New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kicsit úgy érzem, hogy jobb lett volna kikapni, hátha néhányan visszatérnének fejben is a pályára. De Bush sérülése mellé ez sok lett volna. Ha valami szalag szakadt, akkor az ő pályafutásának annyi, lassabb kiadásban már szinte értéktelen lenne. Nagy szívás lenne neki így, a szerződése utolsó évében.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Ez semmi ahhoz képest, ha mondjuk rákattansz az NBA-re és hetente többször is éjszakázol a meccsek miatt.
atapapa
Na ezért nézek csak baseball meg hoki összefoglalókat, a kosárlabda meg nem érdekel 😊

csak hogy meglegyen:
Chris Ivory Out
Zach Strief Out
Anthony Waters Out
Jon Stinchcomb Probable (nem sérülés)
Jonathan Vilma Probable

semmi meglepő, vagy extra, talán csak annyi, hogy Graham és Arrington végre lehet, hogy pályára lépnek 😊 mondjuk arra sem emlékszem, hogy mikor volt ennyire rövid...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/19/team-by-team-salary-cap-numbers-if-there-were-a-salary-cap/
ezt a listát elnézve lehet hogy örülhetünk az idei sapka nélküli évnek.
különben egy (R)FA-t se tudtunk volna megtartani

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Ez semmi ahhoz képest, ha mondjuk rákattansz az NBA-re és hetente többször is éjszakázol a meccsek miatt.
Ronnie Lott fog beszédet tartani a fiúknak a mai meccs előtt. tavaly is elhívta már Sean, de azért durva, hogy pont az SF ellen megint elhívtuk... és vállalta.atapapa
no comment erre sajna

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez semmi ahhoz képest, ha mondjuk rákattansz az NBA-re és hetente többször is éjszakázol a meccsek miatt.
Ronnie Lott fog beszédet tartani a fiúknak a mai meccs előtt. tavaly is elhívta már Sean, de azért durva, hogy pont az SF ellen megint elhívtuk... és vállalta.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Csak mondom, ha valami okból nem nyerünk ma, akkor a Tampa fogja vezetni a csoportot... :rolleyes:
Gyurma Pappa
mivel tavaly ők voltak az utolsók a divízióban, ez teljes mértékben megfelelne az NFC South hagyományainak.atapapa
na, akkor ideje, hogy törjünk egy kis hagyományt 😊

remélem ma sem alszik senki! 😀 (nem tudom, ti hogy bírjátok, de ha nekem igazi munkahelyre kéne bemennem egy MNF után, tuti kirúgatnám magam a szenvedésemmel 😀)

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csak mondom, ha valami okból nem nyerünk ma, akkor a Tampa fogja vezetni a csoportot... :rolleyes:
Gyurma Pappa
mivel tavaly ők voltak az utolsók a divízióban, ez teljes mértékben megfelelne az NFC South hagyományainak.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Csak mondom, ha valami okból nem nyerünk ma, akkor a Tampa fogja vezetni a csoportot... :rolleyes:

Szóval nyerni kéne, na. Amiket én szeretnék: Meachem vagy Colston 20+ yardos TD, Bush RZ end around TD és egy pick6, és Hartley 3/3 FG. 30 pontnak elégnek kell lennie 😊 Persze más kombinációban is megfelel 😛

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
King az SI-tól
http://twitter.com/SI_PeterKing/status/24847695700

NFL's most underrated player?... 1.DE Aaron Smith, Pit; 2. G Carl Nicks, NO; 3.S Dashon Goldson, SF; 4.DL Anthony Hargrove, NO.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Graham korai dicséretei után most kinéz neki egy pihenős szezon, hacsak nem mutat valamit a ST-ben. Project player, tudtuk, jövőre szerintem második számú lesz, de idén nagyjából inaktív végig.csabi19
számára nem szerencsés, hogy jelenleg minden WR harcra kész, Humphrey meg többször bizonyította az előszezon során, hogy talán a legjobban blokkoló TE a rosteren

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Asiodu cut és Torrence re-sign. GW másik kedvence ismét a fedélzeten.

Graham korai dicséretei után most kinéz neki egy pihenős szezon, hacsak nem mutat valamit a ST-ben. Project player, tudtuk, jövőre szerintem második számú lesz, de idén nagyjából inaktív végig.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Hát, ahogy várható volt, Bush visszaadta a Heismant. Sajnos ez van. Sajnálom, mert szerintem ez egy kicsit túlzás volt, a 2004-es BCS cím elvételével együtt. Egyrészt nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, azt meg főleg nem, hogy a csapattól miért kellett elvenni a bajnoki címet. Álszentnek tartom az egészet.Gyurma Pappa
a két ügynek nincs köze egymáshoz, az NCAA meg nem éppen álszent szervezet, akit elkapnak azt megbüntetik, ennyi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Jó, én ezt értem, de attól még az igazságérzetem nem hagy nyugodni. Idegesít az álszentség, nem csak az USA profi sportjában van ilyen, hanem az szinte minden nemzetközi sport szövetség, esemény, stb. tele van ilyenekkel. Lásd: a magyar atléták vs. a fehér orosz atléták dopping ügyei.

Mind1, nem ide tartozik, személy szerint úgy gondolom, hogy a 2005-ös Heisman győztesét Reggie Bushnak hívják.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kellett valaki, akin el lehet verni a port.
Ez az egész olyan mint a dopping. Ha Faulk bevallaná hogy végigkokszolta az egész karrierjét, akkor elvennék a Rams-től a bajnoki címet?
Lehet. Miközben csomó játékos valszeg rendszeresen tolta és tolja.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Hát, ahogy várható volt, Bush visszaadta a Heismant. Sajnos ez van. Sajnálom, mert szerintem ez egy kicsit túlzás volt, a 2004-es BCS cím elvételével együtt. Egyrészt nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, azt meg főleg nem, hogy a csapattól miért kellett elvenni a bajnoki címet. Álszentnek tartom az egészet.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Egyre lelkesebb vagyok az idénnyel kapcsolatban, a meccsünk, most ahogy nézem a "nagy ellenfeleket", egészen szépnek tűnik.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Persze hogy mindig több T jön a draftra, mert abból kettő kell és a centerek amúgy is kevésbé kopnak, Goodwin éppen ezért a 31 évével centernek egyáltalán nem öreg. Mondhatni a legjobb korban van, a pro bowl-keretek évről évre 30 körüli cenyókkal vannak tele.

A falunkat meg nem lehet túlértékelni 😀 Az idén készült rangsorokban is többször láttam magunkat első helyen, mint bárhol máshol. Igaz ebben a SB-hatás is benne lehet.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
kevés pont volt, de jó kis meccs volt ez. 1-0

Nicks tényleg jó volt és a sztár Allen is kevés volt.

Soha rosszabb rajtot!!!!!!



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Nagyon örülnék ha így lenne. Nehéz jó C-t találni hosszú távra. Sokkal nagyobb eséllyel lehet jó T-t találni évről-évre, mint igazán jó C-tGyurma Pappa
A C szvsz nem annyira fontos poszt, mint egy jó vakoldali T. De én még az egyik guardunkat se cserélném el mondjuk Mangoldért. Egy center legyen állandóan megbízható, a többi meg ajándék.
atapapa
Ejj, nem ezt mondtam. A lényeg ott volt, hogy HOSSZÚTÁVRA legyen EGY MEGBÍZHATÓ center, mert Goodwin öreg, és kell egy ember, akire lehet 5-10 évig építeni, és nem kell évről-évre keresgélni. Persze, hogy fontosabb egy jó T, én ezt nem is vitattam, mindössze azt firtattam, hogy jó lenne, ha Tennant jó 10 évig itt maradna. Több a T prospect, mint a C prospect és ha kell szépen fel tudunk tradelni. Nem akarom cserélgetni sem a T-ket, persz 😀

Egyébként persze, szerintem is top 1 a falunk, de nem írok le ilyeneket, mert akkor kapjuk majd az ívet 😊 Szerénykedtem na. Persze, hogy a legjobb fal a Saints fala 😀 Bushrod egyébként ha továbbra is ilyen jó iparos lesz, akkor nem lesz baj.

Ja igen: idén a legjobban a Steelers elleni meccsünket várom!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagyon örülnék ha így lenne. Nehéz jó C-t találni hosszú távra. Sokkal nagyobb eséllyel lehet jó T-t találni évről-évre, mint igazán jó C-tGyurma Pappa
A C szvsz nem annyira fontos poszt, mint egy jó vakoldali T. De én még az egyik guardunkat se cserélném el mondjuk Mangoldért. Egy center legyen állandóan megbízható, a többi meg ajándék.

Mind1, ez nem idén lesz, idén egy dolog látszik: még mindig a liga top5 falai között van ez a gárdaGyurma Pappa
Top5?
Szerintem top 1 😀
De tényleg, Brownnal együtt ez a fal a legjobb volt, és ha Bushrod tényleg a közepesnél jobb lesz, és ilyen Allen-féle szörnyeket is levesz a pályáról, akkor megint csak legfeljebb 1-2 csapat mondhatja el magáról, hogy rendelkezik hasonlóan jó fallal.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 639 — Egyéb témák lakó
Szerintem ha Goodwin maradni akar, akkor meg lesz tartva. Ő nem Faine, nem hiszem hogy irreális igényei lennének.
Tennant csak akkor üti ki majd szerintem, ha tényleg annyival jobb lesz nála.
Akkor se leszek szomorú, ha így lesz 😊atapapa
Nagyon örülnék ha így lenne. Nehéz jó C-t találni hosszú távra. Sokkal nagyobb eséllyel lehet jó T-t találni évről-évre, mint igazán jó C-t, így kéne egy nagyon jó, évekig fenntartható megoldás. Goodwin nem az, egyszerűen öregszik, és annyira nem is jó. Nem tartom kizártnak, hogy Tennant azért lett idehozva, hogy ha Goodwin menni akar, akkor hadd menjen. De Stinchcombbal kapcsolatban nem tudom mi lesz, nagyon nehéz lesz off-field szempontból is pótolni, ha abbahagyja. Mind1, ez nem idén lesz, idén egy dolog látszik: még mindig a liga top5 falai között van ez a gárda: lehet van jobb pass protection fal, van jobb futós fal, de ennyire mindkét témában jó fal nincs még egy. PT és Bush is sokat köszönhet nekik.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem ha Goodwin maradni akar, akkor meg lesz tartva. Ő nem Faine, nem hiszem hogy irreális igényei lennének.
Tennant csak akkor üti ki majd szerintem, ha tényleg annyival jobb lesz nála.
Akkor se leszek szomorú, ha így lesz 😊

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Goodwin szerintem pont addig lesz kezdő, amíg Tennant-ről azt nem gondolják, hogy elég jó, Stinchomb-nál is lehet ugyanez a helyzet Brown-nal, de ő lehet marad LT.csabi19
Ebben nem vagyok biztos. Szerintem a chemistry nagyon fontos Paytonéknak az OL-nél, és ha valamennyivel jobb is Tennant, csak akkor lesz kezdő ha Goodwin kiesik vagy többször hülyeséget csinál.
Gondolom ezt abból is, hogy Nicks is csak akkor lett kezdő, amikor Nesbitet eltiltották, miközben már előtte is hétről hétre láthatták az edzéseken, ahogy Nicks fűbe döngöli a védőket.atapapa
Stinchomb-nál ezt adom, az OL vezére meg minden, ő még sokáig a posztján lesz, nem gondoltam át. De Goodwin-nál nem. Nem tudom miért, valahogy ő nekem kilóg a sorból. Lehet azért, mert nem Saints pick, vagy valami más, de őt küldeném a cserepadra. Jövőre egyébként is FA lesz, nem hiszem, hogy pont őt kéne megtartani, ha Bushrod és Nicks is szerződést kell kapjon. És, ha jól tudom, Tennant-nél nem voltak off-the-field gondok, szóval ez se lehet nagy probléma.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nicks nagyobb potenciál mint Evans, de (még) kevésbé képzett. Sokkal többször oldja meg erőből, az atletikus képességeit kihasználva a rábízott feladatot. Ezzel nincs semmi baj, csak ha nem csiszolja tovább a technikáját, akkor Evans-nél sokkal hamarabb kerül majd lejtőre és 30 felett már nem lesz olyan hatékony. Továbbá Nicks nem egy angyal, nem véletlenül csúszott az előrejelzett 2. körből az ötödikig, vagyis bármikor elsülhet valami hülyeség, ami befolyásolhatja a pályán nyújtott teljesítményét is.
csak e 2 dolog miatt nem adnék neki annyit, mint Evans-nek.

Goodwin szerintem pont addig lesz kezdő, amíg Tennant-ről azt nem gondolják, hogy elég jó, Stinchomb-nál is lehet ugyanez a helyzet Brown-nal, de ő lehet marad LT.csabi19
Ebben nem vagyok biztos. Szerintem a chemistry nagyon fontos Paytonéknak az OL-nál, és ha valamennyivel jobb is Tennant, csak akkor lesz kezdő ha Goodwin kiesik vagy többször hülyeséget csinál.
Gondolom ezt abból is, hogy Nicks is csak akkor lett kezdő, amikor Nesbitet eltiltották, miközben már előtte is hétről hétre láthatták az edzéseken, ahogy Nicks fűbe döngöli a védőket.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Persze, hogy meg akarjuk tartani! Nagyon komoly zsebbenyúlás lesz, szerintem Brown ezért lett elküldve, mert Bushrod egy jó iparos, aki kevesebb pénzért is játszik, így marad Nicksre lóvé. Drága lesz, de megéri. Igazából Stinch és Goodwin nem tudom meddig bírja még, mindketten 31 évesek. Goodwinnal még mindig úgy vagyok, hogy amint lehet lecserélném, de Stinchcomb más eset, ő az egyik kedvencem a csapatból.Gyurma Pappa
Goodwin szerintem pont addig lesz kezdő, amíg Tennant-ről azt nem gondolják, hogy elég jó, Stinchomb-nál is lehet ugyanez a helyzet Brown-nal, de ő lehet marad LT. Mondjuk látszik, hogy Bushrod-nak most kellett volna adni egy hosszútávú, nem túl zsíros szerződést. (Csak tenderrel van itt, ő se lesz olcsó egy jó szezon után. Bár lehet, hogy már jövőre Brown kezd helyette. :/) És 2-3 éven belül lett volna egy Brown-Nicks-Tennant-Evans-Bushrod falunk. Nem hangzik rosszul, bár kettőjük még soha nem játszott az NFL-ben... 😐
Szerk.: Ha van egy kis esze az FO-nak, match-csel akármilyen ajánlatot, amit adnak Nicks-re. 😊