New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
engram, barkley out a hétre
jusssipekka
Jézus ereje.. gondolom Gallman se +lehet Shep se..
Csak ezen legyünk túl valahogy 😁
yooker
Lassan Jones magának fog dobálni. Bakker nem hiszem el, hogy már évek óta állandóan lesérül mindenki.
GJohnny74
De legalább nem számít sokat. Úgy sem volna esély PO-ra, ha mindenki a fedélzeten lenne, így meg bízhatunk benne, hogy amikor majd lesz, akkor nem lesz kórházban az összes kulcsember.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
engram, barkley out a hétre
jusssipekka
Jézus ereje.. gondolom Gallman se +lehet Shep se..
Csak ezen legyünk túl valahogy 😁
yooker
Lassan Jones magának fog dobálni. Bakker nem hiszem el, hogy már évek óta állandóan lesérül mindenki.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Két QB sneak, és fal ember passz 😁
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
engram, barkley out a hétre
jusssipekka
Jézus ereje.. gondolom Gallman se +lehet Shep se..
Csak ezen legyünk túl valahogy 😁
yooker
Ennek fényében nagyon kíváncsi vagyok milyen gameplannel állunk ki...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Legalább Jones most csodát tehet
Wyatt
Vagy ha a támadó playekben is védekezik a Giants, 0:0 is lehet.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább Jones most csodát tehet

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
engram, barkley out a hétre
jusssipekka
Jézus ereje.. gondolom Gallman se +lehet Shep se..
Csak ezen legyünk túl valahogy 😁
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
engram, barkley out a hétre
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Sziasztok

Remmers milyen?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a patsnek kb mindegy, az afc -ben mellettük egy kiugró van, a kc. most úgy látszik ők ketten meccselnek a wild card round bye-ért. szóval ideális bundameccs. az odds körülbelül 1,05 lesz a patsnek, lehet kaszálni a bombával
vittore
1.10

A 13.5+ pont viszont már 2.00-s szorzóval megy, azt szerintem megjátszom

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
lehet a NE elleni csütörtöki meccsre most nem kéne tippelgetni.... 😊
yooker
Pedig ez könnyű: Sima 35-10.
Sobri Jóska
Szándékosan nem írtad kinek? 😉
ironroy
Az előző tipp is megmutatta, a számokban vagyok jó. 😉

több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a patsnek kb mindegy, az afc -ben mellettük egy kiugró van, a kc. most úgy látszik ők ketten meccselnek a wild card round bye-ért. szóval ideális bundameccs. az odds körülbelül 1,05 lesz a patsnek, lehet kaszálni a bombával
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
lehet a NE elleni csütörtöki meccsre most nem kéne tippelgetni.... 😊
yooker
Pedig ez könnyű: Sima 35-10.
Sobri Jóska
Szándékosan nem írtad kinek? 😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
lehet a NE elleni csütörtöki meccsre most nem kéne tippelgetni.... 😊
yooker
Pedig ez könnyű: Sima 35-10.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ez egy vállaható vereség volt a játékosaink részéről. Surmurt és Bettchert sajnos a fél liga le fogja meccselni...
Jones TD passza,pl. remek volt. Remélem nem üttetjük szét a Srácot, amíg Fr.QB nem válik belőle. (olyan falemberek miatt, mint a 16M$ kereső Nate Flowers aki LT-nek már alkalmatlan) Slayton jó pick volt, drukkolok Neki.
Peppers azért Nekem bizonyított és talán kezdenek összhangban lenni a többiekkel is. Baker, Beal, Love, Ballentin, felett még korai itélkezni szvsz. No meg A DC-nk sem segít Neki(k), hagyja pl hogy a CB-t egyedül hülyére szopassa több meccsen is az ellenfél top WR-je. LB poszton is lehet remény, de kell oda még tehetség (Connelly is jó pick volt). Bethea leigazolása ... NO COMMENT
Dave Gettleman FA tevékenyége katasztrofális, sok-sok éve, de legalább a draft pickjei ülnek.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
lehet a NE elleni csütörtöki meccsre most nem kéne tippelgetni.... 😊
yooker
Illetve felkelni se kéne rá, jó lesz az felvételről is
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
lehet a NE elleni csütörtöki meccsre most nem kéne tippelgetni.... 😊
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
tegnap még jobban elkezdtem utálni, mr. szefót, azaz surmót. bemutatta az év buta arcát, amikor nehezen jutott el az egybites agyáig, hogy holding történt. a meccs végén viszont már elemében volt, egy ötéves gyerek egyszerűségével ment oda Thielenhez, hogy együtt örüljenek egymásnak: "emlékszel, én voltam az edződ?" kérdezte surmók, majd a pillanatnyi fellángolás után megint fogalma se volt róla, mit keres ott. mondjuk nekem se.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Kell egy jó safety hátra jovore Bethea helyére egy jó ILB Conelly mellé és egy hathatós Pass rusher
B-Front
Egy db faszagányos pass rusher sztem kevés lenne. Az bármikor lesérülhet, kivehetik a játékból, szar napja lehet, stb. Az utolsó két SB menetelés alatt 3-3 klasszisunk volt ezen a poszton. Akik most vannak, azokból semmit nem nézek ki, max a csere cseréinek jók, szóval hozzunk csak hármat jövőre. Ha van nyomás, akkor már a Sec és az összekukázott LB sor is elboldogul valahogy. Támadóoldalon meg egy korrekt LT és egy center hiányzik még. Draftról és FA-ről ezt simán meg lehetne most oldani. Csak sajna egyáltalán nem bízom DG-ben, biztos valami teljesen mást fog csinálni.
És van, amit már idén is megtehetnénk. Például a jelenlegi DC-t lecserélni egy használhatóra!
vanek úr
A pass rusher problémát sajnos kb kizárt, hogy egy holtszezon alatt megoldjuk, minimum 2 év szisztematikus építkezésre és szerencsés draftra lenne szükség ehhez.. mivel eleve nem szabadott volna ide eljutni, így én se nagyon bízom DG-ben. DCt nem váltanék, sztem ezzel a kerettel nagyon nehéz ennél jobb eredményeket elérni.
Azzal egyetértek, hogy az OL-t tovább kell erősíteni (korai körös draftoltakkal elsősorban), nálam az egyértelmű első körös DE húzás után továbbra is ez lenne a prioritás.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Nah többek között ezért se szerencsés, ha mindenféle alap nélkül elkezdik itt sokan megmagyarázni (vagy elhinni), hogy mekkora PO esélyes csapat vagyunk, mert jelenleg ez abszolút nem igaz. Semmi meglepő nem történt ezen a meccsen, egyszerűen csak nyert az esélyesebb és kb minden elemében jobb csapat. Az OL fejlődött, de az elit/kimagasló DLek ellen reálisan csatát fog veszíteni, ez történt most is, ilyenkor nyilván DJ játéka se mutat olyan jól. Shurmur gyenge, de a safetynél egyszerűen úgy jött át a védelmük, h esély se volt semmire, legkevésbé a futón múlt, hatalmasat hibázott az egész OL ott.
Hogy mi lesz a Vikingsnál papíron erősebb csapatok ellen az kérdéses, valószínű vereségek, de nem feltétlenül megsemmisítőek. Ez a Vikings a jelenlegi csapatunkkal az egyik legrosszabb matchup volt (sajnos pl az Eagles is hasonló), de jelenleg PO szintű csapatok ellen nincs reális esélyünk nyerni sajnos.
Szesze
Szerintem alap kb. mindenre van, a PO-ba jutásra is, legfeljebb te nem érzed elég szilárdnak.
Egy 2-3-al álló csapat simán PO-ba juthat, meg persze a top5 draftcetli egyikéhez is. Nyerhet 11 meccset, veszthet 11-t.
Szerintem PO, szerinted nem.
Nem érzem egyik véleményt se szerencsésebbnek a másiknál.
Sobri Jóska
Jah, hát a szezon végén (illetve szerintem sajnos jóval előbb) majd kiderül melyikünkké a "szerencsésebb"..
Szesze
A szezon végén egyikünknek se véleményünk lesz, hanem egy teljesen egybevágó tényállításunk. Egyazon "szerencsével".

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Kell egy jó safety hátra jovore Bethea helyére egy jó ILB Conelly mellé és egy hathatós Pass rusher
B-Front
Egy db faszagányos pass rusher sztem kevés lenne. Az bármikor lesérülhet, kivehetik a játékból, szar napja lehet, stb. Az utolsó két SB menetelés alatt 3-3 klasszisunk volt ezen a poszton. Akik most vannak, azokból semmit nem nézek ki, max a csere cseréinek jók, szóval hozzunk csak hármat jövőre. Ha van nyomás, akkor már a Sec és az összekukázott LB sor is elboldogul valahogy. Támadóoldalon meg egy korrekt LT és egy center hiányzik még. Draftról és FA-ről ezt simán meg lehetne most oldani. Csak sajna egyáltalán nem bízom DG-ben, biztos valami teljesen mást fog csinálni.
És van, amit már idén is megtehetnénk. Például a jelenlegi DC-t lecserélni egy használhatóra!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nah többek között ezért se szerencsés, ha mindenféle alap nélkül elkezdik itt sokan megmagyarázni (vagy elhinni), hogy mekkora PO esélyes csapat vagyunk, mert jelenleg ez abszolút nem igaz. Semmi meglepő nem történt ezen a meccsen, egyszerűen csak nyert az esélyesebb és kb minden elemében jobb csapat. Az OL fejlődött, de az elit/kimagasló DLek ellen reálisan csatát fog veszíteni, ez történt most is, ilyenkor nyilván DJ játéka se mutat olyan jól. Shurmur gyenge, de a safetynél egyszerűen úgy jött át a védelmük, h esély se volt semmire, legkevésbé a futón múlt, hatalmasat hibázott az egész OL ott.
Hogy mi lesz a Vikingsnál papíron erősebb csapatok ellen az kérdéses, valószínű vereségek, de nem feltétlenül megsemmisítőek. Ez a Vikings a jelenlegi csapatunkkal az egyik legrosszabb matchup volt (sajnos pl az Eagles is hasonló), de jelenleg PO szintű csapatok ellen nincs reális esélyünk nyerni sajnos.
Szesze
Szerintem alap kb. mindenre van, a PO-ba jutásra is, legfeljebb te nem érzed elég szilárdnak.
Egy 2-3-al álló csapat simán PO-ba juthat, meg persze a top5 draftcetli egyikéhez is. Nyerhet 11 meccset, veszthet 11-t.
Szerintem PO, szerinted nem.
Nem érzem egyik véleményt se szerencsésebbnek a másiknál.
Sobri Jóska
Jah, hát a szezon végén (illetve szerintem sajnos jóval előbb) majd kiderül melyikünkké a "szerencsésebb"..
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Nah többek között ezért se szerencsés, ha mindenféle alap nélkül elkezdik itt sokan megmagyarázni (vagy elhinni), hogy mekkora PO esélyes csapat vagyunk, mert jelenleg ez abszolút nem igaz. Semmi meglepő nem történt ezen a meccsen, egyszerűen csak nyert az esélyesebb és kb minden elemében jobb csapat. Az OL fejlődött, de az elit/kimagasló DLek ellen reálisan csatát fog veszíteni, ez történt most is, ilyenkor nyilván DJ játéka se mutat olyan jól. Shurmur gyenge, de a safetynél egyszerűen úgy jött át a védelmük, h esély se volt semmire, legkevésbé a futón múlt, hatalmasat hibázott az egész OL ott.
Hogy mi lesz a Vikingsnál papíron erősebb csapatok ellen az kérdéses, valószínű vereségek, de nem feltétlenül megsemmisítőek. Ez a Vikings a jelenlegi csapatunkkal az egyik legrosszabb matchup volt (sajnos pl az Eagles is hasonló), de jelenleg PO szintű csapatok ellen nincs reális esélyünk nyerni sajnos.
Szesze
Szerintem alap kb. mindenre van, a PO-ba jutásra is, legfeljebb te nem érzed elég szilárdnak.
Egy 2-3-al álló csapat simán PO-ba juthat, meg persze a top5 draftcetli egyikéhez is. Nyerhet 11 meccset, veszthet 11-t.
Szerintem PO, szerinted nem.
Nem érzem egyik véleményt se szerencsésebbnek a másiknál.
Sobri Jóska
Ne a számokat nézd, vagyis igen azt,a meccs statisztikát, komolyabb csapatok ellen sehol sem vagyunk. Sorsolastol függ,a mérlegünk kb. 🤔 Én lennék a legboldogabb,a a srácok rám, ránk cafolnanak !
Kronos
Azt nézem, ami az én prognózisomat támasztja alá.
Ezért pl. nem is nézek Giants meccset, a személyes benyomások, emóciók csak megzavarnának.
És 9-7-el is lehet PO-ba jutni, SB-t nyerni, biztos volt már olyan csapat, akinek sikerült.
Ahhoz meg már csak 7 győzelem kell.

több mint 4 éve
Kronos New York Giants 741
Nah többek között ezért se szerencsés, ha mindenféle alap nélkül elkezdik itt sokan megmagyarázni (vagy elhinni), hogy mekkora PO esélyes csapat vagyunk, mert jelenleg ez abszolút nem igaz. Semmi meglepő nem történt ezen a meccsen, egyszerűen csak nyert az esélyesebb és kb minden elemében jobb csapat. Az OL fejlődött, de az elit/kimagasló DLek ellen reálisan csatát fog veszíteni, ez történt most is, ilyenkor nyilván DJ játéka se mutat olyan jól. Shurmur gyenge, de a safetynél egyszerűen úgy jött át a védelmük, h esély se volt semmire, legkevésbé a futón múlt, hatalmasat hibázott az egész OL ott.
Hogy mi lesz a Vikingsnál papíron erősebb csapatok ellen az kérdéses, valószínű vereségek, de nem feltétlenül megsemmisítőek. Ez a Vikings a jelenlegi csapatunkkal az egyik legrosszabb matchup volt (sajnos pl az Eagles is hasonló), de jelenleg PO szintű csapatok ellen nincs reális esélyünk nyerni sajnos.
Szesze
Szerintem alap kb. mindenre van, a PO-ba jutásra is, legfeljebb te nem érzed elég szilárdnak.
Egy 2-3-al álló csapat simán PO-ba juthat, meg persze a top5 draftcetli egyikéhez is. Nyerhet 11 meccset, veszthet 11-t.
Szerintem PO, szerinted nem.
Nem érzem egyik véleményt se szerencsésebbnek a másiknál.
Sobri Jóska
Ne a számokat nézd, vagyis igen azt,a meccs statisztikát, komolyabb csapatok ellen sehol sem vagyunk. Sorsolastol függ,a mérlegünk kb. 🤔 Én lennék a legboldogabb,a a srácok rám, ránk cafolnanak !
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Nah többek között ezért se szerencsés, ha mindenféle alap nélkül elkezdik itt sokan megmagyarázni (vagy elhinni), hogy mekkora PO esélyes csapat vagyunk, mert jelenleg ez abszolút nem igaz. Semmi meglepő nem történt ezen a meccsen, egyszerűen csak nyert az esélyesebb és kb minden elemében jobb csapat. Az OL fejlődött, de az elit/kimagasló DLek ellen reálisan csatát fog veszíteni, ez történt most is, ilyenkor nyilván DJ játéka se mutat olyan jól. Shurmur gyenge, de a safetynél egyszerűen úgy jött át a védelmük, h esély se volt semmire, legkevésbé a futón múlt, hatalmasat hibázott az egész OL ott.
Hogy mi lesz a Vikingsnál papíron erősebb csapatok ellen az kérdéses, valószínű vereségek, de nem feltétlenül megsemmisítőek. Ez a Vikings a jelenlegi csapatunkkal az egyik legrosszabb matchup volt (sajnos pl az Eagles is hasonló), de jelenleg PO szintű csapatok ellen nincs reális esélyünk nyerni sajnos.
Szesze
Szerintem alap kb. mindenre van, a PO-ba jutásra is, legfeljebb te nem érzed elég szilárdnak.
Egy 2-3-al álló csapat simán PO-ba juthat, meg persze a top5 draftcetli egyikéhez is. Nyerhet 11 meccset, veszthet 11-t.
Szerintem PO, szerinted nem.
Nem érzem egyik véleményt se szerencsésebbnek a másiknál.