New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
McCray kuka

szerk: Betts is

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Reggie Bushnak új edzője van: http://www.youtube.com/watch?v=t_VJOra-I_8&feature=player_embedded

értem én, hogy ettől még gyorsabb lesz, de neki inkább egy olyan verzió kéne, ami azt ordítja a fülébe, hogy ütközz, de ne sérülj meg 😊viito
egyre szoftabb az NFL, lassan eljön az ő ideje is 😛


kíváncsi vagyok a keretszűkítésre. ugyan Arrington erőltetése visszahordóként halott dolog, de tegnap ő és Galette is parádézott, remélem maradnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Reggie Bushnak új edzője van: http://www.youtube.com/watch?v=t_VJOra-I_8&feature=player_embedded

értem én, hogy ettől még gyorsabb lesz, de neki inkább egy olyan verzió kéne, ami azt ordítja a fülébe, hogy ütközz, de ne sérülj meg 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
ami késik, nem múlik:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1094briareos
köszönjük

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2119/rickey_jackson_egy_varos_kepviseleteben
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2106/megtorik_a_jeg_hall_of_fame_2010

Ezeket már olvastátok? saját toll.
deacon75
csak a saját nevemben beszélhetek: persze hogy olvastam 😊

To pare their roster to the required 75-man limit, the New Orleans Saints waived quarterback Sean Canfield and wide receiver Andy Tanner on Tuesday

Tényleg! Ezek után nem lett volna jobb 7-re LB-t húzni, vagy......zemanla
néha a draft ilyen "volna"-műfaj, különösen a 7. körben

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
To pare their roster to the required 75-man limit, the New Orleans Saints waived quarterback Sean Canfield and wide receiver Andy Tanner on Tuesday

Tényleg! Ezek után nem lett volna jobb 7-re LB-t húzni, vagy......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
jó cikk, nagyon tetszett



több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Van a másodikban egy hiba, Szabler szerintem elsőre kiszúrja...deacon75
Talán az, hogy a DP-érában 1987 után nem kétszer, hanem háromszor jutott még a Saints a playoffba (1990-1992)? 😊Szabler
nem erre gondoltam...
a ny sack exchange-ből senki nincs a hof-ben.deacon75
ja, valóban. a bevezető részt nem is néztem. Klecko még bekerülhet. Gastineau talán túl sok ballasztot hordoz.

de ami a DP-t illeti garantáltan nem Jackson az utolsó, aki az egységből Hall of Famer lett.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van a másodikban egy hiba, Szabler szerintem elsőre kiszúrja...deacon75
Talán az, hogy a DP-érában 1987 után nem kétszer, hanem háromszor jutott még a Saints a playoffba (1990-1992)? 😊Szabler
nem erre gondoltam...
a ny sack exchange-ből senki nincs a hof-ben.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Van a másodikban egy hiba, Szabler szerintem elsőre kiszúrja...deacon75
Talán az, hogy a DP-érában 1987 után nem kétszer, hanem háromszor jutott még a Saints a playoffba (1990-1992)? 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2119/rickey_jackson_egy_varos_kepviseleteben
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2106/megtorik_a_jeg_hall_of_fame_2010

Ezeket már olvastátok? saját toll.
Van a másodikban egy hiba, Szabler szerintem elsőre kiszúrja...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
ami késik, nem múlik:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1094

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Katrina at Age 5: Maybe Mickey Loomis should be executive of the decade.
I'm exaggerating a bit there. The Saints certainly weren't the dominant force of Indianapolis or New England in the past 10 years. Not even close. But if the Pittsburgh Pirates beat the Yankees in the World Series next year, wouldn't you give them three times the credit of any other team for winning such a series?
On the five-year anniversary of Katrina, I reminisced about something I really think helped revitalize such an important city. I was in New Orleans for the first draft after the hurricane, in April 2006, and I interviewed mayor Ray Nagin about the meaning of the Saints to the city. In almost a pleading voice, he said if the Saints could just give the beleaguered city one year, or maybe two, just a little time to get back on its feet, that would be a godsend. That's how sure everyone in the city was that the Saints were leaving. Now, exactly five years after Katrina, the Saints are not leaving New Orleans. They've signed a lucrative extension to stay through 2025. Fans fly in from around the country to see home games. The team is a happening.
I hope, in the eyes of the city and country, people realize why. So much of it occurred as a direct result of the significant home runs Loomis hit. At the end of the 2005 season, Loomis and the front office, orphans because of Katrina, were working in the Sewage and Water Building in San Antonio. They'd been evicted from the Alamodome, and the team was practicing in a parking lot for the last two weeks of the season because of a Home and Garden show and then a state volleyball tournament in the Dome. I remember going there. What a circus. When the season ended, in an office regulating underwater pipes in San Antonio, Loomis plotted the future of the football team. In the next four months, here's what he did:
• Jan. 2, 2006: Loomis, given the leeway to do so by owner Tom Benson, fires head coach Jim Haslett.
• Jan. 18, 2006: Loomis, given by the same leeway by Benson, hires Sean Payton as head coach.
• March 14, 2006: Loomis signs quarterback Drew Brees to a six-year, $60 million deal.
• April 29, 2006: Loomis drafts USC running back Reggie Bush in the first round, all-pro guard Jahri Evans in the fourth, and Pro Bowl wide receiver Marques Colston in the seventh.
I have a particular affection for New Orleans, having worked for Habitat for Humanity a couple of times there over the years and loving every trip I've ever taken there. A lot of people have contributed to the recovery of the city, and the Saints have been vital. I am in no way attempting to ascribe too much importance to sports. But whatever the Saints have accomplished, Loomis is at the core.

Peter King, SIdeacon75
Loomis géniusz, de Sullivannel nagyon megégett, ahogy szerintem most Robinsonnal is.
King elnézte, Colston még nem volt pro bowlos, de ez nem őt minősíti.

több mint 13 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Akkor én is beneveznék 😉

1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen? 4

2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen? Igen (3-1) Csak a Ravens lesz bukó, mert akkor már cserék játszanak 😊

3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt? 11

4. Meg lesz-e a playoff? Igen.

5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintében az O? 7.

6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban? Nem. Sok futás lesz, de minden RB kiveszi a részét belőle.

7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett? Senki. Ugyanaz, mint a futásban.

8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak? Igen. Bush.

9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba? 3 (Brees, Porter, J. Evans)

10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak (Player of the Year stb.)? Nem.

11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén? 11

12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében? Nem.

13. 5000 yard fölé kerül Brees? Sajnos nem.

14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? (nem kell tizedes pontosság) 38

15. Hány pontot kapunk meccsenként? 25

16. Hány TD-t visz a D idén? (Tavaly 8-at vittek) 7

17. A special team hány TD szerez? 5

18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre? 2 (Ivory, Brown)

19. Hány kezdő fog IR-re kerülni? 3 (Shockey, Sharper, Thomas)

+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek? 30%
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
és jó hír, hogy jövőre elkészül a New Orleans körbefogó teljes gátrendszer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Katrina at Age 5: Maybe Mickey Loomis should be executive of the decade.
I'm exaggerating a bit there. The Saints certainly weren't the dominant force of Indianapolis or New England in the past 10 years. Not even close. But if the Pittsburgh Pirates beat the Yankees in the World Series next year, wouldn't you give them three times the credit of any other team for winning such a series?
On the five-year anniversary of Katrina, I reminisced about something I really think helped revitalize such an important city. I was in New Orleans for the first draft after the hurricane, in April 2006, and I interviewed mayor Ray Nagin about the meaning of the Saints to the city. In almost a pleading voice, he said if the Saints could just give the beleaguered city one year, or maybe two, just a little time to get back on its feet, that would be a godsend. That's how sure everyone in the city was that the Saints were leaving. Now, exactly five years after Katrina, the Saints are not leaving New Orleans. They've signed a lucrative extension to stay through 2025. Fans fly in from around the country to see home games. The team is a happening.
I hope, in the eyes of the city and country, people realize why. So much of it occurred as a direct result of the significant home runs Loomis hit. At the end of the 2005 season, Loomis and the front office, orphans because of Katrina, were working in the Sewage and Water Building in San Antonio. They'd been evicted from the Alamodome, and the team was practicing in a parking lot for the last two weeks of the season because of a Home and Garden show and then a state volleyball tournament in the Dome. I remember going there. What a circus. When the season ended, in an office regulating underwater pipes in San Antonio, Loomis plotted the future of the football team. In the next four months, here's what he did:
• Jan. 2, 2006: Loomis, given the leeway to do so by owner Tom Benson, fires head coach Jim Haslett.
• Jan. 18, 2006: Loomis, given by the same leeway by Benson, hires Sean Payton as head coach.
• March 14, 2006: Loomis signs quarterback Drew Brees to a six-year, $60 million deal.
• April 29, 2006: Loomis drafts USC running back Reggie Bush in the first round, all-pro guard Jahri Evans in the fourth, and Pro Bowl wide receiver Marques Colston in the seventh.
I have a particular affection for New Orleans, having worked for Habitat for Humanity a couple of times there over the years and loving every trip I've ever taken there. A lot of people have contributed to the recovery of the city, and the Saints have been vital. I am in no way attempting to ascribe too much importance to sports. But whatever the Saints have accomplished, Loomis is at the core.

Peter King, SI
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Vilma miatt komoly para van!!!!!!!!Kájzerszóze
Ráadásul ragyogó formában játszott, amíg pályán volt.

Ő optimista, facebookon ezt írta
thanks guys for all your posts wishing me luck. i'll be fine, i'm not letting ANYTHING stop me from showing up to the party sept 9! believe that!!

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
az összefoglaló alapján tetszett a meccs.
Vilma miatt komoly para van!!!!!!!!



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Hát ha Vilma elszáll, az rohadt nagy baj lesz, mert akkor a LB corp "legjobbja" Shanle lesz, ugye nem tudhatjuk, hogy Ingram mit fog csinálni, mert még sokat nem láttunk tőle. Ez, így leírva is elég elszomorító. Egyébként meg az esetnél is jól látszott, szabályosan nem tudta a falember korlátozni Vilma-t 😊

Ja: és ez után a meccs után szerintem: Bush-PT-Ivory-Betts lesz a futó állományunk, ami egész jónak mondható. Nem tudom, hogy Betts és Ivory mennyire használható ST-ben, mert ugye tavaly Hamilton jó volt ott is.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Azóta megnéztem az előző meccset, és Brees nem volt annyira bizonytalan mint a Pats ellen, csak az összes hosszú passzkísérletével túldobta az elkapót, azért volt rossz az átlaga.
Ha Vilma sérülése komoly, az nagy érvágás lesz. Apró és mellékes bosszúság, hogy a SD falembere megúszta sárga nélkül az esetet.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Megnéztem az esti meccset, igaz az 1. negyedről lemaradtam. Vélemények: Brees szerintem ugyanott folytatja ahol abbahagyta szoval jol tolja. 😀 egészen a 3. negyed 8.percéig voltak kb fent a kezdők. Henderson egyre több labdát ejt el, és szerintem Roby simán tudja helyettesíteni. Ivory-nak voltak nagyon jó és biztató futásai, de volt pár 0ydos illetve minuszos, de biztató hogy elég nehezen viszik le. Betts se volt olyan rossz, bár én Ivoryt eddig jobbnak látom. Arrington eddig nem nagyon mutogatta a tudását és nem nagyon érdemli meg sztem az 53-at. Ramsey backup QBnak tökéletes véleményem szerint, bár remélem nem sokat lesz pályán. 😉 A defensről meg annyit, hogy amíg a kezdők voltak, addig a passrush jó volt, de nagyon kiemelni nem tudok senkit.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
PT az egyik legtehetségesebb RB a ligában, de sajnos, amíg nem tud 14 meccsnél többen kezdeni egy idénybe, nem is álmodozhat arról a fizuról, amit egyébként megérdemelne. Simán kereshetne annyit, mint bármelyik sztár futó, és fog is, ha mondjuk az idei évet végig játssza.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem tudom miért, de valahogy én Thomast nem szeretem.
Kájzerszóze
szeresd meg, ha nem lenne sérülékeny, a liga egyik legjobb futója lenne.
Ivory talán még jó lehet valamire
A Texans ellen érdekes volt, amíg a kezdő fal blokkolt előtte, kb. 5 yardokat átlagolt, a cserefal mögött meg kb. 2-t.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
olvastam, hogy a Pecc talán fog kitenni futót. a Saints pedig lehetséges célpontnak tűnik.

Idén jó lenne, ha Redzsi végre vállára venné a csapatot. Nem tudom miért, de valahogy én Thomast nem szeretem.
Betts nem fog sok vizet zavarni.

BJGE? Én sokkal többet bíznék rá, mint a bostoniak. ráadásul helyi srác.....
Vélemények?
Hülyeség ezen agyalni?



több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Srácok miújság Brandon Carterrel? Megfogja élni a rostert?JayB
Nem ő az esélyes, de bármi lehet, egy veterán G-t kellene kiütnie (Terrence Metcalf).
Keveset olvastam a nevét az edzőtábori jelentésekben, viszont szinte az összes kipattant "bunyónál" központi szerepe volt 😊atapapa
Hát nagyjából ezért lett UDFA, képességei alapján 2-3. körben elkelhetett volna.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Srácok miújság Brandon Carterrel? Megfogja élni a rostert?JayB
Nem ő az esélyes, de bármi lehet, egy veterán G-t kellene kiütnie (Terrence Metcalf).
Keveset olvastam a nevét az edzőtábori jelentésekben, viszont szinte az összes kipattant "bunyónál" központi szerepe volt 😊