New York Giants

49 feliratkozó

több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
1/23. Garett Bolles (OT) Utah
2/55. Chris Wormley (DT) Michigan
3/87. Kendell Beckwith (ILB) LSU
4/140. Rayshawn Jenkins (FS) Miami (Fla.)
5/167. Jeremy McNichols (RB) Boise State
6/207. Michael Roberts (TE) Toledo
7/241. Jerry Ugokwe (OT) William & Mary

Ezt a draftot sikerült összehozni. Hátsó körökben empty segédkezett már. Kicsit meglepő módon szerintem defense orrientált lett a mockom. A DT posztot lehet erősíteni, ha van Hank ha nincs, hogy nagyobb rotáció legyen, ha meg nem lesz akkor kb legnagyobb need lesz. LB és sorban sem ártana friss vér, aki előre tud lépni. Collins mellett ketten is küzdenek a másik Saftey posztért, de kell még a konkurencia, illetve mélység. Azért vannak playák, akik ha bent lesznek 23. picknél akkor rá kell rabolni. (Cook v. OJ)

Bent volt Jabrill Peppers is 1. körben, simán el tudom képzelni, hogy leszarjuk OL-t és rögtön impact játékost védelembe.

Bolles mellett szól, hogy jó a frizurája, emiatt Bechkammel fix spanok lesznek, illetve szerintem mozgékonysága aranyat érhet. Bár idősebb, mint a többi prospect, ez előnyt is jelenthet ha rögtön mélyvízbe dobjuk, márpedig WIN now üzemmódban ez is fontos szempont.

Az igazat megvalva azon se lepődnék meg, ha egy játékos és egy posztot se találtam volna el, bízzunk benne, hogy Reese-k jobban tudják majd mi kellesz a sikerhez.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sziasztok!

Úgy alakult, hogy a Mock Draft Játékban nincs alkalmi Giants GM-ünk, aki érez rá késztetést, az jelentkezzen itt:  bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game
Maga a játék holnap este 9-kor kezdődik.
empty taxi
Jelentkeznék, ha még van hely. Telefonon az órát be is állítom 20:50 re 😊
GiantsMLBhunter
Tied.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok!

Úgy alakult, hogy a Mock Draft Játékban nincs alkalmi Giants GM-ünk, aki érez rá késztetést, az jelentkezzen itt:  bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game
Maga a játék holnap este 9-kor kezdődik.
empty taxi
Jelentkeznék, ha még van hely. Telefonon az órát be is állítom 20:50 re 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sziasztok!

Úgy alakult, hogy a Mock Draft Játékban nincs alkalmi Giants GM-ünk, aki érez rá késztetést, az jelentkezzen itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Maga a játék holnap este 9-kor kezdődik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Thompson ha egészséges tud maradni, és hozza azt a szintet amit mutatott, akkor valóban találó az a megjegyzés, hogy idén két harmadik körös húzásunk lesz...
ozibozi
elég érdekes mi is lesz ezzel a poszttal idén mert a mellett hogy nagy előny tényleg hogy egy 2. napos pickkel gazdagabbak vagyunk azért Adams csak lehozott egy olyan szezont UDFA-ként amit akár DT-től is aláírtunk volna sokan harmadik körösként .Sokat ő még nem bizonyíthatott de az 1 év tapasztalat meg Adamsnél nyom sokat a latban (lásd Collins esetében is pl.) Komoly camp battle várható kettőjük között ezek fényében amit kényelmes helyzetből nézhetünk végig mert bárki is lesz a befutó megfelelő backup lesz mögötte az biztos....

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Thompson ha egészséges tud maradni, és hozza azt a szintet amit mutatott, akkor valóban találó az a megjegyzés, hogy idén két harmadik körös húzásunk lesz...
több mint 7 éve
Taz New York Giants 349
 www.bigblueview.com/2017/4/3/15165172/owa-says-he-is-stepping-away-from-the-game

sokat nem láttunk belőle
jusssipekka
A harmadik körös pick Jerry Reese kriptonitja... Ramses Barden,Trevis Beckhum, Chad Jones,Jernigan,Hosley, Moore, Bromley, remélem Thompson azért felépül...
ironroy
Sztem Bromleyt még ne írjuk le, az idén kiderül hogy tud-e kezdő szintet hozni.
Thompsonról meg még korai véleményt alkotni 😀
több mint 7 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
 www.bigblueview.com/2017/4/3/15165172/owa-says-he-is-stepping-away-from-the-game

sokat nem láttunk belőle
jusssipekka
A harmadik körös pick Jerry Reese kriptonitja... Ramses Barden,Trevis Beckhum, Chad Jones,Jernigan,Hosley, Moore, Bromley, remélem Thompson azért felépül...
több mint 7 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
 www.bigblueview.com/2017/4/3/15165172/owa-says-he-is-stepping-away-from-the-game

sokat nem láttunk belőle
több mint 7 éve
Baluba New York Giants 65
Nekem más a véleményem. Mangol ligaelit center VOLT az elmúlt évtizedben, de ha az a kérdés, hogy jövőre kitől várnék jobb teljesítményt, akkor én Richburgre tennék egy egészséges Mangold ellen is. A 37 meccses sackmentes sorozat szép, de egy centert ritkán vernek meg pass protectionban, Richburgnek 30 meccsen 1 sackje volt, ráadásul a PFF szerint siettetésből kevesebbet engedett, mint Mangold.
Baluba
Richburg közel sem volt acélos tavaly es Mangold sérülésekkel tolja egy ideje.Nincs meg azon a szinten Richburg mint Mangold jobb napjain d vszinu ott lesz idovel.Senki sem cserélne le Richburgot .Jah ,a PFF egy hatalmas baromság.Azok a statok nem adják vissza a valós képet .Foleg nem egy olyan jatekos statjat aki az offensive line ba szerepel .Az a legkomplexebb unit a palyan .Plus a PFF az nem tudja h mi volt a jatekos feladata az adott playen.Kiindulasi pontnak jo de kb ennyi .
Gerixx
A PFF osztályzatait lehet szeretni vagy nem, ezzel nem vitatkozom, és nem is szeretnék belemenni (én pont csak az OL osztályzataikat tartom jobbnak, mint a többi oldal értékeléseit). De az elég objektív, hogy ha az irányítóra nyomás kerül, az kinek a felelőssége, csak azt nem adja vissza, hogy az a bizonyos nyomás 1 vagy 4 mp elteltével érkezett. Viszont jelenleg még így is bőven ez a legrelevánsabb statisztika arról, hogy meliyk OL ember mennyire eredményes (ami adott esetben más, mint a képességei) pass protectionben.
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
 www.youtube.com/watch?v=Kk2UT6jCfEc

Nem Mangold volt annyira elit, csak a többiek voltak annyira bénák, hogy mire a belső nyomás elérte volna az irányítót addigra már rég ketten ültek a QB nyakában. 😊
Awesome88
Sőt, annyira rutinos az öreg róka, hogy ezen a meccsen már pályára se lépett, elintézte magának az IR-t. Így hozzatok össze sack-et rólam!
tomi-tomi
Ez csak megerősíti amit írtam. Még csak nem is kellett oda, középen nélküle is megvolt az a 2sec amíg a QB-t kinyírják a pass rusher-ek 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.youtube.com/watch?v=Kk2UT6jCfEc

Nem Mangold volt annyira elit, csak a többiek voltak annyira bénák, hogy mire a belső nyomás elérte volna az irányítót addigra már rég ketten ültek a QB nyakában. 😊
Awesome88
Sőt, annyira rutinos az öreg róka, hogy ezen a meccsen már pályára se lépett, elintézte magának az IR-t. Így hozzatok össze sack-et rólam!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
 www.youtube.com/watch?v=Kk2UT6jCfEc

Nem Mangold volt annyira elit, csak a többiek voltak annyira bénák, hogy mire a belső nyomás elérte volna az irányítót addigra már rég ketten ültek a QB nyakában. 😊
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Nekem más a véleményem. Mangol ligaelit center VOLT az elmúlt évtizedben, de ha az a kérdés, hogy jövőre kitől várnék jobb teljesítményt, akkor én Richburgre tennék egy egészséges Mangold ellen is. A 37 meccses sackmentes sorozat szép, de egy centert ritkán vernek meg pass protectionban, Richburgnek 30 meccsen 1 sackje volt, ráadásul a PFF szerint siettetésből kevesebbet engedett, mint Mangold.
Baluba
Richburg közel sem volt acélos tavaly es Mangold sérülésekkel tolja egy ideje.Nincs meg azon a szinten Richburg mint Mangold jobb napjain d vszinu ott lesz idovel.Senki sem cserélne le Richburgot .Jah ,a PFF egy hatalmas baromság.Azok a statok nem adják vissza a valós képet .Foleg nem egy olyan jatekos statjat aki az offensive line ba szerepel .Az a legkomplexebb unit a palyan .Plus a PFF az nem tudja h mi volt a jatekos feladata az adott playen.Kiindulasi pontnak jo de kb ennyi .

Szerkesztette: Gerixx
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Szerintem itt mindenki szereti, és elismeri Richburg mestert, senki nem akarja lecserélni.Pusztán felvetődött egy sajtókacsa v komoly érdeklődés. Van aki szerint 1 évre upgrade , és van aki szerint nem az ...idén lejár a szerződése. Nem ez valóban a legnagyobb gondunk, csak pro-kontra felmerültek érvek. Nem vlsz, hogy e miatt kell aggódnunk.
több mint 7 éve
Baluba New York Giants 65
Nekem más a véleményem. Mangol ligaelit center VOLT az elmúlt évtizedben, de ha az a kérdés, hogy jövőre kitől várnék jobb teljesítményt, akkor én Richburgre tennék egy egészséges Mangold ellen is. A 37 meccses sackmentes sorozat szép, de egy centert ritkán vernek meg pass protectionban, Richburgnek 30 meccsen 1 sackje volt, ráadásul a PFF szerint siettetésből kevesebbet engedett, mint Mangold.
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
Awesome88
egy jó formában lévő Mangold 1 évre? én simán minőségi upgrade-nek gondolom a SB-ért menetelő, tackle-k nélküli csapatban... Richburg jó, de csak jó... akit jövőre szerződés helyett akár drafttal is pótolhatsz... mindenkit nem lehet megtartani jövőre: Pugh? OBJ GIGA, stb, a mostani Dline számai sem lesznek egyszerűek-- a cap szerint-- jövőre. Nem mondom,hogy így lesz, de lenne benne ráció, még ha nem is prioritás.(amúgy guardnak tényleg szar volt)
ozibozi
Amiket leírsz azoknak nem sok köze van a témához.

Szerintem nem Richburg-el van a gond, és azzal, hogy jönne Mangold és esetleg még 1 fokkal jobb lenne vele a center poszt (amire nem tudom mennyi esély van, elég sérülékeny és 34 lesz), még nem nyernénk SB-t. Luxus vétel lenne minden szempontból. Cserének túl OP lenne, kezdőbe felesleges mert akkor csak eltékozolnánk egy kezdő embert... Vannak ennél égetőbb need-ek is (mondjuk bármelyik másik a punter-en kívül), a pénzben pedig amúgy sem dúskálunk.
Awesome88
nem mondtam, hogy jöjjön, csak azt gondoltam tovább, mi lenne ha mégis jönne, és akkor vlsz nem cserének jönne az, aki 37 mérkőzés óta nem engedett sack-ot--et. Nem értem ennek miért nincs köze a témához, ez csak egy vélemény egy olyan dologhoz, ami nem történt meg.
ozibozi
Csak arra értettem, hogy nem lesz elég pénz mindenkire, meg OBJ mega deal-je és hogy Rich-et a draft-ról is lehet majd pótolni... na ezeknek nem sok köze van ahhoz, hogy Mangold-ot elhozzuk-e vagy sem. Vagy szerinted ezekhez mi köze van egy új center igazolásnak? Mert akkor nem értem 😊
Awesome88
Sokmindenrol beszélnek Mangold esetleges leigazolásával kapcsolatban,de arról h Richburg ot tennék más posztra arról biztos h nem .Guard pozícióban kellene küzdenie a csapatba kerülésért ,ha érkezne .Na mar pedig Mangold meg college ban sem jatszott soha Guardot,tehát iszonyat kérdéses h mi jönne ki belőle ..Amit hallani h RG v LG es hamarabb menne Pugh RT be mint Richburg G ba.Mangold ligaelit center ha egészséges es a Giantsnel Richburg al terveznek ezen a poszton szóval vszinu semmi nem lesz ebből az egészből .
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
Awesome88
egy jó formában lévő Mangold 1 évre? én simán minőségi upgrade-nek gondolom a SB-ért menetelő, tackle-k nélküli csapatban... Richburg jó, de csak jó... akit jövőre szerződés helyett akár drafttal is pótolhatsz... mindenkit nem lehet megtartani jövőre: Pugh? OBJ GIGA, stb, a mostani Dline számai sem lesznek egyszerűek-- a cap szerint-- jövőre. Nem mondom,hogy így lesz, de lenne benne ráció, még ha nem is prioritás.(amúgy guardnak tényleg szar volt)
ozibozi
Amiket leírsz azoknak nem sok köze van a témához.

Szerintem nem Richburg-el van a gond, és azzal, hogy jönne Mangold és esetleg még 1 fokkal jobb lenne vele a center poszt (amire nem tudom mennyi esély van, elég sérülékeny és 34 lesz), még nem nyernénk SB-t. Luxus vétel lenne minden szempontból. Cserének túl OP lenne, kezdőbe felesleges mert akkor csak eltékozolnánk egy kezdő embert... Vannak ennél égetőbb need-ek is (mondjuk bármelyik másik a punter-en kívül), a pénzben pedig amúgy sem dúskálunk.
Awesome88
nem mondtam, hogy jöjjön, csak azt gondoltam tovább, mi lenne ha mégis jönne, és akkor vlsz nem cserének jönne az, aki 37 mérkőzés óta nem engedett sack-ot--et. Nem értem ennek miért nincs köze a témához, ez csak egy vélemény egy olyan dologhoz, ami nem történt meg.
ozibozi
Csak arra értettem, hogy nem lesz elég pénz mindenkire, meg OBJ mega deal-je és hogy Rich-et a draft-ról is lehet majd pótolni... na ezeknek nem sok köze van ahhoz, hogy Mangold-ot elhozzuk-e vagy sem. Vagy szerinted ezekhez mi köze van egy új center igazolásnak? Mert akkor nem értem 😊
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
Awesome88
egy jó formában lévő Mangold 1 évre? én simán minőségi upgrade-nek gondolom a SB-ért menetelő, tackle-k nélküli csapatban... Richburg jó, de csak jó... akit jövőre szerződés helyett akár drafttal is pótolhatsz... mindenkit nem lehet megtartani jövőre: Pugh? OBJ GIGA, stb, a mostani Dline számai sem lesznek egyszerűek-- a cap szerint-- jövőre. Nem mondom,hogy így lesz, de lenne benne ráció, még ha nem is prioritás.(amúgy guardnak tényleg szar volt)
ozibozi
Amiket leírsz azoknak nem sok köze van a témához.

Szerintem nem Richburg-el van a gond, és azzal, hogy jönne Mangold és esetleg még 1 fokkal jobb lenne vele a center poszt (amire nem tudom mennyi esély van, elég sérülékeny és 34 lesz), még nem nyernénk SB-t. Luxus vétel lenne minden szempontból. Cserének túl OP lenne, kezdőbe felesleges mert akkor csak eltékozolnánk egy kezdő embert... Vannak ennél égetőbb need-ek is (mondjuk bármelyik másik a punter-en kívül), a pénzben pedig amúgy sem dúskálunk.
Awesome88
nem mondtam, hogy jöjjön, csak azt gondoltam tovább, mi lenne ha mégis jönne, és akkor vlsz nem cserének jönne az, aki 37 mérkőzés óta nem engedett sack-ot--et. Nem értem ennek miért nincs köze a témához, ez csak egy vélemény egy olyan dologhoz, ami nem történt meg, és vlsz nem is fog.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
Awesome88
egy jó formában lévő Mangold 1 évre? én simán minőségi upgrade-nek gondolom a SB-ért menetelő, tackle-k nélküli csapatban... Richburg jó, de csak jó... akit jövőre szerződés helyett akár drafttal is pótolhatsz... mindenkit nem lehet megtartani jövőre: Pugh? OBJ GIGA, stb, a mostani Dline számai sem lesznek egyszerűek-- a cap szerint-- jövőre. Nem mondom,hogy így lesz, de lenne benne ráció, még ha nem is prioritás.(amúgy guardnak tényleg szar volt)
ozibozi
Amiket leírsz azoknak nem sok köze van a témához.

Szerintem nem Richburg-el van a gond, és azzal, hogy jönne Mangold és esetleg még 1 fokkal jobb lenne vele a center poszt (amire nem tudom mennyi esély van, elég sérülékeny és 34 lesz), még nem nyernénk SB-t. Luxus vétel lenne minden szempontból. Cserének túl OP lenne, kezdőbe felesleges mert akkor csak eltékozolnánk egy kezdő embert... Vannak ennél égetőbb need-ek is (mondjuk bármelyik másik a punter-en kívül), a pénzben pedig amúgy sem dúskálunk.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
Awesome88
egy jó formában lévő Mangold 1 évre? én simán minőségi upgrade-nek gondolom a SB-ért menetelő, tackle-k nélküli csapatban... Richburg jó, de csak jó... akit jövőre szerződés helyett akár drafttal is pótolhatsz... mindenkit nem lehet megtartani jövőre: Pugh? OBJ GIGA, stb, a mostani Dline számai sem lesznek egyszerűek-- a cap szerint-- jövőre. Nem mondom,hogy így lesz, de lenne benne ráció, még ha nem is prioritás.(amúgy guardnak tényleg szar volt)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
Awesome88
Remélem nem akarják visszarakni a régi posztjára. Minőségi center, de legjobb esetben is csak egy átlagos guard. Meg kicsi is oda.

Mara szerint jó lesz Flowers. Ha mégsem, akkor jövőre kirúgja saját magát is majd?
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.
ozibozi
És lecserélnéd érte Richburg-öt?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Kezdőbe? Most látom, Mangold 37 pályára lépés óta nem engedett sack-et.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
 fuzovelkifele.com/2017/03/kraft-szerint-a-giants-megverte-volna-a-patriotsot/
Ezt mi eddig is tudtuk, de jól esik az Ő szájából hallani...😄
nagir
Sportszerűen inkább nem is jutottatok be a döntőbe, tartsátok meg jó szokásotokat 😊)
Wyatt
Féld a Giants-t, mert közeledik Eli harmadik eljövetele 😀