New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Amugy az érdekes miért vart a Bears a cserével? Miert nem léptek hamarabb..
Nem féltek hogy valaki cserél a Dallas vagy Philly párossal és kiviszi?
yooker
Ennél feljebb nem nagyon tudtak volna menni, gondolom nagyjából ez volt a plafon amit még hajlandóak voltak feláldozni. Nekünk is szerencsénk volt, hogy így alakult.. Viszont arra kurva kíváncsi lennék, hogy kit húztunk volna, ha nem jött volna ajánlat.
Szesze
ez még akár ki is derülhet...
amúgy ebből egyértelműen az jön le hogy a Bears nem "mindenáron" akarta Fieldst!
+ nyilván az is hogy másoknak is voltak vele fenntartásai!
meglátjuk...
a Bears szezonja meg érdekes lesz !azért a csoport nem túl erős tehát lehetnek még erős közepesek is de benne van hogy Nagy mindenestől végleg kudarcos lesz és eléggé szétesnek!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amugy az érdekes miért vart a Bears a cserével? Miert nem léptek hamarabb..
Nem féltek hogy valaki cserél a Dallas vagy Philly párossal és kiviszi?
yooker
Ennél feljebb nem nagyon tudtak volna menni, gondolom nagyjából ez volt a plafon amit még hajlandóak voltak feláldozni. Nekünk is szerencsénk volt, hogy így alakult.. Viszont arra kurva kíváncsi lennék, hogy kit húztunk volna, ha nem jött volna ajánlat.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mindenki csak tapsi hapsi fogalmatlanságát mondja, utálom én is ezerrel, DE amikor a vörös fogja a fejét vagy az arcába temeti, mikor a másod-harmad szándékú célpont ott áll üresen??? A visszajátszás szerint is bántóan üresen azok, akkor ott lehet van más is tapsin kívül. Nem a mi kutyánk kölyke hiába csereirányító volt, na.
Most lesz kettővel több lehetőség.
Ennyi fegyverrel 4000 yard alatt végezni az kudarcosnak is kinézhet.
Nem értem miért kell egy középszerre ekkora terhet tenni, amikor egy jó védelemmel simán hozhatná a meccseket a kis passzokkal /számokkal is/
Majd kiderül jövőre.
ozibozi
Az biztos, hogy szegény DJ-nek a draftolása pillanatától kibaszott nehéz dolga van minden szempontból, igazából ennél mélyebb víz nem is nagyon van, mint amiben ő nyomja az elejétől fogva. Szerintem ehhez képest egész jól kezeli a dolgot, nekem talán emiatt is tök szimpi a srác még mindig, valószínű ha nem lennék Giants drukker, akkor is szurkolnék neki 😊 Viszont szimpátia ide vagy oda, azért az eladott labdákat lassan ideje lenne 3/meccs alá vinni..

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Amugy az érdekes miért vart a Bears a cserével? Miert nem léptek hamarabb..
Nem féltek hogy valaki cserél a Dallas vagy Philly párossal és kiviszi?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Mindenki csak tapsi hapsi fogalmatlanságát mondja, utálom én is ezerrel, DE amikor a vörös fogja a fejét vagy az arcába temeti, mikor a másod-harmad szándékú célpont több mint sokszor ott áll üresen?
A visszajátszás szerint is bántóan üresek, értem é, hogy ő nem a mi kutyánk kölyke hiába volt csereirányító, de...
Most lesz itt kettővel több lehetőség.
Ennyi fegyverrel 4000 yard alatt végezni az kudarcosnak is kinézhet.
Nem értem miért kell egy középszerre ekkora terhet tenni, amikor egy jó védelemmel simán hozhatná a meccseket a kis passzokkal /számokkal is/
Majd kiderül jövőre.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
U.i.: Remélem a Macik megtalálták a FrQBt és akkor win-win a csere!
nagir
Azért mielőtt robbantanak előbb lehozhatnának egy betli szezont. Utána már én is szurkolok nekik 😊
Szesze
Egy jó 1/1 jöhet tőlük jövőre 😊
csebi
Nem Fields lesz a kezdő, ezt már lehet olvasni, uh tuti a top 10pick...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
U.i.: Remélem a Macik megtalálták a FrQBt és akkor win-win a csere!
nagir
Azért mielőtt robbantanak előbb lehozhatnának egy betli szezont. Utána már én is szurkolok nekik 😊
Szesze
Egy jó 1/1 jöhet tőlük jövőre 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
U.i.: Remélem a Macik megtalálták a FrQBt és akkor win-win a csere!
nagir
Azért mielőtt robbantanak előbb lehozhatnának egy betli szezont. Utána már én is szurkolok nekik 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Na... Én is lehiggadtam picit!
A letrade-ért jár a gratula DGnek az ár több mint remek. Toney egyáltalán nem volt képben nálam, ezért totál begőzöltem. Utána néztem, és nem is rossz pick, akár a köv. OBJ is lehet belőle, uh elfogadom.
Ettől függetlenül kell egy jó OL és egy PassRusher pick, hogy megnyugodjak.
DG meg olyan aki csak a maga feje után megy hozzá kell szokni, mert ha bejön Neki, tuti marad egy darabig.
TapsiHapsi viszont aggaszt, meg tudja Ő ugorni a kellő magasságot, mert talent az lett hozva hozzá....😬
U.i.: Remélem a Macik megtalálták a FrQBt és akkor win-win a csere!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igazából én nagy kedvelője lennék ma egy Dickerson vagy Humphrey picknek.
GiantsMLBhunter
Mindkettőre komoly esély van, mert valószínű minimum az egyikük szinte tutira bent lesz még nálunk.
Nálam Ojulari és Jenkins előrébb van a kívánságlistán és személy szerint nekem Koramoah is nagyon szimpi, csodálkozom hogy még bent van, ha véletlenül ő kerülne hozzánk akkor se fakadnék sírva, de vélhetően őket csak feltraddel lehetne elhozni, míg a centerek vagy mondjuk Wyatt Davis vélhetően ott lesznek még 2/11-nél.
Szesze
2/10 az, nem?
vanek úr
de 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nagy pacsi DGnek a letradert olyan évben amikor kell az eredmény mert kirakhatjak utána.
Sokoldalú a srác haaat remelem pass rushban is erős mert elkapo poszton picit telített a roster ...
csebi
szerintem senki kihagyhatatlan játékos nem volt 1/11-en szóval jó ez a trade szépen ki is fizették..
inkább ez a forgatókönyv mint mondjuk Smith húzás trade nélkül!
örüljünk hogy nem a Dallas vagy az Eagles húzta meg .
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Igazából én nagy kedvelője lennék ma egy Dickerson vagy Humphrey picknek.
GiantsMLBhunter
Mindkettőre komoly esély van, mert valószínű minimum az egyikük szinte tutira bent lesz még nálunk.
Nálam Ojulari és Jenkins előrébb van a kívánságlistán és személy szerint nekem Koramoah is nagyon szimpi, csodálkozom hogy még bent van, ha véletlenül ő kerülne hozzánk akkor se fakadnék sírva, de vélhetően őket csak feltraddel lehetne elhozni, míg a centerek vagy mondjuk Wyatt Davis vélhetően ott lesznek még 2/11-nél.
Szesze
2/10 az, nem?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
Nagy pacsi DGnek a letradert olyan évben amikor kell az eredmény mert kirakhatjak utána.
Sokoldalú a srác haaat remelem pass rushban is erős mert elkapo poszton picit telített a roster ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ja! Best scenario : SB és 1/1 😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 458
A sokadik sack után meg jön a csóri csereirányító. 😉
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Trükkös játék? Dehogy...Mindenki hosszúra aztán ha dől a fal
Chekdown passz Tóni vagy Barkley majd imadkozni / tapsolni hátha beérnek vele...😀
yooker
az a baj, h előtte már jön a fumble 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Trükkös játék? Dehogy...Mindenki hosszúra aztán ha dől a fal
Chekdown passz Tóni vagy Barkley majd imadkozni / tapsolni hátha beérnek vele...😀
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
10 év alatt egy igazán jó első körös Pick volt.
Reménykedünk hogy ez lesz a következő. Csak Pár év és kiderül...addig is mondhat bárki bármit, az csak egy vélemény...
😉
ozibozi
Szerintem Toney jó lesz, de ez nyilván majd kiderül. Viszont a jövő évi plusz első kör az mindenképp fasza.
Szesze
Az nagyobb eséllyel TOP12-20-as pick, mint 20-32. Szóval ennek nagyon örülök. Tavaly egész jó playereket kukáztunk hátsó körökben, így lehet idei 5. körös pick is használható lesz, amúgy se volt 5. körösünk az LW trade miatt.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Az csillagos 5-ös
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
10 év alatt egy igazán jó első körös Pick volt.
Reménykedünk hogy ez lesz a következő. Csak Pár év és kiderül...addig is mondhat bárki bármit, az csak egy vélemény...
😉
ozibozi
Szerintem Toney jó lesz, de ez nyilván majd kiderül. Viszont a jövő évi plusz első kör az mindenképp fasza.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Hajnalban eléggé rosszul érintett ez a pick, de ahogy egyre több videót nézek Toney-ról, azt kell mondanom, nagyon jó választás volt. Hihetetlen jó a separtion-ja! Ami egy kicsit aggasztó, az a fegyver a kocsiban, de talán már kinőtte ezt.
több mint 3 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
A kis énekes madárka...

Hotty Toddy!
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Innentől pedig tényleg Edge-OT-LB húzás kellene, lehetőleg ebben a sorrendben.
Kronos
Szerintem meg a támadófalnak a közepét kéne elsősorban erősíteni, bár nyilván egy OT is elférne. Vagy Soldert bemozgatni középre, ha már a nyakunkon maradt.
vanek úr
Igen, igazad van!
A fal közepére kellene jobban ember, bár elférne a pick a fal bármely részébe!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 458
10 év alatt egy igazán jó első körös Pick volt.
Reménykedünk hogy ez lesz a következő. Csak Pár év és kiderül...addig is mondhat bárki bármit, az csak egy vélemény...
😉
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Annyira imadom a Toney picket, foleg letrade utan, amit mindennel jobban reméltem. Imadlak Dave bácsi, bar kurvara Judge itt a boss ddd. Teljesen wr partiba mentem at tegnap. Lekell szarni a needet, nem arrol szol, hiaba megy a vergodes sry, racionalis, modern huzas ami rank fert boven. Most johet a guard aki center is, egye fene...( Koramoah nem jo fitt.)
HolmesMcKinney
Toney szerintem is kurva jó, olyan irányváltásai vannak amit kb senkitől se látni.. szinte biztos, hogy marha nagy segítség lesz majd DJ-nek a rövid/középhosszú passzoknál + vélhetően returnerként is nagyon fasza lesz ezekkel az adottságokkal.
Szesze
+ wildcat QB, remélem lesz néhány trükkös játék a tarsolyunkban. 😊