New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azért ez az 53-mas keret ami jelenleg nálunk van, úgy mindent összevetve kijelenthető, hogy kurva gyenge úgy ahogy van...
Szesze
+Shurmot se felejtsük el ....
De hát ez a | távoli | jövő kerete 😁
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez az 53-mas keret ami jelenleg nálunk van, úgy mindent összevetve kijelenthető, hogy kurva gyenge úgy ahogy van...
Szesze
Hétvégén nyertek.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért ez az 53-mas keret ami jelenleg nálunk van, úgy mindent összevetve kijelenthető, hogy kurva gyenge úgy ahogy van...
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Illetve a fantasztikus képességű Kaarem Martin IR-re került.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Visszahoztuk T.J. Jonest így jó eséllyel a hétvégén Shepard nem lép pályára agyrázkódás miatt.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
“As soon as this team is 3 games under .500, they are going to Daniel Jones” - Mike Francesca
Sanyichef
A védelem is tud QB-t buktatni ezek szerint.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Palesz76 New York Giants 476
Nézzük a pozitívumot:

Vezettünk.
Barkley jó.
A szurkolok jók.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
“As soon as this team is 3 games under .500, they are going to Daniel Jones” - Mike Francesca
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
azért ebben az offense-ben egy kis kreativitással sokkal több lenne, shurmur képtelen meccs közben bármit is változtatni. már a második drive-unk teljesen kilátástalan volt kb.

a védelmet inkább hagyjuk, beigazolódott a sejtésem, hogy szarból nem lehet várat építeni és bőven nem csak a pass rush-sal van gond, hiszen egy tae davis vagy egy antonio hamilton máshol épphogy felférne a rosterre
jusssipekka
ez az offense egyáltalán nem szar, csak Eli-t nem kellene már erőltetni. A secondary az, ami komplett katasztrófa.
Amadeus
Ez nem Eli-on múlt, rohadtul nem, elképesztő mód pörgött a pali most, és egyszer se az elveszett arcát mutatta mint tavaly a 6 sackes meccsen. Amikor pörgetni kell huddlet akkor mentünk előre. Az RZ offensen kene finomítani valamit, mert az egyikbol FG lett a másikból meg a furcsa call, ami után Strip Sack Fumble. Ha ott okosabbak vagyunk akkor 28 pontunk van 17 helyett.
Amikor futtatni kellett Barkleyt akkor, elég sokszor kés a vajon ment, a második levelre is felertek a fal emberek LBt takarítani.
Viszont a playcallra rányomta a bélyeget, hogy félidőben 21-7 volt és futni kellett az eredményért.
Dak és Moore nagyon egyszerű dolgot választott, ahol Baker van oda fel dobtak a labdát a tapasztaltabb elkaponak, majd mikor Tampa2re váltottunk meg zone coveragera, akkor a pálya közepére ment egy Slant, majd Bethea elképesztő szogeket választva lyukra ugrott szerelni és 3 passzal ott voltak 20on belül.
Nem mosdatni akarom magunkat, és valami elképesztő PO runt vizionálni, de ez az O fal azért jobb az átlagnál, és okozhatunk azért meglepetést egy-egy erősebb csapat ellen. A Defensenek meg a kommunikációt kellene javítania valahogy, és a kisegitest egymásnak, mert ezen a szinten ilyen könnyű passz játékokat nem kellene engedni. Sajnos az LB coverageunk évek óta szar, azzal sajnos nem tudunk mit kezdeni, kiváncsi vagyok védelembe hozunk e majd valakit waiverrol, mert egy-két veterán CB van még a piacon.
A következő 3 meccs fog minket tejesen beárazni a szezonra, mert közel azonos bandák fognak egymással játszani, ahol nekünk is van bőven esély, ha itt sikerul mutatni valamit akkor lehet azért egy-két örömünk az évben.
Tudom mindenkinek faj hogy nincs egy komplett, konzisztens csapatunk évek óta, de már az összes fa***** kívan, hogy bármi bárhova történik mindig minden szar. Én most megutom a kis optimista hangot, ezt a meccset most el kell felejteni mert a liga egyik legjobb O ellen játszottunk, nekünk a Bills ellen kell most mindent beleadni, sajnos most erről a szintről kell elindulni felfelé.
Két éve, a nyitányon, a Chiefs A Gilletteben mosta fel a padlót a Patsel(42-27), majd Pats-Eagles SB volt.
Nincs lehetetlen 😁😁
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azért ebben az offense-ben egy kis kreativitással sokkal több lenne, shurmur képtelen meccs közben bármit is változtatni. már a második drive-unk teljesen kilátástalan volt kb.

a védelmet inkább hagyjuk, beigazolódott a sejtésem, hogy szarból nem lehet várat építeni és bőven nem csak a pass rush-sal van gond, hiszen egy tae davis vagy egy antonio hamilton máshol épphogy felférne a rosterre
jusssipekka
ez az offense egyáltalán nem szar, csak Eli-t nem kellene már erőltetni. A secondary az, ami komplett katasztrófa.
Amadeus
Nem volt Eli-al semmi gond és amíg normális lesz a fal előtte addig nem is lesz.. ettől még ha elmennek a meccsek sorban akár a D miatt, akkor vszínű szezon közepén jönni fog Jones. Amíg matematikai esély lesz a POra addig maradni fog Eli.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
azért ebben az offense-ben egy kis kreativitással sokkal több lenne, shurmur képtelen meccs közben bármit is változtatni. már a második drive-unk teljesen kilátástalan volt kb.

a védelmet inkább hagyjuk, beigazolódott a sejtésem, hogy szarból nem lehet várat építeni és bőven nem csak a pass rush-sal van gond, hiszen egy tae davis vagy egy antonio hamilton máshol épphogy felférne a rosterre
jusssipekka
ez az offense egyáltalán nem szar, csak Eli-t nem kellene már erőltetni. A secondary az, ami komplett katasztrófa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Érdekes volt ez a tegnapi Sec. Kicsit az az érzése volt az embernek, hogy a két Safety nagyon szeretne segíteni a két CB-nek és inkább szélre húzódtak. Aztán amikor középre jött a labda, akkor csak néztek egymásra Paprikáék, hogy: "Hé Te, nem Neked kellett volna menned?"
Valljuk be, picit ki lett herélve a védelmünk. Pár éve még elég elit felé hajló volt, most meg sehol... 2016-ban a 11-5 a védelemnek volt köszönhető. Nem szabad ennyire kirúgdalni embereket. Én például sajnálom, hogy Landon Collins nincs itt, mert azért adott valamiféle tartást a védelemnek, ha a játékával azért voltak is gondok az elmúlt két évben. Draftolatlan újoncokkal nem sokra megyünk később sem.

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
A tegnapi meccs nekem annyit mutatott, hogy bár a védelem kegyetlen egy hibákat tudott elkövetni az offense azért sokkal jobban fest. Nem használtuk Barkley-t annyit ide vagy oda jól tudtuk mozgatni a labdát. Oké nem szereztünk annyi pontot, de legalább nem kilátástalan a helyzet.
A védelem nagyon fiatal és nagyon újonc... Oké nagyon megettek mindent is, de a sec még lehet jobb... A Pass rush egy érdekes dolog lesz, ha lesz egyaltalan... Az, hogy ennyire nem tudnak oda érni azért elég csúnya. Nem mondom, hogy nem volt egy egy ateres vagy nyomás az iranyiton, mert volt, de akkor is... Ez édes kevés lesz így. :/ Valami megoldás kell, de ha a sec fejlődik idén... Mar jók vagyunk jovore meg tankolunk pass rusherekbol. Nem vártam nagy csodát ebben az évben, de legalább nem úgy néz ki, hogy nem lehetünk meglepik egyes meccseken. 😁 Ha a támadók így folytatják (csak több ponttal 😀) én már boldog leszek, mert az csak jót sejtet a jovore. 😊 Aztán a védelem meg... Hát reméljük javul annyit, hogy jovore mar csak foltozni kelljen. 😊

Szerk.: Amúgy jó látni, hogy egyetlen sacket engedett az o-line... Azért rég volt ilyen szép szám a szemem előtt engedett sackek tekintetében egy meccs végén. 😀 Meglepoen jól játszottak a srácok. 😊 Bízom benne, hogy továbbra is így folytatják. 😊

Szerkesztette: B-Front
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
bills ellen mik a kilátások?
qb-jük felmehet vállvédő nélkül?
vittore
bills ellen mik a kilátások?
qb-jük felmehet vállvédő nélkül?
vittore
láttam a jets ellen őket, védelmük jó, támadásban gyengék, tehát ellenünk 25-30 pontot fognak csak szerezni
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla


Menekülés Arlingtonból...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
bills ellen mik a kilátások?
qb-jük felmehet vállvédő nélkül?
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
azért ebben az offense-ben egy kis kreativitással sokkal több lenne, shurmur képtelen meccs közben bármit is változtatni. már a második drive-unk teljesen kilátástalan volt kb.

a védelmet inkább hagyjuk, beigazolódott a sejtésem, hogy szarból nem lehet várat építeni és bőven nem csak a pass rush-sal van gond, hiszen egy tae davis vagy egy antonio hamilton máshol épphogy felférne a rosterre

Szerkesztette: jusssipekka
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Kar nagyon belemenni..
Ilyen 0 pass rush teljesítményt én még életemben nem láttam...Teljesen üres zsebből dobált Prescott egész meccsen gyakorlatilag!Szerintem edzesen nehezebb dolga van...Méterekre nem volt senki még 3-4masodperc után sem ...Ez elképesztő!Nyilván a faluk is fasza volt de semennyire nem nehezítettük még a dolgukat..
Őszintén szólva gyenge védelmet vártam de ez a szánalmas kategória volt és lesz is egy darabig sajnos!Az O az ehhez képest fantasztikus volt 😁
yooker
Azért KB 2-3 ordas nagy holding nem lett befujva... Konkrétan ayre emlékszem ahol a blitzelő emberkék segreült a nyaka előtt keresztbe tett kartól.
Tompo
jah, de sajnos érdemben semmi jelentősége nem volt ennek, pedig jó lenne ha legalább erre lehetne fogni
több mint 4 éve
Tompo 49
akkor volt vlm hasonló átjáróház védelem, mikor ilyen mérivederek játszottak nálunk és valami majdnem 100 pontos meccset játszottunk a New Orleans ellen
igaz az O is felpakolt vagy majdnem annyi pontot, csak rosszul jött ki az óra a végén 😊
ozibozi
Óra plusz egy utcso mp Fieldgoal KB 54 röl.
több mint 4 éve
Tompo 49
Kar nagyon belemenni..
Ilyen 0 pass rush teljesítményt én még életemben nem láttam...Teljesen üres zsebből dobált Prescott egész meccsen gyakorlatilag!Szerintem edzesen nehezebb dolga van...Méterekre nem volt senki még 3-4masodperc után sem ...Ez elképesztő!Nyilván a faluk is fasza volt de semennyire nem nehezítettük még a dolgukat..
Őszintén szólva gyenge védelmet vártam de ez a szánalmas kategória volt és lesz is egy darabig sajnos!Az O az ehhez képest fantasztikus volt 😁
yooker
Azért KB 2-3 ordas nagy holding nem lett befujva... Konkrétan ayre emlékszem ahol a blitzelő emberkék segreült a nyaka előtt keresztbe tett kartól.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jonesnak szóljon már valaki, hogy inkább csak passzoljon, az jól megy neki, de amikor mozog, akkor mindig eladja a labdát

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 458
akkor volt vlm hasonló átjáróház védelem, mikor ilyen mérivederek játszottak nálunk és valami majdnem 100 pontos meccset játszottunk a New Orleans ellen
igaz az O is felpakolt vagy majdnem annyi pontot, csak rosszul jött ki az óra a végén 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A védelem sajnos katasztrófa volt. Tudtam, hogy szarok lesznek, de itt rohadtul nem csak a pass-rush hiánya volt a gond, mint amire egyértelműen számítani lehetett. A secondary valami borzalom volt egész meccsen és ez azért nagy csalódás. Annyi ordas helyezkedési hiba volt amennyit én nfl meccsen még sosem láttam. A nem létező pass-rush miatt szívni fogunk egész évben, ez oké, de ha ez utóbbi hibákat nem sikerül sürgősen kijavítani a következő meccsekre akkor el kell innen küldeni mindenkit a picsába, mert ez nem tolerálható.
Az offense elment, de semmi extra, tőlük azt kaptam amit vártam, jelenleg ennyit tud ez az egység. Az OL egyértelműen javult, ezáltal Eli is, ő támadófal nélkül életképtelen, viszont ha stabilitás van előtte akkor bőven átlag feletti még mindig. A futójáték jó volt, de ez várható volt szintén. Ha most itt lenne még OBJ akkor ez simán egy Top10-es O lehetne, így középszerű lesz csak.
Már most egyértelmű, hogy jövőre mindenképp pass-rusherekre lesz szükség, sajnos anélkül ugyanúgy nincs értékelhető védelem ebben a sportban, mint OL nélkül támadójáték. Addig viszont javítani kell a védelem többi részén, mert ez így nézhetetlen..
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Kar nagyon belemenni..
Ilyen 0 pass rush teljesítményt én még életemben nem láttam...Teljesen üres zsebből dobált Prescott egész meccsen gyakorlatilag!Szerintem edzesen nehezebb dolga van...Méterekre nem volt senki még 3-4masodperc után sem ...Ez elképesztő!Nyilván a faluk is fasza volt de semennyire nem nehezítettük még a dolgukat..
Őszintén szólva gyenge védelmet vártam de ez a szánalmas kategória volt és lesz is egy darabig sajnos!Az O az ehhez képest fantasztikus volt 😁

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Shurmur már letette a nyilatkozatokban a voksát, szerintem az ő állása a csere után Jones játékán fog múlni, mert az év végéig azért vlsz sok minden ki fog derülni a tétmeccseken, vlsz jó helyen fogunk draftolni.
ozibozi
Ez is stimmel! 😊
Nem is fogja erőltetni, hogy Jones kezdjen a by weekig, szvsz...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!