New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Megkockáztatok még 2 wint a köv 4 meccsből.

Nagy lett itt hirtelen az arcom, de baszki, nyerésben vagyunk (és jók is vagyunk)!!!!! 😊 😊 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
Szesze
A vedelemben szerintem mar mindenki bizott!De hogy az O is hozzateszi amit kell az mar nem annyira.es az elso felido eleg homaly is volt ,nagy szerencsenk volt ott a vegen a blokkolt puntnal
Aztan az a nagy Gallman futas beinditotta a dolgokat! + McCoy is nagyon szepen lehozta ezt vegul is.kulcspasszai is voltak az utolso driveban! Osszessegeben en max egy szorosabb meccsre szamitottam de hat halistennek nem lett igazam
Ja es Williams allat volt megint! Jo draga lesz😀
Graham meg akkora higy az osszes ujonc pick is sztarnak nez ki kb! DG orulhet
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És az egészet nekünk köszönhetitek, miattunk indultatok be 😜🎅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
Szesze
Engem csak Colt lepett meg. De ő a múltheti után nagyon. Ebből látszik, hogy edzésen szakmunka folyik 😀
vanek úr
Hát konkrétan engem is! Nagyon nem bíztam Benne... és ez még enyhe kifejezés!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
Szesze
Engem csak Colt lepett meg. De ő a múltheti után nagyon. Ebből látszik, hogy edzésen szakmunka folyik 😀
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
WIN van és kész!!!!Örüljünk....rég volt részünk benne!majd lesz időnk megdumálni mi ért kapunk ki
Vobox
Ámen. Jó éjt mindenkinek 🌛
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
WIN van és kész!!!!Örüljünk....rég volt részünk benne!majd lesz időnk megdumálni mi ért kapunk ki
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Engem nem lepett meg annyira a teljesítményünk, ezért is írtam meccs előtt, hogy nem lesz könnyű dolguk velünk. A védelemben egyértelműen bíztam, az volt a kérdés, hogy sikerül-e futni ellenük, a második félidőre megindult és elég is lett.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!
nagir
egyetértek,sőt nem véletlen hogy egy ideje nem jöttem a pozitív dumáimmal
Vobox
Egy hónap alatt egy másik topicban volt egy hozzászolásom....megvédtem ozit és törölték amit irtam...😀 én újpesten nőttem fel,megvédem a testvért...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Steelers, Raveens fanokká alakulunk most egy kicsit 😊
kedd estig

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!
nagir
mellesleg sok mindenben igaza volt, és azért miután aludtunk egyet, tegyük majd helyre ezt a meccset, mert most nemhogy rózsaszín felhő van itten a topicban, szerintem egy egész pink hurrikán söpör végig..... 😀 😀 ami nem baj, én olyan happy vagyok, hogy szerintem 132 a pulzusom ülőhelyben 😀
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!
nagir
egyetértek,sőt nem véletlen hogy egy ideje nem jöttem a pozitív dumáimmal
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Csak Martinez sérülése ne legyen komoly.. Nélküle azért sokkal kevésbé lennénk stabilak, bár a kiesése után is brutál mód tolta a D, iszonyat össze vagyunk rakva fejben az utóbbi hetekben. Tényleg brutális edzői munka ez, 0-5-ről ezt így összerakni.. hihetetlen!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
Vobox
Pedig nem érdemli meg, mert kritika nélkül nincs fejlődés sem!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Még két ilyen WIN és én nekimegyegyek Ozinak,hogy nem volt igaza,van fejlődés...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Es most kene kurva gyorsan aludni😀
yooker
Reggel 6-ig még dolgozom picit, utána...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 434
ilyenkor szokta nézni az ember a többi meccs összefoglalóját az NFL-en. most kit érdekelnek 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗
nagir
Hát igen, ez a régi idők focija volt.. Brutál védekezés és jól működő OL/futójáték. Ez az amit én szeretek 😊
Szesze
Ezt igerte Judge amugy! hat itt
van.😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
RUSHING
Player CAR YDS TD AVG
Wayne Gallman 16 135 0 8.4
Alfred Morris 8 39 1 4.9



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗
nagir
Hát igen, ez a régi idők focija volt.. Brutál védekezés és jól működő OL/futójáték. Ez az amit én szeretek 😊
Szesze
Sírtam a sack-eknél. Ahogy Wilsont bekerítették, gyönyörű volt.
Majdnem mint a régi szép időkben
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Es most kene kurva gyorsan aludni😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Konkrétan szét futottuk Őket, pedig a passz ellen voltak eddig szarok...🤗
nagir
Hát igen, ez a régi idők focija volt.. Brutál védekezés és jól működő OL/futójáték. Ez az amit én szeretek 😊
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Mióta várjuk hogy örömet szerezzen a csapatunk????Kurvarég!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Tényleg az a legdurvább, hogy kiegészítő, pq squados meg hátsó körös emberek tesznek hozzá maximálisan. Pár hete elhordtam
DG-t, hogy ő a felelős ezekért a játékosokért. Ez így is van, mert ezek a játékosok egy Shurmo vagy a bajuszkirály alatt csak még gyengébbek lennének.

Az edzői stáb nagyon-nagyon ott van!

Fél lábbal benn vagyunk a PO-ban!!!

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
NY Giants+5,5 hendivel 30 000 3.50-ért szerintem elég jóóóó....Életem párja Seahawks szurkoló...nem szól hozzám....kb leszarom....NYERTÜNK BAZD MEG!!!!!!