New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Annyira imadom a Toney picket, foleg letrade utan, amit mindennel jobban reméltem. Imadlak Dave bácsi, bar kurvara Judge itt a boss ddd. Teljesen wr partiba mentem at tegnap. Lekell szarni a needet, nem arrol szol, hiaba megy a vergodes sry, racionalis, modern huzas ami rank fert boven. Most johet a guard aki center is, egye fene...( Koramoah nem jo fitt.)
HolmesMcKinney
Toney szerintem is kurva jó, olyan irányváltásai vannak amit kb senkitől se látni.. szinte biztos, hogy marha nagy segítség lesz majd DJ-nek a rövid/középhosszú passzoknál + vélhetően returnerként is nagyon fasza lesz ezekkel az adottságokkal.
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Annyira imadom a Toney picket, foleg letrade utan, amit mindennel jobban reméltem. Imadlak Dave bácsi, bar kurvara Judge itt a boss ddd. Teljesen wr partiba mentem at tegnap. Lekell szarni a needet, nem arrol szol, hiaba megy a vergodes sry, racionalis, modern huzas ami rank fert boven. Most johet a guard aki center is, egye fene...( Koramoah nem jo fitt.)

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igazából én nagy kedvelője lennék ma egy Dickerson vagy Humphrey picknek.
GiantsMLBhunter
Azeez Ojulari-Jeremiah Owuso Koramoah
Kettősről mi a véleményetek?
Elhozhatjuk egyiket?
Vajon bent lesznek még 2/11re?
Szerintem mindkettő nagyon elférne nálunk 🤔
Kronos
JOK-ért szerintem fel kellene mozogni, de az én tippem konkrétan Ojulari a második körben, harmadik pickre meg jöhet bármelyik center/guard, ott Humphrey a megérzésem
kristof
Ez így fasza lenne, de szerintem egyikük sem lesz már bent azon a ponton ahol mi húzunk..
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Igazából én nagy kedvelője lennék ma egy Dickerson vagy Humphrey picknek.
GiantsMLBhunter
Azeez Ojulari-Jeremiah Owuso Koramoah
Kettősről mi a véleményetek?
Elhozhatjuk egyiket?
Vajon bent lesznek még 2/11re?
Szerintem mindkettő nagyon elférne nálunk 🤔
Kronos
JOK-ért szerintem fel kellene mozogni, de az én tippem konkrétan Ojulari a második körben, harmadik pickre meg jöhet bármelyik center/guard, ott Humphrey a megérzésem

szerk. ezt elég hasonlóan látjuk Szeszével 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igazából én nagy kedvelője lennék ma egy Dickerson vagy Humphrey picknek.
GiantsMLBhunter
Mindkettőre komoly esély van, mert valószínű minimum az egyikük szinte tutira bent lesz még nálunk.
Nálam Ojulari és Jenkins előrébb van a kívánságlistán és személy szerint nekem Koramoah is nagyon szimpi, csodálkozom hogy még bent van, ha véletlenül ő kerülne hozzánk akkor se fakadnék sírva, de vélhetően őket csak feltraddel lehetne elhozni, míg a centerek vagy mondjuk Wyatt Davis vélhetően ott lesznek még 2/11-nél.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Azeez Ojulari-Jeremiah Owuso Koramoah
Kettősről mi a véleményetek?
Elhozhatjuk egyiket?
Vajon bent lesznek még 2/11re?
Szerintem mindkettő nagyon elférne nálunk 🤔

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Igazából én nagy kedvelője lennék ma egy Dickerson vagy Humphrey picknek.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Innentől pedig tényleg Edge-OT-LB húzás kellene, lehetőleg ebben a sorrendben.
Kronos
Szerintem meg a támadófalnak a közepét kéne elsősorban erősíteni, bár nyilván egy OT is elférne. Vagy Soldert bemozgatni középre, ha már a nyakunkon maradt.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akkor mezei matek:
Van egy Top 20 elkapód
Egy wr1 nek megfizetett szabadügynök
Ezeknek 1000 y körül kell elkapniuk, hogy ne legyenek röhögés tárgyai.
Van egy Barkley
Shepard, Engram, Slayton banda, akik droppolva sérülten is 5-700y+ körül kellene hogy hozzanak csak elkapásban.
Ehhez van egy 3000 yard körüli fumble leader irányítód, aki ha megy/menne a futás, vagy ő tudna futni még nem is reménytelen/teljesen/
Ki fogja ezt a 2500-3000 vagy ha fejlődik 3500 yardot elkapni?
Ehhez cserébe van a múltkor itt is belinkelt liga majdnem legalja falad, amibe majd jön a középső meg hátsó körös valami.
😕
ozibozi
Ezért mondom, h mindenki csak DJ-ről beszél, pedig valójában minimum akkora kérdés, hogy Thomas, Peart (és úgy az egész OL) mekkorát tud fejlődni. Fal belsejébe mindenképp kell embert hozni, de erről még nem vagyunk lekésve.
Mivel WR-t hoztunk (és 1/11-re is azt hoztunk volna), így ezzel az is kiderült, hogy az edzők nagyjából megoldottnak látják az OT posztot, tőlük várják az előrelépést. Szerintem azon fog múlni a szezon, hogy igazuk lesz-e ebben.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Akkor mezei matek:
Van egy Top 20 elkapód
Egy wr1 nek megfizetett szabadügynök
Ezeknek 1000 y körül kell elkapniuk, hogy ne legyenek röhögés tárgyai.
Van egy Barkley
Shepard, Engram, Slayton banda, akik droppolva sérülten is 5-700y+ körül kellene hogy hozzanak csak elkapásban.
Ehhez van egy 3000 yard körüli fumble leader irányítód, aki ha megy/menne a futás, vagy ő tudna futni még nem is reménytelen/teljesen/
Ki fogja ezt a 2500-3000 vagy ha fejlődik 3500 yardot elkapni?
Ehhez cserébe van a múltkor itt is belinkelt liga majdnem legalja falad, amibe majd jön a középső meg hátsó körös valami.
😕
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ami még laza remalmaiimban előfordul, hogy DJ kozepxar lesz, nem lesz annyira rossz,hogy kitegyuk, de annyira jó sem, hogy egyértelműen meggyőzzön mindenkit, és elbaxunk rá pár évet...
Tapsihapsin sok fog múlni, és ez az én bajom, majd egy game managert farag DJ ből, na az katasztrófa lenne ...🤔
Kronos
Ez nem rémálom kategória, hanem egy elég reális verzió. Közepes QB teljesítménnyel is lehet jó eredményeket elérni, Eli se volt az a hiperklasszis, mégis elég jól elvoltunk vele.. Nem csak DJ-nek kell itt sokat javulni, hanem a csapat egészének, beleértve az edzőket is. Én úgy gondolom, hogy továbbra is az OL lesz a kulcskérdés, ha ott sikerül előre lépni, akkor az egész offense szintet fog lépni, DJ is. Itt sem csodát várok, csak legalább egy stabil közepes szintet hozzanak, anélkül sajnos nincs miről beszélni.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Ami még laza remalmaiimban előfordul, hogy DJ kozepxar lesz, nem lesz annyira rossz,hogy kitegyuk, de annyira jó sem, hogy egyértelműen meggyőzzön mindenkit, és elbaxunk rá pár évet...
Tapsihapsin sok fog múlni, és ez az én bajom, majd egy game managert farag DJ ből, na az katasztrófa lenne ...🤔

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Elsőre baromi dühös voltam, hogy nem Edge, vagy OT lett a választásunk. Aztán megnéztem pár videót a srácról, meg kicsit ulepedett a dolog, és egyre inkább azt érzem,nem lesz ez egy rossz választás! A mi kis dogunalmas csapatunkba, nem árt némi spiritusz 😀 márpedig ez a gyerek, ha bejön a húzás, óriásit szólhat! És látom is a rációt mögötte.....mindent megadunk DJnek, sajnos a D-t elhanyagolva kissé, de derüljön ki, hogy ő az emberünk vagy nem? Ha ő lesz, jövőre rendbe lehet rakni a védelmet is. Ha nem, a plusz 1koros pickel mehetünk QBert. Szóval, egyre inkább kezdek megbarátkozni ezzel a választással. Innentől pedig tényleg Edge-OL-LB húzás kellene, lehetőleg ebben a sorrendben. Amitől viszont félek, azt Tapsihapsi 😖 nem vagyok benne biztos, hogy kifogja tudni hozni ebből az állományból, ami benne van. Márpedig, ha nem sérül le a fél O, nincs mellébeszélés, ezzel a tamadosorral hasitanunk kell!

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Na így reggelre:

Pozitív: (nem fontossági sorrendben!)
1. Über atlétikus Toney --> Athleticism scores = 99 (Waddle-nek ez csak 95, Chase-nek volt még 99 egyébként)

2. OBJ-hez viszonytva 1-2 cm-vel magasabb. 40 yardon 0.05 századdal gyorsabb, vertical jump 38 1/2 vs 39 1/2.

3. Nem kell aggódni amiatt, hogy "túl vékony", mint D.Smith, Toney közelebb van a prototípushoz.

4. Tegyük a szívünkre a kezünket. Papíron jó volt a skill posztunk mennyiségre és minőségre is, volt bele invesztálva rendesen. DE ha DJ potenciálját akarjuk nézni, nem lehet úgy megnézni, hogy mindig sérült/hiányos a csapat. Így Toney ilyen szempontból elfért.
-Shep=sokat sérült, lassan kopik a sebesség is
-Slayton=5.körös pick nem konzisztens mindig a játéka
-Engram=drop mester, van
-Barkley=reméljük állat mód tér vissza, de mi van ha nem?
-Golladay=Reméljük jó lesz, de vele is volt concern egészségügyileg

5. Letrade után történt, akármit mondtok, NAGYON JÓ value-t kaptunk!

6. Néztem Florida meccseket, Pitts mellett ő is elég félelmetes kis fegyver volt.

7. Utolsó évében volt produktív, ott is kettő darab meccset emelnék ki:
vs Alabama 153 yard, 8 elkapás, 1 TD
vs LSU 182 yard, 9 elkapás, 1 TD

8.Nagyon különleges mozgása van. Jól bele fog illene a csapatba.

9. Kyle Trask passzolt neki. Talán DJ jobb tőle.

10. A vezetőség dönthetett Bateman, Moore és Toney között, szóval reméljük ebből a hármasból pl sikerült a legjobb elérhetőt kiválasztani.
GiantsMLBhunter
11. Már majdnem Toomer 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
Vobox
Ha tőle megnyugodnál, akkor nincsenek túlzó igényeid a poszttal kapcsolatban 😊
Kiment 6 pass rusher és nincs köztük Ojulari. Előkerült róla egy videó? Mert esetleg rámehetnénk, 2. Kört csak megér.
vanek úr
Ojularinál elkezdték pár napja pedzegetni, hogy nincs minden rendben nála fizikálisan
r.baggio
Jaja, egészségügyi gondok miatt írták, hogy 2.korbe csúszhat, ennek ellenére 2,20-as odds volt a 26,5 overre. Hát köszike

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A húzás alapján ezek szerint egyértelmű, hogy tényleg WR-ben gondolkodtunk 1/11-en aminek én alapvetően nem igazán örültem volna (legalább is Smith-nek), de (szerencsére) mindhárom opció kiment, így bekövetkezett a számomra legjobb forgatókönyv: sikerült letrade-elni egy jövő évi első körért (+apró), ami kurva jól fog jönni, főleg ha a Bears gyengébb évet produkál, amire bőven van esély. Ez idáig tökéletes, aztán jött a húzás ami nekem kicsit vicces volt, mert én pont Toney-t néztem ki magunknak a második körre. Szerintem ő kurva jó lesz, így nem bánom igazán, hogy ő jött még így sem. OL-be én leginkább a belső posztokra várnék ember(eke)t, de azt így is úgy is későbbi körökben kéne megoldani, így az edge tűnt a prioritásnak 1/20-on, viszont valahogy érezhető volt az FA tevékenységünkből is, hogy nem feltétlen ide fogunk húzni. Így előzetesen jobban örültem volna Paye-nek, de én is látom Toney-ban, hogy kurva jó lesz, szóval nem bánkódok a húzás miatt, főleg hogy a letrade tényleg nagyon bejött.
A yooker által említett dolog pedig sajnos egyáltalán nem biztos, hogy nem egy valid felvetés, így ezzel a jövő évi plusz első körrel ha akarunk simán fel tudunk menni jövőre szinte bárkiért, ha úgy alakul.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
Vobox
Ha tőle megnyugodnál, akkor nincsenek túlzó igényeid a poszttal kapcsolatban 😊
Kiment 6 pass rusher és nincs köztük Ojulari. Előkerült róla egy videó? Mert esetleg rámehetnénk, 2. Kört csak megér.
vanek úr
Ojularinál elkezdték pár napja pedzegetni, hogy nincs minden rendben nála fizikálisan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na így reggelre:

Pozitív: (nem fontossági sorrendben!)
1. Über atlétikus Toney --> Athleticism scores = 99 (Waddle-nek ez csak 95, Chase-nek volt még 99 egyébként)

2. OBJ-hez viszonytva 1-2 cm-vel magasabb. 40 yardon 0.05 századdal gyorsabb, vertical jump 38 1/2 vs 39 1/2.

3. Nem kell aggódni amiatt, hogy "túl vékony", mint D.Smith, Toney közelebb van a prototípushoz.

4. Tegyük a szívünkre a kezünket. Papíron jó volt a skill posztunk mennyiségre és minőségre is, volt bele invesztálva rendesen. DE ha DJ potenciálját akarjuk nézni, nem lehet úgy megnézni, hogy mindig sérült/hiányos a csapat. Így Toney ilyen szempontból elfért.
-Shep=sokat sérült, lassan kopik a sebesség is
-Slayton=5.körös pick nem konzisztens mindig a játéka
-Engram=drop mester, van
-Barkley=reméljük állat mód tér vissza, de mi van ha nem?
-Golladay=Reméljük jó lesz, de vele is volt concern egészségügyileg

5. Letrade után történt, akármit mondtok, NAGYON JÓ value-t kaptunk!

6. Néztem Florida meccseket, Pitts mellett ő is elég félelmetes kis fegyver volt.

7. Utolsó évében volt produktív, ott is kettő darab meccset emelnék ki:
vs Alabama 153 yard, 8 elkapás, 1 TD
vs LSU 182 yard, 9 elkapás, 1 TD

8.Nagyon különleges mozgása van. Jól bele fog illene a csapatba.

9. Kyle Trask passzolt neki. Talán DJ jobb tőle.

10. A vezetőség dönthetett Bateman, Moore és Toney között, szóval reméljük ebből a hármasból pl sikerült a legjobb elérhetőt kiválasztani.

Negatív:
-Csak utolsó évében volt produktív
-Skill poszt nem volt volt legnagyobb needünk első ránézésre.
-Ha mindenki egészséges marad, akkor sok "éhes szájat" kell majd etetni.
-Elérhető volt még: Paye és Darrisaw is. Meglátjuk, hogy ki mennyire válik majd be.
OL-t és Front7-t továbbra is nagyobb neednek érzem.
-EDIT: egy fontos dolog lemaradt. Lesz-e elég kreatív a stáb, hogy kihasználja a Toney/Barkley/Golladay adta lehetőségeket?

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
úgy tűnik nem véletlenül dumálnak a stábban állandóan hogy sokoldalú játékos kell..na ő is az ! 😊
mellesleg attól hogy nekünk nem volt egy trendi név attól még igazolódhat ez a választás !azért Judge eddig nagyjából úgy tűnik tudja mit csinál...
ami a szemem szúrja az az első körös wr húzás de ez már azért nem 1/11. hanem 1/20...szóval
tetszett nekik szerintem és 2-ig nem mertek várni!
innentől viszont már 2.-3. szinte kötelező OL-EDGE
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 462
Talàn még egy későn érő, olyan Vagy bejön vagy nem CB az, aki jobb lett volna.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nagy hullámvasút volt ez az este Megint sikerült egy eléggé ledobbento húzás....
Mondjuk ha nem javul a fal akkor valóban jó ha gyorsan kézben a labda! Csak hat Shep meg elvileg van...nem tudom hol lesz a helye! Meg próbálom emeszteni
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
Vobox
Ha tőle megnyugodnál, akkor nincsenek túlzó igényeid a poszttal kapcsolatban 😊
Kiment 6 pass rusher és nincs köztük Ojulari. Előkerült róla egy videó? Mert esetleg rámehetnénk, 2. Kört csak megér.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
letrade után Toney >> feltrade után Smith

szerintem Toney is hasznos lehet ebben az offenseben, a jövő évi első kör pedig még sokat érhet hosszú távon. a Panthers/Broncos eléggé beleszart a levesünkbe, de szerintem nem rossz az első nap.

ma jöhetne egy edge rusher és egy belső támadófalember.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
Vobox
Nem fogsz 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Megzavarjuk az ellenfeleket, mert tizensok milliókért és első körért is lesz legalább újabb 1000 yard alatti elkapónk az eddigiek mellett.
ozibozi
Ez a PSG se jött be...😀