, le is mentettem

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Én Ivoryban csak azt a pozitívumot látom hogy nagyon nehéz levinni. De nem keresi a lyukakat csak fut előre azt tökmindegy neki "hol ki merre mivan", meg hát a labdabiztosság...
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
igazán komoly ellenfelünk nem volt (nem, az Atlanta sem az, a tavalyi csapat, a tavalyi játékkal, ezt az Atlanta védelmet meg kellett volna, hogy zabálja, könnyed 3-4 TD előnnyel).
Gyurma Pappa
😂 😂 😂peach
😂
Konkrétan az év elején még 4., ill. 5. számú futónak számító játékosok játszottak most. Tehát őket nem volt nehéz megállítani, gyakorlatilag ami yardot hoztak, az az OL érdeme. Számíthattatok a sok passzra. Így azért nem nehéz jól védekezni ellene.
Továbbá sok volt a drop. Bár ez egész évre jellemző, de így van. És ha mondjuk a Vikings meccs után már jön Carney vagy akárki más, megint csak W.
Tehát nem értem mi volt a vicces Neked. A 3-4 TD? Hidd el, egy egészséges és dropmentes csapat lazán hozza. És a tavalyi Saints-re ez igaz.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
igazán komoly ellenfelünk nem volt (nem, az Atlanta sem az, a tavalyi csapat, a tavalyi játékkal, ezt az Atlanta védelmet meg kellett volna, hogy zabálja, könnyed 3-4 TD előnnyel).
Gyurma Pappa
😂 😂 😂peach
2010-09-26 19:25:16
védelem nélkül azért piszok nehéz lesz , brees azt csinál gyak. amit akar , jó lenne legalább valami kis minimális ellenálllást kifejteni...peach
Még a máktenger előtt írtad 😉Gyurma Pappa
éppen ezaz! brees így passzolt v. 370 yardot , azért ez elég szép nagy , beszédes szám , mégis kikaptatok... nemhiszem h a tavalyi brees passzolt volna ellenünk 500 yardot , kb. ennyi a 3-4! TD difi....szerencsénk az volt persze , de ettől függetlenül inkább a turnoverek miatt kaptatok ki , és ezek mindenképpen a mi javunkra írandóak. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ata, ezt a képet az egyik super bowl game programban találtam. Gondoltam nem csak nekem tetszik.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
igazán komoly ellenfelünk nem volt (nem, az Atlanta sem az, a tavalyi csapat, a tavalyi játékkal, ezt az Atlanta védelmet meg kellett volna, hogy zabálja, könnyed 3-4 TD előnnyel).
Gyurma Pappa
😂 😂 😂peach
2010-09-26 19:25:16
védelem nélkül azért piszok nehéz lesz , brees azt csinál gyak. amit akar , jó lenne legalább valami kis minimális ellenálllást kifejteni...peach
Még a máktenger előtt írtad 😉