New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ezek hülyék baszki... Nyilván Jones a befutó, de ha van egy tehetséges másik fiatalod miért küldöd el???
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meglepetés: Nem Lauletta lesz az Eli utód 😊
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
az eddig ismert keretszükitesi aldozatok:
UP
WR T.J. Jones
OT Paul Adams
LS Taybor Pepper
C James O’Hagan
OL Evan Brown
OLB Avery Moss
OLB Joey Alfieri
OLB Jake Carlock
OLB Terrence Fede
LB Josiah Tauaefa
DL Jake Ceresna
WR Reggie White Jr.
OL Malcolm Bunche
RB Jon Hilliman
CB Henre’ Toliver
DL Freedom Akinmoladun
QB Kyle Lauletta
P Johnny Townsend
DL Chris Slayton

Szerkesztette: ironroy
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
Tetszik amit látok mikor pályán van,de ez még mindíg csak preseason!
Ami érdekesebb: Mi a véleményetek az Oline-ról
Vobox
Gyengécske eddig amit láttam Tőlük. A jobb oldalnak még kell idő, hogy össze szokjanak, de a vakoldal se jobb, a centerben meg eddig sem voltunk erősek. Mélység sincs. Remélem rámcáfolnak...
Más! Azt lehet olvasni, hogy esetleg DG elcserélné EE-t, hogy megerősítse a védelmet. Én inkább hoznék veteránt LB-t a piacról.
nagir
Szerintem egyáltalán nem ilyen rossz a helyzet, egyértelmű előrelépést várok OL terén. A védelembe viszont nem tudom belelátni még a közepes szintet se akárhogy szeretném.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én arra hogy Engram elcseréljük 1% esélyt látok, mivel nem kapnánk érte olyan értéket, amivel DG elégedett lehetne, illetve egyébként szerintem szükségünk van rá támadó oldalon.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
Tetszik amit látok mikor pályán van,de ez még mindíg csak preseason!
Ami érdekesebb: Mi a véleményetek az Oline-ról
Vobox
Gyengécske eddig amit láttam Tőlük. A jobb oldalnak még kell idő, hogy össze szokjanak, de a vakoldal se jobb, a centerben meg eddig sem voltunk erősek. Mélység sincs. Remélem rámcáfolnak...
Más! Azt lehet olvasni, hogy esetleg DG elcserélné EE-t, hogy megerősítse a védelmet. Én inkább hoznék veteránt LB-t a piacról.
nagir
Ezt a cserét nagyon támogatnám
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
Tetszik amit látok mikor pályán van,de ez még mindíg csak preseason!
Ami érdekesebb: Mi a véleményetek az Oline-ról
Vobox
Gyengécske eddig amit láttam Tőlük. A jobb oldalnak még kell idő, hogy össze szokjanak, de a vakoldal se jobb, a centerben meg eddig sem voltunk erősek. Mélység sincs. Remélem rámcáfolnak...
Más! Azt lehet olvasni, hogy esetleg DG elcserélné EE-t, hogy megerősítse a védelmet. Én inkább hoznék veteránt LB-t a piacról.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
Tetszik amit látok mikor pályán van,de ez még mindíg csak preseason!
Ami érdekesebb: Mi a véleményetek az Oline-ról
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Hehe. Azt hittem, mar reg kezdobe lesz kiabalva itt 😊

Szerintem mar iden megkapja a kezdot, olyan 8-9 het utan
Wyatt
7-2-es mérlegnél szerinted lecserélik Elit?
Sobri Jóska
Melyik két csapattól kapunk ki, szerinted az első 9 fordulóban, csak kíváncsiságból!? 😀
nagir
Konkrétan nem tudom.
Sima statisztika.
Úgy jött ki, hogy ha abból indulok ki, hogy a Giants a liga csapatainak kb. 80 százalékánál jobb (és ha PO-ba jutnak, akkor az kb. ennek az aránynak a leképződése), akkor az egy kb. "5 meccsből hoznak 4-et" szitunak felel meg. Akkor ebből 9 forduló után kb. a 7-2-es mérleg következik.

több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
0-5 után jönni fog Jones
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Hehe. Azt hittem, mar reg kezdobe lesz kiabalva itt 😊

Szerintem mar iden megkapja a kezdot, olyan 8-9 het utan
Wyatt
7-2-es mérlegnél szerinted lecserélik Elit?
Sobri Jóska
Melyik két csapattól kapunk ki, szerinted az első 9 fordulóban, csak kíváncsiságból!? 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Hehe. Azt hittem, mar reg kezdobe lesz kiabalva itt 😊

Szerintem mar iden megkapja a kezdot, olyan 8-9 het utan
Wyatt
7-2-es mérlegnél szerinted lecserélik Elit?

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe. Azt hittem, mar reg kezdobe lesz kiabalva itt 😊

Szerintem mar iden megkapja a kezdot, olyan 8-9 het utan

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
Már késő, fogadtunk, utána már hiába akarsz informálódni. 😛

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?
Wyatt
Első | majd jövőre 😊 |
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hanyadik hettol lesz kezdo Jones?

több mint 4 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Azért valljuk csak be Tanney jó srác, de a jelenlétével nem hogy az offense, de a defense is összeomlott. Aztán jött Kyle és nem csak az offense lett jobb, de a defense is... 😊 Már-már az az érzése volt az embernek, hogy ellene játszanak, mint amikor edzőt akarnak buktatni a mennyei bajnokság gurulós focit játszó sztárjai! 😊 Gyerekek, így kell nyerni a Pats otthonában! Egy másodperccel a vége előtt kell az end zone-ban elkapni a labdát 4 pontos hátránynál... 😊

Hotty Toddy!
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha ezt a 4-0-t hozzáadjuk az alapszakaszhoz jó eséllyel pozitív alapszakasszal zárhatunk 😄
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Vagy nyomunk egy Arizonásat . 😊
ozibozi
Kemény lenne Manning és Jones mellé 3. QB 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 455
Vagy nyomunk egy Arizonásat . 😊
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na következő drafton jó kis "QB HELL" lesz, jó pár csapat giga QB need-del.

Mi majd mehetünk a premium EDGE / LB játékosokra.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ami tok jó hogy végre valszeg láthatunk értelmes tamadojatekot idén amire jó rég óta várunk szerintem Shurmurek ebben fognak elorelepni és azért a fun factor nagyon rég óta nincs még a csapatban!ez mar eleve nem rossz !A vedelem tenyleg fejfajos lesz ponthaborus meccseken fogunk inkabb bukni idén..Es a legfontosabb persze lehet hogy kurva korai de ebben a Jones gyerekben tényleg lehet valami..lehet nem lesz Brady vagy Brees de talán egy olyan irányító igen mint Éli akin nem fog múlni egy SB meneteles ha éppen úgy állnak a csillagok...
yooker
A tavalyhoz képest jobb támadójáték azért is érdekes, mert tavalyhoz a képest a mérlegünk OBJ elment, és helyette Zeitler és Remmers (Fal jobb oldala) ami változott. Én is így látom, hogy jobb lesz mint tavaly. Csak attól félek, hogy ezt Manningnek fogják tulajdonítani.

Védelembe jött két első körös pick, illetve azon kívül is számos pick, még is azaz érzésem van, hogy rosszabb lesz mint tavaly, aztán cáfoljanak rám.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ami tok jó hogy végre valszeg láthatunk értelmes tamadojatekot idén amire jó rég óta várunk szerintem Shurmurek ebben fognak elorelepni és azért a fun factor nagyon rég óta nincs még a csapatban!ez mar eleve nem rossz !A vedelem tenyleg fejfajos lesz ponthaborus meccseken fogunk inkabb bukni idén..Es a legfontosabb persze lehet hogy kurva korai de ebben a Jones gyerekben tényleg lehet valami..lehet nem lesz Brady vagy Brees de talán egy olyan irányító igen mint Éli akin nem fog múlni egy SB meneteles ha éppen úgy állnak a csillagok...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

nagir
Ezen en is mosolyogtam meccs kozben. De megvan a megoldas, Jones iranyit, Eli lesz a fullback, es jatszhat mindketto egyszerre 😊

Amugy a pocsek passzpontossag resz eddig eleg jol nez ki az NFL-ben 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Érdekes témakör, hogy miért kezdjen Manning, mi a különbség úgy?
- A csapat egészét nézve abszolút nem PO material
- Szignifikáns mérlegbeli különbség nem lenne a két irányító tekintetében az igazat megvalva
- Manningbe már csak 1 max 2 év van, személyektől függően én ilyenkor jobban preferálom a meccs tapasztalatot, mint hogy mögötte padozzon Jones

Relatív jó kezdő QB szitu van most nálunk:
-Elit futó
-Liga szinten közepes OL
-Közepes WR/TE gárda
-Ebből nagy kérdés, mint minden QB-nál, hogy egy jó QB az egész csapatot jobbá teszi, szóval kíváncsi lennék Jones mennyire tenné jobbá a társait.
-Mostani Playbook-hoz nagy adalék lesz hogy Jones jóval mobilisabb mint Manning

Reálisan esélyünk most nincs SB. Jövőre talán PO esélyes csapat lehetünk, és azt követő év már van olyan messze hogy beszéljünk egy future SB run-ról. De ahhoz az kell, hogy Jones addigra tapasztalt legyen és kiteljesedjen.

Persze bízva abban, hogy Jones jó lesz, még fontos az is, hogy Lawrance, Carter, Baker stb beválik, és emellett majd további talent emberek kellenek majd a védelembe. Mert jelenleg annak is örülnék, ha ligaszinten nem lenne utolsó 12-ben a védelem.

Szó-szó jobb érzés, hogy megjött a QB és bizakodom, hogy ha megtörténik a korszak váltás, akkor flottul fog menni.
GiantsMLBhunter
Sztem nem kérdés, h Manning fog kezdeni és én maximálisan egyet értek ezzel. Egy normális fal mögött sztem egyáltalán nem lesz ő rossz idén, ha meg esetleg mégis akkor jöhet Jones.