New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hat a Was ellopta a showt...
De komolyan nem baj! Elegem volt mar hogy a csoporton rohog mindenki!
Most majd kuss lesz😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ha valaki azt mondja nekem tavaly vagy akár szezon elején, hogy ilyen statokat fogunk ide berakni december elején azt pillanatnyi idegállapotomtól függően vagy körberöhögöm vagy elküldöm a picsába, hogy szórakozzon mással 😊
Szesze
Vagy akar az elso Philly meccs utan ahol teljes apatiaban irtad hogy mar egyaltalan nem basznak fel az olyan orult veresegek sem...😀
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716

Wyatt
Megúszták
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha valaki azt mondja nekem tavaly vagy akár szezon elején, hogy ilyen statokat fogunk ide berakni december elején azt pillanatnyi idegállapotomtól függően vagy körberöhögöm vagy elküldöm a picsába, hogy szórakozzon mással 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Solderrel mi lesz jövőre.. az ő igazolását és szerződését azért rendesen benéztük, 16,4 misit visz a capből jövőre és csak 13M dead moneyval lehetne kirakni.

Ami nálam nem kérdés, hogy jövőre mind Engramet, mind Tate-et ki kell rakni, mert 6-6 milliót lehet velük spórolni, ami a teljesítményükhöz mérten kurva sok.
Szesze
Másik nagy kérdés pedig az lesz, hogy Barkleyt megfizetjük e, vagy Gallman marad kicsit olcsóbban, mert sajna a kettő együtt nem fog menni. Csak akkor lehetünk two-headed beast ha esetleg Gallman belemegy valami olcsób szerződésben, de az is lenne 6-8 millia szerintem.
Rodaron
Menjen bele az olcsóba Barkley! Itt van három éve, ebből kettőt szinte végig sérült volt. Amikor meg nem, akkor sem volt jobb mint most Gallman.
vanek úr
WG22 jövőre FA lenne, uh. alá kell iratni 2-3évre! Barkley-nál még, ha 5.éves opcióval számolunk is csak 2023ban kell gondolkodni ...
Én A. Morrist is szívesen látnám még egy évet...
nagir
Én is. És Freemant sem zavarnám el.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Solderrel mi lesz jövőre.. az ő igazolását és szerződését azért rendesen benéztük, 16,4 misit visz a capből jövőre és csak 13M dead moneyval lehetne kirakni.

Ami nálam nem kérdés, hogy jövőre mind Engramet, mind Tate-et ki kell rakni, mert 6-6 milliót lehet velük spórolni, ami a teljesítményükhöz mérten kurva sok.
Szesze
Másik nagy kérdés pedig az lesz, hogy Barkleyt megfizetjük e, vagy Gallman marad kicsit olcsóbban, mert sajna a kettő együtt nem fog menni. Csak akkor lehetünk two-headed beast ha esetleg Gallman belemegy valami olcsób szerződésben, de az is lenne 6-8 millia szerintem.
Rodaron
Menjen bele az olcsóba Barkley! Itt van három éve, ebből kettőt szinte végig sérült volt. Amikor meg nem, akkor sem volt jobb mint most Gallman.
vanek úr
WG22 jövőre FA lenne, uh. alá kell iratni 2-3évre! Barkley-nál még, ha 5.éves opcióval számolunk is csak 2023ban kell gondolkodni ...
Én A. Morrist is szívesen látnám még egy évet...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Bradberryt sem ertekeltuk nagyon
yooker
Sőt kb. mindenki a stiff-arm miatt isteníti DK-t, de azt már nem nézik, hogy kb. semmire nem ment vele adott szituban, mert a tackle sikeres volt, plussz egész meccsen lejátszotta RW3 legveszélyesebb célpontját... Nem baj, ezért IS imádjuk Bradburry-t!!!
nagir
Ráadásul úgy, hogy JB24 még a labdát is majdnem kiverte a kezéből. Nem akarom bántani DK-t, mert egyáltalán nem az unszimpatikus fajta, erős robosztus csávó, fizikailag igazi Megatron. Azonban a játéka messze van még tőle (másodéves tud még tanulni), tegnap is látszott, hogy a comeback és a fade route ez a kettő amivel kombinálni tud, mivel az alkatához képest elég gyors. De semmi mást nem lehet vele csinálni egyelőre, nem nagyon tudja színezni a játékot. Viszont a 4.negyedbe volt nagy dropja, mikor Bradberry és Logan Ryan lemaradt róla és nem tudta behúzni azt a 10 yardos körül.
Nekem Lockett nagy játékai hiányoztak, amikor állandóan RW kimozgott és bárhogy de megtalálta Lockettet és ment a YAC. Valszeg a big play abilityjét DK-vel el is vesztette, a slotban és WR2-ként pedig nincs meg a helye.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/130705893_3652439964842241_804698221101939713_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ADc9xachhmQAX-56XjB&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=932ad10eaae7f12370d6f024a94376a6&oe=5FF37041
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Solderrel mi lesz jövőre.. az ő igazolását és szerződését azért rendesen benéztük, 16,4 misit visz a capből jövőre és csak 13M dead moneyval lehetne kirakni.

Ami nálam nem kérdés, hogy jövőre mind Engramet, mind Tate-et ki kell rakni, mert 6-6 milliót lehet velük spórolni, ami a teljesítményükhöz mérten kurva sok.
Szesze
Másik nagy kérdés pedig az lesz, hogy Barkleyt megfizetjük e, vagy Gallman marad kicsit olcsóbban, mert sajna a kettő együtt nem fog menni. Csak akkor lehetünk two-headed beast ha esetleg Gallman belemegy valami olcsób szerződésben, de az is lenne 6-8 millia szerintem.
Rodaron
Menjen bele az olcsóba Barkley! Itt van három éve, ebből kettőt szinte végig sérült volt. Amikor meg nem, akkor sem volt jobb mint most Gallman.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Solderrel mi lesz jövőre.. az ő igazolását és szerződését azért rendesen benéztük, 16,4 misit visz a capből jövőre és csak 13M dead moneyval lehetne kirakni.

Ami nálam nem kérdés, hogy jövőre mind Engramet, mind Tate-et ki kell rakni, mert 6-6 milliót lehet velük spórolni, ami a teljesítményükhöz mérten kurva sok.
Szesze
Másik nagy kérdés pedig az lesz, hogy Barkleyt megfizetjük e, vagy Gallman marad kicsit olcsóbban, mert sajna a kettő együtt nem fog menni. Csak akkor lehetünk two-headed beast ha esetleg Gallman belemegy valami olcsób szerződésben, de az is lenne 6-8 millia szerintem.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Nem akarok nagyon károgni, de DGnek azért ilyen Toilolo, meg Fackrell, Fleming, D.Lewis igazolásokkal is el kell majd számolni az év végén a lelkiismeretével.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Bradberryt sem ertekeltuk nagyon
yooker
Sőt kb. mindenki a stiff-arm miatt isteníti DK-t, de azt már nem nézik, hogy kb. semmire nem ment vele adott szituban, mert a tackle sikeres volt, plussz egész meccsen lejátszotta RW3 legveszélyesebb célpontját... Nem baj, ezért IS imádjuk Bradburry-t!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Solderrel mi lesz jövőre.. az ő igazolását és szerződését azért rendesen benéztük, 16,4 misit visz a capből jövőre és csak 13M dead moneyval lehetne kirakni.

Ami nálam nem kérdés, hogy jövőre mind Engramet, mind Tate-et ki kell rakni, mert 6-6 milliót lehet velük spórolni, ami a teljesítményükhöz mérten kurva sok.
Szesze
Június 1 után ez már nem igaz, Dead Money 6,5M$, Cap Saving 9,9M$ lesz...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért arra kíváncsi leszek, hogy Solderrel mi lesz jövőre.. az ő igazolását és szerződését azért rendesen benéztük, 16,4 misit visz a capből jövőre és csak 13M dead moneyval lehetne kirakni.

Ami nálam nem kérdés, hogy jövőre mind Engramet, mind Tate-et ki kell rakni, mert 6-6 milliót lehet velük spórolni, ami a teljesítményükhöz mérten kurva sok.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Sima győzelmet várok.
26-15.
Galman 100yard és 1 td.
Def 3 turnower,de mi is kapunk kettőt.
Palesz76
Számomra az a kérdés, ez a rengeteg futott yard miért van?
Mindenki azt mondja, passzorientált az NFL erre Gallman lassan D Henry szintre futja magát.
Palesz76
Persze hogy passzorientált a liga. Emiatt mindenki passz ellen rakja össze a védelmét, így szét lehet futni őket. Hiába na, DG egy zseni! 😀😀😀
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Megkockáztatok még 2 wint a köv 4 meccsből.

Nagy lett itt hirtelen az arcom, de baszki, nyerésben vagyunk (és jók is vagyunk)!!!!! 😊 😊 😊
Zet
Az már bőven elég, mert pár hete PFF Zoli azt jövendölte, hogy 6 win elegendő a csoportgyőzelemhez. Igaz, azt is mondta, hogy az Eagles lesz az. De semmi gáz, mert tavaly egy tévével odébb még azt szakértette, hogy a sasoké az egész NFL legjobb játékosállománya.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szezon előtt/elején azt gondoltam, hogy minden szar lesz (főleg a védelem), de legalább ST-ben majd jók leszünk..
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Bradberryt sem ertekeltuk nagyon az igazolaskor ahogy Martinezt sem (meg ugy altalaban semmit😀) mert nem hittunk(hiszunk?) DG ben es tessek! Slay volt a piac asza aztan mit muvelnek vele az elmult hetekben..
LW is fantasztikus
A draft is elegge ül eddig
Szoval lassan DG -nek is jar mar nemi elismeres bar meg ezt mindig nehez leirni😀
yooker
Mondtam, h tetkó lesz a vége 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Bradberryt sem ertekeltuk nagyon az igazolaskor ahogy Martinezt sem (meg ugy altalaban semmit😀) mert nem hittunk(hiszunk?) DG ben es tessek! Slay volt a piac asza aztan mit muvelnek vele az elmult hetekben..
LW is fantasztikus
A draft is elegge ül eddig
Szoval lassan DG -nek is jar mar nemi elismeres bar meg ezt mindig nehez leirni😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sima győzelmet várok.
26-15.
Galman 100yard és 1 td.
Def 3 turnower,de mi is kapunk kettőt.
Palesz76
Majdnem bejott minden.
Számomra Bradberry játéka élmény. DK alig volt helyzetben, csodálatosan játszott.
Számomra az a kérdés, ez a rengeteg futott yard miért van?
Mindenki azt mondja, passzorientált az NFL erre Gallman lassan D Henry szintre futja magát.
A blogban írtam, hogy a Def megfojtja Wilsonékat. Azért az utsó negyed vége izgi volt, (főleg a holding után) őrulok, hogy jó, izgalmas meccseket látok. Ezt vártam erre az évre. Remélem spanolják egymást a srácok és ez a morál sokáig vezet minket.
Hétvégén is izgi meccs lesz.

Jugje az isten.
Go GIANTS
Palesz76
Bradberry egyértelműen all-pro szinten játszik idén.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
és ne felejtsük el, hogy Jonesnak most sem volt eladott labdája!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Sima győzelmet várok.
26-15.
Galman 100yard és 1 td.
Def 3 turnower,de mi is kapunk kettőt.
Palesz76
Majdnem bejott minden.
Számomra Bradberry játéka élmény. DK alig volt helyzetben, csodálatosan játszott.
Számomra az a kérdés, ez a rengeteg futott yard miért van?
Mindenki azt mondja, passzorientált az NFL erre Gallman lassan D Henry szintre futja magát.
A blogban írtam, hogy a Def megfojtja Wilsonékat. Azért az utsó negyed vége izgi volt, (főleg a holding után) őrulok, hogy jó, izgalmas meccseket látok. Ezt vártam erre az évre. Remélem spanolják egymást a srácok és ez a morál sokáig vezet minket.
Hétvégén is izgi meccs lesz.

Jugje az isten.
Go GIANTS