New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a csoportgyőzelemhez ezt innen fél lábbal is be kellene húznotok Judge három Eagles HCt túlnőtt Wilson legyőzésével
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
a
GAME-CHANGING intnél akkorát ordítottam, hogy a feleségem kirontva közölte, hogy menjek inkább a kocsmába meccset nézni. (nagylelkű így karanténos időszakban, mmikor minden zárva )
😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
odabasz ez a D
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Január 11-én szabin vagyok 😊
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Mai hősökről egy kis emlékeztető!
Holmes (4.kör idén)
Brown (6. kör idén)
Coughlin (7. kör idén)
Crowder (7. kör idén)
+Kb össszes FA igazolás nagyot megy. A végén még áldani fogjuk DG-t? Utóbbi meccsek alapján jónak tűnnek a húzásai.

Támadó oldalon is... Thomas (1.kör) stabil kezdő és most Lemieux (5. kör) is már.

Végre NFL csapatnak néztünk ki. Reméljük ha DJ visszatér csak még jobbak leszünk és mindenkit elkerülnek a sérülések!
GO Giants!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mekkora győzelem!!!
Remélem ezt már mindenki élvezte 😉
Top 5 védelmünk és minőségi OL-ünk van, hihetetlen!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Vele kapcsolatban amúgy mik a vélemények? Oké, nem volt annyira bivaly a sorsolás, de azért az első négy forduló óta 4–3, egy, kettő és hárompontos vereségekkel, agyon nem volt verve a gárda egyszer sem azóta (jó, ma azért sanszos, hogy lesz difi rendesen, de még Jonesszal is lenne)
Wyatt
Szerintem mondhatom hogy pozitiv itt mindenki (ami azert ritkasag erre fele is)
Kezben tartja a csapatot a pozicios edzok is jonak tunnek ,regota eloszor talan elorefele megyunk..
A leghalasabb mondjuk DG lehet neki szerintem az o munkajat is emeli 1-2 szinttel a felkeszultsege!
Mára azonban ugy erzem o sem fog tudni mit kitalalni !
Ez az O jelenleg egy hibatlan DJ-val tud kizarolag mukodni..
McCoynak nagy lesz ez a kabat ...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
vlsz a green bay, steelers, az amire koncentrálnunk kell a kezdő kihirdetése után
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Both teams have officially announced their inactives for the game. Below is a full list:

New York Giants

QB Daniel Jones (hamstring) WR Dante Pettis ILB T.J. Brunson OT Kyle Murphy OT Jackson Barton DE R.J. McIntosh OLB Trent Harris
Seattle Seahawks

RB Travis Homer (wrist, thumb, knee) OT Brandon Shell (ankle) G Phil Haynes OT Cedric Ogbuehi DE Jonathan Bullard



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
itt a kihagyhatatlan lehetőség hogy a las vegasi buki kavarógépek lenyúlják a fogadók pénzét. a SEA e meccs nélkül is po-s, szóval elengedhető részükről a win, így egy megbeszélt eredmény születik, 21-16-ra a giants hozza a meccset, szerez td-t a D és a ST is
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Sima győzelmet várok.
26-15.
Galman 100yard és 1 td.
Def 3 turnower,de mi is kapunk kettőt.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egy esélyünk van, ha DK-t Bradberry ki tudja venni és elvesszük a big play játékaikat, valamint legalább két picket szerzünk, és kizökkentjük őket. Bajba lehet őket sodorni, és szerintem Judge-ék is a Bye week alatt főleg a Seahawks-ra készültek, mert ahhoz kell jobb teljesítmény. A múlt heti meccsünkön meglátszott a bye week rust és a koncentráció hiánya, valamint DJ sérülése.
Offense oldalon, ha nem lesz Dunlap akkor egy fokkal könnyebb dolgunk lesz, de a Seattle előszeretettel küldi a blitz csomagokat főleg Adams részéről, amire nagyon kell a falnak figyelnie. Flowers is IR-re került, Dunbar mellett, így kb csak Griffin maradt first-team ember náluk. McCoy-tól sok nagy playre nem számítok, és szerintem Garrett is arra készíti, hogy ledobálja 5-10 yardokra a labdát, és nagy segítséget adhatna ha Gallman és Morris tudna hozni egy 120+ yardos/team meccset. Csak ezek esetén van esélyünk nyerni.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Szerintem szoros meccs lesz még így is, meg fognak szenvedni velünk rendesen.
Szesze
Védelem amíg tartja magát de én azért tartok Wilsontol, vhogy ellenünk mindig jól játszanak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szerintem szoros meccs lesz még így is, meg fognak szenvedni velünk rendesen.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vele kapcsolatban amúgy mik a vélemények? Oké, nem volt annyira bivaly a sorsolás, de azért az első négy forduló óta 4–3, egy, kettő és hárompontos vereségekkel, agyon nem volt verve a gárda egyszer sem azóta (jó, ma azért sanszos, hogy lesz difi rendesen, de még Jonesszal is lenne)

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Mai tipp:
Sajnos nem valószínű, hogy lesz keresnivalónk.
9-28 L
Zet
Ja ..valoszinu!
A sima vereseg es a tisztes helytallas kozott lesz valahol.attol fugg a D meddig birja,lesz e netan labdaszerzes ,shirt field esetleg!
Kivancsi vagyok Judge es az edzoi team mit hoz ossze ebben a helyzetben.ha itt is alkotnanak valami szepet (ertsd valahogy meccsben tudunk lenni ) az kurva nagy extra lenne

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Mai tipp:
Sajnos nem valószínű, hogy lesz keresnivalónk.
9-28 L
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Mondjuk én sem jóról, hanem értelmezhetőről beszéltem, de mind1. 😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Nem is volt többet se előtte, se utána értelmezhető fala 😉
ozibozi
Pedig a 2011-es fala is ementáli sajt volt, mert full utolsók voltunk futásban az alapszezon végéig.
Rodaron
Csak feltámadtak a rájátszásta, ne felejtsük el. Más számok voltak ott emlékeim szerint. Az alapszakasz meg pont olyan is volt 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Nem is volt többet se előtte, se utána értelmezhető fala 😉
ozibozi
Pedig a 2011-es fala is ementáli sajt volt, mert full utolsók voltunk futásban az alapszezon végéig.
Rodaron
Az mondjuk Jacobs és Bradshaw érdeme volt elsősorban.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem is volt többet se előtte, se utána értelmezhető fala 😉
ozibozi
Pedig a 2011-es fala is ementáli sajt volt, mert full utolsók voltunk futásban az alapszezon végéig.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Nem is volt többet se előtte, se utána értelmezhető fala 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nos kb. ezek a QBk jöhetnek szóba, válasszatok:
 www.nj.com/giants/2020/11/will-giants-sign-a-quarterback-with-daniel-jones-injured-here-are-11-options-worth-considering.html
nagir
Inkább hozzátok vissza Elit egy PO runra 😀
Marsellus Wallace
Az a durva nála, hogy pályafutása alatt kétszer volt olyan, hogy meccset tudott nyerni a PO-ban. Akkor mondjuk bajnok is lett mindkétszer 😀

több mint 3 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Nos kb. ezek a QBk jöhetnek szóba, válasszatok:
 www.nj.com/giants/2020/11/will-giants-sign-a-quarterback-with-daniel-jones-injured-here-are-11-options-worth-considering.html
nagir
Inkább hozzátok vissza Elit egy PO runra 😀
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Egy meccsen bármi lehet, itt az odáig vezető sok meccsel van a probléma. 😊
ozibozi
No para. Hátha kifogunk még egy csapatot mi is ahol minden QB vagy a fél csapat covidos.