New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy egy olyan franchise-ra rasszizmust mondani ahol évekig Jerry Reese dirigált,most is van egy Graham,stb...és lecserélte az ikon Eli Manninget egy Geno Smith-re,na ezek fényében ez nettó faszság!
Vobox
nem a fencsájzra mondja, hogy rasszista, hanem a rasszistaellenes eljárásra(hehe). azért az elég gáz, hogy eldöntöttétek, hogy daboll, aztán rá két napra mégis odautaztatjátok a négert, hogy megfeleljetek a szabálynak. nyilván ez egy rutineljárás minden csapatnál, ezért is az nfl-t perli elsősorban. teljes mértékben igaza van, ez az egész interjúztatás egy kutyakomédia. mivel a tulajok összezárnak és gondolom a miami elhintette, hogy ne kezdjetek floresszel, így esélytelen volt, hogy melót kapjon. okos húzás, semmi köze képörnyokhez, lehúzza a bandát pár millával, nagyon helyesen.
gedam
Tulaj: "Itt van ez a Daboll, egy fiatal iranyitot felepitett ligaelit szintre, a tamadosora az NFL torteneteben eloszor tokeletes meccset hozott le, minden drajv TD-vel vegzodott, pont o kell nekunk, egy tamadoguru, azonnal szerezzuk meg amig nem keso, vele a csucsra erhet a frencsajz, azonnal hivjatok az ugynoket amint a liga szabalyzata megengedi!"
GM: "Kisebbsegi edzot is meg kell hallgatni a poziciora, te, mint tulaj, nem dontheted el, hogy kiket interjuztatsz a tulajdonod erdekeinek ervenyesitesere es a csapat vezetesere, legalabb ket feketet/kisebbsegit is meg kell hivni"
Tulaj: "Ok, feleljunk meg a szabalyoknak, de Daboll kell' Szerelmes vagyok a CV-jebe!".
Flores: "rAsSsZzZiZmUuUuS!"
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Plusz Frazier is és Graham is volt legalább kétszer interjún. Szóval igazából ez egy szokásos due diligence folyamat, ahol felmérik a lehetséges jelölteket.

Rodaron
Graham itt "nem játszik", szabály szerint 2 külsős kisebbségi jelöltnek kell lehetőséget adni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gedam 5 702
Amúgy egy olyan franchise-ra rasszizmust mondani ahol évekig Jerry Reese dirigált,most is van egy Graham,stb...és lecserélte az ikon Eli Manninget egy Geno Smith-re,na ezek fényében ez nettó faszság!
Vobox
nem a fencsájzra mondja, hogy rasszista, hanem a rasszistaellenes eljárásra(hehe). azért az elég gáz, hogy eldöntöttétek, hogy daboll, aztán rá két napra mégis odautaztatjátok a négert, hogy megfeleljetek a szabálynak. nyilván ez egy rutineljárás minden csapatnál, ezért is az nfl-t perli elsősorban. teljes mértékben igaza van, ez az egész interjúztatás egy kutyakomédia. mivel a tulajok összezárnak és gondolom a miami elhintette, hogy ne kezdjetek floresszel, így esélytelen volt, hogy melót kapjon. okos húzás, semmi köze képörnyokhez, lehúzza a bandát pár millával, nagyon helyesen.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Amúgy egy olyan franchise-ra rasszizmust mondani ahol évekig Jerry Reese dirigált,most is van egy Graham,stb...és lecserélte az ikon Eli Manninget egy Geno Smith-re,na ezek fényében ez nettó faszság!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
BB meg foglalkozzon azzal,hogy Tom Brady-Belichick rendszere: 2-0
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Ez szimplán besértődött,féltékeny,pánikoló hülye!Egyre tisztább,hogy nála valami nagyon nem stimmel,ezáltal kezd érthető lenni miért baszta ki a Miami,miért nem igazolt még sehova,miért akarta Mara...!Több szót felesleges pazarolni rá...mondjuk nem is értem,hisz mi nem vagyunk vonzó csapat 🤣🤷‍♂️😉

u.i.: na az az igazi agyhalott aki ezekután csak füvetnyírni is felveszi...ez jól bejött Kaepernicknek is...ja nem 😂
több mint 2 éve
gedam 5 702
Ebbű baj lehet 😒


dande
Milyen baj, Rooney rule done, attól hogy a kompetenciák miatt a másik Briant választottuk, jogilag nem sok támadható felületet látok. BB is igen kreten hogy így elbassza, nyilván felvet etikai kérdéseket hogy csak azért hívjuk be mert, de a szabálynak megfelel ami eleve elég rasszista. Továbbá végig arról szóltak a hírek is, hogy Mára Florest akarja, de Schoen is beleszól a kiválasztásba a Buffalo ties miatt hozta ide Dabollt. A 100k-s vereségért pénz inkább egy elég durva dolog, ha tudjak is bizonyítani. Plusz Frazier is és Graham is volt legalább kétszer interjún. Szóval igazából ez egy szokásos due diligence folyamat, ahol felmérik a lehetséges jelölteket.
Flores ezzel a pereskedessel viszont egy életre elassa magát bármilyen csapatnál is, szerencse hogy nem őt hoztuk.
Rodaron
a rúni rúl maga a megtestesült, intézményesített rasszizmus. azért flores joggal érezheti úgy, hogy bohócot csinálnak belőle a csapatok, mert csak azért interjúztatják, hogy letudják a négert. azt amikor már a 3. ilyen városba repül gondolom megunja.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ebbű baj lehet 😒


dande
Milyen baj, Rooney rule done, attól hogy a kompetenciák miatt a másik Briant választottuk, jogilag nem sok támadható felületet látok. BB is igen kreten hogy így elbassza, nyilván felvet etikai kérdéseket hogy csak azért hívjuk be mert, de a szabálynak megfelel ami eleve elég rasszista. Továbbá végig arról szóltak a hírek is, hogy Mára Florest akarja, de Schoen is beleszól a kiválasztásba a Buffalo ties miatt hozta ide Dabollt. A 100k-s vereségért pénz inkább egy elég durva dolog, ha tudjak is bizonyítani. Plusz Frazier is és Graham is volt legalább kétszer interjún. Szóval igazából ez egy szokásos due diligence folyamat, ahol felmérik a lehetséges jelölteket.
Flores ezzel a pereskedessel viszont egy életre elassa magát bármilyen csapatnál is, szerencse hogy nem őt hoztuk.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Ha eddig kétsége lett volna bárkinek, h Daboll a jó választás és nem Flores, hát most az utóbbi tett róla, hogy ez a kétség elpárologjon. Mekkora egy barom. Mondjuk BB is.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Mint a Vaklármában, Mikor Richard Pryor a metróban Rájött hogy néger?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebbű baj lehet 😒

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
With Ken Dorsey sticking with the #Bills, the expected finalists for #Giants OC: Pep Hamilton, Mike Kafka and Chad O’Shea,
több mint 2 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan

Tony Adams
Lehet egyben az OL problémáinkat is megoldja 😊
Szesze
na igen. van alkat, akire képtelenség öltönyt szabni
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem szórakozik 😄😄😄😄😄😄


dande
nah hát láttam én már nem is olyan rég 2 edzőnket is ilyen roppant keménynek bemutatkozáskor....😊
de azért én ennek ellenére most optimista vagyok
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem szórakozik 😄😄😄😄😄😄


dande
imadom 😊

amugy kb mkit megszerzunk a billstol, allitolag az OL coach is jon, OL coachnak. kar, hogy ide senki sem akar mar jonni, mert nem vonzo.
csebi
Mondjuk ennek nem biztos, hogy örülnék, a Bills oline az utóbbi években minden volt csak konzisztens nem
ThySoul
Nekünk már a középszint is előrelépés 😀
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Nem szórakozik 😄😄😄😄😄😄


dande
imadom 😊

amugy kb mkit megszerzunk a billstol, allitolag az OL coach is jon, OL coachnak. kar, hogy ide senki sem akar mar jonni, mert nem vonzo.
csebi
Mondjuk ennek nem biztos, hogy örülnék, a Bills oline az utóbbi években minden volt csak konzisztens nem
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Nem szórakozik 😄😄😄😄😄😄


dande
imadom 😊

amugy kb mkit megszerzunk a billstol, allitolag az OL coach is jon, OL coachnak. kar, hogy ide senki sem akar mar jonni, mert nem vonzo.
csebi
Már meg is van 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Nem szórakozik 😄😄😄😄😄😄


dande
imadom 😊

amugy kb mkit megszerzunk a billstol, allitolag az OL coach is jon, OL coachnak. kar, hogy ide senki sem akar mar jonni, mert nem vonzo.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem szórakozik 😄😄😄😄😄😄

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan

Tony Adams
Lehet egyben az OL problémáinkat is megoldja 😊
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ideje visszatérnünk a valóságba…
😊

GM Joe Schoen says assistant GM Kevin Abrams will remain with the organization. “He’s been a tremendous resource for me.” Same with director of football operations Ed Triggs. Both Abrams and Triggs do a lot of work on personnel in free agency and otherwise. - per Mike Garafolo
ozibozi
Gondolom transition-be segít, meg ismer mindenkit, de más hozzáadott értéke nem lesz, szerintem az első teljes szezon után kivágják.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Ideje visszatérnünk a valóságba…
😊

GM Joe Schoen says assistant GM Kevin Abrams will remain with the organization. “He’s been a tremendous resource for me.” Same with director of football operations Ed Triggs. Both Abrams and Triggs do a lot of work on personnel in free agency and otherwise. - per Mike Garafolo
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Vajon megint Tisch oltotta le Marát? Mindegy is. Eddig határozottan előre mutatóan alakulnak a dolgok. Az elmúlt években ez teljesen esélytelennek tűnt. Remélem jövő ilyenkorra valósággá válnak a remények.
Haba
Szerintem jövő ilyenkorra még nem lesz drasztikusan jobb a helyzet, de utána ha megtalálta a szàmára megfelelő qbt akkor igen. Bocs de sztem Jones nem lesz még igy sem olyan jó.
davemayer
Ha te mondod, akkor biztos úgy lesz 😊 Egyébként, ha Daboll is így gondolja akkor itt a lehetősége QB-t húzni, nem fogják a torkán letolni DJ-t.

Na jó, a vezetői személycserék számomra tökéletesen alakultak, elég régen éreztem ilyesmit a Giants kapcsán.. Kíváncsi vagyok hol kezdik a csapatépítést, bár sztem nagyjából egyértelmű mit kéne tenni, de mondjuk sok scenario van azon belül is.
Szesze
Én biztos elcserélném az egyik idei első kort jövő evire, ott kellhet a muníció.
somoskovig
Szerintem tuti meg fogjuk próbálni, kérdés lesz-e rá kereslet. (bár egyelőre nem vagyok képben az idei prospect-eket illetően)
Szesze
en nem biztos, hogy cserelnem vagy max nagyon nagy ertekert. azert 1/7es picket nem fogunk kapni. Bears is azert cserelt, mert ugy gondoltak, hogy qb hianyzik a kirakosbol. jol megszivtak, ami nekunk nagy orom.
ezzel a ket pickkel nagyon szepen megoldhatnank a gondjainkat.
ha megnezzuk az SBk kezdoit, szinte mindig van olyan csapat, ahol a tamadofalnal minimum 3 jatekost az elso ket korban valasztottak ki (SBLV: Tampa, SBLIV: 49ers, Chiefs; LIII: Rams; LII: kivetel, de az Eaglesnel rosteren itt is tobb elso ket koros falember volt, csak nem kezdtek; LI: Falcons; L: kivetel; XLIX: Broncos; XLVIII: Seahwaks; XLVII: Ravens, 49ers; XLVI: Pats). ergo az utobbi 10 SB-bol 2szer volt olyan, hogy nem magas draft pickekbol epitettek fel az offense falat. raadasul csak a kezdoket neztem, abba mar bele sem neztem, hogy ha esetleg vhol serules miatt dolt ki vki a falbol szezon kozben. sztem most ezzel a ket pickkel nagyon komolyan meg kell alapoznunk az off falat, LT posztunk megvan, de azt leszamitva huzhatunk barhova szivem szerint. akar mindket pick mehet az off falba. vagy az elso harom valasztasunkbol ketto mehet oda. nekem nagy almom lenne az, ha mondjuk Hamiltont kivalasztanank, sztem elkepesztoen jo safety lesz belole NFL szinten is.
mondjuk egy ilyen tradeben benne lennek: 1/7 for idei elso kor, jovo evi elso kor meg meg egy 4. kor jovo evbol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.