New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
New #Giants GM Joe Schoen’s first big request to ownership was the removal of all Wii remotes from team facilities.

Schoen plans to modernize the front office and this was his first step to making that happen.
Vobox
remélem Maraék elszántak végrehajtani a modernizálást....
ki kell dobni mindent ami ócska! de ez néha elképesztően nehéz , hiszen kb minden amiben hittek menne a kukába!
apósomat sem tudtam még rávenni egy rendes lomtalanításra sehol sem, mindig
talál valami kifogást hogy ne kelljen....
szóval lennék én Shoen de nem engedik😊
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Egyébként a legkönnyebb az lenne, ha az Oline-t idén kicsit megtúrbóznák, és kipróbálnák a jelenlegi skill playereket, hogy szuperálnak. Aztán ha nem válik be senki, akkor jövőre úgyis megy Barkley, DJ, Shepard, Slayton is
Rodaron
én Barkleyban már nem igazán hiszek.....
ha összejönne a kicsit jobb OL nélüle is jobbak lennénk!
a skill playerek meg rajta kívül is nyilván képesek sokkal jobb teljesítményre csak kurvára seggbe kéne rúgni őket, meg esélyt adni egy normális OL-lel
Shepard meg kb100% hogy nem lesz már a csapatnál jövőre
yooker
Barkley kiváncsi leszek mit tud majd máshol,más OL,más coaching mellett...1/2 nem ért,de azért a potenciál megvan benne!
Vobox
Vele kapcsolatba Eli-bajusz illetve DJ és a szar Offense coach team feelingem van...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egyébként a legkönnyebb az lenne, ha az Oline-t idén kicsit megtúrbóznák, és kipróbálnák a jelenlegi skill playereket, hogy szuperálnak. Aztán ha nem válik be senki, akkor jövőre úgyis megy Barkley, DJ, Shepard, Slayton is
Rodaron
én Barkleyban már nem igazán hiszek.....
ha összejönne a kicsit jobb OL nélüle is jobbak lennénk!
a skill playerek meg rajta kívül is nyilván képesek sokkal jobb teljesítményre csak kurvára seggbe kéne rúgni őket, meg esélyt adni egy normális OL-lel
Shepard meg kb100% hogy nem lesz már a csapatnál jövőre
yooker
Barkley kiváncsi leszek mit tud majd máshol,más OL,más coaching mellett...1/2 nem ért,de azért a potenciál megvan benne!
Vobox
Meg a porcelán is.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Egyébként a legkönnyebb az lenne, ha az Oline-t idén kicsit megtúrbóznák, és kipróbálnák a jelenlegi skill playereket, hogy szuperálnak. Aztán ha nem válik be senki, akkor jövőre úgyis megy Barkley, DJ, Shepard, Slayton is
Rodaron
én Barkleyban már nem igazán hiszek.....
ha összejönne a kicsit jobb OL nélüle is jobbak lennénk!
a skill playerek meg rajta kívül is nyilván képesek sokkal jobb teljesítményre csak kurvára seggbe kéne rúgni őket, meg esélyt adni egy normális OL-lel
Shepard meg kb100% hogy nem lesz már a csapatnál jövőre
yooker
Barkley kiváncsi leszek mit tud majd máshol,más OL,más coaching mellett...1/2 nem ért,de azért a potenciál megvan benne!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
New #Giants GM Joe Schoen’s first big request to ownership was the removal of all Wii remotes from team facilities.

Schoen plans to modernize the front office and this was his first step to making that happen.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Skacok,,várjunk még a draft-al...van előtte egy FA,meg még nincs senkink egy potens GM-en kívül!MORNING
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Egy tackle meg az a nèmet nevű center és meg is lennénk, a többi mehetne a védelembe, esetleg egy szerencsés hátra csere, de nem igazán lesz aki felmenjen.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Egyébként a legkönnyebb az lenne, ha az Oline-t idén kicsit megtúrbóznák, és kipróbálnák a jelenlegi skill playereket, hogy szuperálnak. Aztán ha nem válik be senki, akkor jövőre úgyis megy Barkley, DJ, Shepard, Slayton is
Rodaron
én Barkleyban már nem igazán hiszek.....
ha összejönne a kicsit jobb OL nélüle is jobbak lennénk!
a skill playerek meg rajta kívül is nyilván képesek sokkal jobb teljesítményre csak kurvára seggbe kéne rúgni őket, meg esélyt adni egy normális OL-lel
Shepard meg kb100% hogy nem lesz már a csapatnál jövőre
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyébként a legkönnyebb az lenne, ha az Oline-t idén kicsit megtúrbóznák, és kipróbálnák a jelenlegi skill playereket, hogy szuperálnak. Aztán ha nem válik be senki, akkor jövőre úgyis megy Barkley, DJ, Shepard, Slayton is
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nálam amúgy az egyik legnagyobb próba az Barkley esete lesz... vajon mit kezd vele
aztán HC szinten Golloday,Toney pl....
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nekem Shoen sokmindenre garancia egyelöre...a többit jelenleg kár túlgondolni szerintem !
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
The #Giants are expected to interview defensive coordinator Patrick Graham for the head coaching position
Beki
Jól van, kellett már valami, ami visszarángat a földre. Az, hogy az edzői stábból Graham tűnt a legkevésbé balfasznak, még nem jelenti azt, hogy jó szakember volt, hanem csak annyit, hogy a kollégái még nála is nagyobb kontárok voltak. A nem létező pass rush ellenére is az átlagosnál jobb anyagből dolgozhatott, és ugye az sem volt neki megtiltva, hogy Carteréket fejlessze egy csöppet. Azt sem érdemli meg, hogy DC maradjon, erre még felmerül valakiben, hogy előléptesse?
vanek úr
Azt én sem szeretném,hogy HC legyen,viszont szerintem jó munkát végzett a posztján.Carter,Ximines..stb fejlesztése nem elsősorban az ő dolga,hanem a pozíciós edzőké.
Vobox
Szerintem meg egyedül a red zone védekezés volt jónak mondható. Kritikus helyzetekben, amikor elő kellett volna lépni, mindig minden ellenfelünk csont nélkül végig masírozott a pályán.
vanek úr
Szerintem ez nem igaz. Nagyon nehéz úgy értékelni egy védelmi egységet, hogy támadó oldalon minden idők legalja szintjét hozta a csapat. Ezek összefüggő dolgok. Ha az offense pl csak egy picivel hagyott volna több időt pihenni a defense-nek azzal, hogy nem percenként jön le a pályáról már sokkal jobb játékok meg statisztikák lettek volna D oldalon. Ahhoz képest lehet és kell értékelni a D teljesítményét, hogy az offense milyen elképesztően mocskosul szar volt. Ennek tükrében pedig ha nyilván nem is voltak hibátlanok meg elitek, de kifejezetten jól teljesítettek. Graham HC kinevezését persze ettől még én is furcsállnám, de annak viszont örülnék, ha maradna DC poszton.
Szesze
Azt csak feltételezni lehet, milyen lehetett volna a D egy normális O mellett, amit viszont én láttam, az édes kevés volt. Ezzel az erővel azt is mondhatjuk, hogy tartsunk meg mindenkit támadóoldalon, mert egy értelmes edzői stábbal sokkal jobbak lehettek volna. Sőt, tartsuk meg az edzőket is, mert egy jó GM mellett milyen jók lettek volna 😊
Amúgy az én bizalmamat már Miami-ban elvesztette Graham. Nem tehetek róla, de nem tudom elfelejteni mennyire borzalmas munkát végzett ott.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a Ha a lényeg, jó lett volna Ha ez lett volna meg az lett volna, de nem lett az.
Nem lehet egy védelmet úgy értékelni, hogy jó lett volna Ha… vagy jó lett, vagy nem.
Ezek nyelték a yardot futás ellen, dőltek jobbra balra a zsírdisznók, ha még pont volt is irányító az ellennél, akkor bármelyik TE vagy Slot elkapó vidáman fickándozott.
Egyetlen dolog volt ami néhány egyéni teljesítmény mellett szót érdemel, az a Red Zone védekezés, de azért ezen a szinten ez már kevés.
ozibozi
Máshogy láttuk akkor, van ilyen.
Szesze
Nem baj ez.
ozibozi
Ha marad, akkor kiderül kinek van igaza, de ha elküldik azért akkor sem fogok eret vágni én se 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
a Ha a lényeg, jó lett volna Ha ez lett volna meg az lett volna, de nem lett az.
Nem lehet egy védelmet úgy értékelni, hogy jó lett volna Ha… vagy jó lett, vagy nem.
Ezek nyelték a yardot futás ellen, dőltek jobbra balra a zsírdisznók, ha még pont volt is irányító az ellennél, akkor bármelyik TE vagy Slot elkapó vidáman fickándozott.
Egyetlen dolog volt ami néhány egyéni teljesítmény mellett szót érdemel, az a Red Zone védekezés, de azért ezen a szinten ez már kevés.
ozibozi
Máshogy láttuk akkor, van ilyen.
Szesze
Nem baj ez.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a Ha a lényeg, jó lett volna Ha ez lett volna meg az lett volna, de nem lett az.
Nem lehet egy védelmet úgy értékelni, hogy jó lett volna Ha… vagy jó lett, vagy nem.
Ezek nyelték a yardot futás ellen, dőltek jobbra balra a zsírdisznók, ha még pont volt is irányító az ellennél, akkor bármelyik TE vagy Slot elkapó vidáman fickándozott.
Egyetlen dolog volt ami néhány egyéni teljesítmény mellett szót érdemel, az a Red Zone védekezés, de azért ezen a szinten ez már kevés.
ozibozi
Máshogy láttuk akkor, van ilyen.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
a Ha a lényeg, jó lett volna Ha ez lett volna meg az lett volna, de nem lett az.
Nem lehet egy védelmet úgy értékelni, hogy jó lett volna Ha… vagy jó lett, vagy nem.
Ezek nyelték a yardot futás ellen, dőltek jobbra balra a zsírdisznók, ha még pont volt is irányító az ellennél, akkor bármelyik TE vagy Slot elkapó vidáman fickándozott.
Egyetlen dolog volt ami néhány egyéni teljesítmény mellett szót érdemel, az a Red Zone védekezés, de azért ezen a szinten ez már kevés.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
The #Giants are expected to interview defensive coordinator Patrick Graham for the head coaching position
Beki
Jól van, kellett már valami, ami visszarángat a földre. Az, hogy az edzői stábból Graham tűnt a legkevésbé balfasznak, még nem jelenti azt, hogy jó szakember volt, hanem csak annyit, hogy a kollégái még nála is nagyobb kontárok voltak. A nem létező pass rush ellenére is az átlagosnál jobb anyagből dolgozhatott, és ugye az sem volt neki megtiltva, hogy Carteréket fejlessze egy csöppet. Azt sem érdemli meg, hogy DC maradjon, erre még felmerül valakiben, hogy előléptesse?
vanek úr
Azt én sem szeretném,hogy HC legyen,viszont szerintem jó munkát végzett a posztján.Carter,Ximines..stb fejlesztése nem elsősorban az ő dolga,hanem a pozíciós edzőké.
Vobox
Szerintem meg egyedül a red zone védekezés volt jónak mondható. Kritikus helyzetekben, amikor elő kellett volna lépni, mindig minden ellenfelünk csont nélkül végig masírozott a pályán.
vanek úr
Szerintem ez nem igaz. Nagyon nehéz úgy értékelni egy védelmi egységet, hogy támadó oldalon minden idők legalja szintjét hozta a csapat. Ezek összefüggő dolgok. Ha az offense pl csak egy picivel hagyott volna több időt pihenni a defense-nek azzal, hogy nem percenként jön le a pályáról már sokkal jobb játékok meg statisztikák lettek volna D oldalon. Ahhoz képest lehet és kell értékelni a D teljesítményét, hogy az offense milyen elképesztően mocskosul szar volt. Ennek tükrében pedig ha nyilván nem is voltak hibátlanok meg elitek, de kifejezetten jól teljesítettek. Graham HC kinevezését persze ettől még én is furcsállnám, de annak viszont örülnék, ha maradna DC poszton.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Remélem ez csak egy "Hallgasd már meg őt is Joe" kérés Maráéktól, és nincs igazi relevanciaja. Mondjuk nékem tavaly kifejezetten tetszett amit összerakott. Idén kicsit gyengébb volt, de a HC mindenképp túlzás.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Nem értem mni a kérdés? Amikor minden szar és nagytakarítást csinál vlk, akkor azon mérlegel, hogy az emeletet csak egyszer mosom fel, mert az lehet nem olyan koszos?
Vagy kitakarítok, vagy nem, kicsit nem lehet kitakarítani.
ozibozi
Ezzel alapvetően egyetértek,csak arra próbáltam rávilagítani,hogy DC-ként alapvetően nem végzett rossz munkát,persze ettől még menjen,ha van jobb.
Vobox
Nem végzett rossz munkát, de jót sem. Ez vlsz nem az ő hibája, de nem lehet új várat építeni régi téglákból.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Mindazonáltal a véleményem arról,hogy bárki itt esélyt kap,hogy gyakorlatilag kizárt!Schoen minden nyomát el akarja tüntetni DG-nek,aminek mi csak örülhetünk!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Nem értem mni a kérdés? Amikor minden szar és nagytakarítást csinál vlk, akkor azon mérlegel, hogy az emeletet csak egyszer mosom fel, mert az lehet nem olyan koszos?
Vagy kitakarítok, vagy nem, kicsit nem lehet kitakarítani.
ozibozi
Ezzel alapvetően egyetértek,csak arra próbáltam rávilagítani,hogy DC-ként alapvetően nem végzett rossz munkát,persze ettől még menjen,ha van jobb.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Nem értem mni a kérdés? Amikor minden szar és nagytakarítást csinál vlk, akkor azon mérlegel, hogy az emeletet csak egyszer mosom fel a többit kétszer???
Csak mert az lehet nem olyan koszos?

Vagy kitakarítok, vagy nem, kicsit nem lehet kitakarítani, csak maszatolni.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Szerintem is max vakok között volt félszemű a király. Annyira fos volt minden, hogy még a szar is szépnek tűnt.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
The #Giants are expected to interview defensive coordinator Patrick Graham for the head coaching position
Beki
Jól van, kellett már valami, ami visszarángat a földre. Az, hogy az edzői stábból Graham tűnt a legkevésbé balfasznak, még nem jelenti azt, hogy jó szakember volt, hanem csak annyit, hogy a kollégái még nála is nagyobb kontárok voltak. A nem létező pass rush ellenére is az átlagosnál jobb anyagből dolgozhatott, és ugye az sem volt neki megtiltva, hogy Carteréket fejlessze egy csöppet. Azt sem érdemli meg, hogy DC maradjon, erre még felmerül valakiben, hogy előléptesse?
vanek úr
Azt én sem szeretném,hogy HC legyen,viszont szerintem jó munkát végzett a posztján.Carter,Ximines..stb fejlesztése nem elsősorban az ő dolga,hanem a pozíciós edzőké.
Vobox
Szerintem meg egyedül a red zone védekezés volt jónak mondható. Kritikus helyzetekben, amikor elő kellett volna lépni, mindig minden ellenfelünk csont nélkül végig masírozott a pályán.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
The #Giants are expected to interview defensive coordinator Patrick Graham for the head coaching position
Beki
Jól van, kellett már valami, ami visszarángat a földre. Az, hogy az edzői stábból Graham tűnt a legkevésbé balfasznak, még nem jelenti azt, hogy jó szakember volt, hanem csak annyit, hogy a kollégái még nála is nagyobb kontárok voltak. A nem létező pass rush ellenére is az átlagosnál jobb anyagből dolgozhatott, és ugye az sem volt neki megtiltva, hogy Carteréket fejlessze egy csöppet. Azt sem érdemli meg, hogy DC maradjon, erre még felmerül valakiben, hogy előléptesse?
vanek úr
Azt én sem szeretném,hogy HC legyen,viszont szerintem jó munkát végzett a posztján.Carter,Ximines..stb fejlesztése nem elsősorban az ő dolga,hanem a pozíciós edzőké.