New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Anno csevegtünk erről lehetséges-e vagy nem... lám az.
Mindenesetre van még mit tanulnia, illetve a jó teljesítményéhez egy konzisztens O fal sem ártana.

Amúgy Bradshawnak csak zúzódása van
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Giants first-round RB David Wilson worked with the first-team offense during Monday's practice.
D.J. Ware had been filling in for Ahmad Bradshaw (bruised hand), but Wilson got the nod on Monday. Coach Tom Coughlin pointed out that this isn't necessarily an indication of the depth chart changing, but Wilson will inevitably take over as Bradshaw's primary backupDelonso_
Igen, mivel Bradshaw nincs vmi jó állapotban és a futójátékunk kifejezetten szar volt ezen a két pre meccsen, így nem lenne meglepő, ha Wilson valamelyest előtérbe kerülne.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Giants first-round RB David Wilson worked with the first-team offense during Monday's practice.
D.J. Ware had been filling in for Ahmad Bradshaw (bruised hand), but Wilson got the nod on Monday. Coach Tom Coughlin pointed out that this isn't necessarily an indication of the depth chart changing, but Wilson will inevitably take over as Bradshaw's primary backup
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amu azon van kibukva elvileg, hogy a többiek még mindig ugyanúgy kezelik mint egy rookiet. Ez meg azért van, mert nem áll ki magáért az öltözőben (amire ugye háttérből jöttek a felszólítások a videón is). Amit még nehezményez, hogy szerinte ő letolt egy évet és emiatt már az ott töltött idő miatt is "felmentést kéne kapnia", de pár hangadó az öltözőben meg a kihagyott fél évet nem számolja be neki amíg nem mutat valamit.

undisputedly: Rookie évben az o-line meg a d-line játékosokat is fürösztik meg belenyírnak a hajukba, Halloweenkor beöltözetik őket, stb.

Szerintem nem kell túldimenzionálni; bár nem szeretem az ilyen öltözői vircsaftot...


Visszatérve a meccsre... 2008 december 21. óta ez volt az első fullback futás nálunk. :]
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nicks ma már újra edzett 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Már vártam, hogy mikor jön valaki a dream team fanok közül, hogy megmondja a tutit...balu10
Ennek semmi köze hozzá... csak belegondoltam,hogy ha engem dobna be(sajna soha nem kerülök nfl csapat tájékára)akkor is ez lenne a véleményem.
Ha látnék egy ilyet amint mondjuk Boykint vágja be Cole a kádba akkor ő is egy tuskó lenne a szememben.

De szerintem ez minket jobban érdekelt mint őket ...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo

The theme here in the locker room: the cold-tub thing is just part of the culture, but the real sin was that it went public. #nyg


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
továbbra is úgy gondolom, h túldramatizálod ezt az egészet.. másrészt a részletekről fogalmad sincs, nyilván volt előzménye is ennek az egész jelenetnek. Mondjuk mellesleg ez az egész egy teljesen jelentéktelen dolog sztem.Szesze
Szerintem ide nem sok előzményismeret kell. Nem hiszem,hogy a maga kb 175 centijével okot adott volna. Pont azt lehet kiolvasni a videón szereplő többi játékos szavaiból,hogy nem állt ki magáért.
Biztosan máshol is történik ilyen, de ez kb mint a bounty ügy, ahol kipattan, ott csattan az ostor.
Nem azt mondtam,hogy börtönbe vele,vagy pénzbüntetést rá, hanem azt,hogy remélem egyszer visszakapja.
Azért embert nem öltek hogy így kiborulj... 😀Asbee
Nem ez a helyzet-kellett volna tennem valami smile-t vagy valami jelet a végére-csak gondoltam megelőlegezem magamnak a jelzőket 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.

 www.vumee.com/members/video/2014/779undisputedly
Bocs, de nem dramatizálod kissé túl a dolgot? 😊 De persze majd emiatt jól megpakolja vki az egyik meccsen, mert biztosan nagyon rosszul esett a többi csapat érzőszívű játékosainak ez a csúnya tett 😕Szesze
Ezek a játékosok az öltözőben élnek 8-10 évig minimum, mire eljutnak a ligába. Pontosan tudják,hogy mi az ami belefér az ugratásba, és mi az ami már bullying. Kétszer is elhangzik a videóban,hogy "állj ki magadért". Kihasználta,hogy erősebb,nagyobb, és egy CB-t belepakolt a jeges vízbe,majd majomkodott is egy sort hozzá.Miért nem egy O#-lineman-nel próbálkozott? 😊 Mert egy p#cs, aki csak az erő nyelvén ért, ezért merem remélni,hogy a fizikalitás útján szerez hasonló élményeket, mint ez a méretre nála sokkal kisebb DB. Nyilván nem gondolom,hogy egy másik csapat foglalkozik ezzel, vagy hogy egyenesen valaki utazna rá ezért, de tudod az olyan fórumon nagyszájú és kárörvendő megmondóemberek, akiknek nincs jobb dolguk az életben,mint hogy ezzel foglalkozzanak- aka Én - szívesen látnák,ha egyszer visszafelé is elsülne ez a fegyver.undisputedly
Azért embert nem öltek hogy így kiborulj... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.

 www.vumee.com/members/video/2014/779undisputedly
Bocs, de nem dramatizálod kissé túl a dolgot? 😊 De persze majd emiatt jól megpakolja vki az egyik meccsen, mert biztosan nagyon rosszul esett a többi csapat érzőszívű játékosainak ez a csúnya tett 😕Szesze
Ezek a játékosok az öltözőben élnek 8-10 évig minimum, mire eljutnak a ligába. Pontosan tudják,hogy mi az ami belefér az ugratásba, és mi az ami már bullying. Kétszer is elhangzik a videóban,hogy "állj ki magadért". Kihasználta,hogy erősebb,nagyobb, és egy CB-t belepakolt a jeges vízbe,majd majomkodott is egy sort hozzá.Miért nem egy O#-lineman-nel próbálkozott? 😊 Mert egy p#cs, aki csak az erő nyelvén ért, ezért merem remélni,hogy a fizikalitás útján szerez hasonló élményeket, mint ez a méretre nála sokkal kisebb DB. Nyilván nem gondolom,hogy egy másik csapat foglalkozik ezzel, vagy hogy egyenesen valaki utazna rá ezért, de tudod az olyan fórumon nagyszájú és kárörvendő megmondóemberek, akiknek nincs jobb dolguk az életben,mint hogy ezzel foglalkozzanak- aka Én - szívesen látnák,ha egyszer visszafelé is elsülne ez a fegyver.undisputedly
továbbra is úgy gondolom, h túldramatizálod ezt az egészet.. másrészt a részletekről fogalmad sincs, nyilván volt előzménye is ennek az egész jelenetnek. Mondjuk mellesleg ez az egész egy teljesen jelentéktelen dolog sztem.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag Amukamara beilleszkedése se lett a legjobb, nem csoda, hogy ez történt.Asbee
😮 mi volt? mit csinált?sapka
Nem tudom, csak azt olvastam még valahol, hogy nem ő a legnépszerűbb csapaton belül.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Állítólag Amukamara beilleszkedése se lett a legjobb, nem csoda, hogy ez történt.Asbee
😮 mi volt? mit csinált?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.

 www.vumee.com/members/video/2014/779undisputedly
Bocs, de nem dramatizálod kissé túl a dolgot? 😊 De persze majd emiatt jól megpakolja vki az egyik meccsen, mert biztosan nagyon rosszul esett a többi csapat érzőszívű játékosainak ez a csúnya tett 😕Szesze
Ezek a játékosok az öltözőben élnek 8-10 évig minimum, mire eljutnak a ligába. Pontosan tudják,hogy mi az ami belefér az ugratásba, és mi az ami már bullying. Kétszer is elhangzik a videóban,hogy "állj ki magadért". Kihasználta,hogy erősebb,nagyobb, és egy CB-t belepakolt a jeges vízbe,majd majomkodott is egy sort hozzá.Miért nem egy O#-lineman-nel próbálkozott? 😊 Mert egy p#cs, aki csak az erő nyelvén ért, ezért merem remélni,hogy a fizikalitás útján szerez hasonló élményeket, mint ez a méretre nála sokkal kisebb DB. Nyilván nem gondolom,hogy egy másik csapat foglalkozik ezzel, vagy hogy egyenesen valaki utazna rá ezért, de tudod az olyan fórumon nagyszájú és kárörvendő megmondóemberek, akiknek nincs jobb dolguk az életben,mint hogy ezzel foglalkozzanak- aka Én - szívesen látnák,ha egyszer visszafelé is elsülne ez a fegyver.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ennyi legyen a baj JPP-vel...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.

 www.vumee.com/members/video/2014/779undisputedly
Bocs, de nem dramatizálod kissé túl a dolgot? 😊 De persze majd emiatt jól megpakolja vki az egyik meccsen, mert biztosan nagyon rosszul esett a többi csapat érzőszívű játékosainak ez a csúnya tett 😕
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Már vártam, hogy mikor jön valaki a dream team fanok közül, hogy megmondja a tutit...

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Mondhatni,hogy egy paraszt ...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.
 www.vumee.com/members/video/2014/779undisputedly
Szerintem pedig igenis öltözői csíny volt. Amukamara kb. nem is ellenkezett, amikor vitte, de nyilván nem esett neki jó a jéghideg víz. Szerintem ebből nem lesz semmilyen feszültség a csapaton belül...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz legtöbb focista nem az agysebész kategóriához tartozik, nem hinném hogy csak itt lenne ilyen. Állítólag Amukamara beilleszkedése se lett a legjobb, nem csoda, hogy ez történt. Ezek mellett a gyengébb teljesítménye sem csoda...Az igazi fasz mégis Weatherford volt, aki tweetelte a videót. Utána bocsánatot is kért. Remélem túl nagy ügyet nem csinálnak belőle és arra lesz jó az egész, hogy több ilyen ne történjen meg. Coughlin úgyis helyreteszi a dolgokat, talán ezután Amunak is könnyebb lesz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.

 www.vumee.com/members/video/2014/779undisputedly
Remélem ez volt az utolsó negatív esemény a csapatnál ebben az idényben. JPP gyökér volt, TC is felhúzta magát. Amit nem értek, hogy Amu már nem rookie. Mindegy ennél nagyobb problémánk ne legyen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Beteszem,mert visszaolvasva sem találtam. JPP jelleméhez tesz hozzá ez a videó. A videó végén látni,hogy Amukamara kb teljesen tehetetlen, és nem tartja viccesnek,ahogyan JPP belehajítja egy kád jeges vízbe... Undorító. Remélem valaki jól megpakolja az egyik meccsen. Ez nem öltözői csíny volt, látszik Prince arcán. Színtiszta bully, kihasználva,hogy 3x akkora mint az a szerencsétlen.

 www.vumee.com/members/video/2014/779
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A futójátékunk nagyon kérdőjeles az egész szezont illetően, nagyon sokat kéne javulni ebben, mert csak passzal nem fogunk tudni igazán komoly eredményeket elérni. Lehet, h Wilson mégis hamarabb fog előtérbe kerülni, mint korábban gondoltuk.Szesze
igazából sztem mindegy, hogy Bradshaw, Ware vagy éppen Wilson a futó, a fal nem blokkol rendesen, LeSean pl. csak szenvedve nálunk emiatt :kristof
Igen, én is a falban látom a fő problémát sajnos, reméljük sikerül javítani ezen a köv két hétben, h legalább egy közepes futójátékot hozni tudjunk a szezonban.
(sztem ez a Jets amúgy csak támadásban gyenge, védekezésben az egyik legjobb a ligában)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A futójátékunk nagyon kérdőjeles az egész szezont illetően, nagyon sokat kéne javulni ebben, mert csak passzal nem fogunk tudni igazán komoly eredményeket elérni. Lehet, h Wilson mégis hamarabb fog előtérbe kerülni, mint korábban gondoltuk.Szesze
igazából sztem mindegy, hogy Bradshaw, Ware vagy éppen Wilson a futó, a fal nem blokkol rendesen, LeSean pl. csak szenvedve nálunk emiatt :
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
utolsó 10 percben történt valami érdemleges?Asbee
Ja. Perrilloux tolt egy gyors TD driveot amiben David Douglas meg Martinek villogott. Azt érdemes megnézni, de azonkívül semmi nem volt már.

Igazából nem tetszett a meccs; nem sokkal lettünk okosabbak azonkívül hogy a Jets szar.

A jó:
* A teljes kezdő védelem rendben volt.
* D-line: Úgy tűnik DT poszt cseréi rendben lesznek a sérüléshullám ellenére is. Tracy aki az előző meccsen jól tolta megsérült, de helyette pl Ojomo villogott.
* Linebackerek: Idén nem ez lesz a problémás szakasz.
* Tynes jól tolta.

A rossz:
* A csere secondary Will Hill kivételével egy tragédia volt.
* Az o-line gáz. A kezdő sor bal oldala futásblokkolásban minősíthetetlen volt. A cserék sem voltak jók, főleg középen. A legalja a meccsen Chris White (Center) volt.

Egyebek:
* A WR helyzet nem tisztult sajnos... Kb mindenki szar volt Cruzon kívül. Most Jernigan verte Bardent. David Douglasben lenne fantázia - sajnos max a practice squadig fog jutni, a TC alatti sérülése miatt.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Most néztem meg a meccset, pár gyors vélemény róla ami hirtelen eszembe jut:
A keményebb védelemmel rendelkező csapatok ellen (ld pl a Jets) ez az OL komoly problémákkal fog küzdeni, erre fel lehet készülni.
A futójátékunk nagyon kérdőjeles az egész szezont illetően, nagyon sokat kéne javulni ebben, mert csak passzal nem fogunk tudni igazán komoly eredményeket elérni. Lehet, h Wilson mégis hamarabb fog előtérbe kerülni, mint korábban gondoltuk.
Ezeket leszámítva a meccs egészét véve azért nagyon bőven pozitív volt, sok volt a szép megmozdulás nálunk és egy csomó újonc is villantott ami külön örömteli.
A kezdő D-nk nagyon erős lesz idén is, mert ez a DL olyan erős, h egyszerűen nem lehet velük mit kezdeni hosszabb távon sztem. A szokásos DE-sztártrió mellett Joseph is rettentő jól játszott ami nagyon fontos, mert rá kulcsszerep hárulhat idén.
A back seven teljesen jó meccset játszott, minimális hibával, Hosley INT-TD-je pedig élményszámba ment, ráadásul az első csapat ellen szerezte ami pláne nagy szó. Óriási upgrade lenne a csapatnak ha ő be tudna robbanni már idén. (nekem az első meccsen is tetszett a játéka, még az elejtett punt ellenére is)
Támadó oldalon Cruz igazolta klasszisát az egyik legjobb secondary ellen is, Cromartie-t kb megette reggelire, de az első drive-ban Revist is megfutotta, ha Eli pontosan dobja azt a labdát akkor akár TDig mehetett volna. Eli elég gyenge napot fogott ki, de persze ilyen deff ellen nem könnyű játszani. Ettől függetlenül az INT-je a korai játékát idézően nagy hiba volt, reméljük ilyenket nem látunk tőle a tétmeccseken majd..
Bennett most a blokkolásban jeleskedett, 2x is kulcsszituban blokkolt nagyon jól. Hixonnak volt egy 4th down-os, igazi bravúrelkapása, ennek is nagyon örültem, mert rá is fontos szerep várna idén Cruz és Nicks mögött. (Jerniganben és Bardenben én nem bízom, bár előbbi végre mutatott egy-két jó dolgot is, egy hiper-idióta holding mellett..)
Az ST megint jó volt és ez nagyon fontos, tudjuk h simán rámehet akár egy teljes szezon is egy gyenge spec.team teljesítményre. A rúgókat külön ki kell emelni, kimagaslóan jól teljesítettek mindketten.
Továbbra is bizakodó vagyok a szezont illetően 😊