New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Francia meccsre oda adnék 2 jegyet annak akit esetleg érdekel. Ha Itt nem kell senkinek akkor idegen is jöhet.
ozibozi
Szia Ozi, engem érdekelne.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Francia meccsre oda adnék 2 jegyet annak akit esetleg érdekel. Ha Itt nem kell senkinek akkor idegen is jöhet.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
OBJ újonc évében kiülte a minicampet, aztán OROY lett. Csak ne raboljon ki fegyverrel senkit, és nem lesz itt baj.
Lance
lehet még itt lábon lövés is (szó szerint). nálunk az elkapók bmire képesek és az ellentettjére is.
csebi
Na mert a DB-k nem? Sam Beal éppen most kapott 2év próbára bocsájtást, mert bűnösnek vallotta magát illegális fegyver viselés és marihuána birtoklás vádjában...
De már az tisztán látszik, hogy Tóni sem lesz a legélesebb kés a fiókban!
nagir
A Beal story is elkepeszto de ha Bakerhez hasonlóan Toneyval is megint durvan besulunk rovid időn belül egy 1.korossel az mar szerintem mindenidok legcikibb listáján lazán érhet első helyet....
Eleve hihetetlen hogy Baker után miért vállalt a stáb újabb kockázatot karakter problémás játékossal...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
OBJ újonc évében kiülte a minicampet, aztán OROY lett. Csak ne raboljon ki fegyverrel senkit, és nem lesz itt baj.
Lance
lehet még itt lábon lövés is (szó szerint). nálunk az elkapók bmire képesek és az ellentettjére is.
csebi
Na mert a DB-k nem? Sam Beal éppen most kapott 2év próbára bocsájtást, mert bűnösnek vallotta magát illegális fegyver viselés és marihuána birtoklás vádjában...
De már az tisztán látszik, hogy Tóni sem lesz a legélesebb kés a fiókban!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
OBJ újonc évében kiülte a minicampet, aztán OROY lett. Csak ne raboljon ki fegyverrel senkit, és nem lesz itt baj.
Lance
lehet még itt lábon lövés is (szó szerint). nálunk az elkapók bmire képesek és az ellentettjére is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Toney ma sem fejezte be az edzést...😊
yooker



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Toney ma sem fejezte be az edzést...😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
OBJ sérült volt az első pár fordulóig. /lovaglóizom szerűség) szóval ne keverjük.
Majd megdöntött vagy 50 rekordot, (47 még mindig élő)amit mások 16 forduló alatt szoktak. Normál tanult sport családból származik, aki fegyvert max a céllövöldében látott idáig.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
OBJ újonc évében kiülte a minicampet, aztán OROY lett. Csak ne raboljon ki fegyverrel senkit, és nem lesz itt baj.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
"Giants WR Kadarius Toney, their first round pick, left practice early after slipping on the field several times. It’s unclear if it was injury or equipment related."

BUST, Gettleman monnyonle!4!
kristof
Eddig 1 edzést se fejezett be...ha jól tudom mindig ez volt a probléma (meg cipő pl...)! Eleg fura eset
Tehetsege nem kérdés de a motiváció + serulekenyseg eléggé...
nekem nem tetszik ez a szenvedés kezdés
Akar eu a gyerek focizni?

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
"Giants WR Kadarius Toney, their first round pick, left practice early after slipping on the field several times. It’s unclear if it was injury or equipment related."

BUST, Gettleman monnyonle!4!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Elnézve ezeket az irányító mizériákat. GB-től Seattle-n át Houstonig, mekkora nagy szerencse, hogy nekünk nincs ilyen problémánk.
😉
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Meghalt Jim Fassel:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1227%2Fr166438_1296x729_16-9.jpg
Jim Fassel, former Giants head coach, dies at 71
Jim Fassel, the NFL's Coach of the Year in 1997, has died at the age of 71, his son John confirmed to the Los Angeles Times on Monday night.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Nem jó, mert hiányzik róla a VAKOND Eagles mezben 😉 😉
dande
Szerintem nézd meg jobban, mert ott van az a sunyi Eagles vakond. 😀
GJohnny74
köszi szépen!
csebi
Szívesen. Időnként ha van időm szeretek ilyeneket csinálni.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Nem jó, mert hiányzik róla a VAKOND Eagles mezben 😉 😉
dande
Szerintem nézd meg jobban, mert ott van az a sunyi Eagles vakond. 😀

GJohnny74
köszi szépen!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem jó, mert hiányzik róla a VAKOND Eagles mezben 😉 😉
dande
Szerintem nézd meg jobban, mert ott van az a sunyi Eagles vakond. 😀

GJohnny74
Így már stimmel 😛 én ilyeneket abszolút nem tudok készíteni ügyes.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Nem jó, mert hiányzik róla a VAKOND Eagles mezben 😉 😉
dande
Szerintem nézd meg jobban, mert ott van az a sunyi Eagles vakond. 😀
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Ha a Mester szóba kerül, akkor ebben kb minden benne van ami kell 😊

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
 twitter.com/BrandonJacobs27/status/1397889969755242501

múltkor esett szó Jacobsról, hát még mindig eléggé ki van baszva, de a tweet alapján inkább EDGE posztra jönne vissza 😊 (lehet el is férne)
kristof
My hero! 😁

Picit mar aputestu terminator. 👍
RedFive
JA hogy ez itt egy aputest lenne szerinted? 🤔
realcamp
Jjjaja de nem pont ezt irtam ☺

Az en Giants ikonom visszaterese ele sajnos nem is a musculus obliquus abdominis externus-ra felkuszo elso par mm kappahaj allit majd gatat, az pusztan az aputest project elso merfoldkove. Sokkal inkabb a terde, a 39 eve es hogy 8 eve nem jatszott NFL meccset. Jol nez ki a srac, nekem o az orok best aki 2007 ota mar apuci is:


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 720
McAdoo Cowboy lett.
Zet
Visszavágtunk Garrett miatt. Tökéletes ügynök lesz.
több mint 2 éve
realcamp 141
 twitter.com/BrandonJacobs27/status/1397889969755242501

múltkor esett szó Jacobsról, hát még mindig eléggé ki van baszva, de a tweet alapján inkább EDGE posztra jönne vissza 😊 (lehet el is férne)
kristof
My hero! 😁

Picit mar aputestu terminator. 👍
RedFive
JA hogy ez itt egy aputest lenne szerinted? 🤔
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
 twitter.com/BrandonJacobs27/status/1397889969755242501

múltkor esett szó Jacobsról, hát még mindig eléggé ki van baszva, de a tweet alapján inkább EDGE posztra jönne vissza 😊 (lehet el is férne)
kristof
My hero! 😁

Picit mar aputestu terminator. 👍

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/BrandonJacobs27/status/1397889969755242501

múltkor esett szó Jacobsról, hát még mindig eléggé ki van baszva, de a tweet alapján inkább EDGE posztra jönne vissza 😊 (lehet el is férne)
több mint 2 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 589
Matthew99
kösz ,hogy nem valami orra bukósat csináltál...😊
yooker
Én olyat csináltam volna. De szerencsétekre ez nem az enyém 😀
Matthew99
Én várnék szívesen egy olyan siget 😊
csebi
Íme egy falling DD az előző módosításával! 😊 (légyszi máshova ne linkeljétek).


GJohnny74
Örök halam üldözni fog
csebi
Mar csak az a kérdés miert van Detroit Tigers logo a hatterben? 😁

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
McAdoo Cowboy lett.
Zet
Megérdemlik!🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!