New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Schwartz is interjútatva DCnek.

Egyébként Brownnak is volt szerepe benne, hogy Mailata nálunk kössön ki. Nem rossz scout 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Giants are hiring Eagles director of player personnel Brandon Brown as their Assistant GM, per sources. Eagles continue identifying and grooming young talent - Joe Douglas, Andrew Berry, Ian Cunningham, Patrick Stewart - that other teams recently promoted to high-ranking jobs. - per Adam Schefter
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 010
Graham Las Vegasba megy.
Nem akart ö maradni.
Zet
Nem bántam volna, ha marad, de lehet így lesz a legjobb. Viszont DCnek valami tapasztalat arc kellene. Mondjuk Fangio
Haba
Pl. ma interjuztok az ex-Ravens DC Wink Martindale-lel.
RedFive
Wow. Ha ez is osszejön, álomszerű amit a coaching staffal csinálunk. Graham maradásával sem lett volna nagy bajom, de ez nagyon tetszene, reméltem hogy frissítünk mindenhol.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Graham Las Vegasba megy.
Nem akart ö maradni.
Zet
Nem bántam volna, ha marad, de lehet így lesz a legjobb. Viszont DCnek valami tapasztalat arc kellene. Mondjuk Fangio
Haba
Pl. ma interjuztok az ex-Ravens DC Wink Martindale-lel.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Graham Las Vegasba megy.
Nem akart ö maradni.
Zet
Nem bántam volna, ha marad, de lehet így lesz a legjobb. Viszont DCnek valami tapasztalat arc kellene. Mondjuk Fangio
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Graham Las Vegasba megy.
Nem akart ö maradni.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egy kis Mike Kafka dosszie. ha nem gond. Szoval Kafka dolga tobbretu volt a Chiefsben. Egyresz, mint tapasztalt QB, az iranyito edzese. Masreszt, mint spread offense szaki, ennek beepitese a Chiefs offensebe. Ami ugye nagy segitseg volt a SB megnyereseben.
Vegul egy kis video, ahogy edz:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Nagy bust lett
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Ha Linderbaum és Neal is bent van, és biztos őket húznám, és pumpálnám fel a falat, mint anno a Cowboys. Azonban azt gondolom, hogy az 5. pickünkket cserélni fogjuk, és lesz benne egy jövő évi első körös pick is, hogy adjunk esélyt a QB rebuildre ott.
Rodaron
Linderbaum sztem nem er 1/7t.
csebi
Flowers ért 1/9-t? Vagy Solder megérte az árát? És most még az akkori helyzethez képest is katasztrófálisabb az OL, szóval be kell nyelnünk az ilyesmit. Persze még reménykedhetünk, hogy Gates képes lesz visszatérni, de erre elég kevés az esély, és akkor is kéne mellé legalább egy guard + egy OT.
vanek úr
Solder a legjobb példa arra,hogy Scarnecchia keze alatt mit tudott, és nálunk mit...Új OL coach és új OC alatt lehet nem mindenki hulladék (bold: Hernandez top15 G lesz)
Vobox
Hernandez UFA lesz, uh az sem biztos, hogy itt marad, de persze, attól még nagyobbat szólna a jóslatod, ha megtartjuk reális áron és még vállalható játékot is hoz!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Ha Linderbaum és Neal is bent van, és biztos őket húznám, és pumpálnám fel a falat, mint anno a Cowboys. Azonban azt gondolom, hogy az 5. pickünkket cserélni fogjuk, és lesz benne egy jövő évi első körös pick is, hogy adjunk esélyt a QB rebuildre ott.
Rodaron
Linderbaum sztem nem er 1/7t.
csebi
Flowers ért 1/9-t? Vagy Solder megérte az árát? És most még az akkori helyzethez képest is katasztrófálisabb az OL, szóval be kell nyelnünk az ilyesmit. Persze még reménykedhetünk, hogy Gates képes lesz visszatérni, de erre elég kevés az esély, és akkor is kéne mellé legalább egy guard + egy OT.
vanek úr
Solder a legjobb példa arra,hogy Scarnecchia keze alatt mit tudott, és nálunk mit...Új OL coach és új OC alatt lehet nem mindenki hulladék (bold: Hernandez top15 G lesz)
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Ha Linderbaum és Neal is bent van, és biztos őket húznám, és pumpálnám fel a falat, mint anno a Cowboys. Azonban azt gondolom, hogy az 5. pickünkket cserélni fogjuk, és lesz benne egy jövő évi első körös pick is, hogy adjunk esélyt a QB rebuildre ott.
Rodaron
Linderbaum sztem nem er 1/7t.
csebi
Flowers ért 1/9-t? Vagy Solder megérte az árát? És most még az akkori helyzethez képest is katasztrófálisabb az OL, szóval be kell nyelnünk az ilyesmit. Persze még reménykedhetünk, hogy Gates képes lesz visszatérni, de erre elég kevés az esély, és akkor is kéne mellé legalább egy guard + egy OT.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
nekem egy bajom van ezzel a cserevel. most azert top 7es pickekrol beszelunk. elcsereljuk bmeiket is jovo evire, nagyon konnyen lehet, hogy az 20 utani pick lesz es akkor buktunk kb 15 helyet. mindezt ugy, hogy ha DJ nem valik be akkor megint minimum top10es pickunk lesz vagy inkabb top5os foleg ha kipucolunk 40 misit. ergo tudunk azzal huzni qbt sztem. cserelhetjuk vmeik picket, de csak siman egy jovo evi elsoert cserebe messze nem eri meg sztem.
csebi
Én egyelőre nem tudok erről érdemben nyilatkozni. FA után jobban fog látszani, hogy mi lehet az elképzelés, addig sztem nagyjából ezek a mock draftok is értelmetlenek..

Ami viszont biztos, hogy a GM/HC/OC kinevezések elég álomszerűen alakultak és ha feltételezzük, hogy ők tényleg hozzák azt a szintet amit várni lehet tőlük (én per pill így gondolom), akkor simán el lehet fogadni akármelyik utat is választják. Az FA lépésekből valószínű sok mindent le lehet majd szűrni (bár nyilván ezen a téren most nincs túl nagy mozgástér, de akkor is látszani fog, hogy milyen irányt választanak).

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
nekem egy bajom van ezzel a cserevel. most azert top 7es pickekrol beszelunk. elcsereljuk bmeiket is jovo evire, nagyon konnyen lehet, hogy az 20 utani pick lesz es akkor buktunk kb 15 helyet. mindezt ugy, hogy ha DJ nem valik be akkor megint minimum top10es pickunk lesz vagy inkabb top5os foleg ha kipucolunk 40 misit. ergo tudunk azzal huzni qbt sztem. cserelhetjuk vmeik picket, de csak siman egy jovo evi elsoert cserebe messze nem eri meg sztem.
csebi
No meg hát IRL abszolút nem szokták azt csinálni h egyik 1. kört eladják szimplán jövő éviért.
Beki
igen, ilyenek voltak korabbi evekbol hasonlo helyen levo pickekbol (1/4-1/7):
2021:
6.+156. <-> 12.+123.+1st (amibol 1/15. lett)
2018:
7.+255. <-> 12.+53.+56.
2014:
4. <-> 9.+1st (amibol 1/19 lett)+4th(115. pick lett).
2013:
8.+71.<->16.+46.+78.+222.

azert annyira rengeteg trade nem volt itt, es szvsz nem tudom, hogy ezek kozul melyik tetszene igazan. nem biztos, hogy bmeiket is csinalnam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
nekem egy bajom van ezzel a cserevel. most azert top 7es pickekrol beszelunk. elcsereljuk bmeiket is jovo evire, nagyon konnyen lehet, hogy az 20 utani pick lesz es akkor buktunk kb 15 helyet. mindezt ugy, hogy ha DJ nem valik be akkor megint minimum top10es pickunk lesz vagy inkabb top5os foleg ha kipucolunk 40 misit. ergo tudunk azzal huzni qbt sztem. cserelhetjuk vmeik picket, de csak siman egy jovo evi elsoert cserebe messze nem eri meg sztem.
csebi
No meg hát IRL abszolút nem szokták azt csinálni h egyik 1. kört eladják szimplán jövő éviért.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
nekem egy bajom van ezzel a cserevel. most azert top 7es pickekrol beszelunk. elcsereljuk bmeiket is jovo evire, nagyon konnyen lehet, hogy az 20 utani pick lesz es akkor buktunk kb 15 helyet. mindezt ugy, hogy ha DJ nem valik be akkor megint minimum top10es pickunk lesz vagy inkabb top5os foleg ha kipucolunk 40 misit. ergo tudunk azzal huzni qbt sztem. cserelhetjuk vmeik picket, de csak siman egy jovo evi elsoert cserebe messze nem eri meg sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Ha Linderbaum és Neal is bent van, és biztos őket húznám, és pumpálnám fel a falat, mint anno a Cowboys. Azonban azt gondolom, hogy az 5. pickünkket cserélni fogjuk, és lesz benne egy jövő évi első körös pick is, hogy adjunk esélyt a QB rebuildre ott.
Rodaron
Linderbaum sztem nem er 1/7t.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Egyébként a stáb kezd tetszeni...már a kék munkavédelmi baseballsapimra is lassan varrathatok NY logót,mert nem lesz full ciki 😉
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
M
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
Szerintem az 1/5-re volna jelentkező, aki ki akarja húzni Picketet a Panthers előtt, utána meg 1/7-tel BPA. Ja nem, az DG volt. Akkor inkább a legjobb elérhető OL.
Haba
Már FA el fog dőlni,hogy kapásból viritani akarunk,vagy terv van...az is egyértelmű lesz mennyire valós a bizalom a keretben ès Dj-
Vobox
Schoen azt nyilatkozta, hogy bár fájdalmas lesz, de ki kell pucolni 40 millat a csapból, Mára pedig, h tudomásul vette, ez egy folyamat, szóval elég valószínűtlen az egyből virítás.
Haba
Legyen így!De félek,hogy a "fájdalmas lesz" nem mindenkinek ugyanaz fáj...
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
M
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
Szerintem az 1/5-re volna jelentkező, aki ki akarja húzni Picketet a Panthers előtt, utána meg 1/7-tel BPA. Ja nem, az DG volt. Akkor inkább a legjobb elérhető OL.
Haba
Már FA el fog dőlni,hogy kapásból viritani akarunk,vagy terv van...az is egyértelmű lesz mennyire valós a bizalom a keretben ès Dj-
Vobox
Schoen azt nyilatkozta, hogy bár fájdalmas lesz, de ki kell pucolni 40 millat a capból, Mára pedig, h tudomásul vette, ez egy folyamat, szóval elég valószínűtlen az egyből virítás.

Szerkesztette: Haba
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
M
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
Szerintem az 1/5-re volna jelentkező, aki ki akarja húzni Picketet a Panthers előtt, utána meg 1/7-tel BPA. Ja nem, az DG volt. Akkor inkább a legjobb elérhető OL.
Haba
Már FA el fog dőlni,hogy kapásból viritani akarunk,vagy terv van...az is egyértelmű lesz mennyire valós a bizalom a keretben ès Dj-
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
Szerintem az 1/5-re volna jelentkező, aki ki akarja húzni Picketet a Panthers előtt, utána meg 1/7-tel BPA. Ja nem, az DG volt. Akkor inkább a legjobb elérhető OL.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Nem tudom végül mi lesz ebből, de eddig parádé “Giants’ Brian Daboll hiring Chiefs’ Mike Kafka as offensive coordinator”
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
The #Giants are expected to hire #Chiefs QB coach Mike Kafka as their offensive coordinator
Beki
Sokkal nagyobb fogas lenne, mint Bienemy.
ulpianus
"Rasszista"🥴
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
The #Giants are expected to hire #Chiefs QB coach Mike Kafka as their offensive coordinator
Beki
Sokkal nagyobb fogas lenne, mint Bienemy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Én a helyetekben elboltolnám az egyik első kört jövő évi 1.-re. Ha nem válik be DJ kell muníció az új QB-ért.
empty taxi
Igen, ez tűnik logikusnak.
Szesze
Déja vu érzésem van 😊