New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
The #Giants are expected to interview defensive coordinator Patrick Graham for the head coaching position
Beki
Jól van, kellett már valami, ami visszarángat a földre. Az, hogy az edzői stábból Graham tűnt a legkevésbé balfasznak, még nem jelenti azt, hogy jó szakember volt, hanem csak annyit, hogy a kollégái még nála is nagyobb kontárok voltak. A nem létező pass rush ellenére is az átlagosnál jobb anyagből dolgozhatott, és ugye az sem volt neki megtiltva, hogy Carteréket fejlessze egy csöppet. Azt sem érdemli meg, hogy DC maradjon, erre még felmerül valakiben, hogy előléptesse?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Giants are expected to interview defensive coordinator Patrick Graham for the head coaching position
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Én minél többet filózom rajta,annál kevésbé örülnék Flores-nek.Ugyebár ő alapvetően Def-ből HC...namármost ha azt nézzük,hogy vele mit tudott Graham,és nélküle mit,akkor nem bonyolult a képlet.

Szerkesztette: Vobox
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
John Mara reached out to Brian Flores a couple of nights ago, a source told The Post. Very good conversation. Mara assured Flores that he's a serious candidate and that Giants will be willing to eat money to clear up some cap space...This could be Flores-Daboll steel cage match. - per Ian O'Connor
ozibozi
Ezzel csak az a gond, hogy a legtöbb pénzt Martinez és Bradberry kivágásával lehetne spórolni, de akkor a legjobb három védőnkből elküldünk kettőt, és biztos, hogy olcsóbban nem tudjuk pótolni őket, draftról meg máshová kéne az erősítés.
vanek úr
Vagy megy szépen a szerződések átalakítása.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
John Mara reached out to Brian Flores a couple of nights ago, a source told The Post. Very good conversation. Mara assured Flores that he's a serious candidate and that Giants will be willing to eat money to clear up some cap space...This could be Flores-Daboll steel cage match. - per Ian O'Connor
ozibozi
Ezzel csak az a gond, hogy a legtöbb pénzt Martinez és Bradberry kivágásával lehetne spórolni, de akkor a legjobb három védőnkből elküldünk kettőt, és biztos, hogy olcsóbban nem tudjuk pótolni őket, draftról meg máshová kéne az erősítés.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Schoen nem szarozik,meg is volt a Daboll interjú 😂
Vobox
Elég kézenfekvő választás lenne..
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Schoen nem szarozik,meg is volt a Daboll interjú 😂
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
John Mara reached out to Brian Flores a couple of nights ago, a source told The Post. Very good conversation. Mara assured Flores that he's a serious candidate and that Giants will be willing to eat money to clear up some cap space...This could be Flores-Daboll steel cage match. - per Ian O'Connor
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
baszki megláttam mekadu önelégült képét a neten, és rendesen kirázott a hideg
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Állítólag Graham szimpatikus az új FOnak, jó lenne ha azt nem kellene újjáépíteni és EdgeRushal teljessé tehetnénk azt a keretet
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Az új GMnek tipik olyan karaktere/kinézete van, hogy ránézel és tudsz benne hinni.
Szerintem remek döntés, persze ez csak megérzés.
Bazzani
Kikopott Tom Cruise ! Nincs lehetetlen kuldetes🤞

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Olyan sok pozitívum történik, hogy folyamatos rettegésben vagyok, mikor jön vlm ilyenkor szokásos megmagyarázhatatlan baromság.
😊
ozibozi
Gyerek benyögte "Susmus szabad OCnek"
Haba
Szoba fogság 😂
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Mekadu is elhozható segítségnek, ha nem boldogulna.
ozibozi
Ő már nem 😉😜😛 a párduc fanokat vidámítja szomorítja
dande
Pont ráéreztem akkor.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Jöhet mindkettő,sőt tapsihapsi és Judge is jöjjön vissza!Belépőt nem kapnak,de csillogjon az nézőtéri parkoló,vagy lesz ejnyebejnye!
Vobox
Kaphatnak ingyen pepsit.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Eddig jó.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az új GMnek tipik olyan karaktere/kinézete van, hogy ránézel és tudsz benne hinni.
Szerintem remek döntés, persze ez csak megérzés.

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Jöhet mindkettő,sőt tapsihapsi és Judge is jöjjön vissza!Belépőt nem kapnak,de csillogjon az nézőtéri parkoló,vagy lesz ejnyebejnye!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mekadu is elhozható segítségnek, ha nem boldogulna.
ozibozi
Ő már nem 😉😜😛 a párduc fanokat vidámítja szomorítja
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Mekadu is elhozható segítségnek, ha nem boldogulna.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Olyan sok pozitívum történik, hogy folyamatos rettegésben vagyok, mikor jön vlm ilyenkor szokásos megmagyarázhatatlan baromság.
😊
ozibozi
Gyerek benyögte "Susmus szabad OCnek"
Haba
Degeci!!!🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Olyan sok pozitívum történik, hogy folyamatos rettegésben vagyok, mikor jön vlm ilyenkor szokásos megmagyarázhatatlan baromság.
😊
ozibozi
Gyerek benyögte "Susmus szabad OCnek"
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Meg kell mondjam, nem gondoltam, h Maráék olyat fognak lépni, aminek hatására a közeljövőben reménykedés, bizalom és várakozás lesz bennem, de hát csak ilyen csalódások érjenek az életemben😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor még egy kis cukiság 😉

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Olyan sok pozitívum történik, hogy folyamatos rettegésben vagyok, mikor jön vlm ilyenkor szokásos megmagyarázhatatlan baromság.
😊
ozibozi
Detto!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Olyan sok pozitívum történik, hogy folyamatos rettegésben vagyok, mikor jön vlm ilyenkor szokásos megmagyarázhatatlan baromság.
😊