New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Üdv Saints fanok, jöhet ma a visszavágó.
Óriási csatát várok és AP meg a Dfal vezérletével Vikes győzelmet ! 😛 Bár ha Brees rommá dobna minket se lepődnék meg 😀
Sok sikert a szezonra(kivétel most 😀 ) és jó szurkolást.

Ui.: Remélem nem gáz ha kölcsönveszem a tippelősjátékotokat,megtetszett 😀
több mint 14 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát én felveszem és majd vasárnap este megnézem. 😕
Holnaptól országjáró alkoholtúra lesz. (átadás Táton, utána "horgászás" Dorogon, majd reggel indulás onnan Szekszárdra, ahol némi pincelátogatás van a programban. Majd vasárnap valahogy hazakeveredek.....
Kicsit összejött. :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
mi is élőben nézzük, mostmár mondhatom, hogy hagyományosan 😀 😀 😀 😀 (ugyebár a SB után ez lesz a második alkalom)

szóval élő meccsnézés vadkeleten: hajdu és én.
Go Saints!!!!

Én ma már a Vilma mezben jöttem melóba. Kicsit izgulok, de inkább türelmetlenül várom már.
Természetesen a Dome-ban nem kapunk ki.



több mint 14 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen? 4.
2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen? Nem. (2-2)
3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt? 11.
4. Meg lesz-e a playoff? Igen.
5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintetében az O? 2.
6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban? Nem.
7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett? 2. (Colston, Meachem )
8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak? Igen. (Bush)
9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba? 2. (Brees, Nicks)
10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak (Player of the Year stb.)? Nem.
11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén? +9.
12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében? Igen
13. 5000 yard fölé kerül Brees? Nem.
14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? (nem kell tizedes pontosság) ~31.
15. Hány pontot kapunk meccsenként? ~21.
16. Hány TD-t visz a D idén? (Tavaly 8-at vittek.) 7.
17. A special team hány TD szerez? 5.
18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre? 0.
19. Hány kezdő fog IR-re kerülni? 3.
+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek? 9%.
több mint 14 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Igen-igen, várjuk. Ma éjfélig jöhetnek, izgalmas kis éjszaka lesz.

Ki nézi élőben?Gyurma Pappa
Egyértelmű h leszek :cool: Már tűkön ülök 😀
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Igen-igen, várjuk. Ma éjfélig jöhetnek, izgalmas kis éjszaka lesz.

Ki nézi élőben?

több mint 14 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Még Ata tippjeit is várjuk! 😉
Természetesen utolsónak, nehogy befolyásoljon... 😀zemanla
heh, befolyásolok azt a rossz tippjeimmel jól leviszem az átlagot 😀atapapa
Még ennél is lejjebb? 😂
(azért várjuk!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Még Ata tippjeit is várjuk! 😉
Természetesen utolsónak, nehogy befolyásoljon... 😀zemanla
heh, befolyásolok azt a rossz tippjeimmel jól leviszem az átlagot 😀

több mint 14 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Még Ata tippjeit is várjuk! 😉
Természetesen utolsónak, nehogy befolyásoljon... 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Majdnem elbambultam :o Holnap reggel tippelek én is.
több mint 14 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen? 4.
2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen? Nem. (2-2)
3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt? 10.
4. Meg lesz-e a playoff? Igen. (Nagyon cinkesen, WC.)
5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintetében az O? 3.
6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban? Nem.
7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett? 1. (Arrington. 😊)
8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak? Igen. (Arrington 😊, Thomas.)
9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba? 2. (Nicks, Evans.)
10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak (Player of the Year stb.)? Nem.
11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén? +6.
12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében? Igen. (Abban éppen igen.)
13. 5000 yard fölé kerül Brees? Nem.
14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? (nem kell tizedes pontosság) ~28.
15. Hány pontot kapunk meccsenként? ~22.
16. Hány TD-t visz a D idén? (Tavaly 8-at vittek.) 5.
17. A special team hány TD szerez? 3. (Roby KR, Bush PR, meg egy fumble return.)
18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre? 0.
19. Hány kezdő fog IR-re kerülni? 5.
+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek? 3,125%.

Dőlt betűsöket nem ér számolni... 😛 Gondolom én leszek itt a legpesszimistább, de hát ez van. 😊

@ Gyurma Pappa: Már nincs 4 TE... Mármint megint van, mert most igazoltuk le megint Humphrey-t, és kivágtuk Leigh Torrence CB-t, de eddig az 'ő helyét' Danny Clark LB foglalta. És én annyira nem aggódok a guardok miatt, a Strief-Tennant kettősből az egyik csak jó lesz eléggé. Más posztokon sokkal nagyobb bajok vannak, nem csak a depth-tel. (DT, SLB/WLB.)

több mint 14 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
1. Hány győzelem lesz a csoportellenfelek ellen? 4
2. Sikerül-e pluszban zárni a AFC-s ellenfélek ellen? Igen
3. Hány győzelemmel zárjuk az idényt? 11
4. Meg lesz-e a playoff? Igen.
5. Idén hányadik lesz összesített yardok tekintében az O? 3.
6. Lesz-e olyan futó, aki 1000 yard fölé kerül futott yardokban?Igen.P.Thomas
7. Hány elkapó lesz 1000 yard felett? 0 Megy a nagy rotáció.
8. Sikerül-e kombinált yardban (elkapás + futás) 1000 yard fölé kerülnie valamelyik játékosunknak? Igen..
9. Hányan fognak bekerüli az all pro csapatba? 2 (Brees, és egy meglepi…)
10. Lesz-e kitüntetett játékosa vagy edzője a csapatnak (Player of the Year stb.)? Nem.
11. Mennyi lesz a labdaszerzés-labdaeladás különbözet idén? +12
12. Sikerül javítani a D tavalyi összetett helyezésén, kapott yardok tekintetében? Nem.
13. 5000 yard fölé kerül Brees? Nem.
14. Hány pontot csinálunk átlagosan meccsenként? (nem kell tizedes pontosság) 30
15. Hány pontot kapunk meccsenként? 23
16. Hány TD-t visz a D idén? (Tavaly 8-at vittek) 8
17. A special team hány TD szerez? 5
18. Hány rookieból lesz idén kezdő játékos legalább 8 meccsre? 2
19. Hány kezdő fog IR-re kerülni? 4
+1 kérdés: MOST hány %-ot adnál a SB győzelemnek? 15%




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
bambulgatom itt a rostert, érdekesen fest. van 4 RB, 4 TE, 6 WR. Viszont nincs csere G, hacsak a most draftolt Tennant centerből nem megy arrébb egy posztnyit, összesen van két "klasszikus" DT plusz Hargrove. Na és a két hete kukázott Asiodu talajt tudott fogni nálunk.
Furcsa.atapapa
Én is tegnap néztem. Egyre jobban úgy érzem, hogy Williams törekszik a lehető legkevesebbet 4-3-ban játszani. Csak ez is érdekes, mert nincs klasszikus NT a csapatban, hacsak Ellis nem számít már annak, bár szerintem nem. A 4 RB-n nem szabad meglepődni, a két "vasember" mellé kell azért a backup, a 4 TE-t kevésbé értem, Graham egy sérülésen kívül nem sokat adott hozzá eddig a Saintsről szóló hírekhez (hagyjuk az edzés menősködést, pont lényegtelen).

A csere G-t meg én értem: a kiesik bármelyik kezdő, akkor cserélni sem érdemes, ott feladjuk az idényt 😊

Ja igen: tippeljetek még!

több mint 14 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Tegye fel a kezét, aki nem izgul! 😀Gyurma Pappa
Mit kell izgulni? Sima! Two dat! 😀
Húúú, én még nem tippeltem! :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Tegye fel a kezét, aki nem izgul! 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vaughn végül a mi ps-unkon kötött ki. Azt tudom, hogy tavaly IR-on volt. Ennyire rosszul ment neki preseason-ban? 4. körös picket csakúgy ritkán vágnak ki 1 év után.BleedingGreen
4. körös pickek már simán repkednek 1év után, nálunk idén ment 2. körös is, és túlélte a waivert, a Dolphinsnál megváltak White-tól, pedig sérült sem volt, a Steelers meg lazán dobta a 2009-es draft legmagasabbra tartott G-jét , akit a 3. körben húztak, szóval ez nem jelent még semmit önmagában, a létszám felettiektől simán megválnak a csapatok, ha 2. körös ha nem...
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
Vaughn végül a mi ps-unkon kötött ki. Azt tudom, hogy tavaly IR-on volt. Ennyire rosszul ment neki preseason-ban? 4. körös picket csakúgy ritkán vágnak ki 1 év után.


több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha nem csal az emlékezetem, volt egy tetszetős ütközése a Phili ellen a rájátszásban, amikor a KR-t terítette le.atapapa
Nem tudom, nekem arról a meccsről inkább ez ugrik be 😉: http://www.youtube.com/watch?v=XqmdI3tVuMA , meg Bush hosszú TD-je, de az már nem szép emlék.BleedingGreen
ha a zöldeknek szurkolnék, én se szívesen emlékeznék másra abból a meccsből 😊
Clark azért nem borított ekkorát

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
Ha nem csal az emlékezetem, volt egy tetszetős ütközése a Phili ellen a rájátszásban, amikor a KR-t terítette le.atapapa
Nem tudom, nekem arról a meccsről inkább ez ugrik be 😉: http://www.youtube.com/watch?v=XqmdI3tVuMA , meg Bush hosszú TD-je, de az már nem szép emlék.


több mint 14 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Saints Monday Injury Report = Full Participation: Colston, Graham, Prioleau; Limited Participation: Porter, Strief, Vilma; Did Not Participate: Arnoux, Ivory
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
állítólag leigazoljuk azt a Danny Clarkot, aki még a szép emlékű 2006-os szezonban húzott le nálunk egy kört.
Érdekes hogy előttünk és utánunk is - sérüléseket kihasználva - oda tudott férni a kezdőbe, de nálunk csak az ST-ig jutott.
Ha nem csal az emlékezetem, volt egy tetszetős ütközése a Phili ellen a rájátszásban, amikor a KR-t terítette le.

több mint 14 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Na, megvan a PS lista, egyelőre csak 7 emberrel:
QB Sean Canfield, FB Matt Clapp, WR Montez Billings, OL Brandon Carter, LB Harry Coleman, DT DeMario Pressley, and CB Reggie Jones.
Pressley megint itt, megszoktuk. Coleman tetszik, legalább helyi és LB és S is lehet vészhelyzetben. Viszont hogy Woods miért nincs itt, azt nem értem. Arra az egy helyre pont jó lenne szvsz. Vaughn ugye nem lehet itt... Hát, eddig nem nagyon tetszik a dolog. :/

több mint 14 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ez nagyon érdekes. És nem éppen tetszik így elsőre.
4 TE? Ha ennyire sérült Shockey és Graham, akkor is... Lehet, hogy Wilkerson is játssza majd ezt a Hargrove-féle pass rusher-t a falban, de megint Ayodele-vel menni Ellis mellett... Nem tudom. Ami még meglepő (számomra): Charleston>McCray, bár ez már le volt játszva néhány napja, G-t meg azt hiszem Strief is tud játszani majd, ha szükség lesz rá, bár nagyon ne legyen. Waters?? Asiodu??? 😐 :o
Gondolom Canfield jön vissza PS-be, de Woods és Vaughn is jöhet, vagy ők már nem lehetnek ott? Vaughn elvileg nem.
Egyébként lehet tippelgetni, 7. hétre ki lesz cut Sharper és Ingram helyett...? Bár akkorra már lesz IR is gazdagon, de mégis... Szerintem Asiodu és Young.
szerk.: Lehet, hogy Shanle mégis marad az erős oldalon, akkor pedig Arnoux és Dunbar a gyenge oldali kezdő poziért harcolhat. Nekem pont, hogy Arnoux WLB-nek, Dunbar SLB-nek tűnik, szóval remélem Shanle pozija dönt.

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Junior Galette is rosteren 😀 Egyébként Al Woods cutolása engem meglep, azt hittem ő biztos marad.
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
bambulgatom itt a rostert, érdekesen fest. van 4 RB, 4 TE, 6 WR. Viszont nincs csere G, hacsak a most draftolt Tennant centerből nem megy arrébb egy posztnyit, összesen van két "klasszikus" DT plusz Hargrove. Na és a két hete kukázott Asiodu talajt tudott fogni nálunk.
Furcsa.