New York Giants

49 feliratkozó

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Mike Mayock mockjában Hooker 1/19-ig csúszik. Ha valóban ilyesmi történne, én örülnék egy kisebb felmozgsnak, hogy behúzzuk. Tökéletes lehetne Collins box stílusához egy igazi single high FS, gyakorlatilag a liga legjobb secondaryje lenne a mienk. Mt gondoltok egy ilyen forgatókönyvről?
Baluba
Hooker egyszerűen túl jó ahhoz, hogy 19ig csússzon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Baluba New York Giants 65
Mike Mayock mockjában Hooker 1/19-ig csúszik. Ha valóban ilyesmi történne, én örülnék egy kisebb felmozgsnak, hogy behúzzuk. Tökéletes lehetne Collins box stílusához egy igazi single high FS, gyakorlatilag a liga legjobb secondaryje lenne a mienk. Mt gondoltok egy ilyen forgatókönyvről?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
New York Giants: Jerry Reese’s 5 Biggest Steals In the NFL Draft

 elitesportsny.com/2017/04/26/new-york-giants-jerry-reese-5-biggest-steals-in-the-nfl-draft/
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Empty közreműködésével:

25. Podcast - 2017-es Draft
Asbee
jó lett !nagyon jó áttekintés!
marha nehéz konkrét tippet adni mert elég hátul húzunk ,nem lehet tudni mi történik előttünk majd , óriási nagy need sincs ahová bármi áron (!) kellene ember!mondjuk OL első két napból szinte biztos lesz 1
tehát valszeg a boardon legelöl szereplő olyan játékos fog jönni aki a legtöbb snappet töltheti a pályán és a leghasznosabb lehet a csapat számára az elejétől!

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Empty közreműködésével:

25. Podcast - 2017-es Draft


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
A szakik tippjei egy csokorban:
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/UPDATED-View-Giants-Mock-Draft-Tracker/c7cef4de-5c77-4aa7-83fa-9ae8cf037b2e
ozibozi
Azok ketten, akik QB-t tippeltek napszúrást kaptak, vagy tudnak valamit, amit mi nem?
vanek úr
Lehet tudják, hogy Eli 36 esztendős és ennél kevesebb már nem lesz. 😛 Amúgy ha van idén QB akire ráizgulnék mint középső/hátsó első körös választás ha egy remek projekt játékos kell, akkor az Mahomes.
gyeek
Brady-hez képest még kölyök, és jóval ütésállóbb 😊 Van még benne jó pár év, most viszont egy jó draft után SB esélyes csapatot lehetne összehozni. Aztán lehet majd jövőt építeni.
vanek úr
Nem a Giants az egyetlen SB esélyes csapat és előrelátónak lenni nem hátrány, ha a jövő franchise QB-ja még elérhető amikor választásra kerül a sor, a prfi stábon múlik a megítélése a dolognak. Mahomes-ot még sokat kell tanítani, az a max 3-4 év ami Elinak vissza van még a Giantsnél pont elég lehet neki, hogy a kezdőbe kerüljön, utána meg nem kell a jövő Fitzpatrickjével szarakodni. Csak azért írtam, mert lehet nem egyezik az általános most vagy soha mentalitással a QB pick, de pl. az Eaglesnek is úgy tűnik bejött a tavalyi trade, pedig volt egy Bradfordjuk.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
vanek úr New York Giants 1 716
A szakik tippjei egy csokorban:
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/UPDATED-View-Giants-Mock-Draft-Tracker/c7cef4de-5c77-4aa7-83fa-9ae8cf037b2e
ozibozi
Azok ketten, akik QB-t tippeltek napszúrást kaptak, vagy tudnak valamit, amit mi nem?
vanek úr
Lehet tudják, hogy Eli 36 esztendős és ennél kevesebb már nem lesz. 😛 Amúgy ha van idén QB akire ráizgulnék mint középső/hátsó első körös választás ha egy remek projekt játékos kell, akkor az Mahomes.
gyeek
Brady-hez képest még kölyök, és jóval ütésállóbb 😊 Van még benne jó pár év, most viszont egy jó draft után SB esélyes csapatot lehetne összehozni. Aztán lehet majd jövőt építeni.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
A szakik tippjei egy csokorban:
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/UPDATED-View-Giants-Mock-Draft-Tracker/c7cef4de-5c77-4aa7-83fa-9ae8cf037b2e
ozibozi
Azok ketten, akik QB-t tippeltek napszúrást kaptak, vagy tudnak valamit, amit mi nem?
vanek úr
Lehet tudják, hogy Eli 36 esztendős és ennél kevesebb már nem lesz. 😛 Amúgy ha van idén QB akire ráizgulnék mint középső/hátsó első körös választás ha egy remek projekt játékos kell, akkor az Mahomes.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
vanek úr New York Giants 1 716
A szakik tippjei egy csokorban:
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/UPDATED-View-Giants-Mock-Draft-Tracker/c7cef4de-5c77-4aa7-83fa-9ae8cf037b2e
ozibozi
Azok ketten, akik QB-t tippeltek napszúrást kaptak, vagy tudnak valamit, amit mi nem?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
A szakik tippjei egy csokorban:
 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/UPDATED-View-Giants-Mock-Draft-Tracker/c7cef4de-5c77-4aa7-83fa-9ae8cf037b2e
több mint 7 éve
Taz New York Giants 349
Lehívták Beckham szerződésének 5. éves opcióját.
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
OJ Howard-ért megérné felmenni. Igazából Támadó oldalon pont rá lenne szükségünk... Egy igazi freak. De érte tényleg fel kellene tradelni... Nem titkolom nekem ő az álom pickem.
-Nagyon jól blokkol (Az 1/1 jelölt Garrett-en is olyan blokkokat csinált, hogy néhány falemberünk megirigyelné)
-Hatalmas segítség lehet Flowersnek, fejlesztheti az ő játékat, ha ilyen blokkoló van mellete. Futójáték is javulna.
-Nagy és biztos kezű célpont. (Pls védekezze már le valaki OBJ, Bmarsh, Shep, Howardot valaki... akkor is ha 2 secje van dobni Elinak összesen) Van benne még potenciál szerintem.
-Rendkívül gyors méretéhez képest meg pláné.

A támadó fal siralmas tud lenni, de igazából kb 1 jó játékosnyira vagyunk attól, hogy ne legyen rossz. Nekem csak a kérdéses, megéri-e egy 3. első körös picket beáldozni rá? Tudna-e Bolles/Robinson/Ramy minőségileg előrelépést jelenteni? Egy pl Bolles-Pugh-Richburg-Fluker-Flowers sorral mire tudnánk menni?

Defensebe fiatal motor jól jönne akár DL akár LB sorba. Szerintem ha egy ilyen jó védelembe kerülne be egy lehetséges újonc, akkor pozitív hatással lenne rá. Akárki jönne lehetséges 1. körös DL és LB prospectek közül nem nagyon lennék csalódott. Ha nem is az első körben de 2. körben szükséges lesz ide húzni. Egyébként azt se bánnám, ha 1. körben maradunk és 2. kör elején felmozgunk valakiért, mint anno Collinsért.

Izgazott vagyok már nagyon. Kicsit kényelmesebbnek érzem a helyzetünket, mert nem érzek tátongó needeket, hanem ténylegesen lehet BPA-ra menni.
GiantsMLBhunter
BPA lesz ebben biztos lehet mindenki.Amit hallani lehet,h a giants scouting team nincs lenyugozve az idei OT prospectektol .Felmenni sem érdemes senkiert ,ugyanis akkor értékes pickeket veszitessz ,amire szükség van h mélységet építs a posztokon .Tobb picket szerezni jobb lenne iden ,szóval en a le trade nek jobban örülnek .Corner ,D line,TE es RB választék olyan erős h nem lepődnék meg ha ezekbe jönnének a késői pickek es LB t valasztana a csapat elso korbe .Allitolag 35 draftolhato értéket képviselő CB van ,az rengeteg .Es láthattuk tavaly h abból es pass rusher bol sosem elég .DT nem lesz bent olyan aki elso koros picket er 23. nal .LB Davisnek örülnek legjobban .Tyus Bowser t gondoljak nalunk a sötét lónak elso korbe .Egyebkent LB poszt igencsak jatekba van elso korbe ,nem titkolt h 2014 ben Reese nagyon gondolkodott a C.J Mosley picken ha kivettek volna Beckhamet hamarabb .

Szerkesztette: Gerixx
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
All time best draft picks for Giants. Here’s a look at the best draft picks by position for the Giants since 1936
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2015%2F0805%2Fnfl_a_strahbust_1296x729.jpg
Michael Strahan, Lawrence Taylor headline best draft picks for Giants
The Giants, who have drafted several of the biggest names in NFL history, have been especially successful at finding legendary pass-rushers.


Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
...egyre több helyen írják, hogy az idei QB class azoknak ideális, akiknél megvan a kezdő irányító még pár évig, és mögötte tanulhatnának. Ide írják az Arizónát, New Orleanst, Steelerst, és minket...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Jaye Howardot kivégta a Chiefs. Nem tudni, milyen állapotban lesz a sérülése után, de nekem nagy kedvencem, szerintem Hankins távozásával lenne helye a rotációban nálunk.
Baluba
csípő/derék gondok voltak ott, nagy kérdés ezért vágták ki, vagy sem
több mint 7 éve
Baluba New York Giants 65
Jaye Howardot kivégta a Chiefs. Nem tudni, milyen állapotban lesz a sérülése után, de nekem nagy kedvencem, szerintem Hankins távozásával lenne helye a rotációban nálunk.
több mint 7 éve
Palesz76 New York Giants 476
Nekem is Njoku az első kedvenc.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
OJ Howard-ért megérné felmenni. Igazából Támadó oldalon pont rá lenne szükségünk... Egy igazi freak. De érte tényleg fel kellene tradelni... Nem titkolom nekem ő az álom pickem.
GiantsMLBhunter
Njoku...ő ott lesz, majdnem ugyanaz és még tradelni sem kell érte....szörny

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Ashbee blogján legtöbb szavat McCaffrey-n van. Szerintem ő nekünk nem ér 1 körös picket. Nem tudna annyit hozzá tenni a játékunkhoz, remélem kiviszik előttünk, hogy véletlenül se vigyük el őt. Szkeptikus vagyok vele kapcsolatban nagyon.
GiantsMLBhunter
fehér is ráadásul😊))
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ashbee blogján legtöbb szavat McCaffrey-n van. Szerintem ő nekünk nem ér 1 körös picket. Nem tudna annyit hozzá tenni a játékunkhoz, remélem kiviszik előttünk, hogy véletlenül se vigyük el őt. Szkeptikus vagyok vele kapcsolatban nagyon.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
OJ Howard-ért megérné felmenni. Igazából Támadó oldalon pont rá lenne szükségünk... Egy igazi freak. De érte tényleg fel kellene tradelni... Nem titkolom nekem ő az álom pickem.
-Nagyon jól blokkol (Az 1/1 jelölt Garrett-en is olyan blokkokat csinált, hogy néhány falemberünk megirigyelné)
-Hatalmas segítség lehet Flowersnek, fejlesztheti az ő játékat, ha ilyen blokkoló van mellete. Futójáték is javulna.
-Nagy és biztos kezű célpont. (Pls védekezze már le valaki OBJ, Bmarsh, Shep, Howardot valaki... akkor is ha 2 secje van dobni Elinak összesen) Van benne még potenciál szerintem.
-Rendkívül gyors méretéhez képest meg pláné.

A támadó fal siralmas tud lenni, de igazából kb 1 jó játékosnyira vagyunk attól, hogy ne legyen rossz. Nekem csak a kérdéses, megéri-e egy 3. első körös picket beáldozni rá? Tudna-e Bolles/Robinson/Ramy minőségileg előrelépést jelenteni? Egy pl Bolles-Pugh-Richburg-Fluker-Flowers sorral mire tudnánk menni?

Defensebe fiatal motor jól jönne akár DL akár LB sorba. Szerintem ha egy ilyen jó védelembe kerülne be egy lehetséges újonc, akkor pozitív hatással lenne rá. Akárki jönne lehetséges 1. körös DL és LB prospectek közül nem nagyon lennék csalódott. Ha nem is az első körben de 2. körben szükséges lesz ide húzni. Egyébként azt se bánnám, ha 1. körben maradunk és 2. kör elején felmozgunk valakiért, mint anno Collinsért.

Izgazott vagyok már nagyon. Kicsit kényelmesebbnek érzem a helyzetünket, mert nem érzek tátongó needeket, hanem ténylegesen lehet BPA-ra menni.
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hacsak nincsenek valami epic csúszók (Adams, Fournette, Williams v. Barnett), nálam ők jöhetnek számításba az első körben:

Offense:
RB: Cook, McCaffrey
- Nem hiszem, hogy bármelyik bent lenne még 23-on, és ha tényleg sikerülne hozni Blount-ot a draft után, akkor nem is lenne fontos RB-t húzni.

TE: O.J. Howard, Njoku
- Howard örülnék a legjobban, de érte fel is kellene mozogni, ami egyébként nem is lenne egy ördögtől való gondolat, mikor minden csapat háza tájáról azt hallani, hogy lefelé mozognának. Persze erre kicsi az esély, viszont jó esélyel megérné ha max 8-10 helyet kellene felmenni érte. Njoku reális cél lehet 23-on, ha nincs bent OT.

OT: Ramczyk, Bolles, Robinson
- Fontos lenne a fal befoltozása, és mivel csak 1 ember jött FA-ról, én az OT pick-et tartom a legvalószínűbbnek az 1/23-on. Az hogy ki lesz még bent, és így ki jöhetne már más kérdés... Én mindenben látok potenciált, de a legjobb talán Ramczyk lenne.

Deffense:
DT: Allen
- Ha az egész csapatot nézzük akkor leginkább itt lenne szükség valakire, aki pótolni tudja (sőt túl tudja nőni) Hankins-t. Viszont Allen szintén max csak felmozgással lehetne meg, annyit pedig nem ér a poszt, de 2. v. legkésőbb 3. körben kell egy DT, aki versenghet a kezdőért Bromley-vel.

LB: Foster*, Reddick, Cunningham, (Davis)
- Érthető húzás lenne egy LB, de nem látok rá sok esélyt. Eleve elhanyagoljuk ezt a sort, ráadásul most a Foster csúszás is nekünk tehet keresztbe. Hiszen mi úgysem vinnink ki ha lecsúszna, a problémás "jelleme" miatt, viszont a többi LB-t ez felértékelheti, és kivihetik őket jócskán előttünk.

Futottak még:
Támadóoldalon QB és WR biztos nem kell és az FA után a guard húzás is felesleges lenne, hacsak nem Fluker-el és Hart-al képzeljük el az OT posztot, mert akkor Lamp is szóba kerülhetne.

A védelembe persze jöhet safety, CB vagy akár DE is, csak azok tényleg nagyon "luxus pick" szagúak lennének, elvégre egyik helyre sincs szükség kezdőre, cserének is max csak CB jöhetne ilyen korán de egymás utáni 2 évben kétlem hogy oda húznánk első körben. Esetleg egy FS, bár nem tdom ki lenne értéken, plusz Andrew Adams jó évet tolt, és D.Thompson-t is kár lenne még leírni.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Nem baj az, hogy nekik van félnivalójuk. 😉
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Idén ezekben az időpontokban kll majd lerágni a körmöket Eliékért.

iktriad
Elég combos lesz, de egy jó 11-5 körül jók lehetünk a végén...

Csoporton belül én egy 5-1-et is kinéznék, de reálisan a 4-2 simán meglehet. A Dallas-t tavaly is sikerült megfogni oda-vissza és bárhogy is nézzük azért ők eléggé meggyengültek, és nem csak a védelem, de most a támadófalban is van kérdőjel. A másik két rivális kicsivel alattuk van (persze, tudom, csoportrangadók, bármi megeshet).

Hazai pályán a Chargers-t és a Rams-t verni kell, ahogy almán kívül a 49ers-t is (7-2).

A Lions, Seahawks, Chiefs hármasból jó lenne kettőt megfogni otthon (9-3), míg a @Tampa, @Denver, @Raiders, @Arizona négyesből pedig minimum kettőt idegenben (11-5).

Nagyon erős sorsolás, de a PO a minimum elvárás, méghozzá idén csoportgyőzelemmel kellene ezt abszolválni.

Szerintetek?
Awesome88
A Dallas gyengült tényleg de azért menni fognak ők is rendesen..A Philly a sötét ló megint lehet robbantanak de maradhatnak könnyen a tavalyi szinten is akár...

de teljesen reális lehet ez így!
yooker
Week 1 re igen nehez lesz osszehozni egy secondaryt a dallasnak,ugyh emiatt orulok h ott kezdunk.A schedule kicsit kedvezonek latszik amellett is h sokat utazik majd a csapat.Nagyobb utak elott mindig lesz 2 het .Nem panaszkodhatunk ahhoz kepest h milyen eros ellenfelek lesznek iden.Elso 6 meccsbol 4 idegenbe ugyh az elejetol fogva jol kell jatszani.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Idén ezekben az időpontokban kll majd lerágni a körmöket Eliékért.

iktriad
Elég combos lesz, de egy jó 11-5 körül jók lehetünk a végén...

Csoporton belül én egy 5-1-et is kinéznék, de reálisan a 4-2 simán meglehet. A Dallas-t tavaly is sikerült megfogni oda-vissza és bárhogy is nézzük azért ők eléggé meggyengültek, és nem csak a védelem, de most a támadófalban is van kérdőjel. A másik két rivális kicsivel alattuk van (persze, tudom, csoportrangadók, bármi megeshet).

Hazai pályán a Chargers-t és a Rams-t verni kell, ahogy almán kívül a 49ers-t is (7-2).

A Lions, Seahawks, Chiefs hármasból jó lenne kettőt megfogni otthon (9-3), míg a @Tampa, @Denver, @Raiders, @Arizona négyesből pedig minimum kettőt idegenben (11-5).

Nagyon erős sorsolás, de a PO a minimum elvárás, méghozzá idén csoportgyőzelemmel kellene ezt abszolválni.

Szerintetek?
Awesome88
A Dallas gyengült tényleg de azért menni fognak ők is rendesen..A Philly a sötét ló megint lehet robbantanak de maradhatnak könnyen a tavalyi szinten is akár...

de teljesen reális lehet ez így!