New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vaughn végül a mi ps-unkon kötött ki. Azt tudom, hogy tavaly IR-on volt. Ennyire rosszul ment neki preseason-ban? 4. körös picket csakúgy ritkán vágnak ki 1 év után.BleedingGreen
4. körös pickek már simán repkednek 1év után, nálunk idén ment 2. körös is, és túlélte a waivert, a Dolphinsnál megváltak White-tól, pedig sérült sem volt, a Steelers meg lazán dobta a 2009-es draft legmagasabbra tartott G-jét , akit a 3. körben húztak, szóval ez nem jelent még semmit önmagában, a létszám felettiektől simán megválnak a csapatok, ha 2. körös ha nem...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Vaughn végül a mi ps-unkon kötött ki. Azt tudom, hogy tavaly IR-on volt. Ennyire rosszul ment neki preseason-ban? 4. körös picket csakúgy ritkán vágnak ki 1 év után.


több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ha nem csal az emlékezetem, volt egy tetszetős ütközése a Phili ellen a rájátszásban, amikor a KR-t terítette le.atapapa
Nem tudom, nekem arról a meccsről inkább ez ugrik be 😉: http://www.youtube.com/watch?v=XqmdI3tVuMA , meg Bush hosszú TD-je, de az már nem szép emlék.BleedingGreen
ha a zöldeknek szurkolnék, én se szívesen emlékeznék másra abból a meccsből 😊
Clark azért nem borított ekkorát

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Ha nem csal az emlékezetem, volt egy tetszetős ütközése a Phili ellen a rájátszásban, amikor a KR-t terítette le.atapapa
Nem tudom, nekem arról a meccsről inkább ez ugrik be 😉: http://www.youtube.com/watch?v=XqmdI3tVuMA , meg Bush hosszú TD-je, de az már nem szép emlék.


több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Saints Monday Injury Report = Full Participation: Colston, Graham, Prioleau; Limited Participation: Porter, Strief, Vilma; Did Not Participate: Arnoux, Ivory
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
állítólag leigazoljuk azt a Danny Clarkot, aki még a szép emlékű 2006-os szezonban húzott le nálunk egy kört.
Érdekes hogy előttünk és utánunk is - sérüléseket kihasználva - oda tudott férni a kezdőbe, de nálunk csak az ST-ig jutott.
Ha nem csal az emlékezetem, volt egy tetszetős ütközése a Phili ellen a rájátszásban, amikor a KR-t terítette le.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Na, megvan a PS lista, egyelőre csak 7 emberrel:
QB Sean Canfield, FB Matt Clapp, WR Montez Billings, OL Brandon Carter, LB Harry Coleman, DT DeMario Pressley, and CB Reggie Jones.
Pressley megint itt, megszoktuk. Coleman tetszik, legalább helyi és LB és S is lehet vészhelyzetben. Viszont hogy Woods miért nincs itt, azt nem értem. Arra az egy helyre pont jó lenne szvsz. Vaughn ugye nem lehet itt... Hát, eddig nem nagyon tetszik a dolog. :/

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ez nagyon érdekes. És nem éppen tetszik így elsőre.
4 TE? Ha ennyire sérült Shockey és Graham, akkor is... Lehet, hogy Wilkerson is játssza majd ezt a Hargrove-féle pass rusher-t a falban, de megint Ayodele-vel menni Ellis mellett... Nem tudom. Ami még meglepő (számomra): Charleston>McCray, bár ez már le volt játszva néhány napja, G-t meg azt hiszem Strief is tud játszani majd, ha szükség lesz rá, bár nagyon ne legyen. Waters?? Asiodu??? 😐 :o
Gondolom Canfield jön vissza PS-be, de Woods és Vaughn is jöhet, vagy ők már nem lehetnek ott? Vaughn elvileg nem.
Egyébként lehet tippelgetni, 7. hétre ki lesz cut Sharper és Ingram helyett...? Bár akkorra már lesz IR is gazdagon, de mégis... Szerintem Asiodu és Young.
szerk.: Lehet, hogy Shanle mégis marad az erős oldalon, akkor pedig Arnoux és Dunbar a gyenge oldali kezdő poziért harcolhat. Nekem pont, hogy Arnoux WLB-nek, Dunbar SLB-nek tűnik, szóval remélem Shanle pozija dönt.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Junior Galette is rosteren 😀 Egyébként Al Woods cutolása engem meglep, azt hittem ő biztos marad.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
bambulgatom itt a rostert, érdekesen fest. van 4 RB, 4 TE, 6 WR. Viszont nincs csere G, hacsak a most draftolt Tennant centerből nem megy arrébb egy posztnyit, összesen van két "klasszikus" DT plusz Hargrove. Na és a két hete kukázott Asiodu talajt tudott fogni nálunk.
Furcsa.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Még Clancy-t is kidobtuk...nem maradt gyakorlatilag backup DT 😕 De az LB kérdés sokkal gázabb :o
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hello! Bocs ha ez hülye kérdés, de mi lett Jamal Brown sorsa??? Csak én nem emlékszem vagy tényleg szó nélkül tűnt el??Golyo
Eltradeltétek Washingtonba.tenorx
Asszem egy harmadik körös pickért.

Csütörtökön mennénk vaskapuba meccset nézni. Jönne valaki?hayden
én mennék, de annyira sűrű lesz a hetem, hogy örülök ha addigra az ágyból lesz erőm nézni


Ingram PUP-listán, Casillas IR-en, ki fog itt LB-t játszani?
őket vágtuk ki
DT DeMario Pressley
DT Al Woods
DT Jay Ross És DT-t?
QB Patrick Ramsey
FB Zak Keasey
FB Jason McKie
RB Ladell Betts
TE Tyler Lorenzen
WR Montez Billings
G Brandon Carter
G Terrence Metcalf
C Nick Leckey
G/T Na'Shan Goddard
OT Jermey Parnell
DT Kendrick Clancy
DE Bobby McCray
LB Harry Coleman
S Chip Vaughn
CB Reggie Jones

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Hello! Bocs ha ez hülye kérdés, de mi lett Jamal Brown sorsa??? Csak én nem emlékszem vagy tényleg szó nélkül tűnt el??Golyo
Eltradeltétek Washingtonba.tenorx
Asszem egy harmadik körös pickért.

Csütörtökön mennénk vaskapuba meccset nézni. Jönne valaki?
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Most, hogy Bobby elment, talán Brett papa is megéri a meccs végét 😀 😀 😀 😀

Komolyra fordítva: nekem fog hiányozni Bobby. Sok sikert neki, hátha lesz még valami....



több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hello! Bocs ha ez hülye kérdés, de mi lett Jamal Brown sorsa??? Csak én nem emlékszem vagy tényleg szó nélkül tűnt el??Golyo
Eltradeltétek Washingtonba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello! Bocs ha ez hülye kérdés, de mi lett Jamal Brown sorsa??? Csak én nem emlékszem vagy tényleg szó nélkül tűnt el??
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Szépen vagdossuk kifele az embereket. Most Brees mögött akkor csak Daniel van?EasyGhost
Pontosan. De SP-nél ugye általában 2 QB van az 53-ban, gondolom idén is ez lesz. Viszont majdnem 100%, hogy Canfield megy a PS-be, ha átjut a waiver-en, márpedig át fog. De érthető a dolog, Daniel >>> Ramsey a pre-season alapján.
És ugye lassan határidő, most nem számoltam át mennyi embert kell még kivágni, de még vannak néhányan.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szépen vagdossuk kifele az embereket. Most Brees mögött akkor csak Daniel van?
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Leckey cut.
Sharper PUP.
Usama és Arrington elvileg túlélte a keretszűkítést. :cool: Arringtonnak örülök, de Young... Kiváncsi leszek melyik safety lesz még cut. Attól félek a tavalyi 4. körösök mennek, habár az csak 1 LB, 1 S... :/

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
McCray-nek mi volt a "bűne"?viito
1. Junior jobb volt.
2. Wilkerson is talán.
3. Még így is sok pénzt keresett Galette-hez és Charleston-hoz képest.
Meg alapból elég gyenge volt már tavaly is. Most elég mélyek vagyunk/voltunk itt. Bár még Charleston vagy Wilkerson is lehet cut lesz, Galette-nek mintha meglenne a roster.
Szerk.: Egyébként hát problémái is vannak, de nem írtam, mert most nem amiatt lett cut.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
McCray-nek mi volt a "bűne"?
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
McCray kuka

szerk: Betts isatapapa
Clancy és Ramsey szintén.
Így viszont remélem Canfield jön vissza a PS-be.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
McCray kuka

szerk: Betts is

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Reggie Bushnak új edzője van: http://www.youtube.com/watch?v=t_VJOra-I_8&feature=player_embedded

értem én, hogy ettől még gyorsabb lesz, de neki inkább egy olyan verzió kéne, ami azt ordítja a fülébe, hogy ütközz, de ne sérülj meg 😊viito
egyre szoftabb az NFL, lassan eljön az ő ideje is 😛


kíváncsi vagyok a keretszűkítésre. ugyan Arrington erőltetése visszahordóként halott dolog, de tegnap ő és Galette is parádézott, remélem maradnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Reggie Bushnak új edzője van: http://www.youtube.com/watch?v=t_VJOra-I_8&feature=player_embedded

értem én, hogy ettől még gyorsabb lesz, de neki inkább egy olyan verzió kéne, ami azt ordítja a fülébe, hogy ütközz, de ne sérülj meg 😊