New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Barkley már elkezdett edzeni.
 twitter.com/SNYGiants/status/1179418708822953984
GJohnny74
Nem túl korai ez???
csebi
Korrigálok. nem edz, csak mozgásokat végez.
Gondolom Barkley érzi, hogy mennyire jó vagy rossz a lába, meg valszeg az orvosok is felügyelik.

 giantswire.usatoday.com/2019/10/02/new-york-giants-injury-report-saquon-barkley-takes-major-step-forward/?utm_source=smg&utm_medium=wasabi&utm_content=home-latest-news

Azt írják a mozgása alapján nem úgy néz ki, mint aki 8 hetet ki fog hagyni.

 giantswire.usatoday.com/2019/10/02/new-york-giants-pat-shurmur-wont-rule-out-week-5-return-saquon-barkley/?utm_source=smg&utm_medium=wasabi&utm_content=home-latest-news

Shurmur azt nyilatkozta, hogy a korábbi hírek hamisak voltak. A csapat orvosok sohasem mondták, hogy a sérülés 8 hét rehabilitációt igényel.

Ez tetszik:
"Even when attempting to pump the brakes on this recovery, it’s hard to ignore the tremendous and unexpected strides Barkley has already made. Perhaps he really is “touched by the hand of God” as general manager Dave Gettleman once said."
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 095 — Lucas Scott
Barkley már elkezdett edzeni.
 twitter.com/SNYGiants/status/1179418708822953984
GJohnny74
Nem túl korai ez???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Barkley már elkezdett edzeni.
 twitter.com/SNYGiants/status/1179418708822953984
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az sajna nem fog menni, ünneplési lesz, szóval nyerni kell, de a többit hozza a Giants

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Na még pár napig élvezzük ki ezt a győzelmi szériát mert ahogy a sorsolás alakul a következő 5 héten az elég meredeknek tűnik...
Vikes,Pats,Cards,Lions,Boys!
ebben minden benne van csak a diadalmenet nem !😊 (2 W már nagyon szép lenne szerintem)
mindenesetre bízom benne hogy ha zakók is jönnek valami biztatót előadunk majd és nem ilyen első 2 fordulóhoz hasonló sima vereségek!
nyilván Jonessal előrébb leszünk de a javulgató D is komolyan meg lesz mérve és bennük azért nem bízom még annyira sajnos....
yooker
W, L, W, W, W
Wyatt
Szerintem is a jövőheti meccset bukjátok el
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na még pár napig élvezzük ki ezt a győzelmi szériát mert ahogy a sorsolás alakul a következő 5 héten az elég meredeknek tűnik...
Vikes,Pats,Cards,Lions,Boys!
ebben minden benne van csak a diadalmenet nem !😊 (2 W már nagyon szép lenne szerintem)
mindenesetre bízom benne hogy ha zakók is jönnek valami biztatót előadunk majd és nem ilyen első 2 fordulóhoz hasonló sima vereségek!
nyilván Jonessal előrébb leszünk de a javulgató D is komolyan meg lesz mérve és bennük azért nem bízom még annyira sajnos....
yooker
W, L, W, W, W

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na még pár napig élvezzük ki ezt a győzelmi szériát mert ahogy a sorsolás alakul a következő 5 héten az elég meredeknek tűnik...
Vikes,Pats,Cards,Lions,Boys!
ebben minden benne van csak a diadalmenet nem !😊 (2 W már nagyon szép lenne szerintem)
mindenesetre bízom benne hogy ha zakók is jönnek valami biztatót előadunk majd és nem ilyen első 2 fordulóhoz hasonló sima vereségek!
nyilván Jonessal előrébb leszünk de a javulgató D is komolyan meg lesz mérve és bennük azért nem bízom még annyira sajnos....

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
yooker
A kulcs a két fal lesz, ha a Dline fogja a futást és az Oline bírja a nyomást a brutal Vikings front seventol akkor lehet keresni valónk. Cousins idén nem találja a dobó kezet, és ez rányomja a bélyeget az egész offense lelkivilágára náluk. Ezeket kell nekünk kihasználni és felkészülni, ezek egyike nélkül is hatalmas nagy kuzdesre lesz szükségünk hogy nyerjünk. Viszont ha nyerünk akkor egyértelmű szerintem, hogy PO Contender csapat lehetünk. Tate “érkezésével” újabb kreatív lap kerülhet be Shurmur kezébe, így Engram is és Shepard is kicsit felszabadulhat. Ahogy mondtatok ez a meccs tényleg várós 😊
Rodaron
Én ahogy néztem nem Cousins-szal van a fő baj náluk, hanem a támadófallal.. Mivel nálunk meg pont a pass-rush az ami gyengébb, így sajnos könnyen lehet, h pocsék lesz ez a matchup nekünk.. ugyanis a a Vikings elkapó duóját + a brutális futójátékát nem fogjuk tudni levédekezni, ha nem tudunk megfelelő nyomást helyezni Cousinsra (és még így is simán megverhetnek minket a futójátékukkal). A másik oldalon meg várhatóan nagy nyomás lesz DJ-n végig, meglepne ha nagyot tudna alkotni ezen a meccsen, de most sok minden ki fog derülni a csapatról minden szinten.
Őszintén szólva én még azon is meglepődnék, ha egyáltalán partiban tudnánk lenni, nem azért mert annyira brutálisan jónak tartom a Vikingst, csak tényleg nagyon kedvezőtlennek tűnnek a matchup-ok. Nyilván az optimistábbak (és persze én is) bízhatnak abban, h a Vikings OL eddig pocsék teljesítményt nyújtott és ezt lehet, hogy mi is ki tudjuk majd használni, ez a forgatókönyv se lenne akkora meglepetés, főleg hogy absz javuló tendenciát mutatott a védelem mostanában, de én azt gondolom, hogy ellenünk dominálni fog az offense-ük..
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 095 — Lucas Scott
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
yooker
Mivel gyakorlatilag simán vezettünk végig, így nem is volt szükség hosszú játékokra, igazából az eladott labdáknál se kellett volna megpróbálni se kb a hosszú passzt, de mivel ennyire hatékony volt a védelem most, így simán belefért a 2 int, meg a 2 fumble is (ami azért durva valahol).
Szesze
Nekem tetszenek a hosszú passzai, van élet bennük. Azért Eli távoli próbálkozásai néha olyanok voltak h egy kisebb fuvallat is elvitte volna. Egyik intnel volt picit pontatlan elkapo mögé dobta másiknál meg a védő nyújtott extrát, ilyen lesz, de legalább nem kell feladni a távoli játékokat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
yooker
A kulcs a két fal lesz, ha a Dline fogja a futást és az Oline bírja a nyomást a brutal Vikings front seventol akkor lehet keresni valónk. Cousins idén nem találja a dobó kezet, és ez rányomja a bélyeget az egész offense lelkivilágára náluk. Ezeket kell nekünk kihasználni és felkészülni, ezek egyike nélkül is hatalmas nagy kuzdesre lesz szükségünk hogy nyerjünk. Viszont ha nyerünk akkor egyértelmű szerintem, hogy PO Contender csapat lehetünk. Tate “érkezésével” újabb kreatív lap kerülhet be Shurmur kezébe, így Engram is és Shepard is kicsit felszabadulhat. Ahogy mondtatok ez a meccs tényleg várós 😊
Rodaron
Az a baj, hogy hiába nincs formában idén Kirk kapitány, azért a mi sec-ünket fionman szólva sem nehéz szétdobálni. Most volt 1,5 jó meccsünk, de attól még ez ugyan úgy fennáll. A Tampa a 2. félidőre totál elfelejtette Evans-t, de amit neki passzolt Winston, azonnal meg is nyerhették volna a meccset - isten áldja a rúgót - és azért a Skins ellen is ott voltak a totál üresen hagyott WR-ek, amiket csak Keenum-ék nem tudtak rendesen megdobni egy sima TD-hez. Ezeket azért egy Cousins - legyen bármennyire is túlértékelt és gyenge idén - szerintem képes lesz kihasználni.

 twitter.com/Ihartitz/status/1178724812212056066
(from Skins topic)

A Tampa elbízta magát a nagy vezetés tudatában egy rookie QB ellen, és már csak az órát akarták lefuttatni, amire rá is fáztak, míg a Skins D a milyénkel vetekszik, Keenum és Haskins pedig egymást próbálta alúlmúlni. Én bízom Jones-ban, és Tete-el együtt szerintem még jobban fog muzsikálni, de a Vikes defense-et nem lesz olyan könnyű feltörni. Ellenben a mi védelmünk hiába fejlődött, bennük sajnos továbbra sem látom, hogy egy potens QB-val és pár épkézkáb elkapóval megáldott csapatot képesek legyenek huzamosabb ideig megfogni.

Az egyetlen esélyünk az lehetne ha valahogy hamar el tudnánk húzni (első drive-ból királyak vagyunk amúgy is), ezzel rákényszerítve őket, hogy fussanak az eredmény után - ami ugye jelen esetben nem futást jelent, Cook kezéből ki kell venni a lasztit. Így szét kellene passzolnia minket Kirk-nek, ami valószínűleg menne, de ha sikerülne valahogy ezekből turnover-ekete szerezni, miközben nálunk az offense hibátlanul gyártja a pontokat... reménykedem, de inkább a tisztes helytállásban mint a W-ben.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
yooker
Mivel gyakorlatilag simán vezettünk végig, így nem is volt szükség hosszú játékokra, igazából az eladott labdáknál se kellett volna megpróbálni se kb a hosszú passzt, de mivel ennyire hatékony volt a védelem most, így simán belefért a 2 int, meg a 2 fumble is (ami azért durva valahol).
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
yooker
Elotte meg vegig a hosszuk mentek jobban 😀 Szerintem ebbol felesleges egyelore kovetkezteteseket levonni 😊

Mondjuk kivancsi leszek, meddig tart most a fal, lehet, esely sem lesz a hosszu jatekokra. Persze nem is biztos, hogy kell majd eroltetni

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
yooker
A kulcs a két fal lesz, ha a Dline fogja a futást és az Oline bírja a nyomást a brutal Vikings front seventol akkor lehet keresni valónk. Cousins idén nem találja a dobó kezet, és ez rányomja a bélyeget az egész offense lelkivilágára náluk. Ezeket kell nekünk kihasználni és felkészülni, ezek egyike nélkül is hatalmas nagy kuzdesre lesz szükségünk hogy nyerjünk. Viszont ha nyerünk akkor egyértelmű szerintem, hogy PO Contender csapat lehetünk. Tate “érkezésével” újabb kreatív lap kerülhet be Shurmur kezébe, így Engram is és Shepard is kicsit felszabadulhat. Ahogy mondtatok ez a meccs tényleg várós 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ok hogy ez csak a mostani meccsre de ami Jonessal kapcsolatban még érdekes stat amit podcastben hallottam hogy
6 db passza ment összesen 10 yardnál messzebb !ebből lett 1 elkapás és 2 db INT ..
hát egyenlőre itt most bejött a jóslat hogy a rövidebbek fekszenek neki igazán !pláne ha emellé odatesszük hogy az összes passzolt yardjából valami 160 volt YAC ami brutális! Nagyon jó ütemben és helyre mennek ezek a passzok tőle a playmakereknek !tehát a rendszer és a gárda megvan hozzá (pláne most hogy Tate is lesz)
és ha még javulna a távoli passzoknál döntéshozatalban olvasásban stb az még extra lenne !elég várós ez a Vikings meccs most nagyon kíváncsi leszek mit tudunk összehozni! remélem nem törnek össze senkit !😊
Conellyt tényleg nehéz megemészteni sajnos...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tate már elvileg játszhat a köv. meccsen.
GJohnny74
Na igen, erre én is nagyon kíváncsi leszek. Mert ahogy azt lentebb Vobox is fejtegette, azt nem szabad elfelejteni, hogy Jones-al jelenleg úgy állunk 2-0-al, hogy a támadósor messze legjobb játékosa és papíron a legjobb elkapónk nem is játszott ezen a 2 meccsen (jó Barkley volt 1 negyedet). Mi lesz ha végre a legjobb playmaker-ek is a pályán lesznek? Szóval az O-t nem féltem annyira, de a D... nagy kérdés, hogy ez most csak egy 1,5 meccse tartó fellángolás, vagy tényleg kezd valami formálódni.

Remélem utóbbi, és legalább a fiatalok képesek lesznek tisztességesen helytállni. Jó volt most Jenkins, szedett is két INT-et, de nála már elfogadtam, hogyha nem is játszik jól, jövőre már úgysem lesz itt. De Peppers, Baker, Connelly, Love, Carter, Dexter jó lenne ha + irányba villantanának, hogy jövőre tényleg csak melléjük kelljen FA-ról igazolni, és ne a helyükre. Mert most lesz pénzünk, de annyi azért mégsem.
Awesome88
Peppers elképesztő jól játszott ezen a meccsen, eddig nagy csalódás volt számomra, most elkezdtem bízni benne. Jenkins szintén nagyon felszívta most magát, de tőle vártam is a javulást, azért ő már többször bizonyított. Összességében az egész secondary hatalmasat javult az első meccsek totális terített betlijéhez képest, ami mindenképp nagyon pozitív meglepetés, mert bár bízhattunk benne, h előbb-utóbb csak lesz valami javulás, de azért ekkora pálfordulást ritkán látni. Így most nehéz megítélni mi várható, mert olyan volt az első 2 és fél meccs meg a második másfél mintha két teljesen más csapat játszott volna védelmi oldalon.
Az offense rendben lesz, egyértelmű volt, hogy Jones vissza fog azért esni az előző héthez képest, de számomra még mindig nagyon pozitív benyomást kelt és ez a legfontosabb dolog ebben az évben.
Összességében nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egy középcsapat szintnél többre tudjuk vinni idén (sőt szerintem alatta leszünk valamivel), mert a D-be nem tudom belelátni, h csak megközelítőleg is hozni tudják ezt a szintet amit az előző három félidőben. Az offense-től se várok azért lehengerlő játékot, mert azért DJ se valószínű, h hullámvölgyek nélkül fog tudni játszani (ha igen, akkor bonthatjuk a pezsgőt).
Mindenesetre az első két forduló kilátástalansága után nagyon fasza irányt vettünk és ez mindenképp nagyon biztató. Connelly sérülését nagyon sajnálom, baromi jónak tűnt az utóbbi meccseken, nagyon jó lett volna még látni legalább 3-4 meccsen, h mennyire stabilan tudja ezt a szintet hozni, de sajnos a sérülés mindig benne van a lapok között ebben a sportban.
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
Giants released WRs Bennie Fowler and T.J. Jones to make room for Golden Tate and LB Josiah Tauaefa. Fowler is third on the team with 12 catches. Jones was returning punts and had a touchdown reception.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tate már elvileg játszhat a köv. meccsen.
GJohnny74
Na igen, erre én is nagyon kíváncsi leszek. Mert ahogy azt lentebb Vobox is fejtegette, azt nem szabad elfelejteni, hogy Jones-al jelenleg úgy állunk 2-0-al, hogy a támadósor messze legjobb játékosa és papíron a legjobb elkapónk nem is játszott ezen a 2 meccsen (jó Barkley volt 1 negyedet). Mi lesz ha végre a legjobb playmaker-ek is a pályán lesznek? Szóval az O-t nem féltem annyira, de a D... nagy kérdés, hogy ez most csak egy 1,5 meccse tartó fellángolás, vagy tényleg kezd valami formálódni.

Remélem utóbbi, és legalább a fiatalok képesek lesznek tisztességesen helytállni. Jó volt most Jenkins, szedett is két INT-et, de nála már elfogadtam, hogyha nem is játszik jól, jövőre már úgysem lesz itt. De Peppers, Baker, Connelly, Love, Carter, Dexter jó lenne ha + irányba villantanának, hogy jövőre tényleg csak melléjük kelljen FA-ról igazolni, és ne a helyükre. Mert most lesz pénzünk, de annyi azért mégsem.
Awesome88
Hogy ne játszott volna? Pont azért álltok 2–0-val, mert az előző két meccsen már játszott.

több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Tate már elvileg játszhat a köv. meccsen.
GJohnny74
Na igen, erre én is nagyon kíváncsi leszek. Mert ahogy azt lentebb Vobox is fejtegette, azt nem szabad elfelejteni, hogy Jones-al jelenleg úgy állunk 2-0-al, hogy a támadósor messze legjobb játékosa és papíron a legjobb elkapónk nem is játszott ezen a 2 meccsen (jó Barkley volt 1 negyedet). Mi lesz ha végre a legjobb playmaker-ek is a pályán lesznek? Szóval az O-t nem féltem annyira, de a D... nagy kérdés, hogy ez most csak egy 1,5 meccse tartó fellángolás, vagy tényleg kezd valami formálódni.

Remélem utóbbi, és legalább a fiatalok képesek lesznek tisztességesen helytállni. Jó volt most Jenkins, szedett is két INT-et, de nála már elfogadtam, hogyha nem is játszik jól, jövőre már úgysem lesz itt. De Peppers, Baker, Connelly, Love, Carter, Dexter jó lenne ha + irányba villantanának, hogy jövőre tényleg csak melléjük kelljen FA-ról igazolni, és ne a helyükre. Mert most lesz pénzünk, de annyi azért mégsem.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Elég szűkösen leszünk így ILB-vel. Egy B.J.Goodson igazán elfért volna itt...
ironroy
Goodsont majd a Greenbay megbecsüli, mi nem akartuk, helyette jött egy zöldfülű:

The Giants claimed defensive end Chris Peace off waivers from the Chargers, the team announced Monday.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Elég szűkösen leszünk így ILB-vel. Egy B.J.Goodson igazán elfért volna itt...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Egyébbként ez a sok sérülés vajon minek tudható be? Szarok a fizikai edzők, alkat vagy csak balszerencse?
GJohnny74
Pedig ez mind együtt!
Alkat, szerencse és a felkészítés, szerintem...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Haba New York Giants 502
Nagyon sajnálom. Már a preseasonban is nagyon tetszett a játéka... Szerintem nagy veszteség.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Egyébbként ez a sok sérülés vajon minek tudható be? Szarok a fizikai edzők, alkat vagy csak balszerencse?
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Tate már elvileg játszhat a köv. meccsen.