New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Negyedekre lebontva mínusz első drive+ garbage time? 😉
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azért az kőkemény, hogy offense yardok tekintetében 6.ak vagyunk 2 yarddal lemaradva az 5. Pats mögött, 420 yard/gamel. De mellette legalább fele annyi pontot szereztünk, mint a többiek...sokat mondó a hatékonysági ráta
Rodaron
viszont mostantól itt van DJ és ezt a sok yardot mind TD-re váltjuk ! 😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Azért az kőkemény, hogy offense yardok tekintetében 6.ak vagyunk 2 yarddal lemaradva az 5. Pats mögött, 420 yard/gamel. De mellette legalább fele annyi pontot szereztünk, mint a többiek...sokat mondó a hatékonysági ráta
Rodaron
Nem lehet mindent egyszerre...

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért az kőkemény, hogy offense yardok tekintetében 6.ak vagyunk 2 yarddal lemaradva az 5. Pats mögött, 420 yard/gamel. De mellette legalább fele annyi pontot szereztünk, mint a többiek...sokat mondó a hatékonysági ráta
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
D. Lawrence azeért összehozott egy 82.2 PFF értéket, ezzel 5. Lett a rookiek közott a 2. Héten. (Tudom nem releváns)
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Kedves tőletek h szolidaritásból Eli Bennel fejezi be a pályafutását! 😁
steelwolf
Beszéljük még rá Philipet és teljes lesz az idill! 😛
nagir
Na azt már nem! 😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Tompo 49
Eric Berry vel mi van én beszélnék vele ha még szabad
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
remélem rámegyünk Taco Chartlonra
kristof
meglepne
Szesze
engem is, bár semmit nem veszíthetünk rajta, és talán a motivációval sem lenne gondja, ha a csoportban marad.
kristof
nem hát, de logikus lépéseket nem várok
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
remélem rámegyünk Taco Chartlonra
kristof
meglepne
Szesze
engem is, bár semmit nem veszíthetünk rajta, és talán a motivációval sem lenne gondja, ha a csoportban marad.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
remélem rámegyünk Taco Chartlonra
kristof
meglepne
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
remélem rámegyünk Taco Chartlonra
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a váltás jelentős változásokat hozzon. Max lesz 1-2 jó drive-unk meccsenként, de semmi több. Ha ez mégsem így lesz akkor az a legnagyobb pozitívum ami történhet a csapattal, szóval nagyon fogok szurkolni, h ne legyen igazam!
Szesze
Ez nem a feltámadásról szól nyilván hanem DJ próbája...En azért féltem picit!Nagyon bevállalósan játszott az előszezonban,e z hozta az igazi nagyobb playeket de már ott is kapott néhány komolyabbat....Ezzel kell kezdeni valamit !
yooker
én is rá értettem elsősorban.. A defense miatt esélyünk nincs idén semmire, de én attól tartok, hogy az offense se fog érdemben javulni tőle, cserébe simán derékba törhetjük a pályáját ezzel a döntéssel. Várni kellett volna még 4-5 hetet szerintem, de most már mind1, reménykedjünk.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/68992398_1356241854526920_6796344279116546048_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=GopgjVlpFNAQ7kNvgFrn6vc&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDOkBa4qItR6-BGJhgo5BA3JOZ1XCJqhHGFsa952Z0B9w&oe=664160B3
Giants fans to Eli Manning | "Goodbye, my friend." | By Pick SixFacebook
"Goodbye, my friend."
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a váltás jelentős változásokat hozzon. Max lesz 1-2 jó drive-unk meccsenként, de semmi több. Ha ez mégsem így lesz akkor az a legnagyobb pozitívum ami történhet a csapattal, szóval nagyon fogok szurkolni, h ne legyen igazam!
Szesze
Ez nem a feltámadásról szól nyilván hanem DJ próbája...En azért féltem picit!Nagyon bevállalósan játszott az előszezonban,e z hozta az igazi nagyobb playeket de már ott is kapott néhány komolyabbat....Ezzel kell kezdeni valamit !
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
Ez egy nagyon szép elbucsuzo üzenet:

 nypost.com/2019/09/17/thank-you-eli-manning/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Senkinek nem akartam a lelki békéjét zavarni Eli adott nekünk/nekem eleget de ez a véleményem én is a bratyóval eggyüt nyugdijaztam volna sajnálom és azt is hogy egy kalap sz... volt az utolsó éveiben a fal és a rendszer körűlötte

És igen Sajnálom h nem tisztességes körülmények között ment ez a váltás végbe.
Tompo
Végülis a Mening tulajdonképpen nem is olyan rossz.

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
hamar kiderül hogy sérült e Manning, vagy gyenge a dobása - azt kell nézni bejelentkezik érte vmelyik csapat
vittore
Eltradelni biztos nem fogjuk, ha csak nem dobjuk ki, mivel van no-trade clause a szerződésében. Viszont kidobni se fogjuk, a Franchise történetének egyik legfontosabb játékosával pedig nem fognak így bánni, mert akkor rájuk gyújtják a Metlifeot. Ha minden így marad és beáll DJ mögé akkor tuti visszavonul év végén. Utolsó két meccs előtt bejelenti, és az uccsó meccsen pedig még feljön megtapsoltatni magát.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hamar kiderül hogy sérült e Manning, vagy gyenge a dobása - azt kell nézni bejelentkezik érte vmelyik csapat
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
Ezzel nem igazán lehet vitatkozni:

Ultimately however, there’s no two ways about it — the Giants failed Eli Manning and ruined seven years of his career with lacking personnel, poor coaching, an offensive system that didn’t fit and a leash that lasted just two games into the 2019, which sent him out as an embarrassment. He deserved better.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Tompo 49
Senkinek nem akartam a lelki békéjét zavarni Eli adott nekünk/nekem eleget de ez a véleményem én is a bratyóval eggyüt nyugdijaztam volna sajnálom és azt is hogy egy kalap sz... volt az utolsó éveiben a fal és a rendszer körűlötte

És igen Sajnálom h nem tisztességes körülmények között ment ez a váltás végbe.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
[/quote]Nem védeni akarom susmust de elégszer láttam tavaj és most is hogy tombol a vonalnál mert Mening a rövidet választja és nem mer hosszút dobni mert ha igen ahhoz már nem volt ereje OBJ meg azért jöt neki jól mert képes volt lehuzni az elbaszott labdát...
Én javulást várok de sok lesz a rutintalanságból származó hibája DJ nek
[/quote]Szerintem soha nem volt gond Eli erejével. A karja mindig is rendben volt, vasárnap is.

Szerkesztette: Zet
több mint 4 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Amikor egy probléma évekig meg marad egy cégben vagy csapatban ott a vezetéssel van baj.
Látom, hogy sok rossz GM és HC van a ligában, de a világ első tízben lévő francisenak nem lenne szabad ilyen bődületes hibákkal évekig küzdeni.
Szerintem itt tulajdonosi hibák vannak leginkább. Baszki 40 milkat kell kifizetni OBJnek zsebből tudtommal. Ezt azért mert Shurmur nem tudott rászabni egy gameplant. Csere..
Aki beszól az kuka- Collins.
Visszasírjuk Apple-t, Collinst, Vernont, Harrisont,Objt.
Valahogy jobbak voltak mint a helyükre jövök, vagy az ellenértékbe kapott új játékosok.

Kétszer kikaptunk egy koncepció nélküli offensel és egy harmatgyenge deffensel. Erre ki a hibás: Eli
Ki hívta 3. és 8-ra a rövid passzokat folyamatosan a tight endekre meg Barkleyra.
Mélységi célpontokból csak a mélység adott. Az már nagyon a békasegge alatt.
Mindig optimistán állok a dolgokhoz, de mekedu és Shurmur egy kaptafa.


Megnéztem OBJ newyorki játékát este. Pont választ ad a szakértelem hiányára a vezetőink részéről.

Egy közepes fal, két klasszis a támadó sorban, ezzel simán bevethető lenne Jones. Sajnos ebből se lesz semmi mint a szezonból.
Fire Shurmur.
Palesz76
Már rég vártam ezt a cserét én kB 3 éve szarabb szezonok amúgy sem lettek volna.
Nem védeni akarom susmust de elégszer láttam tavaj és most is hogy tombol a vonalnál mert Mening a rövidet választja és nem mer hosszút dobni mert ha igen ahhoz már nem volt ereje OBJ meg azért jöt neki jól mert képes volt lehuzni az elbaszott labdát...
Én javulást várok de sok lesz a rutintalanságból származó hibája DJ nek
Tompo
Szerintem legalább a Giants topicban leírhatnád Eli nevét normálisan.

Esetleg kicsit több tiszteletet is adhatnál a klub egyik nagy ikonjának, ha nem túl megterhelő!
Kösz!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kedves tőletek h szolidaritásból Eli Bennel fejezi be a pályafutását! 😁
steelwolf
Beszéljük még rá Philipet és teljes lesz az idill! 😛
nagir
Riversben még van szerintem 1-2 remek idény. Ő tényleg elpusztítatlan.

Egyébként azon mosolygok, hogy a Draft idején Gman még azt mondta, akár éveket is ülhet DJ Eli mögött. Lett belőle 2 meccs...
iktriad
Ki tudja h melyik bolygón alkalmazott időszámítással számolt Gettleman, mert h a Földön lévő amerikai focihoz nem sok köze van az fix.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedves tőletek h szolidaritásból Eli Bennel fejezi be a pályafutását! 😁
steelwolf
Beszéljük még rá Philipet és teljes lesz az idill! 😛
nagir
Riversben még van szerintem 1-2 remek idény. Ő tényleg elpusztítatlan.

Egyébként azon mosolygok, hogy a Draft idején Gman még azt mondta, akár éveket is ülhet DJ Eli mögött. Lett belőle 2 meccs...
iktriad
Eddig akármit mondott, annak ez ellenkezője lett. Majd akkor kezdhetünk reménykedni, ha arról beszél, hogy mindenkinek biztos az állása.
Zet
Azt mondod vegyem fel a jinx padawan watchlistemre őt is? 😊
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
Kedves tőletek h szolidaritásból Eli Bennel fejezi be a pályafutását! 😁
steelwolf
Beszéljük még rá Philipet és teljes lesz az idill! 😛
nagir
Riversben még van szerintem 1-2 remek idény. Ő tényleg elpusztítatlan.

Egyébként azon mosolygok, hogy a Draft idején Gman még azt mondta, akár éveket is ülhet DJ Eli mögött. Lett belőle 2 meccs...
iktriad
Eddig akármit mondott, annak ez ellenkezője lett. Majd akkor kezdhetünk reménykedni, ha arról beszél, hogy mindenkinek biztos az állása.