New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Akkor nem szakad meg a Patriotsos Belicheck nevelés sem Dabollal!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Pedig már épp azon gondolkoztam veszek egy repjegyet,kimegyek,felszedem Kate Mara-t,feleségül veszem,beülök a front office-ba és lesz #newGiantsWay Úgy tűnik egyenlőre maradok a drága Seahawks-os nejem mellett 😊
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Na eddig kettőből kettő rendben van.Ha ezt az utat folytatjuk,lehet Palesz optimizmusa is visszatér 🙂
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Vajon megint Tisch oltotta le Marát? Mindegy is. Eddig határozottan előre mutatóan alakulnak a dolgok. Az elmúlt években ez teljesen esélytelennek tűnt. Remélem jövő ilyenkorra valósággá válnak a remények.
Haba
Szerintem jövő ilyenkorra még nem lesz drasztikusan jobb a helyzet, de utána ha megtalálta a szàmára megfelelő qbt akkor igen. Bocs de sztem Jones nem lesz még igy sem olyan jó.
davemayer
Csak meg ne lepődj 😉 illetve de 😂🙏
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem kellett sokat tökölni a photoshoppal, csak kicserélni a Bills logót Giantsesre. 😀 Szerintem remek kinevezés.
Ja és legyen olyan remek game planje az idén esedékes Jaguars - Giantsen, mint a Bills-el volt tavaly. 😀
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 447
John Mara: “Brian was the first candidate we met with when we began our search, and as we continued our conversations, it was clear that his approach to coaching and team building was what we are looking for moving forward with our team."
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Vajon megint Tisch oltotta le Marát? Mindegy is. Eddig határozottan előre mutatóan alakulnak a dolgok. Az elmúlt években ez teljesen esélytelennek tűnt. Remélem jövő ilyenkorra valósággá válnak a remények.
Haba
Szerintem jövő ilyenkorra még nem lesz drasztikusan jobb a helyzet, de utána ha megtalálta a szàmára megfelelő qbt akkor igen. Bocs de sztem Jones nem lesz még igy sem olyan jó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Vajon megint Tisch oltotta le Marát? Mindegy is. Eddig határozottan előre mutatóan alakulnak a dolgok. Az elmúlt években ez teljesen esélytelennek tűnt. Remélem jövő ilyenkorra valósággá válnak a remények.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Daboll jó lesz, örülhettek. Adjátok majd meg neki az esélyt akkor is ha Jones vele sem válna be.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Durvan lenyugozo lehetett, ha par orara ra ki is neveztek mast. 🙂

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nektek jó hír...Report: Giants hiring Brian Daboll as new head coach
 www.thescore.com/nfl/news/2278688
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Flores állítólag lenyűgözött mkit az első interjún, jön is elvileg 2. Körre
csebi
Hűha! 2 éve ugyanezt írták a Judge interjú után...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 053 — Lucas Scott
Flores állítólag lenyűgözött mkit az első interjún, jön is elvileg 2. Körre

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Concerned? Asked John Mara if Joe Schoen has more say than previous GMs on HC hiring: “No. I don't think so. Our system has always been the same. We rely on the general manager. We rely on his advice, but at the end of the day, ownership has to approve it." So, nothing changed? - per Jordan Raanan
ozibozi
Valaki felvilágosíthatná lassan, hogy a rendszere eddig sem működött.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Concerned? Asked John Mara if Joe Schoen has more say than previous GMs on HC hiring: “No. I don't think so. Our system has always been the same. We rely on the general manager. We rely on his advice, but at the end of the day, ownership has to approve it." So, nothing changed? - per Jordan Raanan
ozibozi
Nyilván nem véletlenül történtek a dolgok itt úgy ez előző években ahogy.. szóval csodát azért nem kell várni.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Several league sources believe Bills OC Brian Daboll is the favorite to be the Miami Dolphins' next head coach. If Daboll takes that job, Dan Quinn & Brian Flores are the leading contenders to be the Giants' next head coach, according to Pat Leonard. Giants done significant work on both.
ozibozi
Hát Quinn már nem lesz. Marad a Cowboysnál.
Haba
Máris nyugodtabb lettem 🙏
Vobox
ot nem is ertettem h jott kepbe szvsz
csebi
Lehet csak a tehenészeket akartuk idegesíteni 😂 Schoen modern felfogású,tehát a pszichológiai hadviselés bejátszik 😂
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 053 — Lucas Scott
Several league sources believe Bills OC Brian Daboll is the favorite to be the Miami Dolphins' next head coach. If Daboll takes that job, Dan Quinn & Brian Flores are the leading contenders to be the Giants' next head coach, according to Pat Leonard. Giants done significant work on both.
ozibozi
Hát Quinn már nem lesz. Marad a Cowboysnál.
Haba
Máris nyugodtabb lettem 🙏
Vobox
ot nem is ertettem h jott kepbe szvsz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Concerned? Asked John Mara if Joe Schoen has more say than previous GMs on HC hiring: “No. I don't think so. Our system has always been the same. We rely on the general manager. We rely on his advice, but at the end of the day, ownership has to approve it." So, nothing changed? - per Jordan Raanan
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Állítólag Mara Florest akarja,Schoen Dabollt.Na most kiderül mennyire kap szabad kezet.
Vobox
Nem hinném. Mara kijelentette, hogy DJ az emberünk, Flores meg Watsonban utazik.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Mara Florest akarja,Schoen Dabollt.Na most kiderül mennyire kap szabad kezet.
Vobox
Ezt mondjuk azelőtt is tisztázhatták volna mielőtt kinevezi 😛 de mivel állítólag 😀
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Állítólag Mara Florest akarja,Schoen Dabollt.Na most kiderül mennyire kap szabad kezet.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Akárhogy is nézem, valahogy ezt a Daboll fiút kellene megszerezni. Magasan benne van a legtöbb fantázia
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Tudom, hogy távoli ötlet, de mi van, ha a színfalak mögött Payton papát környékezzük?
Zet
Ő biztos,hogy most nem fog sehova aláírni.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tudom, hogy távoli ötlet, de mi van, ha a színfalak mögött Payton papát környékezzük?
Zet
kb kizárt..
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Tudom, hogy távoli ötlet, de mi van, ha a színfalak mögött Payton papát környékezzük?