New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Barkley visszatér mehet a kocsi ház gyerek a super bowlra 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Úgy néz ki mi lettünk a győztesei a nagy Browns trade-nek.
 giantswire.usatoday.com/2019/10/16/new-york-giants-emerge-as-early-winners-odell-beckham-jr-trade
Szerintetek egyenlőre miért teljesít ilyen alul OBJ a Browns-ban?
GJohnny74
Azért meg korai. Pl legutóbbi browns összefoglalót megnéztem és pl objnek volt egy csúnya dropja is...
csebi
volt ott már több is! ettől függetlenül azért nekünk is hiányzik egy igazi első számú elkapó eléggé pláne hogy Shep kiesni látszik!etől függetlenül egyelőre egyetértek azzal hogy jobban jártunk!
több helyen olvastam hogy Shep karrierje is veszélyben lehet ezekkel az agyrázkódásokkal szóval most rohadtul ülje ki aztán meglátjuk mi lesz
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 162 — Lucas Scott
Úgy néz ki mi lettünk a győztesei a nagy Browns trade-nek.
 giantswire.usatoday.com/2019/10/16/new-york-giants-emerge-as-early-winners-odell-beckham-jr-trade
Szerintetek egyenlőre miért teljesít ilyen alul OBJ a Browns-ban?
GJohnny74
Azért meg korai. Pl legutóbbi browns összefoglalót megnéztem és pl objnek volt egy csúnya dropja is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Úgy néz ki mi lettünk a győztesei a nagy Browns trade-nek.
 giantswire.usatoday.com/2019/10/16/new-york-giants-emerge-as-early-winners-odell-beckham-jr-trade
Szerintetek egyenlőre miért teljesít ilyen alul OBJ a Browns-ban?
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Barkley és Engram full participant volt a mai edzésen.
Unreal a pali, 4-8 hetet jósoltak neki, és ő 4.5 hét után úgy néz ki készen all a játékra, és nagy esély is van a játékára.
Mindenki azt mondja készen all szettepni mindenkit Barkley ha visszatér, Hernandez azt mondta róla olyan mint egy kiéhezett, ketrecbe zárt oroszlán 😁 mindenki totál hypeolt, most már én is k****** várom a vasárnapi meccset.
Plusz egy érdekes stat, hátulról az 5.ek vagyunk az elkövetett penaltyk számában, szóval a Discipline idén rendben van, viszont a missed tackelek számában elől vagyunk, azt sürgősen javítani kell.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Dexter Lawrence a PFF gradek alapján a legjobb rookie interior lineman, az összes lineman között pedig a nyolcadik. Szürke eminenciásként folyamatosan viszi az iszonyatot a QB-kra, plusz közel 180kg, elég gyorsan utána ered a labdás embernek egy-egy screen pass, vagy átengedett futás után. Ahogy tette Dalvin Cook ellen, és Izzo ellen a Pats ellen is. Egy fiatal Snacks, aki még passrushban is szerepet játszhat és nem csak 2 downos játékos.
Rodaron
Azert a 180 kilogrammon fennakadt a szemem. Szoval megneztem, es 155 kg. Najazer. 😊
ulpianus
MeaCulpa elszámoltam magam, de attól még szép darab ember 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dexter Lawrence a PFF gradek alapján a legjobb rookie interior lineman, az összes lineman között pedig a nyolcadik. Szürke eminenciásként folyamatosan viszi az iszonyatot a QB-kra, plusz közel 180kg, elég gyorsan utána ered a labdás embernek egy-egy screen pass, vagy átengedett futás után. Ahogy tette Dalvin Cook ellen, és Izzo ellen a Pats ellen is. Egy fiatal Snacks, aki még passrushban is szerepet játszhat és nem csak 2 downos játékos.
Rodaron
Azert a 180 kilogrammon fennakadt a szemem. Szoval megneztem, es 155 kg. Najazer. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Dexter Lawrence a PFF gradek alapján a legjobb rookie interior lineman, az összes lineman között pedig a nyolcadik. Szürke eminenciásként folyamatosan viszi az iszonyatot a QB-kra, plusz közel 180kg, elég gyorsan utána ered a labdás embernek egy-egy screen pass, vagy átengedett futás után. Ahogy tette Dalvin Cook ellen, és Izzo ellen a Pats ellen is. Egy fiatal Snacks, aki még passrushban is szerepet játszhat és nem csak 2 downos játékos.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Barkley és Engram újra edzenek. Reméljük már egészségesek és fognak tudni játszani a héten. Ha nem akkor inkább ne is játszanak, nehogy rásérülés legyen. Shurmur nem mondott semmi konkrétat, csak a szokásos “We’ll just have to see".
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
 www.nj.com/jets/2019/10/comment-about-browns-odell-beckham-leads-to-father-son-attacking-women-at-bar.html

😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
őrület

lehet hogy a szarprolik kiszopnak a jets-től??
vittore
Bizony, úgy tűnik még te se hitted volna. Edzőbuktatásra készülnek talán a srácok 9 év után ismét. De valamit árulj már el légyszi! Ez a "szarprolik" honnan jött? Nem rímel, nem is alliterál, az állattenyésztéshez sincs semmi köze. Azt megértem hogy disszelni akarsz mert "fáj", de ezt tehetnéd máshogy is. Mondjuk szellemesebben, kevésbé "szarproli" módra. Vagy ennyi a plafonod? Akkor viszont bocs, vedd úgy hogy nem szóltam.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
őrület

lehet hogy a szarprolik kiszopnak a jets-től??
vittore
kiszoptak, úgyhogy maradtunk 1 győzelemre a csoport elsőségtől 😊
Szesze
És innentől sima PO.
Sobri Jóska
ez eddig is így volt nem? 😊
yooker
De. És mitsem változott. 😊

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt a fordulót az NFC Eastben egyértelműen a Redskins nyerte! 😀 😀
nagir
Az attól függ 🤣
Így távolabb került az 1/1.
warr_b
Arra igazán eddig sem volt esélyetek... 😉
nagir
Láttad te a meccseinket? 🤣
Sima bottom 3.
warr_b
Hajaj a tegnapit konkrétan végig... 😕
Szvsz a top3 ok, de a No.1. a Miami, a No. meg a Cinci, Ti csak max. a dobogó aljára.
nagir
Perverz egy állat vagy, hallod... 😀
Még nekem is kínszenvedés volt, pedig közben a kölköket is megfürdettem meg letettem, meg közben fél szemmel az Office space-t néztem és asszonnyal dumáltam 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
őrület

lehet hogy a szarprolik kiszopnak a jets-től??
vittore
kiszoptak, úgyhogy maradtunk 1 győzelemre a csoport elsőségtől 😊
Szesze
És innentől sima PO.
Sobri Jóska
ez eddig is így volt nem? 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ezt a fordulót az NFC Eastben egyértelműen a Redskins nyerte! 😀 😀
nagir
Az attól függ 🤣
Így távolabb került az 1/1.
warr_b
Arra igazán eddig sem volt esélyetek... 😉
nagir
Láttad te a meccseinket? 🤣
Sima bottom 3.
warr_b
Hajaj a tegnapit konkrétan végig... 😕
Szvsz a top3 ok, de a No.1. a Miami, a No. meg a Cinci, Ti csak max. a dobogó aljára.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt a fordulót az NFC Eastben egyértelműen a Redskins nyerte! 😀 😀
nagir
Az attól függ 🤣
Így távolabb került az 1/1.
warr_b
Arra igazán eddig sem volt esélyetek... 😉
nagir
Láttad te a meccseinket? 🤣
Sima bottom 3.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ezt a fordulót az NFC Eastben egyértelműen a Redskins nyerte! 😀 😀
nagir
Az attól függ 🤣
Így távolabb került az 1/1.
warr_b
Arra igazán eddig sem volt esélyetek... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt a fordulót az NFC Eastben egyértelműen a Redskins nyerte! 😀 😀
nagir
Az attól függ 🤣
Így távolabb került az 1/1.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ezt a fordulót az NFC Eastben egyértelműen a Redskins nyerte! 😀 😀

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
őrület

lehet hogy a szarprolik kiszopnak a jets-től??
vittore
kiszoptak, úgyhogy maradtunk 1 győzelemre a csoport elsőségtől 😊
Szesze
És innentől sima PO.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
őrület

lehet hogy a szarprolik kiszopnak a jets-től??
vittore
kiszoptak, úgyhogy maradtunk 1 győzelemre a csoport elsőségtől 😊
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
őrület

lehet hogy a szarprolik kiszopnak a jets-től??
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
a culáger eagles 2 TD hátrányban FG-re betol egy fake hívást. ahogy kell el is basszák. megérdemelnék ezek után az ordenáré szétbaszást. de nem, feljönnek 1 TD-re. a kurva faszomat, de tényleg.
vittore
38-20 már a Vikingsnak, és a Vikes újra PHI 9-sén.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a culáger eagles 2 TD hátrányban FG-re betol egy fake hívást. ahogy kell el is basszák. megérdemelnék ezek után az ordenáré szétbaszást. de nem, feljönnek 1 TD-re. a kurva faszomat, de tényleg.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Leigazoltuk Javorius Allent, Hillimant pedig waiveltuk. Rutinos RB2-RB3 jó kezekkel.