New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
Igazából az a helyzet, hogy ha Gettleman, Shurmur és/vagy a többi gyökér edző marad (bárki is lesz a QB), akkor nem nagyon látszódik még évekig kiút ebből a helyzetből.
Pedig az elején még én is hittem nekik.
több mint 4 éve
Tompo 49
Shurmur nyilatkozatai alapján szerintem most láttuk az utolsó Giants meccset, ahol Eli volt a kezdő, méltatlan lezárása ez egy csodálatos pályafutásnak, az utóbbi években (McAdoo óta) sajnos hiába érett a dolog, ezt gyakorlatilag csak szebben lehetett volna intézni
kristof
Inkább Shurmur az akinek a kevésbé csodás pályafutását kéne lezárni..
Szesze
IS IS!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Shurmur nyilatkozatai alapján szerintem most láttuk az utolsó Giants meccset, ahol Eli volt a kezdő, méltatlan lezárása ez egy csodálatos pályafutásnak, az utóbbi években (McAdoo óta) sajnos hiába érett a dolog, ezt gyakorlatilag csak szebben lehetett volna intézni
kristof
Inkább Shurmur az akinek a kevésbé csodás pályafutását kéne lezárni..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shurmur nyilatkozatai alapján szerintem most láttuk az utolsó Giants meccset, ahol Eli volt a kezdő, méltatlan lezárása ez egy csodálatos pályafutásnak, az utóbbi években (McAdoo óta) sajnos hiába érett a dolog, ezt gyakorlatilag csak szebben lehetett volna intézni
kristof
A szándék most megvan rá, csak szegény Eli nem akar élni vele
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Shurmur nyilatkozatai alapján szerintem most láttuk az utolsó Giants meccset, ahol Eli volt a kezdő, méltatlan lezárása ez egy csodálatos pályafutásnak, az utóbbi években (McAdoo óta) sajnos hiába érett a dolog, ezt gyakorlatilag csak szebben lehetett volna intézni
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jah, a fő baj valóban az, hogy nem igazán látni a koncepciót és így nehéz elképzelni, hogy hogy a francba fogunk ebből kijönni. Nyilván néhány jó drafttal lehetne érdemben előre lépni, de sajnos megnézve az utóbbi évek húzásait, ott se lehet látni a logikát.
2017-ben első körös TE.. ilyen húzás még olyan csapatnak is nagyon erős akik teljesen készen vannak. Ráadásul nálunk akkor itt volt még OBJ és Sheppard WR duónak.. cserébe nem volt OL semmi. Ehhez kellett TE-t húzni? Ekkoriban még a védelem is egész jó volt, egy közepes OL-re voltunk attól, h PO aspiránsok legyünk. A drafton nem jött az OL-be senki.. Utána csodálkoztunk, h szar minden, ráadásul Eli személyében olyan QB-nk volt akinek még fénykorában is szüksége volt a jó OL-re ahhoz, h teljesíteni tudjon. Ki érti ezt?
Következő évben hozunk egy RB-t 1/2-re.. oké, h korszakos zseni a gyerek, de megint csak egy luxuspick egy közben még jobban széteső csapatba, ráadásul már volt egy playmakerünk OBJ személyében, borítékolható volt, h ez konfliktusokhoz vezet majd. Idei draft: 3 első körünk volt. Az látszott, hogy az OL-t talán sikerült némileg rendbe rakni, de azért ez még finoman szólva is bizonytalan helyzet. A néha teljesen érthetetlen játékosmozgások után elfogyott a védelmünk, egyedül a DL belső része tűnik elfogadhatónak, bár Snacks érthetetlen elengedése után ott is ütöttünk egy felesleges lyukat. Pass rushunk teljesen nulla!! Ez legalább olyan intő jel volt még egy laikusnak is, mint az évekig nem létező OL.
Erre a drafton a három első körünkkel húzunk egy absz megosztó QB-t, sokkal magasabban mint várták, egy futás ellen jó DT-t és egy CB-t.. FA-n se hozunk pass-rushert még mutatóba sem. Hogy képzelték ezt, nem értem?? Most meg csodálkozunk, h szánalmas a védelmünk?
Tök egyértelmű, h a köv drafton el kell hozni a legjobb pass-rushert és mellé FA-n is hozni kell egy minél jobbat. Emellett el kell kezdeni Jones tesztelését a szezon második felében, addigra talán kicsit jobb lesz a WR állomány a visszatérőkkel, úgy már reálisan meg lehet nézni, hogy mire képes és kurvára bízni kell benne, hogy beválik, különben esélyünk nincs előre lépni a következő években.
Sajnos rengeteg hiba, meg érthetetlen döntés volt az utóbbi években amiknek természetesen megisszuk a levét, jelenleg nem tudom elképzelni, hogy markáns javulás lenne erre az évre, szóval vszínű visszasírjuk még az egyéni balfaszságok vagy bírói döntések miatt éppen hogy elvesztett meccseket is..
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 716
pass rush nélkül nincs normális védelem, OL nélkül nincs normális támadójáték.. egyszerű ez. Kellett hozzá 4-5 év, h összerakjunk egy viszonylag normális OL-t, csak éppen addigra se védelmünk, se elkapónk, se semmink. Igazából van 1 db futó az egész keretben aki kiemelkedő és befejeztük..
Szesze
Van egy kibaszott jó futónk, de nála meg ott van az, hogy 1/2-n draftoltuk. A 21. században, amikor minden a passzolásról és a kreatív támadójátékról szól. Ha kétszer ilyen jó lenne, akkor sem fog meccseket nyerni, mert csak egy futó. DG a múlt században él, és aszerint dolgozik. Az edzői stábot is ennek szellemében alakította ki. Jelszó: csak semmi váratlan! Itt van Jones, aki remek dolgokat csinált az előszezonban, naná hogy nem került rosterre. Tegnap látszott, milyen jó döntés volt. A 3. számú QB ugyanilyen érthetetlen döntés. Snacks futás ellen állat, de nem jó pass rusher, el kell küldeni, ja. Aztán hozni helyette valakit 1. körben, aki nem annyira állat futás ellen, viszont ugyanúgy alkalmatlan pass rushra. Az ehhez hasonló logikus döntéseket még sorolhatnám. Én nem a GM-t hibáztatom, mert pontosan lehetett tudni, hogy ezt fogja csinálni. A Mara családban kéne találni valakit, akire rá lehet bízni franchise-t.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
pass rush nélkül nincs normális védelem, OL nélkül nincs normális támadójáték.. egyszerű ez. Kellett hozzá 4-5 év, h összerakjunk egy viszonylag normális OL-t, csak éppen addigra se védelmünk, se elkapónk, se semmink. Igazából van 1 db futó az egész keretben aki kiemelkedő és befejeztük..
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 052 — Lucas Scott
Azzal egyet értek a tapsi fulessel hogy 10 mp-ig nem lehet senkit sem levedekezni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Sajnos úgy néz ki minden rosszul sült el sajnos amit kicsit is pozitívak lehettek volna...A fiatal draftoltak Baker,Dex pocsék eddig ..Peppers is gyenge Bethea öreges..Tate eltiltva...Sheppard allandoan serult ..semmi számítás nem jött be és még Bettcher is totál vakon van..Eli is vergodik pedig a fal az ami talán valamivel jobb de ez így mind együtt pont ennyire elég...
yooker
Ez egyszerűen egy hulladék keret, hulladék edzőkkel. A legnagyobb hulladék pedig az, aki ezt összehordta. Na meg azok, akik kinevezték. Ozi papának mindenben igaza volt...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Már alapból írni akartam hogy Jenkins se lesz már sokáig nálunk mert DG valszeg minden maradék értéket (?) megpróbál majd elcserélni de ahogy látom erre még ráerősít hogy eléggé kiakadt a tegnapi teljesítményen...
yooker
hát mondjuk, ahhoz, hogy bárki bármit adjon érte, ahhoz egy minimális teljesítményt is le kellene tennie az asztalra, a teljes secondary-vel együtt ő is kurvaszar volt tegnap...

vasárnap Tampába megyünk, sztem ott sem számíthatunk sok pozitívumra, utána viszont jöhet a Redskins elleni roncsderbi, azt viszont nagyon várom 😀
kristof
szerintem ő azért egy rendesebb védelemben képes lenne normális teljesítményre!azt nem csodálom hogy ebben a káoszban ő is elveszik
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Már alapból írni akartam hogy Jenkins se lesz már sokáig nálunk mert DG valszeg minden maradék értéket (?) megpróbál majd elcserélni de ahogy látom erre még ráerősít hogy eléggé kiakadt a tegnapi teljesítményen...
yooker
hát mondjuk, ahhoz, hogy bárki bármit adjon érte, ahhoz egy minimális teljesítményt is le kellene tennie az asztalra, a teljes secondary-vel együtt ő is kurvaszar volt tegnap...

vasárnap Tampába megyünk, sztem ott sem számíthatunk sok pozitívumra, utána viszont jöhet a Redskins elleni roncsderbi, azt viszont nagyon várom 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megint hosszú szezonunk lesz ...
csebi
De egyre gondoltunk 😆
Kemény harc lesz az 1/1-ért köztünk meg a Phins között...
warr_b
A Dolphins ellen esélye sincs senkinek, az 1/1et soha nem tartotta egyik csapat sem ilyen szilárdan a karmai közt mint ezek a karmos delfinek.
gyeek
Játszunk velük, úgyhogy ott el fog dőlni 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Már alapból írni akartam hogy Jenkins se lesz már sokáig nálunk mert DG valszeg minden maradék értéket (?) megpróbál majd elcserélni de ahogy látom erre még ráerősít hogy eléggé kiakadt a tegnapi teljesítményen...
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Megint hosszú szezonunk lesz ...
csebi
De egyre gondoltunk 😆
Kemény harc lesz az 1/1-ért köztünk meg a Phins között...
warr_b
A Dolphins ellen esélye sincs senkinek, az 1/1et soha nem tartotta egyik csapat sem ilyen szilárdan a karmai közt mint ezek a karmos delfinek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
Évek óta olyan edzőink vannak, akiket rendszeresen “outcoacholnak”. Meccs előtt, meccs közben, és csapatépítésben is.
Egy dologban verhetetlenek: ha kell, ezerszer is elmondják, hogy “jól küzdöttünk, kijavítjuk a hibákat, mostantól a következő meccsre készülünk.”
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megint hosszú szezonunk lesz ...
csebi
De egyre gondoltunk 😆
Kemény harc lesz az 1/1-ért köztünk meg a Phins között...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 052 — Lucas Scott
Megint hosszú szezonunk lesz ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Sajnos úgy néz ki minden rosszul sült el sajnos amit kicsit is pozitívak lehettek volna...A fiatal draftoltak Baker,Dex pocsék eddig ..Peppers is gyenge Bethea öreges..Tate eltiltva...Sheppard allandoan serult ..semmi számítás nem jött be és még Bettcher is totál vakon van..Eli is vergodik pedig a fal az ami talán valamivel jobb de ez így mind együtt pont ennyire elég...
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
 www.nj.com/giants/2018/01/pat_shurmur_giants_analysis.html
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Amit mondtam, nekünk ez a meccs lesz a fontos és a Bills fog beárazni minket, hát sikerült. Idén jó ha 4 győzelmünk lesz, de itt már senki és semmi sem segít. Nekünk semmi se akarösszejönni, semmi se akar működni, egy rakás szerencsétlenség vagyunk és a legnagyobb baj, hogy ezen változtatni se tudunk...
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2005 óta nyomom a Giants szurkolást, hááát elég sokba került az a 2 culáger SB win
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Én sokat várok a mai meccstől. A Bills finoman szólva is verhető, és ha sikerül az első heti hibákat orvosolni, akkor akár egy sima W is összejöhet.

Lehet kicsit túlzó, de szerintem a Dallas - majdhogynem - elit védelme ellen nagyon is jól muzsikált az O, és Eli is jól játszott. Kicsit elszaródott a game plan azzal, hogy a D egy papírlap keménységével állt ellen bármiféle Dallas támadásnak, de attól még szép volt amit mutattak az első 2-3 drive-ban. Ha sikerül olyan szépen keverni a kártyákat mint egy hete, és kicsit jobban menedzselni az eredményt, akkor a támadósorral és a meccsel sem lehet gond.

A védelem szar volt, de ha valamiből, akkor abból a meccsből lehet tanulni. A run def. az egyetlen ami működött, így ez talán most is menni fog. A sec-nek van hova fejlődnie, és a pass rush sem lehet az első hetinél rosszabb, de azért most nem egy top5 támadófal fog szembejönni, elit futóval és minőségi elkapósorral. Én a sec-től előrelépést várok, és Bettcher-től pedig azt, hogy kezdjen valamit a pass rush-al, mert ha Allan-re sikerül nyomást - vagy legalább annak a látszatát - helyezni, akkor kétlem hogy szétdobálna minket.

Ma dől el, hogy valójában milyen szezonra számíthatunk. Ha ma is elvernek minket, akkor tényleg az 1/1 lesz a cél, ha azonban sikerül nyerni, akkor egy 8-8 körüli szezon is összejöhet... mondjuk nem tudom melyik lenne a rosszabb... vagy jobb? 😕
Awesome88
Hát ez számomra eléggé irreálisan optimistának tűnik, de persze ne legyen igazam.. Sztem a Dallas D messze van az elittől és az offense azért nem brillírozott ellenük, csak nem volt kilátástalan. Nyilván az eddigiek után az ember már egy közepes teljesítménynek is tud örülni.
Bettcher a pass rushal nem fog tudni mit kezdeni, mert egyszerűen nincs hozzá ember.. max blitzelni tudunk többet, de sztem addig amíg szoros lesz a meccs ebből se fogunk túl sokat látni. A sec-et tudja rendbe rakni inkább, mert az borzasztó volt a Dallas ellen, ebben azért én is reménykedek, hogy jobb lesz.
Szoros, nyögvenyelős meccset várok, viszonylag kevés ponttal (a sima W-t nem tudom belelátni ebbe a védelembe egyelőre), legyen mondjuk 20-17 valakinek😊
Szesze
Vakon voltam, mint a védelmünk ismételten...

Összegezve, minden szar, de nagyon, sőt még annál is jobban. Barkley kilóg kicsit felfelé, de ma már ő is alig-alig tudott megvillanni. A védelem a madden rookie szintet is alúlmúlja, ráadásul amikor épp nem szarok, akkor is sikerül összepancserkodni az egészet. Eli-t sem lehet védeni, ma ő is borzalmasan rossz volt, de mi nem... Baker... na ő nem volt rossz, ő egyenesen szörnyű volt... visszasírtam Hamilton-t az első hétről, pedig neki sem volt egy jó megoldása sem. TJ Jones volt az egyetlen akit ki lehet emelni, visszahordásban és a TD-jénél is remek volt.

Ha jön D.Jones akkor még adok egy esélyt, de látva hogy egy ilyen Bills ellen is milyen produkciót nyújtott a "csapat" minden esélyünk megvan az 1/1-re... a Miami nem tudja annyira lerontani a csapatot, hogy elérje a mi elemi szintünket 😀

Szerkesztette: Awesome88
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én sokat várok a mai meccstől. A Bills finoman szólva is verhető, és ha sikerül az első heti hibákat orvosolni, akkor akár egy sima W is összejöhet.

Lehet kicsit túlzó, de szerintem a Dallas - majdhogynem - elit védelme ellen nagyon is jól muzsikált az O, és Eli is jól játszott. Kicsit elszaródott a game plan azzal, hogy a D egy papírlap keménységével állt ellen bármiféle Dallas támadásnak, de attól még szép volt amit mutattak az első 2-3 drive-ban. Ha sikerül olyan szépen keverni a kártyákat mint egy hete, és kicsit jobban menedzselni az eredményt, akkor a támadósorral és a meccsel sem lehet gond.

A védelem szar volt, de ha valamiből, akkor abból a meccsből lehet tanulni. A run def. az egyetlen ami működött, így ez talán most is menni fog. A sec-nek van hova fejlődnie, és a pass rush sem lehet az első hetinél rosszabb, de azért most nem egy top5 támadófal fog szembejönni, elit futóval és minőségi elkapósorral. Én a sec-től előrelépést várok, és Bettcher-től pedig azt, hogy kezdjen valamit a pass rush-al, mert ha Allan-re sikerül nyomást - vagy legalább annak a látszatát - helyezni, akkor kétlem hogy szétdobálna minket.

Ma dől el, hogy valójában milyen szezonra számíthatunk. Ha ma is elvernek minket, akkor tényleg az 1/1 lesz a cél, ha azonban sikerül nyerni, akkor egy 8-8 körüli szezon is összejöhet... mondjuk nem tudom melyik lenne a rosszabb... vagy jobb? 😕
Awesome88
Hát ez számomra eléggé irreálisan optimistának tűnik, de persze ne legyen igazam.. Sztem a Dallas D messze van az elittől és az offense azért nem brillírozott ellenük, csak nem volt kilátástalan. Nyilván az eddigiek után az ember már egy közepes teljesítménynek is tud örülni.
Bettcher a pass rushal nem fog tudni mit kezdeni, mert egyszerűen nincs hozzá ember.. max blitzelni tudunk többet, de sztem addig amíg szoros lesz a meccs ebből se fogunk túl sokat látni. A sec-et tudja rendbe rakni inkább, mert az borzasztó volt a Dallas ellen, ebben azért én is reménykedek, hogy jobb lesz.
Szoros, nyögvenyelős meccset várok, viszonylag kevés ponttal (a sima W-t nem tudom belelátni ebbe a védelembe egyelőre), legyen mondjuk 20-17 valakinek😊
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
31-13 W