New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Én meg elmentem a szünetben aludni... Reggel látom a haverok küldték az üzeneteket, gondoltam kárörvendenek. Gratuláltak, én meg nem értettem mihez? Nyertünk!!!¡¡¡😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
Rodaron
Akkor a PO-ra legalább pihentebb lesz. De Solderrel kezdjetek valamit, mert legalja volt ez a performansz

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 083 — Lucas Scott
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
Awesome88
Tipikus RPO, amivel lehet nyomatni a spread offenset Man coveragebe. Elkapok elviszik a secondaryt meg a coverage LBt, a futó elviszi a saját LBjet és ha van hely, akkor mehet a szabad területre a QB sneak mint 3.opcio.
A mobilitása miatt mentek a bootlegek is, kifogások, valamint beleallt a QB hitekbe is. Itt azért az awareness skillt még fejleszteni kell, mert az egyik Fumble abból volt. De ahogy a közvetítés alatt is elmondtak ez az amit simán lehet tanulni.
Nekem Slayton is kellemes csalódás volt, 5.koroskent simán elvitte a WR2 szerepet, jó felépítése van és ahhoz képest gyors is, biztos a keze.
A védelem meg hat...na, itt már sokan elmondtatok a véleményt róluk. Nem értem, hogy a faszba lehet engedni 28 pontot egy felido alatt. Annyira soft coverageot játszunk az első két negyedben hogy alapból készen vannak a 10 yardos playek. Olyan mintha ki akarnánk ismerni az ellenfél játékát, és a második félidőre raknank össze a gameplant. Az tiszta látszott hogy sokkal agresszívabb a play hívás, mindenki ott állt az elkapo szemében és Baker is többször odaért a LOSra szerelni, és látszott is rajta, hogy jobban is fekszik neki.
Szóval tudunk váltani D oldalon is, csak rohadt kínkeservesen, és sokszor emiatt a meccsek is elmennek majd, na ezeket kene elfelejtenünk és az első perctől így játszani.
Viszont amíg több pontot dobunk mint kapunk Who cares nem? 😁😁
Rodaron
Sztem inkább RRO volt, vagy Barkleynak hagyja ha van hely balra vagy ha annyira telített akkor ő fut jobbra. Ez collegeban jól megy itt kevésbé szokott, nem készültek rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
Awesome88
Tipikus RPO, amivel lehet nyomatni a spread offenset Man coveragebe. Elkapok elviszik a secondaryt meg a coverage LBt, a futó elviszi a saját LBjet és ha van hely, akkor mehet a szabad területre a QB sneak mint 3.opcio.
A mobilitása miatt mentek a bootlegek is, kifogások, valamint beleallt a QB hitekbe is. Itt azért az awareness skillt még fejleszteni kell, mert az egyik Fumble abból volt. De ahogy a közvetítés alatt is elmondtak ez az amit simán lehet tanulni.
Nekem Slayton is kellemes csalódás volt, 5.koroskent simán elvitte a WR2 szerepet, jó felépítése van és ahhoz képest gyors is, biztos a keze.
A védelem meg hat...na, itt már sokan elmondtatok a véleményt róluk. Nem értem, hogy a faszba lehet engedni 28 pontot egy felido alatt. Annyira soft coverageot játszunk az első két negyedben hogy alapból készen vannak a 10 yardos playek. Olyan mintha ki akarnánk ismerni az ellenfél játékát, és a második félidőre raknank össze a gameplant. Az tiszta látszott hogy sokkal agresszívabb a play hívás, mindenki ott állt az elkapo szemében és Baker is többször odaért a LOSra szerelni, és látszott is rajta, hogy jobban is fekszik neki.
Szóval tudunk váltani D oldalon is, csak rohadt kínkeservesen, és sokszor emiatt a meccsek is elmennek majd, na ezeket kene elfelejtenünk és az első perctől így játszani.
Viszont amíg több pontot dobunk mint kapunk Who cares nem? 😁😁
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
Szesze
High-ankle sprain, röntgen alapján nincs törés. Ma lesz MRI de ez minimum 4-6 hét, a lower ankle sprain nem lenne ennyire macerás
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Jones lett az első újonc 1970 óta, aki egy meccsen legalább 300 passzolt yarddal, 2 futott TD-vel és 2 passzolt TD-vel zárt.

 bleacherreport.com/articles/2854859-giants-rookie-daniel-jones-has-historic-300-yard-4-td-performance
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Jones egészen elképesztő. Azok után mennyi kritikát kapott, kifütyülték, lenézték és egyenesen megutálták a kora pick miatt, ő nem hogy bizonyít, hanem egyenesen elit teljesítményt rak le az asztalra, élete első kezdő NFL meccsén. Persze nem hibátlan, voltak pontatlanságok, és a fumble veszély is állandó nála, de én is azt érzem, hogy végre megvan a kezdő QB-nk, és végre van fény az Eli utáni korszak alagútjának végén.

A meccsről amúgy: a védelem az első félidőben hozta a szokásos átjáróház stílusát, viszont a 2. félidőre varázsütésre feljavultak. Nem tudom, hogy ez minek volt köszönhető, de tény, hogy az egész játékrészben mindössze 1db FG engedtek, holott az első félidőben minden egyes drive-ból pontokat szerzett a Tampa. Ehhez kellett az ellenfél is, akik inkább futkostak, ami ugyan működött náluk, de még így is jobb volt ez a forgatókönyv, mintha nagy játékokkal akartak volna haladni. A védőfal nem volt annyira rossz, és végre a sec is csinált pár játékot, de összességében azért még mindig egy nagy luk az egész. Jenkins pedig kritikán aluli volt, vicc hogy ő a legjobb és a legjobban fizetett corner-ünk, és egy tackle-t nem tud megcsinálni. Baker-nél (aki messze nem hibázott annyit mint a Bills ellen) még legalább van mire fogni, de nála...

A támadósor Jones-al szárnyakra kapott, öröm volt nézni majdnem az egész meccsen. Shepard és Engram hatalmasat játszott, remélem Tete is felér majd melléjük, mert akkor lesz kivel játszania DJ-nek. Ami kicsit aggasztó volt, az a 3. negyed végén és a 4. negyed elején látott teljes leolvadás a támadófaltól, amikor Barrett mindenkit bezabált vacsorára. Mindezt pont akkor amikor végre a D is elkezdett pályára lépni, és csak 3 pont volt a difi. Szerencsére a game winning drive-ra sikerült összeállniuk, és ott már többnyire minden klappolt, a TD előtti 2 értelmetlen passzjátékot leszámítva, ahol még az órát sem sikerült jó kezelni.

Hatalmas győzelem volt, és végre a szerencse is a mi pártunkon állt, mégha a zebrák nem is. Ez is fontos, hiszen az elmúlt években rendre mi szívtuk meg a sokszor lehetelen távolságról bevágott győztes FG-ok sokaságát. Ami pedig a legnagyobb erőt adhatja és hitet Jones-ban, hogy ezt a győzelem a legjobb játékosunk nélkül sikerült kiharcolni, hiszen Barkley még a 2. negyed elején lesérült. Örülök DJ-nek, megérdemelte, hogy ennyire pazarul kezdjen.
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
jones mellett nekem kifejezetten tetszett ryan connelly második félidei játéka is. ő lesz majd az új chase blackburn? 😀
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
Awesome88
Első Tdt egyértelműen rá hívták, Shurmur épp arra panaszkodott h ilyet Elira nem tudunk hivni.
csebi
Akkor olyan mint a különböző trükkös játékok. Nehéz rájuk készülni ha az ellefél csak 1x használja egy meccsen 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 083 — Lucas Scott
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
Awesome88
Első Tdt egyértelműen rá hívták, Shurmur épp arra panaszkodott h ilyet Elira nem tudunk hivni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.
csebi
Pont ez a jó benne, hogy erre nem nagyon tudnak készülni, hiszen nincs direktbe futás ráhívva, amit olvashatna a védelem, hanem csak akkor fut, ha megnyílik a terület v. ha nincs más opció. Erre max úgy készülhetnek ha ráállítanak 1 embert aki csak rá figyel, viszont akkor az meg utat nyithat más játékoknak. Egy biztos, egészen más dimenziók nyílnak vele a támadójátékban.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 083 — Lucas Scott
És tényleg lett vmien pass rush Jones beállításával.
Amúgy oké futott két tdt mert kb 25 éve Dave Brown ota nem kellett qb futásra készülni ellenünk. Jövő héten már fognak erre számítani, kiváncsi leszek mi történik majd akkor. Egy biztos h a távoli labdaiban van élet, sajnos Eli távoli dobasai már elég gyengusnak tűntek, kb egy reklám is belefért volna mire odaért.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
Szerintem két dolgot lehet megállapítani.
1. A D ultra gyenge. A második félidőben a Bucs is elég rendesen besegített.
2. Hivatalosan is véget ért Eli ideje.

Ha jövő héten esetleg nyerünk a Skins ellen, akkor még értékesebb a tegnapi győzelem.

Ha a defense jobb lenne egy kicsivel, nagyon biztató lehetne a jövő...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem ugy volt, hogy szanalmasan szar pick volt az 1/6, fos lesz a gyerek es Gettlemanen rohog a vilag?

Azt hiszem, lemaradtam.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Barkley-val mi a helyzet?
steelwolf
semmi jó, komolyabbnak tűnő lábsérülése van
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Barkley-val mi a helyzet?
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Nem rossz Jonestól sőt kifejezetten fasza, de azért még szobor állítással várjunk 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sajnos ezzel a védelemmel és ezekkel az edzőkkel semmire nem megyünk idén, de ezt már eddig is tudtuk. Jones viszont úgy néz ki egyértelműen bejött és mint korábban is mondtam, ez alapvető ahhoz, h bármi esélyünk legyen arra, h kijöjjünk ebből az évek óta tartó szartengerből ahova sikerült taszítani magunkat.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
természetesen óriási teltház lesz, már holnap elkezdődik az őrület és of course simán kiszopunk otthon a skinstől
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hihetetlen... (L)
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
a jövő elkezdődött 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
És már van game winning driveja is Jonesnak.
Irány a PO.
Sobri Jóska
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W
Wyatt
Papírforma volt
Wyatt
Jó, ez igaz.
De olyan szépen befutott a végén.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És már van game winning driveja is Jonesnak.
Irány a PO.
Sobri Jóska
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W
Wyatt
Papírforma volt

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
És már van game winning driveja is Jonesnak.
Irány a PO.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Én is ezt a meccset nézem, kimondottan jó debütálás Jonestól
Jó, magabiztos a srác.