New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Bold prediction a részemről: OBJ megszerzi az első TD-jét egy hosszú passzjáték után és a hétvége legnagyobb upsetjével nyerünk.
Rodaron
De ha most nem, errre nyugodtan várhatsz csütörtökig, akkor tuti meg lesz 😛
dande
Azt gondolom hamar eloszlatták az aggodalmaidat a srácok.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bold prediction a részemről: OBJ megszerzi az első TD-jét egy hosszú passzjáték után és a hétvége legnagyobb upsetjével nyerünk.
Rodaron
De ha most nem, errre nyugodtan várhatsz csütörtökig, akkor tuti meg lesz 😛
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Bold prediction a részemről: OBJ megszerzi az első TD-jét egy hosszú passzjáték után és a hétvége legnagyobb upsetjével nyerünk.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Őszintén szólva elég kedvetlenül várom ezt a meccset, nem érzem esélyét hogy szorossa tehetjük.. Ez a védelem röhögve fogja megfogni ezt a beszari(vagy akármilyen) O játékunkat a mienk pedig nem fogja bírni a nyomást!lehet mondani hogy milyen hozzaallas ez de most úgy gondolom az is szép lenne ha a második félidőre maradna bármi izgalom... ☹️
yooker
Optimista én sem vagyok, de én már múlt héten se voltam, szóval engem nem rakott annyira padlóra a múlt heti teljesítmény, akármennyire is kiábrándító volt.
Egyébként a múlt hetihez képest én jobb meccset várok most, offense oldalon simán el tudom képzelni, hogy vállalható/jó teljesítményt fogunk nyújtani, szerintem ezen a meccsen inkább a védelemnek lesz nehezebb dolga és ezáltal gyengébb napja az eddigieknél.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Az a szerencse, hogy nem kell éjjelig/ reggelig szopni bàrmi lesz is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Őszintén szólva elég kedvetlenül várom ezt a meccset, nem érzem esélyét hogy szorossa tehetjük.. Ez a védelem röhögve fogja megfogni ezt a beszari(vagy akármilyen) O játékunkat a mienk pedig nem fogja bírni a nyomást!lehet mondani hogy milyen hozzaallas ez de most úgy gondolom az is szép lenne ha a második félidőre maradna bármi izgalom... ☹️
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Offensive Rookie of the Month – Will Hernandez, G, New York Giants 79,3 PFF

Linemen don’t get the love and respect they deserve because there aren’t easy box score numbers to draw the attention, and while Calvin Ridley has been impressive, Will Hernandez has been exceeding him in relative obscurity in the trenches. Through four games, Hernandez has allowed just four total pressures and been a people-mover at the point of attack in the run game.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Tippem.
Kurva szar játékkal nyerünk.
Collins picksixre van is egy ezresem 😊
Palesz76
Labda szerzés nélkül amúgy is halott a nyerési esélyünk!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Palesz76 New York Giants 476
Tippem.
Kurva szar játékkal nyerünk.
Collins picksixre van is egy ezresem 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Engram out és Vernom újra out a Panthers ellen. Bár nem rajtuk múlik majd...
ironroy
Alma se lesz, úgy olvastam! 😕
nagir
Ő játszik valszeg, de az offense szar teljesítményén nem segít majd 😔
ironroy
Eddig a szezonban szvsz jó játszott, jó lenne, ha az önbizalma is meglenne!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Engram out és Vernom újra out a Panthers ellen. Bár nem rajtuk múlik majd...
ironroy
Alma se lesz, úgy olvastam! 😕
nagir
Ő játszik valszeg, de az offense szar teljesítményén nem segít majd 😔
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Vagy ha nem az hívná az O játékokat aki idáig, vagy ellopnák éjjel a playbookját, és csak hagynák a játékosokat hogy csináljanak amit akarnak. Vlsz több pontot raknának fel maguktól. 😀))))))

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Engram out és Vernom újra out a Panthers ellen. Bár nem rajtuk múlik majd...
ironroy
Alma se lesz, úgy olvastam! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Csak két ut van ma. Vagy össze áll a csapat és szorosan nyerünk, vagy szétesik a csapat teljesen!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Szerintem nyerünk. 20-17.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
35-7 L a tipp a CAR ellen
vittore
kb nekem is
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
35-7 L a tipp a CAR ellen
több mint 5 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
 247sports.com/nfl/new-york-giants/LongFormArticle/Odell-Beckham-New-York-Giants-teammates-not-playing-with-heart-and-energy-122914578/

Kezdődik a buli...
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Engram out és Vernom újra out a Panthers ellen. Bár nem rajtuk múlik majd...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nem emlékszem már ki ajánlotta nekünk Mahomes-t valaki tavaly itt a fórumon a draft előtt, de így utólag ja, tényleg. Főleg hogy Engram lett. Kár, hogy nem ő a GM.
vanek úr
Na csak úgy kíváncsiságból visszaolvastam egy 100 oldalt 😁 és gyeek volt a Dallas topicbol...
ironroy
Szerintem már azt sajnálja hogy nem ők húzták be inkább... 😉
ozibozi
Nem, én csak megvédtem azt a mókot ahol Mahomest írta valami fazon a Giantsshez, mert már akkor is nagyon kemény mancrush-t éreztem iránta. Most meg hogy így hasít a Chiefs-szel rohadt okosnak érzem magam. 😛

És igen, sajnálom hogy nem Dallasban játszik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nem emlékszem már ki ajánlotta nekünk Mahomes-t valaki tavaly itt a fórumon a draft előtt, de így utólag ja, tényleg. Főleg hogy Engram lett. Kár, hogy nem ő a GM.
vanek úr
Na csak úgy kíváncsiságból visszaolvastam egy 100 oldalt 😁 és gyeek volt a Dallas topicbol...
ironroy
Szerintem már azt sajnálja hogy nem ők húzták be inkább... 😉
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nem emlékszem már ki ajánlotta nekünk Mahomes-t valaki tavaly itt a fórumon a draft előtt, de így utólag ja, tényleg. Főleg hogy Engram lett. Kár, hogy nem ő a GM.
vanek úr
Na csak úgy kíváncsiságból visszaolvastam egy 100 oldalt 😁 és gyeek volt a Dallas topicbol...
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
most ismétlik a den - kan meccset

megőrülök ettől a dallasfan ipsétől

ha lenne türelmem megszámolnám hányszor szól egy meccsen a "nagyon-nagyon"

nagyon-nagyon kibaszottul idegesítő
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
36 mérkőzés óta képtelen a Giants 30 pont felett teljesíteni. Abszolút NFL rekord. 😕
Ezzel a kreatív edzői bagázzsal nem is várható hogy ez megvàltozik.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Nem emlékszem már ki ajánlotta nekünk Mahomes-t valaki tavaly itt a fórumon a draft előtt, de így utólag ja, tényleg. Főleg hogy Engram lett. Kár, hogy nem ő a GM.