New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Amit sajnálok #01: OBJ. Nagyon kevés labdát és play-t kap, akkor is elég használhatatlanokat. Többet érdemelne és látszik mennyire győzni akar.

Amit sajnálok #02: Védelem. Munkás meccs volt, oda tették magukat végig, de támadók kicsit se nőttek fel hozzájuk.

Manning. Ez a meccs nagyon katasztrófa volt. 8 yardnál messzebb passzai katasztrófák.

Barkley. Kb 8-10 futó carry. Az egész gameplay katasztrófa. Sokkal jobban lehetne használni őt. Mind futásban, mind passzban.

Támadás: Nem tudom kinek a nagyobb hibája ilyen fegyvereket ilyen szarul használni az edzőé vagy Manning-é? A mai napon edzői stáb és Manning is szar volt. De jövőre már muszáj kezdeni a QB kérdéssel valamit. Jövőre első két muszáj QB + erősítés OL-ben.
több mint 5 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
Várom már, hogy odell mikor kezd el hisztizni. És még igaza is lenne, tényleg csak nyomokban van olyanunk, hogy gameplan egy meccsre
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Meg se próbáltunk nyerni ez a legsuomorubb!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Egy nagyon szerethető D! És egy beszari, inkompetens, bosszantó idegesítő O! Ezek vagyunk...
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Stewart IR, hasznos tagja volt csapatunknak 😊😈 2 évre 6,9 millió abból 2,9 millió garantált... Már megérte...
ironroy
Pitsába, mi lesz a harmadikra rövid yardos futásokkal?
Palesz76
Ami eddig... Eli sneak...
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
Stewart IR, hasznos tagja volt csapatunknak 😊😈 2 évre 6,9 millió abból 2,9 millió garantált... Már megérte...
ironroy
Pitsába, mi lesz a harmadikra rövid yardos futásokkal?
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Eddig nagyon karcolnak az új GM frissen igazolt emberei! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Stewart IR, hasznos tagja volt csapatunknak 😊😈 2 évre 6,9 millió abból 2,9 millió garantált... Már megérte...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Aki sérült az is maradt...
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 712
azért azt ne felejtsük el, hogy ha a tavalyi szezont is belevesszük akkor egy kb 1-12-vel álló csapatot sikerült nagy nehezen legyőzni. Szóval ennek inkább mentálisan kell hogy jelentősége legyen, mint hogy szakmailag értékeljük. El kellene kapni a fonalat,
ozibozi
Oké, de tavaly kábé az összes kulcsemberük lesérült, akik mostanra már felépültek, addig az egy PO esélyes csapat volt. Most viszont tényleg nem találják még a formájukat, de szerintem a tehenészeknél így sem gyengébbek. Szóval én látok javulást 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
azért azt ne felejtsük el, hogy ha a tavalyi szezont is belevesszük akkor egy kb 1-12-vel álló csapatot sikerült nagy nehezen legyőzni. Szóval ennek inkább mentálisan kell hogy jelentősége legyen, mint hogy szakmailag értékeljük. El kellene kapni a fonalat,
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
ez egy picit árnyalja a képet:

 www.bigblueview.com/2018/9/26/17901246/giants-at-texans-film-study-chad-wheeler-ereck-flowers-right-tackle-analysis
csebi
igazából tök egyértelmű a helyzet: kell egy normális RT a csapatba és kész.. (amíg ez nincs meg én akkor is inkább nézném meg most már Wheeler-t, h van-e még benne valami, mert Flowersről már kiderült, hogy nincs)
Szesze
Igazából Grecorol kevés szó esik de neki is fontos szerepe lehetett hogy jobb lett a fal!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
ez egy picit árnyalja a képet:

 www.bigblueview.com/2018/9/26/17901246/giants-at-texans-film-study-chad-wheeler-ereck-flowers-right-tackle-analysis
csebi
igazából tök egyértelmű a helyzet: kell egy normális RT a csapatba és kész.. (amíg ez nincs meg én akkor is inkább nézném meg most már Wheeler-t, h van-e még benne valami, mert Flowersről már kiderült, hogy nincs)
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
ez egy picit árnyalja a képet:

 www.bigblueview.com/2018/9/26/17901246/giants-at-texans-film-study-chad-wheeler-ereck-flowers-right-tackle-analysis

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Démonka most tweetelt egy vidámat,hogy éhes az eheti újabb W-re 😊
ozibozi
Helyes! 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Démonka most tweetelt egy vidámat,hogy éhes az eheti újabb W-re 😊
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
az edző azt emelte ki, hogy a futást jól segítette. ..

szerintem csak két vereség után a közhangulat meg a saját állása miatt tette be, nem azért mert jobb játékos lenne. sajna
semmmit sem kockáztatott, annyira utálják a szurkerek virágot.
ozibozi
azzal kockáztatott, hogy eddig játszatta
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
az edző azt emelte ki, hogy a futást jól segítette. ..

szerintem csak két vereség után a közhangulat meg a saját állása miatt tette be, nem azért mert jobb játékos lenne. sajna
semmmit sem kockáztatott, annyira utálják a szurkerek virágot.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
így jobban megnézve a számait elég jóindulatú voltam Wheelerrel a meccs utáni hszekben mert
elég keményen jött róla a nyomás de mivel összességében valahogy mégis jobban működött ez a fal
így alapvetően még mindig jobban jár(t)unk vele talán...
yooker
Igen, valahogy mégis jobban festett az egész. Ez részben azért is lehet, mert végre nem Flowers volt ott, ezért is írtam anno, hogy tényleg bárki játszhatna, mert ha olyan gyenge is lenne mint ő, akkor is legalább végre nem az ő bénázását kellene néznünk. Mellesleg tényleg jól be lett dobva a mélyvízbe Watt ellen...

Szerintem simán benne van, hogy jövőhéten Flowers kezdjen ismét, és most csak megmutatta neki a stáb, hogy kicsit sem érinthetetlen, és azt a lagymatag valamit, amit csinál, még egy draftolatlan másodéves újonc is simán hozza, élete első kezdő NFL meccsén. Persze nem hiszem, hogy ezzel sikerülne őt jobb RT-vé varázsolni...
Awesome88
Ha Virág elvtárs 4 éve élvezi a lehetőséget, akkor szegény pali kaphat mégegy meccset, mivel egy kezén megtudja számolni eddigi meccseit, ráadásul most debütálhatott újra a liga egyik legjobb (3xDPOY) DE veteránja ellen. Én speciel rosszabbra számítottam. Az látszott Wheeleren, hogy jóval magasabban van a súlypontja, és atletikusabb is, jobban lemozogja a crossokat és jobban veszi fel az emberét, viszont az izom kevés még rajta. Viszont volt egyszer kétszer amikor sikerült lenyomnia JJ-t a földre. Én most adnék neki mégegy esély Saints ellen, egy "gyengébb" Front Seven-el szemben, természetesen Cam Jordan-t és Okafort nem megsértve. Ha itt tudja ugyanezt hozni, vagy még jobbat akkor maradhat felőlem.
Rodaron
jó, hogy adni kell neki. Ha Flowers kezdett volna akkor Watt kb 5-10 sack között áll meg. mi meg 0-3-mal állnánk, mert megint lett volna Barkleynak 15 elkapása 20 yardig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
így jobban megnézve a számait elég jóindulatú voltam Wheelerrel a meccs utáni hszekben mert
elég keményen jött róla a nyomás de mivel összességében valahogy mégis jobban működött ez a fal
így alapvetően még mindig jobban jár(t)unk vele talán...
yooker
Igen, valahogy mégis jobban festett az egész. Ez részben azért is lehet, mert végre nem Flowers volt ott, ezért is írtam anno, hogy tényleg bárki játszhatna, mert ha olyan gyenge is lenne mint ő, akkor is legalább végre nem az ő bénázását kellene néznünk. Mellesleg tényleg jól be lett dobva a mélyvízbe Watt ellen...

Szerintem simán benne van, hogy jövőhéten Flowers kezdjen ismét, és most csak megmutatta neki a stáb, hogy kicsit sem érinthetetlen, és azt a lagymatag valamit, amit csinál, még egy draftolatlan másodéves újonc is simán hozza, élete első kezdő NFL meccsén. Persze nem hiszem, hogy ezzel sikerülne őt jobb RT-vé varázsolni...
Awesome88
Ha Virág elvtárs 4 éve élvezi a lehetőséget, akkor szegény pali kaphat mégegy meccset, mivel egy kezén megtudja számolni eddigi meccseit, ráadásul most debütálhatott újra a liga egyik legjobb (3xDPOY) DE veteránja ellen. Én speciel rosszabbra számítottam. Az látszott Wheeleren, hogy jóval magasabban van a súlypontja, és atletikusabb is, jobban lemozogja a crossokat és jobban veszi fel az emberét, viszont az izom kevés még rajta. Viszont volt egyszer kétszer amikor sikerült lenyomnia JJ-t a földre. Én most adnék neki mégegy esély Saints ellen, egy "gyengébb" Front Seven-el szemben, természetesen Cam Jordan-t és Okafort nem megsértve. Ha itt tudja ugyanezt hozni, vagy még jobbat akkor maradhat felőlem.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
így jobban megnézve a számait elég jóindulatú voltam Wheelerrel a meccs utáni hszekben mert
elég keményen jött róla a nyomás de mivel összességében valahogy mégis jobban működött ez a fal
így alapvetően még mindig jobban jár(t)unk vele talán...
yooker
Igen, valahogy mégis jobban festett az egész. Ez részben azért is lehet, mert végre nem Flowers volt ott, ezért is írtam anno, hogy tényleg bárki játszhatna, mert ha olyan gyenge is lenne mint ő, akkor is legalább végre nem az ő bénázását kellene néznünk. Mellesleg tényleg jól be lett dobva a mélyvízbe Watt ellen...

Szerintem simán benne van, hogy jövőhéten Flowers kezdjen ismét, és most csak megmutatta neki a stáb, hogy kicsit sem érinthetetlen, és azt a lagymatag valamit, amit csinál, még egy draftolatlan másodéves újonc is simán hozza, élete első kezdő NFL meccsén. Persze nem hiszem, hogy ezzel sikerülne őt jobb RT-vé varázsolni...
Awesome88
na az baszna be, ha ezek után visszakerülne..
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
így jobban megnézve a számait elég jóindulatú voltam Wheelerrel a meccs utáni hszekben mert
elég keményen jött róla a nyomás de mivel összességében valahogy mégis jobban működött ez a fal
így alapvetően még mindig jobban jár(t)unk vele talán...
yooker
Igen, valahogy mégis jobban festett az egész. Ez részben azért is lehet, mert végre nem Flowers volt ott, ezért is írtam anno, hogy tényleg bárki játszhatna, mert ha olyan gyenge is lenne mint ő, akkor is legalább végre nem az ő bénázását kellene néznünk. Mellesleg tényleg jól be lett dobva a mélyvízbe Watt ellen...

Szerintem simán benne van, hogy jövőhéten Flowers kezdjen ismét, és most csak megmutatta neki a stáb, hogy kicsit sem érinthetetlen, és azt a lagymatag valamit, amit csinál, még egy draftolatlan másodéves újonc is simán hozza, élete első kezdő NFL meccsén. Persze nem hiszem, hogy ezzel sikerülne őt jobb RT-vé varázsolni...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
így jobban megnézve a számait elég jóindulatú voltam Wheelerrel a meccs utáni hszekben mert
elég keményen jött róla a nyomás de mivel összességében valahogy mégis jobban működött ez a fal
így alapvetően még mindig jobban jár(t)unk vele talán...
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Snacksről van valami info? Ha jól láttam sírt a padon a meccs vége felé és nem is volt már pályán utána.
Henderson
 www.nj.com/giants/index.ssf/2018/09/giants_injury_update_how_close_are_olivier_vernon.html

"Just normal wear-and-tear," Shurmur said. "But I think Snacks is going to be fine and certainly Saquon is sore. When he has as much activity as he's going to have, he's going to have some soreness, but he's ok."

Elvileg rendben lesz, és ha minden igaz Vernon is a visszatérés küszöbén van.

Erről még nem beszéltünk, de JPP 3 Sacknêl tart a TB-ben. Vernom is ért volna egy 3. kört... Kissé pechünk van, egyelőre JPP>>>Vernom
ironroy
Értem amit írsz, de teljesen értelmetlen. Nem tudjuk Vernon mire ment volna ha játszhat, a sérülés meg mindig benne lehet a pakliban.

Szóval egyenlőre: everybody >>> Vernon
Ahogy pl. tavaly: Okwara >>> J.J.Watt
több mint 5 éve
Henderson New York Giants 1 005
Snacksről van valami info? Ha jól láttam sírt a padon a meccs vége felé és nem is volt már pályán utána.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"