New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
W 1: DEN
W 2: @ WFT (TNF)
W 3: ATL
W 4: @ NO
W 5: @ DAL
W 6: LAR
W 7: CAR
W 8: @ KC (MNF)
W 9: LV
W 10: Bye
W 11: @ TB (MNF)
W 12: PHI
W13: @ MIA
W 14: @ LAC
W 15: DAL

Ha a csoportot legalább 50%~ra hozzuk, akkor nagy bukás lenne ha nem jönne össze egy pozitív szezon. Van itt építkező csapat gazdagon.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Amikor két ilyen szintű csapat ennyire tartja a másikat, akkor mi lehet a jó csapatok véleménye rólunk...
ozibozi
Szeptemberig mindenkinek pont ugyanannyi esélye van jól szerepelni!Bár én várok fejlődést a Broncos-tól (meg hát a fiam is nekik szurkol) de szerintem nálunk nagyobb előrelépés várható.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Amikor két ilyen szintű csapat ennyire tartja a másikat, akkor mi lehet a jó csapatok véleménye rólunk...
ozibozi
Hát az, hogy a Giants nagyon gromek 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Amikor két ilyen szintű csapat ennyire tartja a másikat, akkor mi lehet a jó csapatok véleménye rólunk...
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
MetLife-ban kezdtek a Broncos ellen 22:25-ös meccsen.
Beki
azért ezt csak jó lenne behúzni 😊
yooker
Mi is pont így vagyunk ezzel szerintem (csak Broncos győzelmet remélünk). 😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
MetLife-ban kezdtek a Broncos ellen 22:25-ös meccsen.
Beki
azért ezt csak jó lenne behúzni 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
MetLife-ban kezdtek a Broncos ellen 22:25-ös meccsen.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Las Vegas 7 győzelmet jósolgat, szóval aki optimista a szezonnal kapcsolatban az most kereshet pénzt gazdagon ha a pozitív szezonban bízik és meg is fogadja.
Mehet a kocsi, lakás rája... 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Párat aludva rá és olvasgatva valoban be kell látni hogy a stáb letette a voksát a meglevő OL állomány mellé...1-2 kör után úgyis csak újabb "projekt"jatekosok jöttek volna....elég nagy rizikó de ez az amit bevallaltak és kb minden mást igyekeztek befoltozni...
Meglatjuk
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Rossz előérzetem van. Minden szagértő a Dallasz draftját fikázza. Tavaly ugye mindenki őket szopkodta, hogy milyen überfasza húzások, SB, stb, aztán...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Olujari-val úgy vagyok,hogy kb Myles Jack húzás...és be fog jönni!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Persze ez a film még akkor készült,mikor nem tudták milyen DG mellett Giants szurkolónak lenni 😀 Viccet félretéve én tök elégedett vagyok mind az FA,mind a Draft moveokkal..csak az RB-t nem értem...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Film+ MOST! Minden héten háború...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Tehát, ifjú padawan, most jött el az ideje, hogy visszatérjünk erre a beszélgetésre. OBJ még nincs 30 éves sem, ugye? 😉

En addig tradelnek lefele mig kicsuszunk az 1.korbol.. Biztos ami biztos. Ha nem valasztunk nem lehet elbszni.
Latok erkezni egy vera tucker, darrisaw, paye, parsons,hornt Mind utalnam, tehat ebbol lesz. Obj ota kovetem a csapatot, azota nem is jott olyan akinek orultem volna. Xd
Na jo saquon es big dex-t kedveltem legalabb, de hol voltak erteken.. Szvl vera tucker lesz ebbol sracok. Esetleg Paye, szeretnivalo és van sztorija o nagy eselyes sztem, de nem latom a rendszerunkbe ugy.
A posztokban se vagyok biztos.. Siman latom hogy nem jon edge max kozepen vmi carter potlek aki jovore mikor tavozik papiron lesz helyette. Grahamnek hoznek vedot. Megerdemli, Surtain nalam a legtutibb vedo, (vannak tehetsegesebbek kerdojelekkel viszont) es nem baj ha 3 top gyanus cbnk volna. Adoree novemberre úgy is kidol.. Or Jaelan phillips.. Akkor legalább lenne edge reach, leg needre. Hatalmas anti ol fan vagyok 1.korben teszem hozza. Tudom, tudom majd slater, korszakos ol.. Viszont ha nem hozunk 1.korben edget akkor mar nyugodtan odenigbo is kezdhet, upgradet nem latok erkezni a tobbi napon.
(Jabril Cox, 2.korben baromi jo coverage lb sztem, mas kerdes hogy a poszt nem er annyit nekunk)
HolmesMcKinney
Attól, hogy első körben reachelve húznának DE-t még nem lesz belőle jó játékos.
gyeek
Naa NEE!! Pedig már elhittem hogy ez a feltétele, kígyó nyelvű dallaszi! Gettleman csapatanak szurkolok, nem tudsz megteveszteni. 😱
Konkretan Jaelan Phillipset emlitettem, mint szemelyes kedvenc, de hogy tessek, most mar 2.korben se kene, ha nem reach.. Hat meg a vegen jo jatekos volna. Sooot, egy cipo felsoresz keszitot is hamarabb!. Itt szerelembol, plane reachelve 1.korben, sohaa, na meg mit nem!
HolmesMcKinney


Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !

nagir
Ilyen magas akkor a rizikó a sérülések miatt?
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A Boys Coxot azért vitte ki, hogy ne a miénk legyen, sebaj... Nekem ez az Elerson G. Smith DE pick is tetszik!
nagir
Nem ismerem, nagyjából a helyén húztuk ahogy nézem, meglátjuk mi lesz belőle,nyilván ez a poszt a leggyengébb per pill, szóval érthető a dupla húzás ide. Az OL-el viszont ezek szerint tényleg úgy gondoljuk, hogy nincs különösebb probléma. Ha kiderül, hogy mégis akkor az viszont már nem a játékosok hibája lesz..
Szesze
Smith nagy sleeperenk tartották a harmadik nap előtt az FKn is megemlítették pl.:  fuzovelkifele.com/2021/05/a-harmadik-nap-sleeperei-2/

Van még említésre méltó szabad ügynök, aki segíthet OLben?
nagir
Keretszűkítések után lesz érdemes majd szétnézni, de azért bízom benne, hogy a 6. körben/UDFA-k közül is hátha beválik valaki.
Szesze
ne hülyéskedj már....😊
érthetetlen hogy ennyire hanyagoltuk az OL-t...
yooker
Eleget invesztáltunk már, jöhetnek az edzők akik majd fejlesztik őket plusz visszatér a sztár LTnk is ne feledd 😉
csebi
Jojo...valóban úgy látom hogy rajtam kívül i senki nem aggódik ezen...nyilván én parázok túl
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
A Boys Coxot azért vitte ki, hogy ne a miénk legyen, sebaj... Nekem ez az Elerson G. Smith DE pick is tetszik!
nagir
Nem ismerem, nagyjából a helyén húztuk ahogy nézem, meglátjuk mi lesz belőle,nyilván ez a poszt a leggyengébb per pill, szóval érthető a dupla húzás ide. Az OL-el viszont ezek szerint tényleg úgy gondoljuk, hogy nincs különösebb probléma. Ha kiderül, hogy mégis akkor az viszont már nem a játékosok hibája lesz..
Szesze
Smith nagy sleeperenk tartották a harmadik nap előtt az FKn is megemlítették pl.:  fuzovelkifele.com/2021/05/a-harmadik-nap-sleeperei-2/

Van még említésre méltó szabad ügynök, aki segíthet OLben?
nagir
Keretszűkítések után lesz érdemes majd szétnézni, de azért bízom benne, hogy a 6. körben/UDFA-k közül is hátha beválik valaki.
Szesze
ne hülyéskedj már....😊
érthetetlen hogy ennyire hanyagoltuk az OL-t...
yooker
Eleget invesztáltunk már, jöhetnek az edzők akik majd fejlesztik őket plusz visszatér a sztár LTnk is ne feledd 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Smithel vajon mi volt a bajunk??
nagir
Egyetemi karrierje alatt 2x találtak vérrögöt a tüdejében, ez így COVID alatt komoly para valljuk be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
UDFA igazolások:
- Florida C/G Brett Heggie
- Georgia Southern Edge Raymond Johnson III
- Baylor OL Jake Burton
nagir
Na csak ott az OL😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
UDFA igazolások:
- Florida C/G Brett Heggie
- Georgia Southern Edge Raymond Johnson III
- Baylor OL Jake Burton



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
ne hülyéskedj már....😊
érthetetlen hogy ennyire hanyagoltuk az OL-t...
yooker
Tavaly nem hanyagoltuk, három ember jött draftról (kettő az első 3 körből), mennyivel lett jobb valami? Nem beszélve a korábbi évekről. Pugh, Richburg, Flowers, Hernandez, mind első két körös. Vagy a méregdrága Solder. Kidobot pénz mindegyik. Teljesen felesleges ide pazarolni értéket, amíg nem tudunk velük mit kezdeni.
vanek úr
engem megnyugtatott volna ha ide húzunk max 3.-4.-körben valakit...
de lehet valóban nem volt rá szükség majd kideül...
azt nem hinném hogy 6. kör vagy UDFA vagy kukázás bármin változtatna
yooker
Hát a 6. körös kukázás már biztos nem fog változtatni rajta, mert az utsó húzás CB lett.
Szesze
mármint RB....😊
yooker
Nem-nem! CB lett!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ne hülyéskedj már....😊
érthetetlen hogy ennyire hanyagoltuk az OL-t...
yooker
Tavaly nem hanyagoltuk, három ember jött draftról (kettő az első 3 körből), mennyivel lett jobb valami? Nem beszélve a korábbi évekről. Pugh, Richburg, Flowers, Hernandez, mind első két körös. Vagy a méregdrága Solder. Kidobot pénz mindegyik. Teljesen felesleges ide pazarolni értéket, amíg nem tudunk velük mit kezdeni.
vanek úr
engem megnyugtatott volna ha ide húzunk max 3.-4.-körben valakit...
de lehet valóban nem volt rá szükség majd kideül...
azt nem hinném hogy 6. kör vagy UDFA vagy kukázás bármin változtatna
yooker
Hát a 6. körös kukázás már biztos nem fog változtatni rajta, mert az utsó húzás CB lett.
Szesze
mármint RB....😊