New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Szerintem előbb megpróbálják kihozni DJ-ből azt, amire mi is várunk, de valójában évek óta nem tudjuk biztosra, hogy benne van-e, aztán, ha a szezon végére nem jön ki, jöhet egy új QB.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
O-linenal hogy álltok? Draft miatt érdekel nagyon és idén megvan az erőforrás és a lehetőség is hogy egy csapásra megalapozza a Giants a domináns támadó falat ill. kiszúrjanak pl. a Cowboysszal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Azért ne gondoljuk azt se, hogy vlm rejtett kincsen ülünk. Ha lehoz egy értelmes szezont és hozzáigazítják a playbookot is akkor szerencsénk lehetne, csak mert nehéz Qb-t találni. Ahhoz hogy rendes szerződést kapjon nagyot kellene mennie, nem tudom van e benne annyi, egy darabig itt lesz ő velünk.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Legalább őszinte az öreg.
John Mara: We’ve done everything in our power to screw up Daniel Jones. #Giants
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szívből remélem, hogy Schoen csak puszta udvariasságból nyilatkozik olyan hülyeségeket, hogy nagyon sok jó szakembert talált nálunk, akiknek továbbra is számít a munkájára meg hasonlók.
Vagy például ez: "We're going to be smart, tough, and dependable." That's the "DNA" they're looking for in the draft and free agency."
Ezzel az erővel azt is nyilatkozhatta volna, hogy győztes kultúrát vagy szerethető csapatot akar. Mi lenne, ha kivételesen a minőség lenne a főszempont, aztán mondjuk a tartósság?
vanek úr
Ezeknek a rizsáknak semmi jelentősége nincs.
A DJ-vel kapcsolatos megjegyzése érdekesebb. Én is örülnék, ha jövőre kapna még egy esélyt. Szerintem jó lesz ő.
Szesze
Tudom, de én örülnék neki, ha egy vezető mondana is valamit egy sajtótájékoztatón, nemcsak a szokásos handabandát meg a nagy közhelyeket...
Jones-ban én is bíztam eddig, mindig mondtam, hogy megérdemelne egy normális támadófalat, de most már a sorozatos sérülései miatt kételkedem benne. Ahogy például Shep is az egyik legjobb játékosunk, de bűn lenne megtartani.
vanek úr
vanek úr
Shepard azért egyáltalán nem kulcskérdés, DJ viszont nagyon is az. Nyilván bennem is vannak kételyek, de igazából csak a sérülései miatt, a játéka miatt kevésbé.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Szívből remélem, hogy Schoen csak puszta udvariasságból nyilatkozik olyan hülyeségeket, hogy nagyon sok jó szakembert talált nálunk, akiknek továbbra is számít a munkájára meg hasonlók.
Vagy például ez: "We're going to be smart, tough, and dependable." That's the "DNA" they're looking for in the draft and free agency."
Ezzel az erővel azt is nyilatkozhatta volna, hogy győztes kultúrát vagy szerethető csapatot akar. Mi lenne, ha kivételesen a minőség lenne a főszempont, aztán mondjuk a tartósság?
vanek úr
Ezeknek a rizsáknak semmi jelentősége nincs.
A DJ-vel kapcsolatos megjegyzése érdekesebb. Én is örülnék, ha jövőre kapna még egy esélyt. Szerintem jó lesz ő.
Szesze
Tudom, de én örülnék neki, ha egy vezető mondana is valamit egy sajtótájékoztatón, nemcsak a szokásos handabandát meg a nagy közhelyeket...
Jones-ban én is bíztam eddig, mindig mondtam, hogy megérdemelne egy normális támadófalat, de most már a sorozatos sérülései miatt kételkedem benne. Ahogy például Shep is az egyik legjobb játékosunk, de bűn lenne megtartani.
vanek úr
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716


Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre a Watson trade pletykák dolgát gyorsan lezárta Mara. E felől megnyugodhattok 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Remélem hogy nem pazarolnak el egy középső körös picket egy Qb ra.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha kevesebbet lesz sérült, az már előrelépést jelentene nála.
ozibozi
Nyilván ez akkor érvényes, ha 100%-os tud lenni szezon elejére, ha nem, akkor nincs miről beszélni.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Ha kevesebbet lesz sérült, az már előrelépést jelentene nála.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szívből remélem, hogy Schoen csak puszta udvariasságból nyilatkozik olyan hülyeségeket, hogy nagyon sok jó szakembert talált nálunk, akiknek továbbra is számít a munkájára meg hasonlók.
Vagy például ez: "We're going to be smart, tough, and dependable." That's the "DNA" they're looking for in the draft and free agency."
Ezzel az erővel azt is nyilatkozhatta volna, hogy győztes kultúrát vagy szerethető csapatot akar. Mi lenne, ha kivételesen a minőség lenne a főszempont, aztán mondjuk a tartósság?
vanek úr
Ezeknek a rizsáknak semmi jelentősége nincs.
A DJ-vel kapcsolatos megjegyzése érdekesebb. Én is örülnék, ha jövőre kapna még egy esélyt. Szerintem jó lesz ő.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Szívből remélem, hogy Schoen csak puszta udvariasságból nyilatkozik olyan hülyeségeket, hogy nagyon sok jó szakembert talált nálunk, akiknek továbbra is számít a munkájára meg hasonlók.
Vagy például ez: "We're going to be smart, tough, and dependable." That's the "DNA" they're looking for in the draft and free agency."
Ezzel az erővel azt is nyilatkozhatta volna, hogy győztes kultúrát vagy szerethető csapatot akar. Mi lenne, ha kivételesen a minőség lenne a főszempont, aztán mondjuk a tartósság?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
"We’ll build an offense to accentuate what Daniel does best.” - ezt akartam hallani Schoen bemutatkozása alatt, remélem HC-t is ebben a szellemben keresünk, Jones nagyon megérdemelné, hogy megmutathassa, hogy mit tud.
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
Frazier érkezik második interjúra
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ahogy olvasgattam ma különböző insidereket és oldalakat, nálatok elég egyértelműnek tűnik a sorrend edzőfronton.
A kívánságlista élén Daboll áll, ha Ő nemet mond, Flores lehet a befutó. A biztonsági tartalék meg Patrick Graham lehet.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Word on the street huh
Brian Daboll HC
Ken Dorsey OC
Wink Martindale DC
Rodaron
Bills miért engedné el Dorsey-t?
Kinevezik ők majd OC-nak inkább gondolom.
Rolni
Allen Dorsey ra gondolt mint OC
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Word on the street huh
Brian Daboll HC
Ken Dorsey OC
Wink Martindale DC
Rodaron
Bills miért engedné el Dorsey-t?
Kinevezik ők majd OC-nak inkább gondolom.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Word on the street huh
Brian Daboll HC
Ken Dorsey OC
Wink Martindale DC
Rodaron
Talán tényleg elindulunk felfele
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Word on the street huh
Brian Daboll HC
Ken Dorsey OC
Wink Martindale DC
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Játszott Baker ebben az emigráns Giantsben.
ulpianus
Én csak most látom, hogy ő szabadlábon van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 054 — Lucas Scott
Flores csütörtökön érkezik in person interviewra. Nála az online azt jelentette h Mara felhívta h komoly jelölt nálunk 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Játszott Baker ebben az emigráns Giantsben.
ulpianus
Ward helyett azt hiszem a vegen..
De nem mert Allen fele dobni😀

+ ugye Dante Deanyon is elmuzsikalgat a Ramsben
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Játszott Baker ebben az emigráns Giantsben.
ulpianus
Óra boltot nyitott vidéken.😉
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Játszott Baker ebben az emigráns Giantsben.


Állat vagyok, ami enni kér...