New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Szerintem kb. Martineztől függ a végeredmény.De hogy kicsit játszunk a számokkal: 13.a van,így az Arizona 13 pontot szerez,mivel ma a 34. szülinapom van ezért ennyi lesz az összpontszám. Tehát 21-13 nyerünk!! 😉
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Ez a meccs nyerhető, de én tartok tőle azért.
Overtime W 23-20.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Lajos pick6-ével nyerünk.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Szoros mérkőzésre számítok, győzelemre akkor látok esélyt,ha DJ játszik. Minden meccsen Gallman sem fog olyan számokat hozni.... és a vedelemtol sem várható, hogy TD t csinál, ezért nagyon kellene DJ. Mccoyal szenvedés lenne, és 15 pont körül kéne tartani a Cardst, hogy legyen esély a győzelemre. Tudjátok mit? Engem igazából nem is izgat, hogy nyerünk vagy kikapunk ma, jojó persze érdekel,de visszagondolva a pár héttel ezelőtti lelekallapotomra, ahogy leültem Giants meccset nézni.... játszunk egy jó meccset,szoros meccset, legyen egyben a gameplan, lehessen látni az utóbbi hetek fejlődését, nekem nagyjából ennyi elég. 😊

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Szoros győzelmet várok.
Lesz 2 sack meg egy Int a védelem részéről.
Jones 250yard. Futás nem erőlteti.
100 futott yard és végre jó spec team játék. 12 pont tőlűk
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jones és Martinez is limitáltan edzett, mindketten Q besorolásúak, de Judge egész optimistán nyilatkozott velük kapcsolatban. Martinez szerintem sokkal jobban hiányozna, remélem őt össze tudjuk drótozni anélkül, hogy rásérülne.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Nagy mulatság lesz. Asszony már költözik haza /csak meccsnapra/ 😕
😊
ozibozi
Nagy mulatság lesz. Asszony már költözik haza /csak meccsnapra/ 😕
😊
ozibozi
Te ötleted volt?😉
yooker
A múlt héten gyanút fogott. 😉
Pár év alatt sajna elszokott már attól, hogy van egy csapat aki fontos Vasárnaponként. 😉
Régen vártam már így, hogy teljenek a napok. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nagy mulatság lesz. Asszony már költözik haza /csak meccsnapra/ 😕
😊
ozibozi
Nagy mulatság lesz. Asszony már költözik haza /csak meccsnapra/ 😕
😊
ozibozi
Te ötleted volt?😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Nagy mulatság lesz. Asszony már költözik haza /csak meccsnapra/ 😕
😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Eleg hasonlo lesz ez a Cards meccs a multkorihoz.Jo offense mobilis qb jo elkapok..Szerintem Jones nem fog jatszani .
Valami koromragos utolso pillanatban eldolo meccs lesz ebbol ...

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Megfejtettem mindent srácok! Van egy Coughlin a csapatnál és egyből összeállnak a dolgok 😀
Vobox
Baszhatná a múlt, ha nem lenne jövőnk, meg egy Lajosunk. 😉
ozibozi
Egy Turnover Lajostól és nyertünk...ok véletlen, második turnover Lajostól és megint nyertünk....szerencse. Ha az Arizona ellen is lesz Lajos turnover és nyerünk akkor az már rendszer...méghozzá milyen 😀
Viccet félretéve, az elmúlt 4 meccsen megnyertük a TO harcot, és 150 yard felett futunk meccsenkén, ami eddig jó előjelzője volt a győzelmeknek. Ezt kell tovább folytatnunk 😛
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Igen, kár volt kihívni a sorsot, de vlsz nagylelkűbb ennél, és megbocsát.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 716
megnyugodhatunk, innentől minden gromek.

Giants add Niko Lalos to 53-man roster
Niko Lalos, Greek God of turnovers.

 www.bigblueview.com/2020/12/8/22164187/ny-giants-roster-moves-niko-lalos-to-53-man-roster-sign-joe-webb-to-practice-squad?fbclid=IwAR0cRfCPt71oUQsHHa8-UVTKwCBCo-Au4iQ0-64c2CSJv7RVZAF-FrQ4WKA
ozibozi
Csak nehogy megsértődjön, amiért nem őt jelöltük az Év Embere díjra!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
megnyugodhatunk, innentől minden gromek.

Giants add Niko Lalos to 53-man roster
Niko Lalos, Greek God of turnovers.

 www.bigblueview.com/2020/12/8/22164187/ny-giants-roster-moves-niko-lalos-to-53-man-roster-sign-joe-webb-to-practice-squad?fbclid=IwAR0cRfCPt71oUQsHHa8-UVTKwCBCo-Au4iQ0-64c2CSJv7RVZAF-FrQ4WKA

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Megfejtettem mindent srácok! Van egy Coughlin a csapatnál és egyből összeállnak a dolgok 😀
Vobox
Baszhatná a múlt, ha nem lenne jövőnk, meg egy Lajosunk. 😉
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Leo Williams lett a hét NFC védője az NFLnél!👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Hamar reagáltak a TV-társaságok IS a jobb teljesítményünkre:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mcnehocucsvjp94ewlcy
Browns-Giants Week 15 matchup moved to prime time
The Cleveland Browns and New York Giants Week 15 game has been moved to prime-time.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Megfejtettem mindent srácok! Van egy Coughlin a csapatnál és egyből összeállnak a dolgok 😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Gallman😉
 www.nfl.com/voting/air-and-ground/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Mik vannak?!?
 www.cbssports.com/nfl/news/joe-judge-changed-this-rule-from-the-tom-coughlin-era-and-giants-players-are-loving-it/amp/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 www.bloggingbigblue.com/2020/12/08/new-york-giants-latest-on-blake-martinezs-injury/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=new-york-giants-latest-on-blake-martinezs-injury
Jó hírek ....



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Wyatt
Megúszták
vanek úr
Tökéletes időzítés volt^^

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Nem akarok nagyon károgni, de DGnek azért ilyen Toilolo, meg Fackrell, Fleming, D.Lewis igazolásokkal is el kell majd számolni az év végén a lelkiismeretével.
nagir
jó, azért olyan csapat a világon nincs ahol minden igazolás sikeres, én még mindig haragszom DG-re és inkább az edzői stábban látom a kulcsot, de azért az ilyen kisebb bukták beleférnek.
(Solder, Tate mehet, Engram meg hozza az elmúlt két heti teljesítményét és őt még át lehet gondolni)
kristof
Egyetértek!!!😉
2021re most kb.10M$ a cap space...
Ha cut/trade Solder, Zeitler, Tate, Engram, Toilolo akkor ez a szám 50M$!💸💵💰



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok nagyon károgni, de DGnek azért ilyen Toilolo, meg Fackrell, Fleming, D.Lewis igazolásokkal is el kell majd számolni az év végén a lelkiismeretével.
nagir
jó, azért olyan csapat a világon nincs ahol minden igazolás sikeres, én még mindig haragszom DG-re és inkább az edzői stábban látom a kulcsot, de azért az ilyen kisebb bukták beleférnek.
(Solder, Tate mehet, Engram meg hozza az elmúlt két heti teljesítményét és őt még át lehet gondolni)