New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
lesz majd közös meccsnézés a szezon nyitóra?csebi
Nekem sajna tuti kimarad, úgy tűnik Bp-i gyakornoki hely nem jön össze és most így nem férne bele.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
lesz majd közös meccsnézés a szezon nyitóra?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igen, meg azért rajta kívül is volt pár jó teljesítmény (pl Herzlich kifejezetten tetszett most, persze jött neki az ügyeletes sérülés), de összességében ultrafos volt ez a második félidei teljesítmény minden tekintetben.Szesze
Ennek a teljesítménynek az volt az alapja, hogy Carr az elkapók 5 yardos közelébe sem tudta odadobni a labdát (pedig az elkapók üresre játszották magukat), ha már 10 yard feletti playről volt szó az utolsó támadássorozatban pedig annyira homály volt, hogy én fel nem merném küldeni őt TC helyében, még 35 pontos előnynél sem, csak max. térdelni.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
És még annyi , hogy CB-nek TT-t kihagytad, azért ő is be kell, hogy férjen Coe helyett.balu10
Szerintem TT IR-en kezdi a szezont (meg gondolom Austin is) aztán az új szabállyal visszahozzák valamelyiküket félidőben.

Szesze: A tartalékok közül pl Ojomo folyamatosan magas szintet hozott. De azért tényleg nem valami biztató.salander
Igen, meg azért rajta kívül is volt pár jó teljesítmény (pl Herzlich kifejezetten tetszett most, persze jött neki az ügyeletes sérülés), de összességében ultrafos volt ez a második félidei teljesítmény minden tekintetben.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
És még annyi , hogy CB-nek TT-t kihagytad, azért ő is be kell, hogy férjen Coe helyett.balu10
Szerintem TT IR-en kezdi a szezont (meg gondolom Austin is) aztán az új szabállyal visszahozzák valamelyiküket félidőben.

Szesze: A tartalékok közül pl Ojomo folyamatosan magas szintet hozott. De azért tényleg nem valami biztató.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az első csapatunk nagyon meggyőző volt megint, még a sok hiányzó ellenére is, egy amúgy kifejezetten erős Bears ellen. A védekezés és a támadás is tetszett, futójátékunk is jó volt most, minden okénak tűnt tényleg.
A második-harmadik csapat teljesítménye viszont kritikán aluli volt, ennyire gyengén nem lehet játszani olyan embereknek akik a rosterre kerülésért küzdenek. Ez a része nagy csalódás volt számomra, kb senkit nem lehet kiemelni a tartalékok közül ami finoman szólva sem jó omen a jövőre nézve, főleg ha újabb sérülések jönnek amit azért nem igazán lehet megúszni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért szerintem ennyit illik. Bele kell hogy férjen két klasszis elkapó fizetése. Nem hiszem, hogy ez olyan luxus, amit ne engedhetnénk meg magunknak. Ha meg nem tudjuk megfizetni, akkor ott valami gond van...Asbee
Cruz bele kell, hogy férjen. Egyszerűen szinte ő a csapat szíve. Minden egyes yardért, labdáért úgy küzd, mint ha az élete múlna rajta. E mellett Nicks elég sérülékeny. Én már most kötnék vele egy hosszútávú szerződést.
balu10
Nicks-nél az az évi 1-2 meccs annyira nem gáz. Meg személyében lenne egy "garantált" 1000 yardos elkapónk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért szerintem ennyit illik. Bele kell hogy férjen két klasszis elkapó fizetése. Nem hiszem, hogy ez olyan luxus, amit ne engedhetnénk meg magunknak. Ha meg nem tudjuk megfizetni, akkor ott valami gond van...Asbee
Cruz bele kell, hogy férjen. Egyszerűen szinte ő a csapat szíve. Minden egyes yardért, labdáért úgy küzd, mint ha az élete múlna rajta. E mellett Nicks elég sérülékeny. Én már most kötnék vele egy hosszútávú szerződést.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nekem itt van a roster tippem. A hét közben ez még változhat a sérülések függvényében.salander
Douglas szerintem is beleférhet, mert a messze tőle láttuk eddig a legjobb visszahordójátékot. Ha nincs az a holding, akkor lett volna egy 40 yardos punt returnje és egyébként is ő tudta egyedül egyáltalán elkapni a labdát.
Williams szerintem tuti befér, nálam jobb, mint Jones és Paysinger.
És még annyi , hogy CB-nek TT-t kihagytad, azért ő is be kell, hogy férjen Coe helyett.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
+ elkapók. Nicks még nem játszott de így is volt 4 használható wr + Bennett, irigylésre méltó, egyedüli aggodalmam ezzel kapcsolatban, hogy Mariot is elengedtük, félek, hogy a depth-re hivatkozva nem fogják együtt tartani a Nick-Cruz duót :
kristof
Azért szerintem ennyit illik. Bele kell hogy férjen két klasszis elkapó fizetése. Nem hiszem, hogy ez olyan luxus, amit ne engedhetnénk meg magunknak. Ha meg nem tudjuk megfizetni, akkor ott valami gond van...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nekem itt van a roster tippem. A hét közben ez még változhat a sérülések függvényében.

Lehet hogy befér Williams is LB-nek (Jones helyett), de picit tartok a sérülésétől meg hogy totál nincs edzésben. Meg lehet nem viszünk 7 WR-t. Itt érzek egy pici meglepetés faktort, hogy Douglas rosterre jut; de nem hinném hogy JR hagyná hogy egy szezon után keresztet vessenek Jerniganre; így ő lehet mégis Douglas nem jut be a csapatba hogy több védő jöhessen.

Szintén sérül miatt, könnyen lehet hogy nem Austin hanem Marcus Thomas lesz a negyedik DT.

Offense (26)

QB (2): Manning, Carr

FB (1): Hynoski
RB (3): Bradshaw, Wilson, Ware

TE (3): Bennett, Pascoe, Robinson
WR (7): Nicks, Cruz, Hixon, Randle, Barden, Douglas, Jernigan

OC (1): Baas
OG (4): Snee, Boothe, Petrus, Mosley
OT (5): Diehl, Beatty, Locklear, Brewer, McCants

Defense (24)

DE (4): Tuck, Pierre-Paul, Umenyiora, Broha
DT (4): Joseph, Bernard, Kuhn, Austin

MLB (2): Blackburn, Herzlich
OLB (5): Boley, Kiwanuka, Rivers, Jones, Paysinger

CB (5): Webster, Amukamara, Hosley, Tryon, Coe
FS (2): Rolle, Hill
SS (2): Phillips, Sash (Brown)


Special Team (3)
K (1): Tynes
P (1): Weatherford
LS (1): DeOssie
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amu sztem a második héten már kezdő lesz, ami leginkább azért jó, mert a kezdésnél a Boysnál is alig van egészséges elkapó, így talán annyira nem lesz feltűnő a hiánya. az első félidő alapján:

+ a fal. pass-rusht jól fogtuk és blokkok is voltak, egy Eagles ellen még kevés lenne, de egyértelmű a fejlődés.
+ Wilson. végre nem egy köcsög csapat mezében kell néznem a játékát, teljesen más stílus, mint Jacobs de talán egy ilyen all-down játékosra nagyobb szükségünk van, örülök.
+ LB-sor. Boley nélkül is működtünk már, Rivers király volt (futás és coverage-ben is) nyilván Kiwi is most sérült le.
+ elkapók. Nicks még nem játszott de így is volt 4 használható wr + Bennett, irigylésre méltó, egyedüli aggodalmam ezzel kapcsolatban, hogy Mariot is elengedtük, félek, hogy a depth-re hivatkozva nem fogják együtt tartani a Nick-Cruz duót :

tavaly nagyon tetszett a draftunk tőlük sajnos még senki nem robbant be igazán, idén meg annyit fikáztam mindenkit, hogy az első három körös már most megmutatta a foga fehérjét, lehet ezentúl mindig negatív leszek inkább 😀 ja és respect a front office-nak, mert Rivers, Bennett de még Locklear idehozatala is jó üzletnek bizonyult, le a kalappal.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
mikor lesz a draft? fantasy of korsz 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Wilson jó, Barden bíztató, Eli stabil; a falat meg valahogy csak megoldják az előző évekhez hasonlóan.
Amuért nagy kár, a bokaficam alsó hangon 8-10 hét körüli felépülési idő.gerle
Inkább 3-6


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gerle 185 — Buckeye
Wilson jó, Barden bíztató, Eli stabil; a falat meg valahogy csak megoldják az előző évekhez hasonlóan.
Amuért nagy kár, a bokaficam alsó hangon 8-10 hét körüli felépülési idő.

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Amu bokaficam... büdös francba!!!
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nicks játszik? (edzéseken már szerepelt)kristof
The following players are not scheduled to play tonight for the Giants:
24 Terrell Thomas (CB) 31 Brandon Bing (CB), 36 Jayron Hosley (CB), 44 Ahmad Bradshaw (RB), 59 Michael Boley (LB), 65 William Beatty (OT), 67 Brandon Mosley (OT), 73 Shaun Rogers (DT), 88 Hakeem Nicks (WR), 90 Jason Pierre-Paul (DE), 96 Marvin Austin (DT), 98 Adrian Tracy (DE).

PUP
47 Travis Beckum (TE), 99 Chris Canty (DT).salander
Azért ez akárhogy is számolom 7-8 kezdő a 22-ből...ezek után meglepne, ha óriási meccset tolnánk velük. Mondjuk leszarom, csak legyenek egészségesek Szeptember 5-re!

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nicks a melegítést is csinálta együtt a srácokkal, biztos nem játszik? 😀


mondjuk pár perc és kiderül 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Austin háááááát. Sintim 2.0...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát ez elég húzós névsor, de legalább Jacquian visszatér. köszi
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nicks játszik? (edzéseken már szerepelt)kristof
The following players are not scheduled to play tonight for the Giants:
24 Terrell Thomas (CB) 31 Brandon Bing (CB), 36 Jayron Hosley (CB), 44 Ahmad Bradshaw (RB), 59 Michael Boley (LB), 65 William Beatty (OT), 67 Brandon Mosley (OT), 73 Shaun Rogers (DT), 88 Hakeem Nicks (WR), 90 Jason Pierre-Paul (DE), 96 Marvin Austin (DT), 98 Adrian Tracy (DE).

PUP
47 Travis Beckum (TE), 99 Chris Canty (DT).

Mosleyn kívül szerintem nincs nagyon meglepő. Hosley már valószínűleg kihagyja az előszezon maradékát, JPP-n kijött a lassan szokásosnak mondható előszezonos háthúzódása.

Boley, Beatty meg Austin miatt kezdek picit aggódni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most végre megtudnám nézni az esti meccset, csak tartok tőle, hogy kumva nagy szenvedés lesz a Bears ellen...ironroy
sztem olyan lesz, mint a tavalyi meccsünk az alapszakaszban, borzalmas a támadófaluk, JPP-ék darabokra fogják szedni Cutlert és talán a futásukat is meg tudjuk álltani. a kulcs inkább a mi offensünk lesz, azon belül is a fal, mert a maci pass-rush is egyre jobb futásban meg eddig sem jeleskedtünk, de bízom Eli-ban.

Nicks játszik? (edzéseken már szerepelt)
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Most végre megtudnám nézni az esti meccset, csak tartok tőle, hogy kumva nagy szenvedés lesz a Bears ellen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kristof: Dream Eights lesz az :]salander
és tényleg, köszi 😊
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
kristof: Dream Eights lesz az :]