New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
JPP meg panaszkodott, hogy nem jelent neki élvezetet a játék úgy, mint tavaly és ezt látja a többieken is. Szép kis előjel a szezon hátralévő részére...Asbee
bár ugye tavaly is sokáig ő volt az "egy személyes" védelem, de gondolom mostanra megunta..
mindenesetre nagyon-nagyon rosszul hangzik a dolog tényleg...
ha a többiek( főleg Osi&Tuck) tényleg jól laktak a két gyűrűvel és Coughlin sem tudja őket felrázni, akkor fújhatjuk a szezont...
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
JPP meg panaszkodott, hogy nem jelent neki élvezetet a játék úgy, mint tavaly és ezt látja a többieken is. Szép kis előjel a szezon hátralévő részére...Asbee
Hát ő lehet is frusztráltabb attól, hogy neki kell a hátán vinni a linet.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
JPP meg panaszkodott, hogy nem jelent neki élvezetet a játék úgy, mint tavaly és ezt látja a többieken is. Szép kis előjel a szezon hátralévő részére...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Hát meccsnézésre kár hogy nem tudok menni, de így kicsit nehezen tudnám megoldani (szállásügy ugyebár). Pedig grundban biztos előjönnek majd első percekben SB-s emlékek 😀Asbee
pedig csak miattunk átteszik a szokásos vasárnapi istentiszteletet (igen, tartanak ilyet szórakozóhelyen, és nem, én sem értem) egy órával korábbra, nehogy elbaszarintsuk az időt az összekötözgetéssel. apropó, fél hétre legkésőbb oda kéne mennünk épp ezért. találka a corvin előtt negyedkor?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát meccsnézésre kár hogy nem tudok menni, de így kicsit nehezen tudnám megoldani (szállásügy ugyebár). Pedig grundban biztos előjönnek majd első percekben SB-s emlékek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
jó kis hétvége lesz, ha minden stimmel, akkor a phi és a wash is sanszos, hogy kikap, jockeyék szabadságon és még lesz egy Brady vs Manning isvittore
+ közös meccsnézés
de fogalmazzunk inább úgy hogy : jó kis hétvége lehet...
bár a Steelers akadozik azért idén, tehát azt azért behúzhatja a Philly lazán!

Neked Újpestről meg ha jól látom ott lenne a helyed a Grundon vasárnap ! 😊
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jó kis hétvége lesz, ha minden stimmel, akkor a phi és a wash is sanszos, hogy kikap, jockeyék szabadságon és még lesz egy Brady vs Manning is
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nicks a Browns ellen sem játszik 😕kristof
érdekes lehet ez az egyre több sérülés a szerződés szempontjából , nyilván minden egyes kihagyott meccsel csökken azért majd a vezetőség részéről felajánlott összeg!
mert lehet bármilyen jó és tényleg nagy kedvenc
ha nem játszik...
kérdés Nicks hogyan gondolja majd a dolgot...
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nicks a Browns ellen sem játszik 😕kristof
Ez már lehet csak elővigyázatosság, mert ezt nélküle is hozni kell! És ezért lenne fontos, hogy Cruz megkapja a hosszútávú szerződését, mert Nicksre a sok sérülése miatt nem lehet teljes szezonban számolni (mind a mellett mondom, hogy az egyik kedvencem 😊). balu10
Ezt a meccset kötelezően hozni kell nélküle! Bár véleményem szerint, nem az támadókon fog múlni, mert HIxon,Barden,Cruz,Bennett képes 100 yard felett hozni meccseket. A védelem jó lenne ha összekapná magát és nem lebecsülné az ellenfelet!
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nicks a Browns ellen sem játszik 😕kristof
Ez már lehet csak elővigyázatosság, mert ezt nélküle is hozni kell! És ezért lenne fontos, hogy Cruz megkapja a hosszútávú szerződését, mert Nicksre a sok sérülése miatt nem lehet teljes szezonban számolni (mind a mellett mondom, hogy az egyik kedvencem 😊).

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nicks a Browns ellen sem játszik 😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a PUP-osok a 6. héten térhetnek vissza, nem?
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
jaizé, cantyről tud valaki valamit?
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
namégegyszer.
 www.facebook.com/events/106556379501707/
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szeptember legjobbjai (és legrosszabbja)

jöhet a sav 😀Asbee
Király lett.

Kétszer is behaltam (Brees és a skizofrénia; IFA a hatodikat)

Én a rookie of the month címre R. Bardent szavaztam volna 😉
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Remélem senki nem feledkezett el a vasárnapi meccsnézésről. :]
salander
Persze, jövök, már lemondtam egy el classico nézést miatta. Néztek is a haverok, mint bíboros a kuplerájban, amire mondtam, hogy barca-real évente van min 2x, mostanában meg inkább 5-6x, Giants-Browns meg csak 4-évente 1x.

Ja, és én is be vagyok sz@rva, hogy kikapunk.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeptember legjobbjai (és legrosszabbja)

jöhet a sav 😀Asbee
Ez a szeptemberi teljesítmény összefoglaló nagyon adta magát. Remélhetőleg októberben nehezebb lesz kiválasztani, hogy ki a legjobb a sok remek teljesítmény közül.

Én bízom Wilsonban; meg remélhetőleg Nicks is visszatér.salander
Egyébként az R.W. McQuarters díj az még anno Lotus érdeme volt, ő találta ki 😀 De a tippek jöhetnek bárkitől a többire is 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szeptember legjobbjai (és legrosszabbja)

jöhet a sav 😀Asbee
Ez a szeptemberi teljesítmény összefoglaló nagyon adta magát. Remélhetőleg októberben nehezebb lesz kiválasztani, hogy ki a legjobb a sok remek teljesítmény közül.

Én bízom Wilsonban; meg remélhetőleg Nicks is visszatér.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeptember legjobbjai (és legrosszabbja)

jöhet a sav 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Remélem senki nem feledkezett el a vasárnapi meccsnézésről. :]

salander
persze hogy nem !Remélem Nightboy sem... 😉

a Browns két meccsét is láttam idén és ha Weedenből Istent tudunk csinálni akkor nagy a baj , mondjuk legutóbb toronymagas esélyesként is buktunk ellenük egy hétfő estit ha jól emlékszem , bár az a szezon szempontjából kevésbé fontos meccs volt...

yooker
nagy kár, hogy nem tudok felmenni... hiányoznak a Giant arcok 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nekem az is jó, csak szólj előre, hogy ne felejtsük el, itt azért gyakrabban járunk 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 4. forduló végeredményAsbee
Engem kihagytál. :]salander
Oh shit, javítva bocsi.

Kérdezném a résztvevőktől, hogy probléma lenne-e ha csak blogon menne a tippelés, vagy maradjon itt is?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tippjáték 4. forduló végeredményAsbee
Engem kihagytál. :]
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Remélem senki nem feledkezett el a vasárnapi meccsnézésről. :]

salander
persze hogy nem !Remélem Nightboy sem... 😉

a Browns két meccsét is láttam idén és ha Weedenből Istent tudunk csinálni akkor nagy a baj , mondjuk legutóbb toronymagas esélyesként is buktunk ellenük egy hétfő estit ha jól emlékszem , bár az a szezon szempontjából kevésbé fontos meccs volt...
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Remélem senki nem feledkezett el a vasárnapi meccsnézésről. :]

Mondjuk ez a Browns tipikusan olyan meccs lesz amitől tartok. Elvileg ugye sétagalopp, kivéve ha pont mi csinálunk Weedenből istent, mint tavaly Rexyből.

---

Szerintem a gameplannel is lehet gáz defense oldalról, mert az non sense hogy 4-szer elpuntoltatjuk az Eaglest és utána meg szívunk 400 yardot (és nem Phillips kiesése miatt). Lehet, hogy túl egysíkú és könnyen kiismerek vagy egyszerűen vált az ellenfél és nem adaptálódik. Nem tudom.