Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Az embernek elveszik a kedvét footballt nézni, azt, hogy a tõbbi csapatnak értelmes playhívása, játékosa, edzője van.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 079
Erre a meccsre nincsenek szavak. Nem akarom az edzőket védeni, de ez K nagy egyéni hibákon ment el. Gano 2x, Adree 2x, a végén a skót fiú. Devito láttuk mi van, ha passzolni próbál, uh nem csoda, h nem hagyták.
Haba
Mind a két Gano hiba azért jöhetett össze, mert Daboll nem mert nekimenni a 4th és 1-nek. Gano idei formáját tekintve (meg amúgy is eleve) az lett volna a logikus lépés. Arról nem beszélve, hogy a hosszabbításban milyen playeket hívott? Ott már hova beszariskodott? Egyértelmű volt, hogy first down nélkül végünk van, de neki ilyenkor is csak az a fontos, hogy ne adjuk el a labdát. Kár volt nyerni múlt héten, most legalább mi lennénk az 1/1.
vanek úr
Az elsönél még csak csak, de a másodiknál teljesen rendben van egy rövid FG, persze ha van egy egészséges rúgód. Ha bemegy, gyakorlatilag megnyerted a meccset, ha nem akkor is csak nagy balfaszkodással lehet kikapni. Pont ilyennell. Ha csak Thibs (aki végre borzasztó jól játszott) nem csinálja az offsideot, akkor már nem lett volna elég idejük, hiszen nem állt volna meg az óra.
Meg lehet még az az 1/1. Bár tartok tőle abból sem qb húzás volna.
Haba
1/1 QB ide? Minek? Csak tönkretennénk

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Nem tud mi szétesni, mert már minden szanaszét van.
Mellesleg már 3 hete kiderült hogy kell 3. Számú Qb Taylor mögé, akkor hogy a picsában lehet rosteren egy olyan aki konkrétan nem tud passzolni. Edzésen ez nem tűnt fel senkinek????
Menjenek a
Picsába.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 2 029
Még egy alapigazság:
MINDIG veszítesz, ha arra játszol, h ne kapj ki.
És Daboll idén ezt csinálja. Valahol a tavalyi szezon után elhagyta a tökeit.
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
egy sima vereség is jobb lett volna mint ez...
törölt kristof
Az majd jövőhéten
több mint 2 éve
Haba New York Giants 937
Erre a meccsre nincsenek szavak. Nem akarom az edzőket védeni, de ez K nagy egyéni hibákon ment el. Gano 2x, Adree 2x, a végén a skót fiú. Devito láttuk mi van, ha passzolni próbál, uh nem csoda, h nem hagyták.
Haba
Mind a két Gano hiba azért jöhetett össze, mert Daboll nem mert nekimenni a 4th és 1-nek. Gano idei formáját tekintve (meg amúgy is eleve) az lett volna a logikus lépés. Arról nem beszélve, hogy a hosszabbításban milyen playeket hívott? Ott már hova beszariskodott? Egyértelmű volt, hogy first down nélkül végünk van, de neki ilyenkor is csak az a fontos, hogy ne adjuk el a labdát. Kár volt nyerni múlt héten, most legalább mi lennénk az 1/1.
vanek úr
Az elsönél még csak csak, de a másodiknál teljesen rendben van egy rövid FG, persze ha van egy egészséges rúgód. Ha bemegy, gyakorlatilag megnyerted a meccset, ha nem akkor is csak nagy balfaszkodással lehet kikapni. Pont ilyennell. Ha csak Thibs (aki végre borzasztó jól játszott) nem csinálja az offsideot, akkor már nem lett volna elég idejük, hiszen nem állt volna meg az óra.
Meg lehet még az az 1/1. Bár tartok tőle abból sem qb húzás volna.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Erre a meccsre nincsenek szavak. Nem akarom az edzőket védeni, de ez K nagy egyéni hibákon ment el. Gano 2x, Adree 2x, a végén a skót fiú. Devito láttuk mi van, ha passzolni próbál, uh nem csoda, h nem hagyták.
Haba
Mind a két Gano hiba azért jöhetett össze, mert Daboll nem mert nekimenni a 4th és 1-nek. Gano idei formáját tekintve (meg amúgy is eleve) az lett volna a logikus lépés. Arról nem beszélve, hogy a hosszabbításban milyen playeket hívott? Ott már hova beszariskodott? Egyértelmű volt, hogy first down nélkül végünk van, de neki ilyenkor is csak az a fontos, hogy ne adjuk el a labdát. Kár volt nyerni múlt héten, most legalább mi lennénk az 1/1.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 2 029
A legszebb az egészben, hogy Gano térde két hete sérült (mint kiderült műteni kell és folyton bedagad). Nyilván jót tesz neki, ha órákat ül az esőben. De egyáltalán, mi a faszért van akkor ott??? Mivel az O impotens, a pontok 3/4-ét a kicker hozza, akkor miért nem hozunk valakit?
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 079
Az a baj, hogy egy ilyen vereség után simán széteshet az öltöző is…most kell okosnak lenni
Rodaron
Hát a mai után nem bíznék abban hogy ezek tudnak okosak lenni

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Az a baj, hogy egy ilyen vereség után simán széteshet az öltöző is…most kell okosnak lenni
több mint 2 éve
Haba New York Giants 937
Viszont így már sajna el kell kezdeni tankolni, mert tök mindegy mi történik még idén, használható qb nélkül baszhatjuk, már pedig jelenleg nincs olyanunk. A nagy pénzért szarul játszó poöcsfejeket meg ki kell árulni bármiért is.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 937
Erre a meccsre nincsenek szavak. Nem akarom az edzőket védeni, de ez K nagy egyéni hibákon ment el. Gano 2x, Adree 2x, a végén a skót fiú. Devito láttuk mi van, ha passzolni próbál, uh nem csoda, h nem hagyták.
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 079
itt fejeknek kellene hullania. de nem fognak persze, hiszen ez a giants
jusssipekka
Így! Olyan qb van aktív rosteren akire egyáltalán nem tudunk passzjátékot hívni? Ez mi? Tavaly elhittem, hogy Dabollék a megmentők most meg elzavarnám őket a picsába. Fasz kivan ezzel a csapattal

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Egyszerűen ekkora visszaesést amit csinálunk tavalyhoz képest…brutális. Kibaszott Gano meg menjen el a picsaba
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Az oké, hogy szar a csapat, fele, nem NFL szint, de hogy ilyen gyalázatos meccset képesek produkálni eszőstül, ST-stül, mindenestül...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 2 029
Ez kritikán aluli volt, baszki
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
itt fejeknek kellene hullania. de nem fognak persze, hiszen ez a giants
jusssipekka
Ráfogják majd a 3. számú QB-ra, azt kész.
több mint 2 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
egészen undorító az a proli söpredékség, ami a NYG nevű hulladéktelepen zajlik. ki a kurva faszom ez a szefós gillan ? meg ugye itt van a szintén fantasztikusan agyhalott genyó nevű kicker, itt tényleg az egész stáb egy ekkora ostoba féreg mocsadék társaság?
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
egy sima vereség is jobb lett volna mint ez...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 600
itt fejeknek kellene hullania. de nem fognak persze, hiszen ez a giants
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Elmegyünk a picsába szerintem.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Még jobb hír hogy legalább Neal sem játszik 😊
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
inaktívok:
QB Daniel Jones
RB Deon Jackson
S Bobby McCain
S Gervarrius Owens
T Evan Neal
T Andrew Thomas
DL Jordon Riley

JMS viszont visszatér a kezdőbe, ez jó hír.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Waller közel sem tudja azt a pluszt hozni, amit várhattunk volna tőle, ennek ellenére nem hiszem, hogy olyan értéket tudnánk érte kapni, ami miatt megérné elcserélni.

Az én tippem hasonló, mint az előző heti, a védelmek fognak dominálni, de Barkley lesz a döntő faktor, 17-13 W.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 2 029
Mai tipp: 20-17 W
Hyatt 150 yard, 1 TD