New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
ezt nem gondoltam volna, kirúgtuk Troy Evans-tatapapa
nagyon bízhatnak a fiatal LB-kben...ráadásul ahhogy teljesített az ST eddig, nem lepne meg ha ott is gyökeres változások lennénekclbass
Nem tudom, hogy emiatt repült-e Evans, az biztos, hogy fura az elmúlt évek tekintetében. Akkor lehet, hogy Roby lesz az új kapitány 😀

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
ezt nem gondoltam volna, kirúgtuk Troy Evans-tatapapa
nagyon bízhatnak a fiatal LB-kben...ráadásul ahhogy teljesített az ST eddig, nem lepne meg ha ott is gyökeres változások lennének
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
ezt nem gondoltam volna, kirúgtuk Troy Evans-tatapapa
minden évben meg lep SP valamivel...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ezt nem gondoltam volna, kirúgtuk Troy Evans-t

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Nem mondom hogy nem lehet, de nekem nehezen menne 😊
De valószínűleg ezért dolgozol te táblázatkezelővel és nem én 😛atapapa
😀

Annyira nem bonyolult, de utáltak a hallgatók is, amikor nálam vizsgáztak, mert nehéz volt reklamálni 😛

Jó lesz, meglátjátok, válaszoljatok szépen. 50%-os eredménytől meg van a kettes 😉

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
itt deacon75.. nem tudtam átmenteni valamiért a profilomat...gynemeth78
reklamálj
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=117&p=7

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Király ötlet!
Viszont szerintem pontosítsd az 5. és a 12. kérdést, mit tekintünk összesítettnek: pont, yard, td, stb.

És ha megengedsz egy még egy javaslatot, az olyan kérdéseknél, ahol számszerű tippet vársz, jobb lenne egy fix számot beilleszteni és arra tippeltetni igennel vagy nemmel. pl.
"Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen?" helyett mondjuk
"4 győzelemnél többet szerzünk-e a csoportellenfelek ellen?"

Így az értékelésnél csak igeneket és nemeket kell összesíteni, ami egyszerűbb lenne.
De ezt döntsd el te, így se rossz.atapapa
Köszi, javítottam. Szándékosan nem csak igen nemeket csináltam, először én is arra gondoltam, de arra jutottam, hogy egy excel bűvészkedés nagyon gyorsan megold mindent. Az értékelésnél majd figyelembe tudom venni, hogy ki mennyire (%-ban) tért el átlagosan, és így szinte 0 az esélye a döntetlennek. Szerencsére (sajnos) elég sokat ülök excel előtt, így ez nem nagy gond 😊
Gyurma Pappa
Oké, te csinálod, a te döntésed.
Viszont így nehezebb lesz értékelni, mert párhuzamosan vannak eldöntendő kérdések és olyanok, amire ahány tippelő, annyi válasz lehet, minden kérdésnél minden tippelőt sorba kell tenni.
A végén meg ezeket a kérdésenkénti helyezéseket kell egy rendszerbe szinkronizálni az eldöntendő kérdésekkel.
Nem mondom hogy nem lehet, de nekem nehezen menne 😊
De valószínűleg ezért dolgozol te táblázatkezelővel és nem én 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
itt deacon75.. nem tudtam átmenteni valamiért a profilomat...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Király ötlet!
Viszont szerintem pontosítsd az 5. és a 12. kérdést, mit tekintünk összesítettnek: pont, yard, td, stb.

És ha megengedsz egy még egy javaslatot, az olyan kérdéseknél, ahol számszerű tippet vársz, jobb lenne egy fix számot beilleszteni és arra tippeltetni igennel vagy nemmel. pl.
"Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen?" helyett mondjuk
"4 győzelemnél többet szerzünk-e a csoportellenfelek ellen?"

Így az értékelésnél csak igeneket és nemeket kell összesíteni, ami egyszerűbb lenne.
De ezt döntsd el te, így se rossz.atapapa
Köszi, javítottam. Szándékosan nem csak igen nemeket csináltam, először én is arra gondoltam, de arra jutottam, hogy egy excel bűvészkedés nagyon gyorsan megold mindent. Az értékelésnél majd figyelembe tudom venni, hogy ki mennyire (%-ban) tért el átlagosan, és így szinte 0 az esélye a döntetlennek. Szerencsére (sajnos) elég sokat ülök excel előtt, így ez nem nagy gond 😊

Szóval. Várom a válaszokat, szeptember 8.-ig lehet tippelni. 😊 Ja igen: a +1 kérdés az "versenyen" kívül van, azt csak úgy megkérdeztem.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én benne vagyok, egy jó MNF-ben is. 😀hayden
Most kapcsolok, te szinte az SB óta nem írtál ide, már kezdtem azt hinni, hogy megharagudtál valamiért 😊atapapa
Dehogy. Csupán annyi volt, hogy semmi okosság nem jutott az eszembe, inkább csak olvastam.

SB utáni napokban meg józanodtam, mert vmi kegyetlenül berúgtam. 😀hayden
ne má'! Hol? Tudsz valami jó helyet? 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én benne vagyok, egy jó MNF-ben is. 😀hayden
Most kapcsolok, te szinte az SB óta nem írtál ide, már kezdtem azt hinni, hogy megharagudtál valamiért 😊atapapa
Dehogy. Csupán annyi volt, hogy semmi okosság nem jutott az eszembe, inkább csak olvastam.

SB utáni napokban meg józanodtam, mert vmi kegyetlenül berúgtam. 😀hayden
:cool:

így visszatekintve sok dolog nem is történt, az egyik legunalmasabb holtszezonunk volt.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Én benne vagyok, egy jó MNF-ben is. 😀hayden
Most kapcsolok, te szinte az SB óta nem írtál ide, már kezdtem azt hinni, hogy megharagudtál valamiért 😊atapapa
Dehogy. Csupán annyi volt, hogy semmi okosság nem jutott az eszembe, inkább csak olvastam.

SB utáni napokban meg józanodtam, mert vmi kegyetlenül berúgtam. 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én benne vagyok, egy jó MNF-ben is. 😀hayden
Most kapcsolok, te szinte az SB óta nem írtál ide, már kezdtem azt hinni, hogy megharagudtál valamiért 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Király ötlet!
Viszont szerintem pontosítsd az 5. és a 12. kérdést, mit tekintünk összesítettnek: pont, yard, td, stb.

És ha megengedsz egy még egy javaslatot, az olyan kérdéseknél, ahol számszerű tippet vársz, jobb lenne egy fix számot beilleszteni és arra tippeltetni igennel vagy nemmel. pl.
"Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen?" helyett mondjuk
"4 győzelemnél többet szerzünk-e a csoportellenfelek ellen?"

Így az értékelésnél csak igeneket és nemeket kell összesíteni, ami egyszerűbb lenne.
De ezt döntsd el te, így se rossz.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Na. Itt az idő, lenyúlom ata múlt évi játékát, de írta hogy elfoglalt, nekem meg most pont van időm ezzel szórakozni 😊


1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen?

2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen?

3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt?

4. Meg lesz-e a playoff?

5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintében az O?

6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban?

7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett?

8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak?

9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba?

10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak (Player of the Year stb.)?

11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén?

12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében?

13. 5000 yard fölé kerül Brees?

14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? (nem kell tizedes pontosság)

15. Hány pontot kapunk meccsenként?

16. Hány TD-t visz a D idén? (Tavaly 8-at vittek)

17. A special team hány TD szerez?

18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre?

19. Hány kezdő fog IR-re kerülni?

+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek?

Remélem jó lesz így és semmi jót nem hagytam ki. Év végén értékelés 😉

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ez nem a futók szezonja eddig
Saints placed RB P.J. Hill (triceps) on injured reserve, ending his season.atapapa
Le is igazoltuk az ex sajtfejű DeShawn Wynn-t. annó a rookie szezonja bíztatóan alakult, de aztán egyre hátrébb szorúlt mígnem a tavalyi évet ir-en fejezte be...mondanom se kell térdproblémával :/

http://www.nfl.com/players/deshawnwynn/profile?id=WYN129025
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak pl. a Pécs-Kisvárda távolságot is le kéne győzni egyszer. (Gyurma Pappa-kajzer) 😂zemanla
Minden megoldható 😉Gyurma Pappa
akkor egy MNF -re benevezünk Kisvárdára Kajzerékhoz! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Csak pl. a Pécs-Kisvárda távolságot is le kéne győzni egyszer. (Gyurma Pappa-kajzer) 😂zemanla
Minden megoldható 😉

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak pl. a Pécs-Kisvárda távolságot is le kéne győzni egyszer. (Gyurma Pappa-kajzer) 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
😂
tehetek róla hogy akkor jött a pick six, miután szóltak hogy egy kicsit csendesebben? 😛
tőlem bármelyik meccs mehet, de gondolom a többség a vasárnapi, koraesti meccsekre lenne vevő. ilyenből lesz 8, már csak ki kell várni hogy egy ilyen meccsünket közvetítsék.atapapa
Akkor javaslom a többi Saints fannak, hogy készüljenek! 😊
Mi (atával) biztos ott leszünk egyszer-kétszer!zemanla
Én benne vagyok, egy jó MNF-ben is. 😀hayden
akár az is, de ha úgy jön ki, én egy-egy 10-es meccsre is elzarándokolnék.

Ez nem a futók szezonja eddig
Saints placed RB P.J. Hill (triceps) on injured reserve, ending his season.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Fő az optimizmus!
Már foglalom a helyet újra!!! Ha beengednek..... 😂
zemanla
😂
tehetek róla hogy akkor jött a pick six, miután szóltak hogy egy kicsit csendesebben? 😛
tőlem bármelyik meccs mehet, de gondolom a többség a vasárnapi, koraesti meccsekre lenne vevő. ilyenből lesz 8, már csak ki kell várni hogy egy ilyen meccsünket közvetítsék.atapapa
Akkor javaslom a többi Saints fannak, hogy készüljenek! 😊
Mi (atával) biztos ott leszünk egyszer-kétszer!zemanla
Én benne vagyok, egy jó MNF-ben is. 😀
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Fő az optimizmus!
Már foglalom a helyet újra!!! Ha beengednek..... 😂
zemanla
😂
tehetek róla hogy akkor jött a pick six, miután szóltak hogy egy kicsit csendesebben? 😛
tőlem bármelyik meccs mehet, de gondolom a többség a vasárnapi, koraesti meccsekre lenne vevő. ilyenből lesz 8, már csak ki kell várni hogy egy ilyen meccsünket közvetítsék.atapapa
Akkor javaslom a többi Saints fannak, hogy készüljenek! 😊
Mi (atával) biztos ott leszünk egyszer-kétszer!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fő az optimizmus!
Már foglalom a helyet újra!!! Ha beengednek..... 😂
zemanla
😂
tehetek róla hogy akkor jött a pick six, miután szóltak hogy egy kicsit csendesebben? 😛
tőlem bármelyik meccs mehet, de gondolom a többség a vasárnapi, koraesti meccsekre lenne vevő. ilyenből lesz 8, már csak ki kell várni hogy egy ilyen meccsünket közvetítsék.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Fő az optimizmus!
Már foglalom a helyet újra!!! Ha beengednek..... 😂
Télleg!
Mit nézünk közösen???? Mindegy (?) hogy mi a vége! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Jajj, én valahogy nem tudok izgulni 😀 Majd véletlenül 0-9-re állnánk, akkor egy picit aggódnék, hogy lehet, elment a szezon 😂 Ilyen meg úgysem lesz 😊