New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
pedig úgy néz ki, hogy a héten hozunk 1-2 K-t megnézni. csak Paytonék tudják igazán, hogy áll most mentálisan a srácatapapa
Hát, ha eddig rendben is lett volna, az, hogy hoznak a nyakára pár konkurrenst biztos, hogy nem használ neki. 😀
peterk2005
idén eddig 60% alatt rúg, kihagyott két alapvetőt, de a hétfői meccsvégi rúgása se sokon múlt, a blokkról pattant el a kapuig....

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
a kickert nem akarjátok kirúgni? 😊adam3577
nem, csak keresünk mellé egy másikat, aki 20 yardon belülről is látja a kaputatapapa
off,
miatta buktam a szelvényem...

on,
karrier legjobbja vmi 46 yard vagy mennyi volt? Csak én éreztem volna azt ésszerűnek, hogy ha már ment akkor a szekér, akár csak középső biztonsági futásokkal is minél közelebb menni a kapuhoz? Nem követem a Saints meccseket, Paytonnak ilyen a playcallingja, vagy nem is ő hívja a játékot?

szerk.: közben olvasom, hogy véditek itt a srácot. Hát nem tudom, igen lehet hogy neki szépen meg kell köszöni a az sb-t, na de egy olyan rúgót akinek még nem volt még 47 yardnál hosszabb rúgása, szerintem ne nevezünk jól összerakott "elit" kickernek...adam3577
Payton hívja a playeket.
Egy nagyon kicsit én is csodálkoztam, hogy nem próbáltuk még közelebb tuszkolni a labdát, hiszen a tavalyi Redskins elleni meccsen is a hosszabbításban elmentünk a negyedikig, hiába voltunk a kapu torkában.
De ettől eltekintve: 30 yardon belülről, dome-ban be kell rúgni. Nincs kifogás.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Félreértesz: nem a FO-t hibáztatom, hanem az a baj, hogy egyszerűen nehéz elviselni az évről-évre történő állandó váltásokat: rossz offseason - jó offsesaon. Most a rosszabbik volt. Ez van.

A projekt rookie-kal (főleg offense ugye) egy bajom van: hogy Breesnek lehet még 2-3-4 éve? Inkább projekt QB kéne. Ha most egy meccset is ki kellene hagyni Breesnek rémségesen meg lennék lepődve, ha nem lenne korai QB pick jövőre. Tényleg megijedtem, amikor Brees sántikált... :SGyurma Pappa
A lehetőségekhez képest szerintem nem volt rossz ez a holtszezon. Leszámítva azt, amit 3 éve folyamatosan én is mondok pontosan Brees miatt: a drafton ha csak nincs valami nagy esés (Nicks), akkor feltréd, feltréd, feltréd.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
pedig úgy néz ki, hogy a héten hozunk 1-2 K-t megnézni. csak Paytonék tudják igazán, hogy áll most mentálisan a srácatapapa
Hát, ha eddig rendben is lett volna, az, hogy hoznak a nyakára pár konkurrenst biztos, hogy nem használ neki. 😀

(Szerintem a lerakással/elrúgással volt gond, nem a célzással, mert nagyon hülyén pörgött a laszti. Inkább egy szerencsétlen/peches esetnek tűnt, mint mentális/koncentrációs problémának.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
a kickert nem akarjátok kirúgni? 😊adam3577
nem, csak keresünk mellé egy másikat, aki 20 yardon belülről is látja a kaputatapapa
off,
miatta buktam a szelvényem...

on,
karrier legjobbja vmi 46 yard vagy mennyi volt? Csak én éreztem volna azt ésszerűnek, hogy ha már ment akkor a szekér, akár csak középső biztonsági futásokkal is minél közelebb menni a kapuhoz? Nem követem a Saints meccseket, Paytonnak ilyen a playcallingja, vagy nem is ő hívja a játékot?

szerk.: közben olvasom, hogy véditek itt a srácot. Hát nem tudom, igen lehet hogy neki szépen meg kell köszöni a az sb-t, na de egy olyan rúgót akinek még nem volt még 47 yardnál hosszabb rúgása, szerintem ne nevezünk jól összerakott "elit" kickernek...adam3577
annó anderson sem tudott 40 yardnál messzebről elrúgni a kapuig , viszont 40en belülről az összeset beverte. inkább ilyen rúgom legyen , mint egy betlis.

am. jó meccs volt a tegnapi , ezúttal nekünk volt szerencsénk , szvsz. ennyi döntött!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
a kickert nem akarjátok kirúgni? 😊adam3577
nem, csak keresünk mellé egy másikat, aki 20 yardon belülről is látja a kaputatapapa
off,
miatta buktam a szelvényem...

on,
karrier legjobbja vmi 46 yard vagy mennyi volt? Csak én éreztem volna azt ésszerűnek, hogy ha már ment akkor a szekér, akár csak középső biztonsági futásokkal is minél közelebb menni a kapuhoz? Nem követem a Saints meccseket, Paytonnak ilyen a playcallingja, vagy nem is ő hívja a játékot?

szerk.: közben olvasom, hogy véditek itt a srácot. Hát nem tudom, igen lehet hogy neki szépen meg kell köszöni a az sb-t, na de egy olyan rúgót akinek még nem volt még 47 yardnál hosszabb rúgása, szerintem ne nevezünk jól összerakott "elit" kickernek...adam3577
24 éves a srác.... majd ha 34 lesz!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
szerk.: közben olvasom, hogy véditek itt a srácot. Hát nem tudom, igen lehet hogy neki szépen meg kell köszöni a az sb-t, na de egy olyan rúgót akinek még nem volt még 47 yardnál hosszabb rúgása, szerintem ne nevezünk jól összerakott "elit" kickernek...adam3577
nem is neveztük 😀

láttad volna, mi volt itt előtte... nekünk az, ehhez képest: felemelő!

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
a kickert nem akarjátok kirúgni? 😊adam3577
nem, csak keresünk mellé egy másikat, aki 20 yardon belülről is látja a kaputatapapa
off,
miatta buktam a szelvényem...

on,
karrier legjobbja vmi 46 yard vagy mennyi volt? Csak én éreztem volna azt ésszerűnek, hogy ha már ment akkor a szekér, akár csak középső biztonsági futásokkal is minél közelebb menni a kapuhoz? Nem követem a Saints meccseket, Paytonnak ilyen a playcallingja, vagy nem is ő hívja a játékot?

szerk.: közben olvasom, hogy véditek itt a srácot. Hát nem tudom, igen lehet hogy neki szépen meg kell köszöni a az sb-t, na de egy olyan rúgót akinek még nem volt még 47 yardnál hosszabb rúgása, szerintem ne nevezünk jól összerakott "elit" kickernek...

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Félreértesz: nem a FO-t hibáztatom, hanem az a baj, hogy egyszerűen nehéz elviselni az évről-évre történő állandó váltásokat: rossz offseason - jó offsesaon. Most a rosszabbik volt. Ez van.

A projekt rookie-kal (főleg offense ugye) egy bajom van: hogy Breesnek lehet még 2-3-4 éve? Inkább projekt QB kéne. Ha most egy meccset is ki kellene hagyni Breesnek rémségesen meg lennék lepődve, ha nem lenne korai QB pick jövőre. Tényleg megijedtem, amikor Brees sántikált... :S

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hartleyval sincs semmi gond, mindenki hibazhat.Gyurma Pappa
pedig úgy néz ki, hogy a héten hozunk 1-2 K-t megnézni. csak Paytonék tudják igazán, hogy áll most mentálisan a srác

Egy rookie sem latszik meg kicsit se jonak... Graham semmi, Ivory keves, Robinson... Gyurma Pappa
Ezért újoncok. Persze Robtól elvárható lenne valami az első kör miatt, de róla is tudtuk hogy nem sokat fog hozzátenni a játékhoz (őszintén én ma rosszabbat vártam tőle). Brown posztja biztos, utánuk meg már (főleg a körök végén) mák kell kezdőhöz közeli szintet húzni. A többiek elvileg projekt játékosok.

Az igazolasok kozul egyedul A. Brown er valamit, Ingram nem is jatszik, de szerintem utana sem lesz jobb...Gyurma Pappa
Erről se a FO tehet, egyrészt idén a legjobb 8 miatt korlátozva voltak a lehetőségeink, aztán nemrég linkeltem, a tavalyi 130valahány milliós sapka után jelenleg 140 milliót fizetünk a játékosoknak, a két őrült milliárdos tulaj csapata (Redsinks, Cowboys) után idén ez a legtöbb az NFL-ben.

Én pont ezért vártam volna valami ügyködést a cserepiacon - a Jets-hez hasonlót - de ott is csak mi szabadultunk meg játékostól.

szerk: ez a reklám nagyon bejött azért 😊

http://www.youtube.com/watch?v=hheQ1_h5ahc

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Hartleyval sincs semmi gond, mindenki hibazhat. Amik engem aggasztanak:
1. Egy rookie sem latszik meg kicsit se jonak... Graham semmi, Ivory keves, Robinson... Hagyjuk is...
2. Az igazolasok kozul egyedul A. Brown er valamit, Ingram nem is jatszik, de szerintem utana sem lesz jobb...
3. SP es GW is sokkal kiszamithatobb mint tavaly vagy elotte. Kicsit mintha leultek volna a lelkes football ujitasban...
4. A serulesek: Brees, PT ha megserul akkor vege, orulhetunk ha 0n vegzunk. Ijeszto volt mindketto...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kicsit higgadva kikívánkozik belőlem még pár dolog. Először is amikor Ivoryt a pályára küldtük, szinte mindig futottunk. Vagy azért hogy Thomas-t kíméljük, vagy azért mert a futáson kívül nem tudunk neki szerepet adni, de a végére már nagyon átlátszó volt. Plusz most vettem észre, hogy a srác "oldalazásban" és onnan való "kirobbanásban" egyaránt nulla.

Amit nagyon nem értek még, hogy miért nem próbálkozunk egyáltalán draw playekkel. Vannak atletikus belső falembereink, van/volt egy a feladatra ragyogóan alkalmas Reggie, ennek dacára szinte mindig csak akkor játszottunk meg ilyen playeket, amikor félidőben kevés volt hátra és pontot akartunk csinálni. Ilyenkor 10-15 yardok jöttek is általában. De Thomas is alkalmas lenne rá, 4 elkapóval, blokkolást eljátszva.

Végül nagyon nem tudunk TE ellen védekezni. Jó, ez nem újdonság, de valamit ki kell találni, mert Vilmán kívül az LB-ket sorra veszik cumira. Különösen akkor nem vagyunk sehol, ha az ellenfélnél egyszerre van kiemelkedő RB és TE a pályán.

Komoly aggodalomra a sérülteken és Hartley-n kívül nincs ok még szerintem, teljesen nyilvánvaló hogy (még?) nem vagyunk formában, és így is végig benne vagyunk a meccsekben. Mondjuk jól mondod Inso, Brees már ma is a régi volt, a pickek ellenére is.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Ja és remélem Brees térde nem komoly, mert akkor nekünk befellegzettatapapa
Erre inkább mégse írok semmit...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Harleyt én se rúgnám ki, nehezen találsz ilyenkor épkézláb K-t parlagon heverni, de láttuk már nem egyszer, hogy ha egy rúgó kihagy 1-2 ilyen helyzetet döntő szituban, akkor könnyen megzavarodhat és sorra baltázza el a kísérleteit utána.


Ja és remélem Brees térde nem komoly, mert akkor nekünk befellegzett

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Kellett ez már, csak azt sajnálom hogy rivális ellen történt

Kár hogy Payton miután nagy nehezen megtanulta, hamar elfelejtette, hogy még néhány pontos hátrányban se kötelező csak passzolniatapapa
Ugylátszik mindent előlről kell kezdeni minden év elején, csak tavaly szerencsésebbek voltunk. Remélem ezután a meccs után mindenki bekeményít és kijavitják a hibákat, nem lehet mondain hogy akkor is behúztuk. 49ers ellen is remegett a léc nagyon.EasyGhost
Megint momentumokon múlott, ha bemegy Hartley FG-ja, akkor mi van? Vitt egy igen izzadságszagú 11 perces drive-ot az Atlanta, kaptak egy PI-t, amit igazából normális bíró nem dob be OT-ban (hasonló véleménnyel vagyok arról az ítéletről, amit mi kaptunk a MIN ellen az NFC döntőben, mielőtt valaki azzal kezd el dobálózni), mivel White már ÜLT, amikor a kontakt történt, tehát ESÉLYE sem volt elkapni a 3 yarddal elé érkező labdát. MOMENTUMOK. Ez ilyen, nem szabad, hogy ezen múljon egy meccs, és itt baj, hogy ezeken múlik.

Nem mindenki olyan szerencsés, mint a Colts, hogy az elmúlt évtizedben alapvetően nem volt kihívója a csoportjában. Nekünk van, tavaly is volt, az Atlantának tavaly sem múlott sokan. Nyerni kell a Georgia Dome-ban, és akkor nincs gond.

Nem, nem fogjuk kirúgni Hartleyt. Ő a NFC döntő, a SB hőse, és jó rúgó.

Nézzük a jó dolgokat: Morre 14 yard, JS 78, Brees 78%-kal dobott, volt két peches INT, meg két megahiper nagy Henderson drop, meg egy rookie fumble. Az egyik INT is rookie mistake volt. Moorenak megmutatta, hogy megy Bush nélkül is a punt return.

Rossz? Igen: A FASZÉRT NEM FUTUNK TÖBBET.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Remélem PT meg nem csak az adrenalin miatt nem érezte a fájdalmat amikor visszajött a screenre, hanem tényleg nem is volt komoly baja.

Amugy szerintem PT és Bush mellé tapasztaltabb játékosokat kéne hozni mint brusztolós futó, persze lehet próbálgatni a fiatalokat, hátha van egy jackpot, de kéne egy nagyon biztos emberke.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
a kickert nem akarjátok kirúgni? 😊adam3577
nem, csak keresünk mellé egy másikat, aki 20 yardon belülről is látja a kaput

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Kellett ez már, csak azt sajnálom hogy rivális ellen történt

Kár hogy Payton miután nagy nehezen megtanulta, hamar elfelejtette, hogy még néhány pontos hátrányban se kötelező csak passzolniatapapa
Ugylátszik mindent előlről kell kezdeni minden év elején, csak tavaly szerencsésebbek voltunk. Remélem ezután a meccs után mindenki bekeményít és kijavitják a hibákat, nem lehet mondain hogy akkor is behúztuk. 49ers ellen is remegett a léc nagyon.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kellett ez már, csak azt sajnálom hogy rivális ellen történt

Kár hogy Payton miután nagy nehezen megtanulta, hamar elfelejtette, hogy még néhány pontos hátrányban se kötelező csak passzolni

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
a kickert nem akarjátok kirúgni? 😊

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
komoly előrelépés ez 😀 😀 😀

fasza! akkor innen egyenes út a pro bowl???



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
Payton így szólt a héten Patrick Robinsonról
Robinson has been doing well in practice this week and "certainly understands what we're doing."
Haladás 😊atapapa
Na bazz 😀

Magyarra fordítva: annyira még se hülye mint azt az elmúlt 4 hónapban gondoltuk.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kijött a Forbes listája az USA 400 leggazdagabb emberéről, Benson a 382. helyen van, bő egymilliárdos vagyonnal. Ez alig több, mint amit a Saints ér, a franchise-t 1985-ben 70 millió dollárért vette. Jellemző, hogy a top400-ba Louisianaból több ember nem fért be.

Payton így szólt a héten Patrick Robinsonról
Robinson has been doing well in practice this week and "certainly understands what we're doing."
Haladás 😊

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
fene tudja, pár napja még heteket írtak, amikor a visszatéréséről volt szó, most meg hirtelen fullon edz. Shockey ma nem edzett, de állítólag rendben lesz vasárnapra :/

a következő 60 minutes egyik vendége lesz Brees.
felvették, ahogy sétál New Orleans utcáin. hihetetlen.
http://www.wwltv.com/video/featured-videos/Preview-Brees-strolls-through-French-Quarter-on-60-Minutes-103683024.htmlatapapa
Durva. Szegény pali nem nagyon tud kimenni az utcára 😀 😀 😀 😀



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
fene tudja, pár napja még heteket írtak, amikor a visszatéréséről volt szó, most meg hirtelen fullon edz. Shockey ma nem edzett, de állítólag rendben lesz vasárnapra :/

a következő 60 minutes egyik vendége lesz Brees.
felvették, ahogy sétál New Orleans utcáin. hihetetlen.
http://www.wwltv.com/video/featured-videos/Preview-Brees-strolls-through-French-Quarter-on-60-Minutes-103683024.html