New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.first-down.hu/szubjektiv/mi-lesz-veled-new-york-giants/

Itt egy remek oldal a first-down.hu. A linken összefoglalva a 3 írás amit a jövőről írtam 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Én azt nem értem miért kell fennakadni egy szimpla viziten vagy próbajátékon, egész évben vannak ilyenek a csapatoknál...
Asbee
eddig ezeknek nem volt hírértéke, ennyi!!
nagir
bigblueview még azt is hírként írja ki hogy hányszor mennek WC-re a játékosok 😁
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Én azt nem értem miért kell fennakadni egy szimpla viziten vagy próbajátékon, egész évben vannak ilyenek a csapatoknál...
Asbee
eddig ezeknek nem volt hírértéke, ennyi!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én azt nem értem miért kell fennakadni egy szimpla viziten vagy próbajátékon, egész évben vannak ilyenek a csapatoknál...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
 www.bigblueview.com/2017/10/13/16465692/ny-giants-workouts-visits-heavy-on-offensive-linemen-orlando-franklin
nem értem, de tényleg...
nagir
Nem értitek, Engram lesz a slot receiver és kell egy bika TE aki majd blokkolni is tud meg 1 yard/Goal Line-ról elkapni ezért próbálgatjuk a FA Offense falembereket 😀
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
...jah, a másik, hogy elcseréljük Eli-t(QB) a Jacksonvillbe! 😁😁👏



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 www.bigblueview.com/2017/10/13/16465692/ny-giants-workouts-visits-heavy-on-offensive-linemen-orlando-franklin
nem értem, de tényleg...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hogyan tovább 1. rész - A szezon hátralévő része

Nem ez a legizgalmasabb, de ezzel kell kezdeni, ha minden igaz még két rész jön.
Asbee
szerintem a jelenlegi helyzet elég jó lehetőség arra hogy kipróbáljuk "élesben" atöbbi fiatal mellett Genot de inkább Webbet is..
mégiscsak 3. kört adtunk érte! képet kaphatnánk mire is számíthatunk és ha netán bejönne akkor nem kellene a korai top picket Qb-ra szánni vagy kiderülne hogy legalább egy erős backup kalibernek jó
akármilyen kicsi is erre az esély meg kellene próbálni mert ha nem kerül most pályára ,akkor tényleg teljesen elvesztegetett választás lesz az övé!
yooker
Ezt te sem gondolod komolyan 😊 Ilyen szétszórt csapat mellé, amelynek gyenge a támadófala, megsérültek a kezdő elkapói és nincs konzisztens futójátéka betenni egy 3. körös újoncot? C'mon man. A másik, hogy próbálj meg úgy gondolkodni mintha te lennél a HC. Így próbálnád megmenteni az állásod? Kizártnak tartom. + ott van Manning sorozata is, ennyire ne akarjunk már kiszúrni vele sem... Erről a harmadik körről pedig lassan úgy beszélünk már mintha ezen múlna a franchise jövője. Nassibet kb. fél körrel később választottuk ki 2013-ban, szóval így közeledjünk Webb felé is. Ennyi rizikó belefér így, hogy öregszik a kezdőd.
Asbee
ez is igaz!
de Eli lehet nem igazán bánná már ha kicsit nyugiban ülhetne a padon 😊 Webb is szépen hasra tudna esni amikor kell vagy netán mobilitással oldana meg dolgokat esetleg a rövid passz is menne neki !vagy megpróbálnánk életet verni a futójátékba durván erőltetve azt ezzel is segítve őt!
semmi vesztenivalónk !ha edző lennék pont megpróbálnék most valami teljesen újat lássa mindenki hogy nem vagyok akkora lúzer..ezért nem vennék már a fejét!
de ha szépen minden marad ugyanúgy év végéig mint eddig akkor tuti!
és persze közép körös Qb-k már ritkán váltják meg a világot de akkor is történne valami ...
így valszeg sosem fog kiderülni mit is tudna valójában Webb...
yooker
Szerintem neked is igazad van, és Asbee-nek is, viszont innentől én is inkább a radikális irányba mennék el. Nyílván való, hogy nem így lesz, és maradni fog McAdoo és a jelenlegi helyzet - akár szezon végééig is - de én örülnék annak, ha tényleg elkezdenénk a jövőre készülni. Ez a szezon már úgyis elment, és tény, hogy a szurkolókkal sem kellene kiszúrni, de OBJ elvesztése után, szerintem már NewYork-ban is mindenki elengedte a szezont, és örülne egy top5-ös pick-nek, kimondva - kimondatlanul.

Nézzük pontokba szedve:
1. Ki kell rúgni McAdoo-t!
- Nincs mese, már a játékosok is hőzöngenek, ezen pedig egyértelműen csak a változás szele segíthet. Amúgy sem érnék vele sokat ha maradna, ellenben lenne annyira konok, hogy továbbra is ezt a fost folytassa, és próbálja menteni a karrierjét. Itt már a csapatra kell gondolni, és az fontosabb mint a HC.

2. A helyére jöhetne Spangli.
- Szerintem olyan ember kell a helyére aki jövőre is biztosan itt lesz. Azért hiába szidtuk sokszor őt is, Spangli jól végezte a dolgát. A védelemre idén sem volt panasz addig amíg volt remény, az meg hogy a meccseken összeestek nem róható fel, ahogy a sérülések sem. Spangli átmeneti megoldásnak tökéletes lenne, ő a jövőt tartaná szem előtt hiszen biztos az állása, akkor is ha 0-16 lesz a vége, év végén pedig lehetne új HC-t importálni, bár ő is bevállhatna...

3. Sullivan megkapná az esélyt év végéig, hogy bizonyítson, nem ő volt a főkolompos.

4. Defense oldalon mehetne a tökéletesítés, míg offense oldalon a kísérletezgetés.
- A védelem jó, oda nem kellenek hatalmas változások. A támadósorba pedig mehetne a tesztüzem.

Szerintem sem feltétlen ragaszkodna Eli ahhoz, hogy egy rossz fal mögött, elkapók és futójáték nélkül nézzen szembe mindenkivel, rekord ide vagy oda, így lehetne tesztelni Webb-et. Nyílván neki sem lenne leányálom a káoszban debütálni, de "hé haver, ez az NFL". Csak annyit kellene leszűrni a csávóból, hogy van-e benne valami, vagy Nassib 2.0. Ha béna, akkor jöhet a korai QB pick, ha van benne valami, akkor pedig a le-trade v. futó v. LT.

Előtte a falban is lehetne próbálgatni, hogy Fluker hol lehetne biztos kezdő, és végre az is kiderülhetne, hogy Flowers nem-e lenne "jobb" a fal közepén (v. a jobboldalon). Hart-al ellentétben (akinél egy talicska lósz*r is jobban távol tartaná a pass rush-t) rajta azért látszott némi fejlődés, így neki továbbra is adnék esélyt, de le kellene tesztelni máshol is. Legrosszabb esetben ugyan ott tartunk, mint most, de hiszem hogy egy ekkora állat ilyen erővel gurd poszton még robbanthatna...

(5. Nálam már Wing is minden határon túlment, azzal hogy egyértelműen meccseket döntött el a kulcs szitukban eleresztett döglött kacsáival, így ő neki is megköszönném a nem sokat, és hoznám Meskót...)
----

Persze ez így leírva szép és jó, tudom hogy sok a leányálom benne, és hogy még a 0-5 ellenére sem fog ennyire elgurulni a gyógyszer, de egy biztos... McAdónak mennie kell, mert már a csapat rovására megy. Legalább azt érjük már el amit a Brawns, hogy képesek dalolva zuhanni a szakadék aljára, nem pedig egymást kikészíteni, eltiltani, megverni, megutálni stb.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2009-10 körül ki is volt az a csokker D edző akit mindenki ruhellt?
vittore
Bill Sheridan


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2009-10 körül ki is volt az a csokker D edző akit mindenki ruhellt?
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
A hírek szerint McDodoo még mindig nem tájékoztatta a csapatot DRC-ről. WTF?
Nem lennék meglepve, ha a Denver ellen beleszaladnánk egy edzőbuktató 0-50-be...
Zet
az a jó, h legalább nem kell fennmaradni éjszakázni.. reggel gyors lepörgetem és annyi
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 343
A hírek szerint McDodoo még mindig nem tájékoztatta a csapatot DRC-ről. WTF?
Nem lennék meglepve, ha a Denver ellen beleszaladnánk egy edzőbuktató 0-50-be...
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Mi a cél a szezon további részében, ez itt a nagy kérdés! Hosszú távon kell mindíg gondolkodni szvsz, de ezt én most nem látom, ha az önös érdekek mentén megy a csapat tovább, akkor sürgős változások kellenének és ez már megint felveti Reese felelősségét!
Minden esetre a morál már most csorbát szenvedett, ami nagy baj. Innen még sajnos van lejjebb, de az sok évre vissza vetné a Franchiset, most kell igazán okosnak kenni a FO-ban...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Yookerel értek egyet.
Minek várni több hónapot? Eli kezd, aztán jön webb a harmadik negyedben. Az acél a tűzben edződik nem a fosban. És ,ha mekedu keménytökű ,jó edző lenne bátran hívhatna nem sablonokat. És meg is érkeztünk a baj gyökeréhez. Amennyiben nem megy amit kitaláltunk, akkor beletörödünk és a körülményeket okoljuk. Pont mint a gurulósban Bernd mester.
A fiataloknak pedig itt az esély a kiugrásra. A tűzben, akarásban nem lehet hiba, ha meg az is hiányzik minek padoztatni.
A baj ezzel a rengeteg okfejtéssel,hogy csak a frusztrációt nyomod el magadban, vagy szítód fel.
Soha, nem fogadtam még(na ez nem igaz)giants meccsre ,de most teszek a winre egy ötezrest.
Ennél csalódottab úgy sem lehetek.
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Kozben DRC hatarozatlan idore felfuggesztve. Nem hinnem, hogy ot latjuk meg Giants mezben

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Hát igen. A csapat érdeke azt diktálná, hogy nyomassuk a fiatalokat akár qb poszton, hogy lássuk kire lehet számítani közép-hosszú távon. Ha az egyéni érdekeket nézzük, azért Eli megérdemelné, hogy második legyen az all time consecutive start listán, megelőzve a bratyót. Webbnek sem biztos, hogy jó lenne ha most kellene beledobni a fosba, hogy esetleg elmerüljön, ahogy Asbee írta. Mekedu érdeke nem tudom mi lenne, valszeg, ha kihúzná a szezon végéig, néhány meglepő, előremutató győzelemmel, de ahhoz nem mer majd kockáztatni, így marad a fos, ami meg a csapatnak nem jó.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Hogyan tovább 1. rész - A szezon hátralévő része

Nem ez a legizgalmasabb, de ezzel kell kezdeni, ha minden igaz még két rész jön.
Asbee
szerintem a jelenlegi helyzet elég jó lehetőség arra hogy kipróbáljuk "élesben" atöbbi fiatal mellett Genot de inkább Webbet is..
mégiscsak 3. kört adtunk érte! képet kaphatnánk mire is számíthatunk és ha netán bejönne akkor nem kellene a korai top picket Qb-ra szánni vagy kiderülne hogy legalább egy erős backup kalibernek jó
akármilyen kicsi is erre az esély meg kellene próbálni mert ha nem kerül most pályára ,akkor tényleg teljesen elvesztegetett választás lesz az övé!
yooker
Ezt te sem gondolod komolyan 😊 Ilyen szétszórt csapat mellé, amelynek gyenge a támadófala, megsérültek a kezdő elkapói és nincs konzisztens futójátéka betenni egy 3. körös újoncot? C'mon man. A másik, hogy próbálj meg úgy gondolkodni mintha te lennél a HC. Így próbálnád megmenteni az állásod? Kizártnak tartom. + ott van Manning sorozata is, ennyire ne akarjunk már kiszúrni vele sem... Erről a harmadik körről pedig lassan úgy beszélünk már mintha ezen múlna a franchise jövője. Nassibet kb. fél körrel később választottuk ki 2013-ban, szóval így közeledjünk Webb felé is. Ennyi rizikó belefér így, hogy öregszik a kezdőd.
Asbee
ez is igaz!
de Eli lehet nem igazán bánná már ha kicsit nyugiban ülhetne a padon 😊 Webb is szépen hasra tudna esni amikor kell vagy netán mobilitással oldana meg dolgokat esetleg a rövid passz is menne neki !vagy megpróbálnánk életet verni a futójátékba durván erőltetve azt ezzel is segítve őt!
semmi vesztenivalónk !ha edző lennék pont megpróbálnék most valami teljesen újat lássa mindenki hogy nem vagyok akkora lúzer..ezért nem vennék már a fejét!
de ha szépen minden marad ugyanúgy év végéig mint eddig akkor tuti!
és persze közép körös Qb-k már ritkán váltják meg a világot de akkor is történne valami ...
így valszeg sosem fog kiderülni mit is tudna valójában Webb...

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Vereen lesz az első számú returner.
Perkins még mindig kezdőnek van feltüntetve a depth charton 😔
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hogyan tovább 1. rész - A szezon hátralévő része

Nem ez a legizgalmasabb, de ezzel kell kezdeni, ha minden igaz még két rész jön.
Asbee
szerintem a jelenlegi helyzet elég jó lehetőség arra hogy kipróbáljuk "élesben" atöbbi fiatal mellett Genot de inkább Webbet is..
mégiscsak 3. kört adtunk érte! képet kaphatnánk mire is számíthatunk és ha netán bejönne akkor nem kellene a korai top picket Qb-ra szánni vagy kiderülne hogy legalább egy erős backup kalibernek jó
akármilyen kicsi is erre az esély meg kellene próbálni mert ha nem kerül most pályára ,akkor tényleg teljesen elvesztegetett választás lesz az övé!
yooker
Ezt te sem gondolod komolyan 😊 Ilyen szétszórt csapat mellé, amelynek gyenge a támadófala, megsérültek a kezdő elkapói és nincs konzisztens futójátéka betenni egy 3. körös újoncot? C'mon man. A másik, hogy próbálj meg úgy gondolkodni mintha te lennél a HC. Így próbálnád megmenteni az állásod? Kizártnak tartom. + ott van Manning sorozata is, ennyire ne akarjunk már kiszúrni vele sem... Erről a harmadik körről pedig lassan úgy beszélünk már mintha ezen múlna a franchise jövője. Nassibet kb. fél körrel később választottuk ki 2013-ban, szóval így közeledjünk Webb felé is. Ennyi rizikó belefér így, hogy öregszik a kezdőd.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Csak találgatok, de lehet, hogy DRC megkérte a vezetőséget, hogy cseréljék el egy olyan csapatba, ahol esélyes a rájátszás...
A csapat pedig nemet mondott!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ezek után óriási fordulat lenne egy vegasi kavarást intézve nyerni. 1,1 volt a hét elején a denver W odds, tutira öntöttet bele egy raklap pénzt a gamblerek
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 343
Ahogy Clint Eastwood mondta a Halálhágóban: Túlél, alkalmazkodik, improvizál.

Szerintem McAdoo egyikben sem jó, pedig ez az NFL lényege.

Akárhogy is történt, már az, hogy kialakult ez a helyzet, sok mindent elárul.
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tom Rock‏ @TomRock_Newsday
McAdoo says DRC has decided to leave the team. He is suspended.
Beki
Mi a f@sz folyik itt már megint??? 😤😤😤
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Tom Rock‏ @TomRock_Newsday
McAdoo says DRC has decided to leave the team. He is suspended.
Beki
basszus..
fordítva jobban tetszene a hír..😊
| ő mehetne büntetlenül |
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Tom Rock‏ @TomRock_Newsday
McAdoo says DRC has decided to leave the team. He is suspended.
Beki
Az kemény..