New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A mai sérültlista szerint se Harper, se Thomas nem edzett. jó hír, hogy Brees-t viszont nem is említik.
Azért Brees elmondta, hogy a térdre még fáj, de sokkal jobb mint hétfőn volt.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
1 week 1 game: azért a Carolina ellen, az eddigiek alapján, viszonylag kevés aggódni valónk van, ha bemennek a FG-k, akkor nem lesz nagyobb gond.

A védelemhez annyit: Jenkins kb. 0 emberfogásban, mínusz 0 run supportban (nem olvas elég jól (reméljük, hogy még nem)), Sharperrel az utóbbi javulna, és akkor, egyértelmű passz szituációkban játszhatna Jenkins Harper helyett SS-t, mert azt az évek megtanultuk, hogy Harpert nem elsősorban a kimagasló passz elleni teljesítménye miatt szeretjük (bár hozzátenném, eddig ő nekem a legtöbb fejlődést mutató playa a csapatban).

Ingram: kelleni fog, mert nincs jó coverage LB a csapatban, Mitchellnek vannak jó pillanatai, de nem elég konzisztens, Shanle passz ellen mínusz 0, Dunbar már csak 0, Vilma meg nem tudja bezónázni az egész pályát.

Amit viszont meg kell védeni az a fal. Ellis már két sacknél tart, Smith és gyűjtött egyet végre, és igyekeznek szépen alkotni, mind. Többször belenyúltak passzokba, volt blokkolt extra. Lesz ez jobb is!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerk.: @ ata: Igazából azért gondoltam jónak a Jenkins-to-CB dolgot, mert akkor Sharper és Jenkins is pályán lehetne. Nagyobb esély egy defense big play-re. Szerintem. Bár GW valószínűleg kitalálja jót. 😊csabi19
Ha Jenkins olyan jó corner lenne mint safety, akkor ez így lenne. De úgy néz ki, hogy FS-ként az igazi.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Neee!!!
Adrian Arrington waive. 😕 😕 😕
Mehet vissza a PS-be. Idén is. Most lettem ideges, de tényleg, miért nem tud Hartley normálisan rúgni...???

Szerk.: @ ata: Igazából azért gondoltam jónak a Jenkins-to-CB dolgot, mert akkor Sharper és Jenkins is pályán lehetne. Nagyobb esély egy defense big play-re. Szerintem. Bár GW valószínűleg kitalálja jót. 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Pedig nagyon jellemző, hogy harmadik kísérleteknél, "sok"elkapós felállásnál nem Greerre vagy Porterre, hanem Gayre (a hétvégén Robinsonra) dobálnak. Ami persze logikus is.atapapa
Azért 4 Greer/Porter szintű CB durva lenne egy csapatnál, körülbelül csak futnának. 😊
csabi19
Én ezt inkább úgy fordítanám le, hogy annyival rosszabbak vagyunk a Greer/Porter duó mögött CB-ben, hogy az elvileg jelentéktelenebb játékerőt képviselő 3. vagy 4. számú elkapók erőltetése kifizetődőbb, mint a top WR-eknek dobálni.


Akkor lesz ez érdekes, ha Sharper (és Ingram) végre játszik. Könnyen el tudnám képzelni, hogy Jenkins biztos passz szituációknál mint CB megy föl, Sharper meg marad FS-ben.
csabi19
A tavalyi tapasztalatok alapján Jenkins szerintem alig jobb CB-nek, mint Gay, főleg emberfogásban, szóval ezt a forgatókönyvet nem erőltetném.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A 3. számú elkapűs dolgot nem vettem kifejezetten észre, de lehet benne valami.
Kájzerszóze
Pedig nagyon jellemző, hogy harmadik kísérleteknél, "sok"elkapós felállásnál nem Greerre vagy Porterre, hanem Gayre (a hétvégén Robinsonra) dobálnak. Ami persze logikus is.atapapa
Azért 4 Greer/Porter szintű CB durva lenne egy csapatnál, körülbelül csak futnának. 😊
Akkor lesz ez érdekes, ha Sharper (és Ingram) végre játszik. Könnyen el tudnám képzelni, hogy Jenkins biztos passz szituációknál mint CB megy föl, Sharper meg marad FS-ben. Arra pont jó lenne, olvasni tudja a játékot, és el is kapja a labdát, ha ott van. Ingramet csak azért írtam, mert ő azért a gyorsabb LB-k közé tartozik. Ha nem is a ligában, de itt biztos, ha már Casillas IR, Arnoux meg nem elég jó a ST-n kívül.

Mellesleg Grahamnek volt pillanata a hétvégén. Ennek lehet örülni.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A 3. számú elkapűs dolgot nem vettem kifejezetten észre, de lehet benne valami.
Kájzerszóze
Pedig nagyon jellemző, hogy harmadik kísérleteknél, "sok"elkapós felállásnál nem Greerre vagy Porterre, hanem Gayre (a hétvégén Robinsonra) dobálnak. Ami persze logikus is.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
érdekesek ezek, amiket írál.
nézed a meccset és azt mondod, jaj megint nagyon simán futnak ellenünk. a statisztika meg meg is mondja, hogy sokat és sokszor futnak ellenünk, emiatt meg nyilván a srác, aki pontosabban dob egy íjásznál, sokat csücsül.

így a gyanú máris tény lesz.

A TE-védekezés szintés jogos, szarul megy. Elég szarul.....

A 3. számú elkapűs dolgot nem vettem kifejezetten észre, de lehet benne valami.

Nem tudom mi a megoldás, mert ez a keret fix, sajna LB-fronton nem léptünk előrébb. Ingram sehol, Dunbar lassan alakul.
A CB-k meg nem villognak eddig, mint tavaly: Porter és Greer is megcsinálgatja a munkát, de semmi komoly varázslat. Szezon elején optimista voltam, most már nem annyira, bár a másik NFC döntőshöz képest még mindig jobban állunk 😀 😀 😀 😀

kösz a statisztikákat



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kicsit bambultam a statok felett, és nagyon szembeötlő, hogy eddig a 3. legtöbb yardot futották ellenünk (igaz, csak közepesen jó átlaggal) és mi futottuk a legkevesebbet.

Nem mondanám azt, hogy látványosan romlott tavalyhoz képest a run D, inkább minden gondunk eredője az offense visszaesése szerintem. Azzal, hogy kevésbé gyorsan szerezzük a pontokat és nem húzunk el hamar az ellenféltől, nem kell ellenünk a passzt erőltetni, hanem lehet futni és Brees-t a pályán kívül tartani.
Tavaly meccsenként huszonhétszer futottak ellenünk, idén eddig harmincháromszor.

Persze mielőtt annak örülnénk, hogy a támadók már látható javulása mindent megold, érdekes egy pillantást vetni itt az alsó táblára
http://www.footballoutsiders.com/stats/teamdef
Ezek szerint az ellenfelek első 2 elkapóján elég jól védekezünk, a harmadikon már kevésbé (Gay, Robinson...), viszont a TE-k elleni védekezést nem lehet ígéretesnek nevezni, átlagban passzonként 9,6 yardot eszünk meg róluk, míg az első számú elkapóról ennek csak a felét :mad:
Előbbi az egyik legrosszabb, utóbbi az egyik legjobb a ligában.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Az apja lehetne Hartleynak! 😀zemanla
Úgy is viselkedik 😀Gyurma Pappa
csak nehogy a térdére fektesse és elfenekelje! 😂zemanla
Hát lehet vasárnap után az OL megtette már vele 😂

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
The New Orleans Saints have signed 46-year-old kicker John Carney, a league source said Tuesday afternoon.atapapa
Az apja lehetne Hartleynak! 😀zemanla
Úgy is viselkedik 😀Gyurma Pappa
csak nehogy a térdére fektesse és elfenekelje! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
The New Orleans Saints have signed 46-year-old kicker John Carney, a league source said Tuesday afternoon.atapapa
Az apja lehetne Hartleynak! 😀zemanla
Úgy is viselkedik 😀

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
The New Orleans Saints have signed 46-year-old kicker John Carney, a league source said Tuesday afternoon.atapapa
Az apja lehetne Hartleynak! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
The New Orleans Saints have signed 46-year-old kicker John Carney, a league source said Tuesday afternoon.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Hát ez egyre érdekesebb... Hartley projekt kicker lesz, vagy elküldjük?? 24 évesen még fiatal kidobni... És nem mellékesen szomorú lennék én is, mert ha Hartley nem rúgja be a Vikes ellen... meg nem rúgja be a SB-n 3/3... szóval... mind1...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na ez érdekes. Carney szerintem nem azért van itt elsősorban, hogy majd ő szépen rosterre kerül. Tavaly is egyféle mentor volt Hartleynak. Gyurma Pappa
miután Carney elkezdte kihagyni a kötelezőket, addig ő volt a kezdő

Megértem hogy megy az idegeskedés a poszt miatt, a szezon is rámehet, 2 éve a rájátszás és Brees MVP-címe bánta.



The New Orleans Saints will bring in veteran kicker Kris Brown for a tryout Tuesday, along with veteran John Carney, according to a league source.
Brown, 33, was released by the Houston Texans earlier this month after spending eight seasons with the Texans -- the entire franchise's history. He also began his career with the Pittsburgh Steelers from 1999-2001. He has made 252 of 326 field goals in his career (77 percent). He was 21 of 32 last season for the lowest percentage of his career (65.6).

Brown made 4 of 5 field-goal attempts during the preseason, missing only a 56-yard attempt, before losing out to fellow veteran Neil Rackers in a hotly-contested preseason battle. Reportedly, Rackers won the job because of his better leg strength on kickoffs, which wouldn't be an issue in New Orleans since punter Thomas Morstead can kick off.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Milyen klubról van szó? Lemaradtam valamiről? 😀



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Na ez érdekes. Carney szerintem nem azért van itt elsősorban, hogy majd ő szépen rosterre kerül. Tavaly is egyféle mentor volt Hartleynak. Kétlem, hogy John megint hagyhat ki extra pontokat 😊

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kicker John Carney's workout with the New Orleans Saints is scheduled for Tuesday, according to a league source. The Saints, however, do not have a workout scheduled with veteran kicker Matt Stover, according to league sources.
:/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A hét jó híre: Brees lábába belenéztek az MRI-vel, és állítólag semmi gond. Ennek ellenére nagyon óvatosan mozgott a sajtótájékoztatón. Azért nagyon várom az első edzés utáni jelentést a sérültekről.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
sajna én is így látom.

Lehet hogy csak 24 éves, de ez nem táv, szélcsendben pedig..... talán nem jól tették le, nem tudom.

Szar hogy végül kikaptunk, bár a játékunktól eddig nem nagyon lehetett elájulni.

Go Saints!Kájzerszóze
erre asszem én csak annyit tudok mondani:

welcome to the club! 😊slowmotion
tavaly sikerült kikerülnünk a fütyi rosszabbik feléről, meg az első két meccsen kicsit jobb volt, de most megint megtaláltuk a szopóálarcot... ha nem csak Hartley kihagyott FG-jét nézzük, ott van pl.: Smith tip-je, amiből hasonló a Vikes ellen INT lett, a vagy a majdnem fumble, aminél meg 10 centin múlott, ez meg volt a niners ellen, itt nem...

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
sajna én is így látom.

Lehet hogy csak 24 éves, de ez nem táv, szélcsendben pedig..... talán nem jól tették le, nem tudom.

Szar hogy végül kikaptunk, bár a játékunktól eddig nem nagyon lehetett elájulni.

Go Saints!Kájzerszóze
erre asszem én csak annyit tudok mondani:

welcome to the club! 😊slowmotion
club? mi vagyunk az alapítótagok, már kb egy évtizede.

Amúgy egyértelmű hogy az a 11 perces drive volt a döntő a meccs alakulásában, egyszerűen nem tudott pihenni a védelem, teljesen kicsinálták őket, egy utolso rohamot még megfogtak, de mivel Hartley mellérugta, az utolso utáni már nem ment, és nem is volt elvárható tőlük. Remélem SPnek is hamar megjön az esze és nem csak passzokkal akar operálni. Illetve valami épkézláb short yardage backet szerzünk.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
sajna én is így látom.

Lehet hogy csak 24 éves, de ez nem táv, szélcsendben pedig..... talán nem jól tették le, nem tudom.

Szar hogy végül kikaptunk, bár a játékunktól eddig nem nagyon lehetett elájulni.

Go Saints!Kájzerszóze
erre asszem én csak annyit tudok mondani:

welcome to the club! 😊
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
sajna én is így látom.

Lehet hogy csak 24 éves, de ez nem táv, szélcsendben pedig..... talán nem jól tették le, nem tudom.

Szar hogy végül kikaptunk, bár a játékunktól eddig nem nagyon lehetett elájulni.

Go Saints!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
pedig úgy néz ki, hogy a héten hozunk 1-2 K-t megnézni. csak Paytonék tudják igazán, hogy áll most mentálisan a srácatapapa
Hát, ha eddig rendben is lett volna, az, hogy hoznak a nyakára pár konkurrenst biztos, hogy nem használ neki. 😀
peterk2005
idén eddig 60% alatt rúg, kihagyott két alapvetőt, de a hétfői meccsvégi rúgása se sokon múlt, a blokkról pattant el a kapuig....