New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Sziasztok! Én mint abszolút műkedvelő -de hűséges Giants fan - most térek vissza, mivel lassan kezdődik a szezon. Tegyétek meg, hogy informáltok arról, hogy:
1.: Idén melyik csoportokkal játszunk.
2.: Mikor és ki ellen kezdünk.
3. Kik mentek el és kik jöttek,
4. Az újakkal - és az elmentek nélkül - kb. milyen kilátásaink vannak.

Köszi minden választ és hajrá GIANTS!iason
A Giants blogon a lényeges dolgok fenn vannak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
utolsó 10 percben történt valami érdemleges?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iason New York Giants 58
Sziasztok! Én mint abszolút műkedvelő -de hűséges Giants fan - most térek vissza, mivel lassan kezdődik a szezon. Tegyétek meg, hogy informáltok arról, hogy:
1.: Idén melyik csoportokkal játszunk.
2.: Mikor és ki ellen kezdünk.
3. Kik mentek el és kik jöttek,
4. Az újakkal - és az elmentek nélkül - kb. milyen kilátásaink vannak.

Köszi minden választ és hajrá GIANTS!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
de van aki igen.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!

Hát nem túl jó nekem de én úgy is kakukktojás vagyok itt 😊
Kéne egy topic tán a fantasyk közé a ligának...Janek
Lehet ott topicot nyitni?Asbee
Eagles Liga topik is van.Shawn84
Csak gondolom én nem nyithatok 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Offtopic: Nem mászkált valaki innen tegnap reggel a Thököly úton Shockey mezben? :]salander
Az tuti, hogy nem vadibandi volt, mivel ő csak olyan játékosnak veszi meg a mezét, aki Giants-ként vonult vissza 😉
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Offtopic: Nem mászkált valaki innen tegnap reggel a Thököly úton Shockey mezben? :]
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 965 — Lucas Scott
idén sztem vagy megint div győzelem lesz, vagy nincs PO, és akkor sztem pozitív mérleg sem lesz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Annyira durva a sorsolás, h azért a PO elérése nem lesz olyan egyértelmű, sőt. (mondjuk tavaly sem volt az😊 Ettől függetlenül én is jó szezont várok, sztem nagyon erős most a keretünk és az edzők is adottak. Szesze
a sorsolás tényleg durva de ránk jellemző hogy a nagyobb meccsekre jobban felszívjuk magunkat , tavaly is jobban ment ezeken mint az elvileg könnyebbeken !én ezzel biztatom magam!
és igen most van jó csapatunk ki tudja mikor borul ránk végleg ez a cap helyzet és kell elengedni kulcsjátékosokat , szóval most kell ütni a vasat!!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
figyelgetve itt az egyelőre sajnos főleg sérülésekről szóló híreket úgy érzem amíg Eli vagy JPP és mondjuk Tuck sorra nem kerül ( remélem ez tényleg nem fog megtörténni ) addig igazán komoly aggodalom nem merülhet fel!Tavaly is sok mindent sikerült megoldani!Boley már nagyon határeset de én hiszek a stábnak hogy nincs komoly baja..
TT nagyon vártam vissza de megvoltunk nélküle Amu a Ross szintet azért bizonyára hozni fogja!
Shaun R. feltámadását Giants mezben látni tényleg szép lett volna , de sok ígéretes játékos van még helyette!
Marvin A. is jól jönne , de azért nem kulcsember hiányzik a személyében (ha hiányozni fog tényleg)

a lényeg hogy SB győztes csapat ritkán szokott teljesen elkrepált szezont produkálni , tehát bármennyire is vonzó vadibandi néhány hete írt bejegyzése miszerint ez egy bonusz szezon és bármit elfogadunk a tavalyiért azért minimális cél lehet idén a PO , onnan meg már csak egy köpés a SB győzelem !! 😊
Nyerjük meg idén is ! Mert olyan rohadt jó !! Nem ?? 😊
yooker
Annyira durva a sorsolás, h azért a PO elérése nem lesz olyan egyértelmű, sőt. (mondjuk tavaly sem volt az😊 Ettől függetlenül én is jó szezont várok, sztem nagyon erős most a keretünk és az edzők is adottak.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
figyelgetve itt az egyelőre sajnos főleg sérülésekről szóló híreket úgy érzem amíg Eli vagy JPP és mondjuk Tuck sorra nem kerül ( remélem ez tényleg nem fog megtörténni ) addig igazán komoly aggodalom nem merülhet fel!Tavaly is sok mindent sikerült megoldani!Boley már nagyon határeset de én hiszek a stábnak hogy nincs komoly baja..
TT nagyon vártam vissza de megvoltunk nélküle Amu a Ross szintet azért bizonyára hozni fogja!
Shaun R. feltámadását Giants mezben látni tényleg szép lett volna , de sok ígéretes játékos van még helyette!
Marvin A. is jól jönne , de azért nem kulcsember hiányzik a személyében (ha hiányozni fog tényleg)

a lényeg hogy SB győztes csapat ritkán szokott teljesen elkrepált szezont produkálni , tehát bármennyire is vonzó vadibandi néhány hete írt bejegyzése miszerint ez egy bonusz szezon és bármit elfogadunk a tavalyiért azért minimális cél lehet idén a PO , onnan meg már csak egy köpés a SB győzelem !! 😊
Nyerjük meg idén is ! Mert olyan rohadt jó !! Nem ?? 😊
yooker
Utána úgy bebasznék úgy kéne engem feltenni a vonatra 😀 (bár akkor már remélem Bp-n leszek)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
figyelgetve itt az egyelőre sajnos főleg sérülésekről szóló híreket úgy érzem amíg Eli vagy JPP és mondjuk Tuck sorra nem kerül ( remélem ez tényleg nem fog megtörténni ) addig igazán komoly aggodalom nem merülhet fel!Tavaly is sok mindent sikerült megoldani!Boley már nagyon határeset de én hiszek a stábnak hogy nincs komoly baja..
TT nagyon vártam vissza de megvoltunk nélküle Amu a Ross szintet azért bizonyára hozni fogja!
Shaun R. feltámadását Giants mezben látni tényleg szép lett volna , de sok ígéretes játékos van még helyette!
Marvin A. is jól jönne , de azért nem kulcsember hiányzik a személyében (ha hiányozni fog tényleg)

a lényeg hogy SB győztes csapat ritkán szokott teljesen elkrepált szezont produkálni , tehát bármennyire is vonzó vadibandi néhány hete írt bejegyzése miszerint ez egy bonusz szezon és bármit elfogadunk a tavalyiért azért minimális cél lehet idén a PO , onnan meg már csak egy köpés a SB győzelem !! 😊
Nyerjük meg idén is ! Mert olyan rohadt jó !! Nem ?? 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rogers helyére érkezett Marcus Thomas.

Ahhoz képest, hogy tavaly alapember volt Denverben DT poszton, jó sokáig nem volt klubja.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sintim és Trattou ment Laron Scott (CB/KR/PR) és Bobby Skinner (DT) jött
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!

Hát nem túl jó nekem de én úgy is kakukktojás vagyok itt 😊
Kéne egy topic tán a fantasyk közé a ligának...Janek
Lehet ott topicot nyitni?Asbee
Eagles Liga topik is van.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!

Hát nem túl jó nekem de én úgy is kakukktojás vagyok itt 😊
Kéne egy topic tán a fantasyk közé a ligának...Janek
Lehet ott topicot nyitni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!

Hát nem túl jó nekem de én úgy is kakukktojás vagyok itt 😊
Kéne egy topic tán a fantasyk közé a ligának...

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Witten megsérült, kérdéses a szeptember 5-i játéka. Jobbulást kívánok neki, de azért nem sírnék, ha ellenünk még nem tudna játszani. A Cowboys elkapógárdája nem erősödött a holtszezonban, így továbbra is ő az egyik legnagyobb fegyverük a levegőben. Emellett nfl.com-on azt olvastam, hogy az o-line-juk közepe idáig botrányos.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gondolom azért kapkodnak és próbálnak valami megoldást találni, mert amíg Canty rendbe nem jön már csak fiatalok vannak a rotációban... És ugye ebből lehetnek gondok az év elején (amíg bele nem jönnek) - pont mint tavaly a linebackereknél.

Közben én már picit aggódok Boley miatt is.salander
A Jax elleni pre meccsen az első védekező drive-ban, 3rd down-nál Kiwi-Tuck-JPP-Osi volt a Dline 😊 Canty felépüléséig gyakran várható, h Tuck vagy JPP bemegy DT-be majd.Szesze
Ezt nyomattuk már korábban is. 3rd downnál simán jó. Adott esetben Kiwi blitzelhet LB pozícióból is. Örülnék ha Broha odaérne a rosterre, ha nem is idén de a későbbi években simán jó lehet ő is.

Egyébként ne feledjétek, fantasy drafton augusztus 31-én este 7-kor draft!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Gondolom azért kapkodnak és próbálnak valami megoldást találni, mert amíg Canty rendbe nem jön már csak fiatalok vannak a rotációban... És ugye ebből lehetnek gondok az év elején (amíg bele nem jönnek) - pont mint tavaly a linebackereknél.

Közben én már picit aggódok Boley miatt is.salander
A Jax elleni pre meccsen az első védekező drive-ban, 3rd down-nál Kiwi-Tuck-JPP-Osi volt a Dline 😊 Canty felépüléséig gyakran várható, h Tuck vagy JPP bemegy DT-be majd.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Gondolom azért kapkodnak és próbálnak valami megoldást találni, mert amíg Canty rendbe nem jön már csak fiatalok vannak a rotációban... És ugye ebből lehetnek gondok az év elején (amíg bele nem jönnek) - pont mint tavaly a linebackereknél.

Közben én már picit aggódok Boley miatt is.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Mondjuk én nem vártam tőle túl sokat amúgy sem, nem hiszem h döntő lesz a hiánya, amúgy is szívesebben láttam volna vmi fiatalt a rotációban.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rogerst sajnálom egy kicsit. Kinn egy csomó író kb. kiröhögte, hogy sosem lesz már focista. A training campre meg lepakolt magáról 50 fontot.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
elvileg ő jött, gondolom Rogers helyére (camp body-nak)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na baszki, Rogers lábában találtak egy vérrögöt :\ nem vagyok szakavatott a témában de gondolom az nem múlik el magától, szal egy műtét kinéz neki, így még nagyobb lesz a verseny DT poszton.kristof
season ending injury. akkor ebből tényleg a salander által jósolt DT sor lehet
jobbulást neki!