New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Iyory lesz a cserefutó?



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325somoskovig
köszönjük


a mai sérültlista
Waters, Bush, Gay pihi
Streif, Ivory full
Usama limiten

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Heti Figyelő, olvassátok:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1325

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem még nem pihentem ki a MNF-t...Gyurma Pappa
tudom miről beszélsz 😊


egy friss Brees-reklám
http://www.youtube.com/watch?v=HPDzRGWQk2g

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
ki az a Gates? 😉 Gonzalez idén eddig nem sok vizet zavar, remélem ez már a lejtőt jelenti nála 😛
atapapa
Aztakurva... Az, hogy a szomszédok nevét nem tudom megjegyezni az oké
Nem ez volt az egyetlen, még küldés előtt vettem észre, hogy Hill helyett Bellt írtam. Ez már nem esett le... 😕 Szerintem még nem pihentem ki a MNF-t...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én a két meccs során nem sok különbséget véltem felfedezni Brees játékában.
mentő körülmény hogy múlthéten az elkapók dropoltak, most meg nem volt passzbarát az idő.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Wynn lett kivágva, hogy legyen hely Betts-nek. ST-ben nem lesz ott, viszont cserének nem lesz rossz, Bush helyett kellett valaki, aki tud elkapni és hallott már passz blokkolásról. Nem baj. 2 hétig még nincs képbe Ivory. Utána meg elképzelhető, hogy jön vissza Wynn.
Sharper PUP, Ingrammel együtt, 7. hétre jöhetnek vissza. Csak azon gondolkodom, hogy ki lesz kivágva helyettük. A Torrence/Young - Clark kettősre tippelnék most, de SP-t ismerve a Sharper IR se lepne meg, sőt.
Eddig csak 4 játékos van IR-on, nem olyan rossz. Ebből ugye egy kezdő, Casillas. (Vagy nem számít annak? Tippelés okán lehet, hogy fontos kérdés... 😊)

Szerk.: Brees: Kicsit tényleg egysíkú, de a mostani meccsen nem volt vele baj, mármint nem volt rossz semmi, a Vikings ellen volt egy kicsit túl biztonságos a játéka. Ha így is megnyerjük a meccseket, nincs baj, de nem lenne rossz néha nagyobb előnnyel nekimenni a 4. negyednek.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Vasárnapra:
+ SUPERDOME 😀
+ fedett helyen játszunk
+ jól ismert ellenfél ellen játszunk
+ a secondary jól néz ki, a tavalyi opportunista védelem idén éledezik, szerintem saints sec > atlanta elkapók (Gates-t ugyanúgy meg tudjuk fogni, ahogy Shianco-t meg tudtuk, és Davist is igazából kétszer néztük be, ami jobb mint az átlag)
+ nincs Norwood (bocsi, nem örülök az IR-nek, de nekünk ez akkor is jól jön)

- megérezte az Falcons a vérszagot és a Frisco-i teljesítményünk még rá is erősít
- nincs Bush
- sajnos a futás még mindig erős, és a futás elleni védelmünk még mindig nem az

? Brees végre magához tér-e az egész meccsre
? az elkapók előhozzák a tavalyi formájukat
? tudunk 1 komolyabb RB segítségével legalább 70-80 yardot futni
? SP "vagánykodik" mindenféle end aroundokkal stb. hogy kompenzálja Bush hiányát
Hill? Ivory? Graham? Arrington?

ha szeretnénk hogy nyerjük a csoportot, itthon nem igazán kaphatunk ki csoportellenféltől, főleg nem a másik esélyestől...Gyurma Pappa
ki az a Gates? 😉 Gonzalez idén eddig nem sok vizet zavar, remélem ez már a lejtőt jelenti nála 😛

Brees viszont nekem úgy tűnik, hogy semmi rizikót nem akar eddig vállalni, 74%-kal dob, csak a legbiztosabbat ereszti el. Milyen érdekes, hogy hétfő éjjel is alig próbált hosszabbat dobni, aztán az utolsó győzelemért küldött drive-ban, amikor rohanni kellett, akkor rögtön eresztett egy 30 yardos löketett Colstonra.

Úgy gondolom hogy a sorsolás most nagyon velünk van, talán nem sértődnek meg az ellenfelek szurkolói, de kis szerencsével és nagyobb összpontosítással a következő 5 meccsből 5 győzelem se irreális.

The New Orleans Saints have re-signed Ladell Betts...
Vmi róla?

Apropó, valamiről lemaradhattam Sharper ügyben. Most látom h IR-en van pedig úgy volt, szezonkezdésre rendbe jön. Mi történt?hayden
Betts sok sót nem evett meg korábban, a keretszűkítéskor ki lett vágva. Csodálkoznék ha most váltaná meg a világot.
Sharper PUP-listán van, ami még nem IR, de ha Jenkins továbbra is jól játszik a posztján, akkor neki is annyi lesz.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
kevés egyetemistát láttál, azért 😀 divatosnak számít ez...Gyurma Pappa
láttam én eleget, legfeljebb kevés volt köztük a bölcsész 😀atapapa
nálunk a közgázon és a jogon is dívik 😀Gyurma Pappa
+1
ami a közgázt illeti.

The New Orleans Saints have re-signed Ladell Betts...
Vmi róla?

Apropó, valamiről lemaradhattam Sharper ügyben. Most látom h IR-en van pedig úgy volt, szezonkezdésre rendbe jön. Mi történt?
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Vasárnapra:
+ SUPERDOME 😀
+ fedett helyen játszunk
+ jól ismert ellenfél ellen játszunk
+ a secondary jól néz ki, a tavalyi opportunista védelem idén éledezik, szerintem saints sec > atlanta elkapók (Gonzalez-t ugyanúgy meg tudjuk fogni, ahogy Shianco-t meg tudtuk, és Davist is igazából kétszer néztük be, ami jobb mint az átlag)
+ nincs Norwood (bocsi, nem örülök az IR-nek, de nekünk ez akkor is jól jön)

- megérezte az Falcons a vérszagot és a Frisco-i teljesítményünk még rá is erősít
- nincs Bush
- sajnos a futás még mindig erős, és a futás elleni védelmünk még mindig nem az

? Brees végre magához tér-e az egész meccsre
? az elkapók előhozzák a tavalyi formájukat
? tudunk 1 komolyabb RB segítségével legalább 70-80 yardot futni
? SP "vagánykodik" mindenféle end aroundokkal stb. hogy kompenzálja Bush hiányát
Hill? Ivory? Graham? Arrington? Betts?

ha szeretnénk hogy nyerjük a csoportot, itthon nem igazán kaphatunk ki csoportellenféltől, főleg nem a másik esélyestől...

több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hogy Bush elvesztése mekkora csapás a Saintsnek:

As a reminder, during the regular season from 2006-2009, the Saints averaged 25.3 points per game with Reggie Bush in the lineup, and 32.7 points per game when he was unavailable through injury.Döme
az biztos hogy Bush nélkül "egyenesebb" játékra vagyunk utalva, nem lehet annyi checkdown passzt elpislogni, 2 RB-t a pályára tenni, stb. de ha Bush jól van használva, akkor aranyat ér, és főleg 2008 óta használjuk jól.
Egy ilyen stat nem mutatja azt sem, hogy pl. amikor 2008-ban a Panthers ellen lesérült, a meccsen csak ő mutatott valamit fel, az egyetlen pontszerző drive-unkban is főleg ő hozta a yardokat, majd a második félidőben nélküle 0 pontot szereztünk.
Tavaly szintén a meccs egyik legjobbja volt azon a meccsen, amelyen kiesett hetekre, pontoktól függetlenül.atapapa
Bush tipikus X-faKTOR, ha kell ottvan és megcsinálja!
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
jó kis meccs volt, kómás voltam tegnap egész nap.
jól kezdtük, aztán majdnem szopi lett a vége.

Bust törése nem nagy gáz, ettől nem lesz lassabb, ha felépül.
Örülök, hogy Hartley jó cipőt vett fel 😀 😀 😀 😀 - lehet hogy Mike Bellel beszélt talán?



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Tegnap újra néztem a meccset, és megerősödött bennem, amit írtam már korábban is többször: Goodwin nagyon gyenge pontja ennek a falnak, és ezt szépen ki is használta a 49ers. Ha ellenfél scoutja lennék, tuti felhívnám a DC-m figyelmét erre...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81ab5c5e/Saints-postgame-press-conference
ilyet még nem láttam, kapucnis felsőn egy zakóatapapa
kevés egyetemistát láttál, azért 😀 divatosnak számít ez...Gyurma Pappa
láttam én eleget, legfeljebb kevés volt köztük a bölcsész 😀atapapa
nálunk a közgázon és a jogon is dívik 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81ab5c5e/Saints-postgame-press-conference
ilyet még nem láttam, kapucnis felsőn egy zakóatapapa
kevés egyetemistát láttál, azért 😀 divatosnak számít ez...Gyurma Pappa
láttam én eleget, legfeljebb kevés volt köztük a bölcsész 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hogy Bush elvesztése mekkora csapás a Saintsnek:

As a reminder, during the regular season from 2006-2009, the Saints averaged 25.3 points per game with Reggie Bush in the lineup, and 32.7 points per game when he was unavailable through injury.Döme
az biztos hogy Bush nélkül "egyenesebb" játékra vagyunk utalva, nem lehet annyi checkdown passzt elpislogni, 2 RB-t a pályára tenni, stb. de ha Bush jól van használva, akkor aranyat ér, és főleg 2008 óta használjuk jól.
Egy ilyen stat nem mutatja azt sem, hogy pl. amikor 2008-ban a Panthers ellen lesérült, a meccsen csak ő mutatott valamit fel, az egyetlen pontszerző drive-unkban is főleg ő hozta a yardokat, majd a második félidőben nélküle 0 pontot szereztünk.
Tavaly szintén a meccs egyik legjobbja volt azon a meccsen, amelyen kiesett hetekre, pontoktól függetlenül.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81ab5c5e/Saints-postgame-press-conference
ilyet még nem láttam, kapucnis felsőn egy zakóatapapa
kevés egyetemistát láttál, azért 😀 divatosnak számít ez...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Hogy Bush elvesztése mekkora csapás a Saintsnek:

As a reminder, during the regular season from 2006-2009, the Saints averaged 25.3 points per game with Reggie Bush in the lineup, and 32.7 points per game when he was unavailable through injury.Döme
hmmm... az amerikaiak szeretnek dobálózni ilyenekkel, de hogy szakmailag szólaljak meg: nem hiszem hogy szoros korreláció van a Bush játéka és a szerzett pontok között... össze kellene ezt hasonlítani azzal a mutatóval, hogy azok ellen, amely meccseken nem játszott Bush, mennyi az átlagos pont számunk 😀

najó, fáradt vagyok, abbahagytam

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Hogy Bush elvesztése mekkora csapás a Saintsnek:

As a reminder, during the regular season from 2006-2009, the Saints averaged 25.3 points per game with Reggie Bush in the lineup, and 32.7 points per game when he was unavailable through injury.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81ab5c5e/Saints-postgame-press-conference
ilyet még nem láttam, kapucnis felsőn egy zakó

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
szerintem egyszerűen sokkal jobban felkészült az ellenfél belőlünk, és az időjárásból is
atapapa
Mondom: SP mélypontja. Nem volt elég rágó?

Ahogy egyre jobban gondolkodom, egyre jobban félek a vasárnapi meccstől... mind1, csak 6-ot kell aludni 😀Gyurma Pappa
brutálisan jó meccs lesz... falcons győzelemmel! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
szerintem egyszerűen sokkal jobban felkészült az ellenfél belőlünk, és az időjárásból is
atapapa
Mondom: SP mélypontja. Nem volt elég rágó?

Ahogy egyre jobban gondolkodom, egyre jobban félek a vasárnapi meccstől... mind1, csak 6-ot kell aludni 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gratulálok srácok a W-hez 😊petey
én gratulálok nektek, messze felülmúltátok a várakozásaimat

Annak nem, hogy jelenleg mind az O, mind a D középmezőny. Amikor Brees túldobta a felugró 2m magas Colstont 18 yardról... hát elszomorító volt. Jól csináljuk a screeneket, fasza. (Akkor hülye play hívást, mint a FB off tackle futás volt, nem nagyon láttam SP-től, neki ez a meccs mélypont volt. Ha ott Thomas fut, Evans simán blokkol neki...)
Gyurma Pappa
szerintem egyszerűen sokkal jobban felkészült az ellenfél belőlünk, és az időjárásból is
Mi akkor kezdtük a nagy szél miatt rendszeresen a screeneket dobálni, amikor már az ellenfél hasonló játékfelfogásban vezetést szerzett, ráadásul sokkal kreatívabban játszották el azokat.
Kegyetlen jól koncentrálták a blitzeket középen, nem engedve Brees-t, hogy belépjen a zsebbe a G-k mögé.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Az első pletykák szerint valami törés van Bush-nál, 6 hétről magyaráznak. De szvsz estig nem lesz hivatalos hír. Ezt előre aláírnám.

A rájátszást is beleszámítva Brees-nek sorban ez volt a 6. meccse interception nélkül.atapapa
Én is aláírnám!

Nem tudom, furcsán érzem magam a meccsel kapcsolatban. Egyrészt örülök, hogy izzadva tudunk meccset nyerni (szerencsénk is volt, igen). Másrészt annak is, hogy +5 a TO margin-unk. Annak nem, hogy jelenleg mind az O, mind a D középmezőny. Amikor Brees túldobta a felugró 2m magas Colstont 18 yardról... hát elszomorító volt. Jól csináljuk a screeneket, fasza. (Akkor hülye play hívást, mint a FB off tackle futás volt, nem nagyon láttam SP-től, neki ez a meccs mélypont volt. Ha ott Thomas fut, Evans simán blokkol neki...)

Ivory mikorra épül fel? Thomas nem bír végig 6 meccset sérülés nélkül, és Hill <<<<< Ivory. De lepjen meg!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Gratulálok srácok a W-hez 😊