New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó

Drew said that his wife Brittany has told them that the team comes first and she won't tell him if labor happens around game time.atapapa
Vicces lenne, ha snap közben lejönne: "Bocs! megyünk szülni!" 😂zemanla
Az se lenne csúnya, ahogy full felszerelésben befut a kórházba 😀

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
kábé a roster fele rajta van a mai sérült-jelentésen
A legújabb egyáltalán nem edző ember Will Smith.
Harper, Prioleau és Shockey óvatoskodott, a többiek azért fullon nyomták, név szerint Colston, Stinchcomb, Strief, Ivory, Torrence, Young, Gay, Arnoux, Waters, Graham, Wilkerson

Talán akkor Gay visszatérhet most és nem kell Robinsonnak kezdenie.

Brees második gyereke bármikor megszülethet, de
Drew said that his wife Brittany has told them that the team comes first and she won't tell him if labor happens around game time.atapapa
Vicces lenne, ha snap közben lejönne: "Bocs! megyünk szülni!" 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
kábé a roster fele rajta van a mai sérült-jelentésen
A legújabb egyáltalán nem edző ember Will Smith.
Harper, Prioleau és Shockey óvatoskodott, a többiek azért fullon nyomták, név szerint Colston, Stinchcomb, Strief, Ivory, Torrence, Young, Gay, Arnoux, Waters, Graham, Wilkerson

Talán akkor Gay visszatérhet most és nem kell Robinsonnak kezdenie.

Brees második gyereke bármikor megszülethet, de
Drew said that his wife Brittany has told them that the team comes first and she won't tell him if labor happens around game time.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
fokozzuk: Reis IRatapapa
Na, vazzzze! Mi lesz itt???? :/zemanla
Mindenki bukja a tippelést 😊hayden
Lesz is egy kis meglepim a 8. héten 😊

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
csodásGyurma Pappa
fokozzuk: Reis IRatapapa
Na, vazzzze! Mi lesz itt???? :/zemanla
Mindenki bukja a tippelést 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Porter 4 hét...atapapa
csodásGyurma Pappa
fokozzuk: Reis IRatapapa
csodásabb

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Faszomat abba hogy csak a 10. héten lesz bye week. :/
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Porter 4 hét...atapapa
csodásGyurma Pappa
fokozzuk: Reis IRatapapa
Na, vazzzze! Mi lesz itt???? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Porter 4 hét...atapapa
csodásGyurma Pappa
fokozzuk: Reis IR

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Porter 4 hét...atapapa
csodás

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Porter 4 hét...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
15-1-hez hatalmas formajavulás kéne 😀
atapapa
Benne van a csapatban 😉

Egyébként nekem a plusz pontok:
- Shockey: egyértelműen jó, nőtt benne az alázat, és ez jó!
- Harper: jól védekezik passz ellen is, futás ellen is, látszott most is a hiánya
- Ellis: 3 sack 4 meccsen, parádés DT teljesítmény
- Roby: egyszerűen zseniális, amit az ember művel ST-ben, már a második fumble-t szedte össze, plusz jók a visszahordásai is, szerintem minden meccsen legalább két-három tackle is van
- Dunbar: fejlődik, magához képes jobb lett, mondjuk a választékból nem nehéz, sajnos OLB-ben nem vagyunk eleresztve, Shanle pedig csak romlik, romlik, és tovább romlik...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
15-1-hez hatalmas formajavulás kéne 😀

a W az W, de én valami önbizalmat építő W-t vártam végre
Egy kinti oldalon olvastam, hogy Brees-t reggel 5 után látták edzésre érkezni, szerintem ő is érzi, hogy van mit bepótolni a programokkal teli holtszezon után.
Shockey-nak igaza volt tavaly: ha Brees-t meg akarja előzni az edzésbe jövet, akkor bent kéne aludnia 😊

Shockey az egyik pozitív meglepetés nekem idén, lejtőt vártam tőle, dropolgat ő is, de rendben van. A másik meg Ellis, idén pro bowl-szintet mutat, tegnap is sack, TFL, 2 PD, 1 hit.
Brees meg megelőzte Brooks-t, már a franchise második legtöbb yardot passzoló irányítója, csak Manning előzi még, de őt is befoghatja idén, 2300 yard kell hozzá

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Jonathan Vilma: we all know it was definitely a close one...but when we're 15-1 no one will remember if it was close or not... a win is a win baby!! on to da next one!!

ennyi.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Igen, épp ezt is akartam írni: hogy igazán komoly ellenfelünk nem volt (nem, az Atlanta sem az, a tavalyi csapat, a tavalyi játékkal, ezt az Atlanta védelmet meg kellett volna, hogy zabálja, könnyed 3-4 TD előnnyel). Egyszerűen alig akarunk beindulni, hibázunk, Brees hiába a régi, így nehéz lesz.

2008-hoz képest az a különbség, hogy akkor semmi, de semmi védelmünk nem volt a mostanihoz képest sem. Ennyit már fejlődtünk.

Mondjuk az idei évben sokkal kiegyenlítettebb az egész NFL. Az Indy is 2-2-vel áll...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
3-1.
több jót nem tudok említeni a mai meccs kapcsánatapapa
Én igen. Betts, Ivory (eltekintve a labdabiztosságtól, de majd belejön, újonc hiba) tudta helyettesíteni PT-t, Bush-t. Brees-zel nem volt gond, special team működik. Momentumokon múlott az egész, két komoly védőhibánk volt, abból lett a két TD (a másodikhoz retek nagy mázli kellett a Panthersnek), egyébként a támadói egyéni hibák okozták a kellemetlenséget. Nem lehet két fumble egy meccsen, miközben simán sétálgatunk a pályán...Gyurma Pappa
ez mind szép lenne, ha nem egy 0-3-mal érkező, átlagban 10-nél több ponttal meccseket bukó csapat lett volna az ellenfél. Nagyjából nem sok kellett ahhoz, hogy az 1/1 egyik legnagyobb esélyesétől (főleg most már Smith nélkül) kikapjunk.

Persze most se volt szerencsénk, de Brees csak checkdownokból élt, a WR-ek dobálták a labdákat, a futás ment, de a futás menni is fog ilyen fallal, ha Payton tekintete meccsenként ötnél többször téved az előtte lévő lista lábjegyzetére (ott lehet a playbookból átmentett 2-3 futóplay).

Teljesen rozsdás az egész csapat, megköszönhetjük a sorsolásnak, hogy komoly ellenfeleket csak október végétől tesz elénk, addig van még idő formába lendülni a sok buli, reklámforgatás és interjú után.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
3-1.
több jót nem tudok említeni a mai meccs kapcsánatapapa
siralmas és 3-1


Az Öreg előtt azért le a kalappal 😀



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
3-1.
több jót nem tudok említeni a mai meccs kapcsánatapapa
Én igen. Betts, Ivory (eltekintve a labdabiztosságtól, de majd belejön, újonc hiba) tudta helyettesíteni PT-t, Bush-t. Brees-zel nem volt gond, special team működik. Momentumokon múlott az egész, két komoly védőhibánk volt, abból lett a két TD (a másodikhoz retek nagy mázli kellett a Panthersnek), egyébként a támadói egyéni hibák okozták a kellemetlenséget. Nem lehet két fumble egy meccsen, miközben simán sétálgatunk a pályán...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
3-1.
több jót nem tudok említeni a mai meccs kapcsán

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Se Harper, se Thomas, se Hartley nem aktív ma. Nem csak futni nem fogunk, hanem ellenünk is sokat fognak futni, Harper hiányozni fog a boxból :rolleyes:

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
AA vissza PS-be, onnan meg Wynn a keretbe, vagyis Thomas valszeg pihizik ma

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Egyet értünk kb.

greer és poter nagyon jó CB-k. szerintem. emiattatt 3 vagy 4 Wr-t kell feltenni - az első ket védhető, de a többi...

Rábaszásos.

Ezt mindenki látja is ráadásul. Lehet most WR témában agyalni, de a TE bűvédekezésünk meg fos.

Ez így kevés lesz, Jenkins nélkül és vele is. Szar!!!!

Miért vagyunk ennyire szarok futás ellen akkor?



több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az IR nem változott tegnap óta, Thomas nem fog játszani? :rolleyes:
atapapa
fasza... Ivory-Betts-Hill trió annyira nem karcol :/


Felvettem twitteren az Official_Saints-t, tegnap benyomtak egy képet Porter öltözőszekrényéről 😛

atapapa
OWNED!!! Ilyet akarok! 😀Gyurma Pappa
Nekem is jól mutatna az íróasztalon...... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Az IR nem változott tegnap óta, Thomas nem fog játszani? :rolleyes:
atapapa
fasza... Ivory-Betts-Hill trió annyira nem karcol :/


Felvettem twitteren az Official_Saints-t, tegnap benyomtak egy képet Porter öltözőszekrényéről 😛

atapapa
OWNED!!! Ilyet akarok! 😀

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az IR nem változott tegnap óta, Thomas nem fog játszani? :rolleyes:

atapapa
Na, az beb@szna...... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞