New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Asszem innen jöhet egy masszív tankolás és új franchise QB berántása.
gabokocka
Tom Brady fénykorában is kevés lenne ehhez a team-hez most. Plusz tuti még nyomjuk 1-2 évig Manninget.
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 343
Ami a legjobban fáj a tegnapi meccs kapcsán, az edzői kar részéről meglévő totális inkompetencia. Lehetne sorolni, hogy miért nem dobtunk Engram felé egyetlen labdát sem, mikor a Chargers secondary simán verhető seam útvonalakon, vagy hogy a Fluker oldalán beinduló futást miért hagytuk szinte teljesen abba 6-8 yardos futások után a 2. félidőben, vagy, hogy még a szurkolók is látták, hogy Perkinsnél jobb lesz Gallman, stb.

Olyan az egész, mintha McAdoo és a többi coach soha semmire nem készülne fel. Ezt mutatja az offseason és ezt mutatják az egyes meccsek is, ahol zéró gameplan-nel megyünk fel (az utolsó drive-ra volt 2 és fél percünk, de az idióta játékhívásokból azt gondolom, hogy 2-minute offense-t sem gyakoroltunk soha edzésen, és erre az sem mentség, hogy csak egy WR volt már).

A felkészületlenség okozza a kiszámíthatóságot, a sérüléseket, a puhaságot, a fegyelmezetlenséget és az összes problémánkat. Ez nem engedhető meg szerintem amerikai fociban már egy középiskolás meccsen sem, nemhogy az NFL-ben.

Szerintem az sem megoldás, hogy a következő 11 meccset ugyanezzel a HC-vel szenvedjük végig a 0-16 érdekében. Csak megmérgezi az öltözőt a sehova nem vezető arrogancia (OBJ sérülésekor meredten bámulta az étlapját, oda sem nézett, oda sem ment, hogy mi történt, gondolom a következő shotgun draw-n gondolkozott, ami elfogadhatatlan, ha a sztárjátékosoddal történik valami). Én azon a véleményen vagyok, hogy nem kell a 0-16-ra menni, mert valsz. úgyis az lesz, de ebben az esetben már lehetne a következő HC-nek kísérletezni, ismerkedni, kialakítani a következő évet. Tudom, hogy nehéz egy új HC-t az 5. forduló után leakasztani, de ellenkező esetben ez lehet minden idők legszégyenteljesebb évadja.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
nem csak pechünk volt sajna, simán szarrá lett ez a csapat a szezon harmadára --egy ilyen játékosállománnyal... rontás van a csapaton, beszari mentalitás, pancserság... ehhez jött egy nagy adag balszerencse...nincs mese, ki kell takarítani, de teljesen...még mielőtt egy long snappert draftolunk a rebuilding nyitányaként az első körökben. 😊 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
nagyot fordult a világ basszus 1 hónap alatt azért...
lassan mindenkit menesztettünk ,nyugdíjaztunk a tulajdonosok kivételével (bár valaki mintha őket is emlegette volna😊 ) amúgy azt észrevettétek?
nem mintha nem lenne ok bármelyikre is bőven!
múlt héten még tuti top 10-et mondtam de ilyen lerokkant állománnyal már top 5 a tuti
de már semmin nem lepődnék meg....azzal egyetértek hogy ez a fajta játékhívás ( be a forgalomba állandóan ) + Eli pontatlansága egyértelműen hordozta magában a wr sérüléseket!
ez most így szépen egyben jött ki! Bele sem gondolok milyen lenne ha egy jó mérlegnél történt volna meg!természetesen így is rohadt szar érzés!
yooker
Sokan írtatok már erről, amivel személy szerint nem értek egyet, hogy a rossz passzok miatt történtek a sérülések. Egyáltalán nem értek ezzel egyet, szerintem már annyira elkeseredett mindenki, hogy próbál magyarázatot találni erre és bűnbakot keresni. Megannyi passzt láttunk már ami nem volt pontos, picit túlméretezett de az elkapóink mind lehalászták őket mindenfajta sérülés nélkül. OBJ-nél tény, hogy félig sérült lábbal a trafic-be beküldeni egy slant rounteal az tényleg meggondolatlanság volt, de kockáztattak mert már esély nem volt. Úgy gondolom pusztán balszerencse mint Marshall mind Shep sérülése. Ez a foci, ilyen sérülések mindig történnek, mivel full contact sportról beszélünk. Aki látta este szegény Watt-nak azért törött el a lába, mert egy testcselnél bele akadt a bal lába a jobb sarkába és utána egy kis szökkenés után ahogy kitámasztott a teljes testsúlya alatt megrogyott a lába és kész volt a sérülés.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
nagyot fordult a világ basszus 1 hónap alatt azért...
lassan mindenkit menesztettünk ,nyugdíjaztunk a tulajdonosok kivételével (bár valaki mintha őket is emlegette volna😊 ) amúgy azt észrevettétek?
nem mintha nem lenne ok bármelyikre is bőven!
múlt héten még tuti top 10-et mondtam de ilyen lerokkant állománnyal már top 5 a tuti
de már semmin nem lepődnék meg....azzal egyetértek hogy ez a fajta játékhívás ( be a forgalomba állandóan ) + Eli pontatlansága egyértelműen hordozta magában a wr sérüléseket!
ez most így szépen egyben jött ki! Bele sem gondolok milyen lenne ha egy jó mérlegnél történt volna meg!természetesen így is rohadt szar érzés!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Asszem innen jöhet egy masszív tankolás és új franchise QB berántása.

gabokocka
és kerüljön is szegényke mindjárt a kórházba, vlsz majd a saját játékosa révén... 😊))))))))))))

Manning told reporters that he did not have a concussion after he took a knee to the head in the fourth quarter from teammate Ereck Flowers.

 www.nj.com/giants/index.ssf/2017/10/blow_it_up_giants_must_fire_reese_and_mcadoo_in_to.html

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Asszem innen jöhet egy masszív tankolás és új franchise QB berántása.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Az ilyen meccsek és a csapat iránt érzett hatalmas imádat miatt ezek a vereségek - ahogy barátnőm megállapította rólam tegnap - nagyon letudnak vinni az életről. Nagyon megviselnek és rosszul érintenek, mert egy SB contender csapatból 1/1-2-3 csapatot csináltak. Szégyen, csalódottság és megkell találni a felelősöket akik ezt a csapatot így szétbarmolták és kitenni őket innen. Én bízom a managementben mert az elmúlt 30 évben is voltak hullámvölgyeink ahonnan kivezettetek minket és az SB győzelemig meg se álltunk, most is megfogják találni a kiútat csak a várakozás a szurkolók részéről lesz idegtépő, hogy megint egy teljes évet várjunk a megváltásra.
Innentől kezdve végre hátradőlve nézhetem a meccseket, a sport szeretetéért mivel minden komolyabb célnak búcsút mondhatunk, már csak a becsületünkért küzdhetünk és hogy évvégére visszahozzunk valamit a tavalyi mutatott formából. A Defense tépjen szét újra támadósorokat, tegnap már pislákolt valami fény a futójátékban is. Legyünk kellemetlen ellenfél aki képes még PO csapatokat megverni a szezon hátralevő részében, hogy bizonyítsuk nem a posványba tartozunk hanem egy potenciális PO csapatnak tűnjünk jövőre.Használjuk a szezon hátralevő részét arra, hogy a hibákat kijavítsuk és készítsük fel a motorjainkat 2018-ra, kicsit szerezzük vissza a lelkesedésünket és motivációnkat az amerikai foci iránt mind a szurkolók, mind a játékosok részéről.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jöhet Travis Rudolph és Tavarres King, a fanbase úgyis őket akarta, most megkapják


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dwayne Harrisnek is annyi idénre.
 twitter.com/AdamSchefter/status/917202208193765376

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Giants' Eli Manning Undergoes X-Ray on Neck After Knee To Head

csak sikerül elintéznie a vezetőségnek Eli-t is előbb-utóbb--nem csak magukat-- ezzel a fallal...
az a csoda, hogy idáig megúszta sérülés nélkül...

 www.si.com/nfl/2017/10/08/eli-manning-status-new-york-giants-injuries?utm_campaign=sportsillustrated&utm_source=facebook.com&utm_medium=social&xid=socialflow_facebook_si
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért tudom nem ez számít és nem kifogásokat akarok keresni, de ekkora balszerencsénk mint ezen a meccsen soha semmikor nem lesz. Ma minden és mindenki ellenünk volt, 4 elkapónk lesérül egy félidő alatt, 4. És mind a 4 balboka sérülés, ráadásul Beckham, Harris törés, nem csodálkoznék azon ha Marshallnak is legalább szakadása lenne. Felesleges erről a meccsről bármilyen nemű szakmai dolgot körbejárni, mert itt egyszerűen erre voltunk rendelve, egy ilyen meccsre hogy bármi rossz megtörténjen velünk. Egyszerűen nem értem mi történik a csapat körül, próbálok válaszokat keresni de semmi, tényleg senki és semmi nem akarja, hogy legyen consecutive sikeres szezonunk, A maiakat elnézve, hosszú és kínkeserves évek elég fogunk nézni jó pár tankolós szezonnal.
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Johet vissza Cruz elkapni holnaptol 😊

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Johet vissza cruz elkapno holnaptol 😀

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.
vanek úr
És ki az a HC jelölt akit el tudnál hozni szezon közben és hosszú távú megoldásnak tűnne?😊
Asbee
Rex Ryan?

Jó ég, láttam a sérültjeiteket és az eredményt. Részvétem.
iktriad
Faszt, igazából Gruden arra vár h Giants HC legyen, azért tv-zik még mert eddig nem hívták New Yorkból... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.
vanek úr
És ki az a HC jelölt akit el tudnál hozni szezon közben és hosszú távú megoldásnak tűnne?😊
Asbee
Rex Ryan?

Jó ég, láttam a sérültjeiteket és az eredményt. Részvétem.
több mint 6 éve
Alastor New York Giants 214
OBJ szárkapocscsont törés...
ironroy
A csapat most bokatörést írt ki,nem mintha valtoztatna valamit is a tényeken.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Kimberly Jones‏Hitelesített felhasználó @KimJonesSports 21 p21 perccel ezelőtt
Tovább
I’m told #NYG believe Odell Beckham Jr has broken fibula. Not sure if there is any ligament damage. Will have MRI.
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OBJ szárkapocscsont törés...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.
vanek úr
És ki az a HC jelölt akit el tudnál hozni szezon közben és hosszú távú megoldásnak tűnne?😊
Asbee
Nem az én dolgom (bár van ötletem), de legalább kiderülne, mire mennénk Mekedu nélkül. Az se baj, ha csak ideiglenes megoldás jön, szezon végén még mindig lehet változtatni.
vanek úr
Nem lehetne megítélni. Ahhoz, hogy valaki más érkezzen, hozza az embereit, felépítse az elképzeléseit legalább egy offseason kell. Jelen pillanatban maximum házon belül lehetne váltani, annak pedig nem látom értelmét. Vigye csak el a balhét McAdoo, az emberei mehetnek vele és jövőre el lehet indulni egy teljesen más irányba.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.
vanek úr
És ki az a HC jelölt akit el tudnál hozni szezon közben és hosszú távú megoldásnak tűnne?😊
Asbee
Nem az én dolgom (bár van ötletem), de legalább kiderülne, mire mennénk Mekedu nélkül. Az se baj, ha csak ideiglenes megoldás jön, szezon végén még mindig lehet változtatni.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mostanra talán már mindenki számára kiderült, h McAdoo kinevezése óriási baklövés volt. Emellett az idei offseason tevékenységünk szintén totálisan megbukott. Innentől Reese felelőssége se lehet többé kérdéses. Egy ekkora betlibe bele kell bukniuk mindkettőjüknek, de továbbra is meglepne, ha ez év közben történne meg. Most már semmi értelme nem lenne elkezdeni kapkodni, ez a szezon már minden szempontból elment, innentől akármilyen szar is ez, de az a legelőnyösebb számunkra, ha minél rosszabb mérleggel zárunk..
Szesze
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.
vanek úr
kérdés, h kit lehet leakasztani így év közben.. egy átmeneti megoldás teljesen felesleges lenne szerintem és nem hiszem, h annyira előrehaladott tárgyalásokat folytattunk volna már bárkivel is. Azért ez a szitu elég derült égből villámcsapás mindenki számára.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Kérdés, miből teremtünk pénzt év végén OBJ megtartására? Visszavonultatjuk Elit? Ha QB-t húzunk adná magát...
ironroy
Beckham nem fog mostmár gigapénzt kapni, (csak jó sokat) legalábbis jövőre tuti nem.
egy sérülésből felépülő bármilyen sztárnál kivárnak, hogy mi lesz. térd, de a boka is a robbanékonyság, irányváltás rovására mehet, és sajna csak egészségesen képes arra a 'kis' pluszra, ami a többiek fölé emeli.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.
vanek úr
És ki az a HC jelölt akit el tudnál hozni szezon közben és hosszú távú megoldásnak tűnne?😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Mostanra talán már mindenki számára kiderült, h McAdoo kinevezése óriási baklövés volt. Emellett az idei offseason tevékenységünk szintén totálisan megbukott. Innentől Reese felelőssége se lehet többé kérdéses. Egy ekkora betlibe bele kell bukniuk mindkettőjüknek, de továbbra is meglepne, ha ez év közben történne meg. Most már semmi értelme nem lenne elkezdeni kapkodni, ez a szezon már minden szempontból elment, innentől akármilyen szar is ez, de az a legelőnyösebb számunkra, ha minél rosszabb mérleggel zárunk..
Szesze
Viszont ha még idén kinevezik az utódját, akkor a pro season meccseknél komolyabb felmérőkön tesztelhetnék az állományt, és több idő lenne kísérletezésre.