New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Hangolódva a hétvégére, ha még lehet ilyet Giants fanként, epekedve várni a következő meccset nagyon nagy vonalakban azt lehet mondani, hogy az első két hétben a Defense hozta a kötelezőt az Offense miatt nem nyertünk. A 3. 4. héten az offense felrakott győzelmekhez elég pontokat a boardra, de a Defense nyelt be óriási playeket amikhez tavaly nem voltunk hozzászokva. Ergo két lehetőség van most vasárnapra, vagy kéz a kézben Offense és Defense végre hoz egy W-t vagy kéz a kézben még mélyebbre ásnak ha még van erre lehetőség 😀
Viccet félretéve, jó lenne már tényleg egy kiegyensúlyozott a játék minden elemében domináló játékot látni, mégis csak van ehhez benzin a tankban, egy kicsi pluszt mindenkinek jelentene a lelkében legyen az játékos vagy szurkoló. Úgy érzem ez a meccs arról fog dönteni, hogy az egyik csapat nagy nehézségek árán még hozhat pozitív szezont, a másik viszont óriási mélységekbe zuhanhat amikor azt se tudni mikor fog jönni az első W. Együttérzek tejlesmértékben a csalódott szezon miatt a Chargers fanekkel is, ugly meccsre van kilátás ahol az fog dönteni aki kevesebb hibával lehozza a 60 percet. A hazai pálya miatt azt mondom 55-45 a mi javunkra, de tényleg teljesen két esélyes a meccs. Eljutottam arra a szintre amikor már újra alacsony elvárással megyek bele a meccsbe, hogy ne koppanjak ekkorát, de egy győzelem most tényleg jól esne a lelkeknek, ez a meccs erről fog szólni.
Rodaron
hasonlóan gondolom én is de ehhez át kellett mennem a gyász szakirodalomban is jegyzett 5 fázisán:
1.Tagadás.2.Harag.3.Alkudozás.4.Depresszió .5. Megnyugvás 😊

úgyhogy Buddha üzemmódban tudom figyelni a további eseményeket
yooker
Korábban azt mondtam, hogy minden touchdown ajándék, most már lehet, hogy minden field goal is.

Komolyra fordítva a szót, nem tudom, mit várhatunk vasárnap. Minden benne van a pakliban, de én csak egyet szeretnék, tökös, kemény játékot mindenkitől (beleértve az edzői stábot is), nem pedig azt a soft, kiszámítható valamit, amit eddig láttunk.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Pont az ötödik fordulóval érünk a sor végére, a sikeres szezon elveszítése miatti gyászban. Hitetlenkedtünk a dallasi meccsetlátva, mérgesek voltunk a csapatra a Lions elleni kilátástalanság miatt, bíztunk benne, hogy a Philly ellen majd jó lesz, a Tampa elleni meccs depressziója után nyugodtan várjuk a 0-4-es rangadót. Nice.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hangolódva a hétvégére, ha még lehet ilyet Giants fanként, epekedve várni a következő meccset nagyon nagy vonalakban azt lehet mondani, hogy az első két hétben a Defense hozta a kötelezőt az Offense miatt nem nyertünk. A 3. 4. héten az offense felrakott győzelmekhez elég pontokat a boardra, de a Defense nyelt be óriási playeket amikhez tavaly nem voltunk hozzászokva. Ergo két lehetőség van most vasárnapra, vagy kéz a kézben Offense és Defense végre hoz egy W-t vagy kéz a kézben még mélyebbre ásnak ha még van erre lehetőség 😀
Viccet félretéve, jó lenne már tényleg egy kiegyensúlyozott a játék minden elemében domináló játékot látni, mégis csak van ehhez benzin a tankban, egy kicsi pluszt mindenkinek jelentene a lelkében legyen az játékos vagy szurkoló. Úgy érzem ez a meccs arról fog dönteni, hogy az egyik csapat nagy nehézségek árán még hozhat pozitív szezont, a másik viszont óriási mélységekbe zuhanhat amikor azt se tudni mikor fog jönni az első W. Együttérzek tejlesmértékben a csalódott szezon miatt a Chargers fanekkel is, ugly meccsre van kilátás ahol az fog dönteni aki kevesebb hibával lehozza a 60 percet. A hazai pálya miatt azt mondom 55-45 a mi javunkra, de tényleg teljesen két esélyes a meccs. Eljutottam arra a szintre amikor már újra alacsony elvárással megyek bele a meccsbe, hogy ne koppanjak ekkorát, de egy győzelem most tényleg jól esne a lelkeknek, ez a meccs erről fog szólni.
Rodaron
hasonlóan gondolom én is de ehhez át kellett mennem a gyász szakirodalomban is jegyzett 5 fázisán:
1.Tagadás.2.Harag.3.Alkudozás.4.Depresszió .5. Megnyugvás 😊

úgyhogy Buddha üzemmódban tudom figyelni a további eseményeket

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Hangolódva a hétvégére, ha még lehet ilyet Giants fanként, epekedve várni a következő meccset nagyon nagy vonalakban azt lehet mondani, hogy az első két hétben a Defense hozta a kötelezőt az Offense miatt nem nyertünk. A 3. 4. héten az offense felrakott győzelmekhez elég pontokat a boardra, de a Defense nyelt be óriási playeket amikhez tavaly nem voltunk hozzászokva. Ergo két lehetőség van most vasárnapra, vagy kéz a kézben Offense és Defense végre hoz egy W-t vagy kéz a kézben még mélyebbre ásnak ha még van erre lehetőség 😀
Viccet félretéve, jó lenne már tényleg egy kiegyensúlyozott a játék minden elemében domináló játékot látni, mégis csak van ehhez benzin a tankban, egy kicsi pluszt mindenkinek jelentene a lelkében legyen az játékos vagy szurkoló. Úgy érzem ez a meccs arról fog dönteni, hogy az egyik csapat nagy nehézségek árán még hozhat pozitív szezont, a másik viszont óriási mélységekbe zuhanhat amikor azt se tudni mikor fog jönni az első W. Együttérzek tejlesmértékben a csalódott szezon miatt a Chargers fanekkel is, ugly meccsre van kilátás ahol az fog dönteni aki kevesebb hibával lehozza a 60 percet. A hazai pálya miatt azt mondom 55-45 a mi javunkra, de tényleg teljesen két esélyes a meccs. Eljutottam arra a szintre amikor már újra alacsony elvárással megyek bele a meccsbe, hogy ne koppanjak ekkorát, de egy győzelem most tényleg jól esne a lelkeknek, ez a meccs erről fog szólni.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
tartok tőle hogy Höri power rankingja azért késik mert valami killer tréfa készül a giantsről
vittore
Vagy csak simán szarnak két hete mindenre. A főoldalon még a 2. hét hírei vannak... Baj van bowl.hu?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hargreaves azt mondta tudták milyen útvonalakat fognak futni az elkapóink... Lehet Gilbride is itt van még egy sötét kis szobában elrejtve 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
tartok tőle hogy Höri power rankingja azért késik mert valami killer tréfa készül a giantsről
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm a történelem isméli magát? Jó QB draft class, jó draftpozíció a Chargersnek meg a Giantsnek? Csak úgy hirtelen eszembe jutott 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
1/1 vicces lenne, főleg ha látnánk egy meccset a jövő héten ahol a chargers is erre spekulál. szóval jönne 60 perc punt. ez a pöcs wing legalább gyakorolna
vittore
A Chargers valójában a PO-ra spekulált, csak ugye 3.éve mi vagyunk a legpechesebbek. De ettől függetlenül biztosan győzelemre tör a csapat.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Richburg valószínűleg nem játszik vasárnap, mert a hírek szerint Brett Jones kezdeni fog és a PS-ból aktiváltuk Jon Halapio-t. Ebből ez következik, nem pedig az, h Fluker visszaül a padra (aki egyébként a PFF nevetséges értékelése ellenére sem volt rossz).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ekkora fhh@sz ez a pöcs?
 bit.ly/2yG7q0Z
nem láttam idén csak a phily meccset
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha pedig nagymamám sárga volna akkor ő lenne a villamos...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Méghogy kopik Eli dobóereje!
😊
több mint 6 éve
Haba New York Giants 502
OBJ ujja eléggé csúnya kép:
 elitesportsny.com/2017/10/03/new-york-giants-odell-beckham-jr-posts-picture-grotesque-finger-injury/
nagir
Hát el kell kapni azt a labdát, és nem megy ki az ujjunk 😂
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
1/1 vicces lenne, főleg ha látnánk egy meccset a jövő héten ahol a chargers is erre spekulál. szóval jönne 60 perc punt. ez a pöcs wing legalább gyakorolna
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ezt az évet végig toljuk ezzel a stábbal ..természetesen keresgélni már elkezdenek majd!.időszakos HC-nak sok értelme nincs szerintem!
nem hinném hogy így lesz , de egyenlőre ízlelgetitek az 1/1-et?? 😊
| top 10 azért szinte biztosan meglesz , de lazán akár top 5 is |
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
OBJ ujja eléggé csúnya kép:
 elitesportsny.com/2017/10/03/new-york-giants-odell-beckham-jr-posts-picture-grotesque-finger-injury/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 453
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
A PFF szerint az öt legjobb játékosunk a tegnapi meccsen TOP 5 GRADES:

DI Damon Harrison, 86.4 overall grade

RT Justin Pugh, 85.3 overall grade

DI Dalvin Tomlinson, 84.5 overall grade

QB Eli Manning, 80.9 overall grade

CB Janoris Jenkins, 80.1 overall grade



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Haba New York Giants 502
Gallman! Nem mondom, hogy mindenre megoldás, mert egy meccs után ezt nem is lehet mondani, de hogy az eddigi impotens fútójáték mellet, egyszer nem volt pályán, és most is csak sérülések miatt került be, ez mindent elmond. Felüdülés volt nézni. Perkins már tavaly sem tudott érdemben a nem túl acélos Jennings fölé nőni, nem is értem mi alapján várták tőle idén a csodát. Ez a Gallman gyerek legaláb a kötelezőket hozta, sőt kicsit többet is 11/42 egy félidő alatt nem rossz, főleg ha mellé rakjuk Perkins 32/61-ét négy meccsen.
D oldalon kicsit bosszantott amikor Hankinst elengedték, de nem gondoltam, hogy ennyire fog hiányozni a futó játékok ellen. A tavalyi D alapja a kiváló futás elleni védekezés volt - ami megkönnyítette a secondary dolgát - most nagyon nem működik. Látszik is az eredmény. Egy-két futás után az ellenfelek simán meg merik dobni a hosszút, mert mindenki ott toporog a fal mögött. Előbb utóbb bejön. Collins egy isten, de a coverage továbbra sem százas nála (lásd Brate utsó elkapása)
Marshall miatt igazán szomorú vagyok, mert fantasztikus játékos, sokat vártam tőle. E-helyett több teljesen sima 3. down rajta ment el.
Én még azért hiszek a csodában, mivel már volt egy 0-4-es csapat a PO-ban, ráadásul jó régen, úh itt az ideje egy újabbnak.
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Gyerekek ha megy Mekedu és Spangli lesz a HC ki hívja playeket offence oldalon? Arra még mindig nincs megoldás. Sajnos bizalom volt a o fal irányába. Az edzők azt gondolták szépen fejlődik ez a virág gyerek erre a csírlider csajok is képesek többre nála.
Bosszantó ez a balfaszság. Persze hibázni lehet, egyszer-kétszer. De tanulni kell belőle és kijavítani.
Ez a lyukas kezű Marshall meg csalódás. Wingnek meg kitépném a lábát. Ez a hajó már elment, nincs remény se egy igazi amerikai mozifilmes feltámadásra se.
Idén azért lesz 11new yorki győzelem. Sajnos két csapattól, és félek a Jets többet tesz hozzá.
Bocsánat a durva hangvételért,de pont azért írtam most, mert reggel elkezdtem ,de a sírás kerülgetett az idegtől.
Sajnos JPP a nagy kedvencem is beletörödött picit, pénz így is van, nem töri magát tovább.
Viszont a 21-es isten még tartja bennem a lelket.
Go big blue.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ja és egy apróság még a tegnapi meccshez!
Nekem eddig sem volt kérdés, hogy Eli Manning mekkora király! Leszarom Bradyt, Rogerst meg Paytont is, nem cserélném senkire... még nem az tuti!
Az a tegnapi futott TD sok fanyalgonak válasz volt, hogy ilyet is tud, ha az kell! Bár nekem a legutolsó PO meccsen is bizonyított, hiszen Ő legalább szintet lépett, a többiek meg csak bámulták!!
Kösse fel a gatyát Reese! Nem lesz egyszerű pótolnia... és nem a harmadik körben tudsz/kell ilyet (próbáljuk meg QB-t) húzni, amikor volt még hiány poszt dögivel.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Simán lehetne McAdoo helyette Spangli az idény végéig a HC, aztán majd alakul valahogy. Akkor kell egy DC, de én pl. OC poszton nem változtanék... és még így is lehet esély Top 3 draft cetlire alanyi jogon.
Viszont Reese-t sem hagynám a helyén, sok szárad az Ő lelkén is!
Bár, szerintem, minden így marad januárig...
nagir
Én Reese-hez nem nyúlnék, azért több olyan draftja is volt mikor top tehetséget hozott, ráadásul a FA piacon is korrektül szerepelt. GM-t egyébként sem nagyon szoktunk kivágni. A játékoskeret egyébként is adott szvsz, a gyengébb teljesítményért nem ő a felelős. Az edzői stáb meg nyugodtan elviheti ezt a balhét, szerintem nem nagyon fogunk év közben kivágni senkit sem, utána viszont nem házon belül kell a megoldást keresni (és nálam Spagnuolo sem nélkülözhetetlen), sőt akár körbenéznék az NCAA-ben is HC ügyben.
Asbee
Oké, sok igazság van, abban amit írsz, de a gyenge futó játékot én Reesben is látom... se fal se futó, hozott plusz blokkolókat, ennyi. Bár sok jó döntése volt draft/udfa/ufa, és lehet, hogy jobbat nem igen találnánk, de azért az első körösei manapság nem karcolnak na. Kivételek mindíg vannak és sokkal rosszabb GM-ek is dögivel, ez is tény. Meg hát már kínomban, Mara-t és Thisch-t is kirugnám, ha az segít!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
A nyilatkozatok alapján Ben apó már érezheti hogy szarban van, mert már nem csak a többieket hibáztatja. "We need to do a better job at coaching them up to show up on game day."
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem se kell kirúgni mekedut, mondjon fel magától. ennyire nem lehet trohár hogy 0-4 után még próbálkozik