New York Giants

49 feliratkozó

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Adversity || Davis Webb Official Highlights

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az 1. kör vége full kamu vele kapcsolatban, legjobb esetben is 2. körös lehetett volna. Kérdés mi lesz, Manningnek 2019-ig van szerződése. Elvileg '18 után már kirakható, ha nem úgy teljesít, akkor lehet nyomunk rajta egy Simms-t. Mindenesetre go Cal! 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ugy nez ki h tenyleg komolyan gondoljak Eli potlasat a kesobbiekben.Eloszor nyilatkoztak h a draftolt qb nak komoly eselye van Eli helyet atvenni a jovoben.Erdekes pick ,sokan ugy gondoltak h kesoi elso koros lehet d legrosszabb esetben is 2.koros.Igy eleg jo erteket kepvisel,raadasul lesz ideje beletanulni.Reese szerint a best arm az iden drafton.Legalabb Geno Smitht ki lehet tenni a fenebe.Bar nem hinnem h ezert valasztottak volna.Sztem raertunk volna jovore is qb t draftolni igy egy kicsit csalodas a pick.
Gerixx
Az első körnek sosem volt realitása, a "sokan" mellett a "legtöbben" 3-ba várták, szóval pontosan ott kelt el ahol kellett. A Best Arm díj Mahomesnak jár, de az ön-tömjénezés érthető. Dane Brugler 1-2 hete viszont az idei class Dak Prescottjának nevezte adottságok-, és mentalitásbeli hasonlóságok alapján. Kezdő tehetség.
gyeek
Olvastam bőven első kör végét is nála (Texans), és a legtöben a másodikba írták, szóval steel azért a 3. kör végén. Az más kérdés, hogy a tehetsége hova predesztinálja, de egy próbát mindenképp megér. Alázatos srác, igazi vezér alkat, kitűnő karerővel. Igazi passzgyáros volt, és azért bőven van upside-ja. Nem fűzök hozzá nagy reményeket, pályát nem is nagyon fog látni, de legalább próbálkozunk Eli utódlásával. Nagy need-je amúgy sem volt a csapatnak.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ugy nez ki h tenyleg komolyan gondoljak Eli potlasat a kesobbiekben.Eloszor nyilatkoztak h a draftolt qb nak komoly eselye van Eli helyet atvenni a jovoben.Erdekes pick ,sokan ugy gondoltak h kesoi elso koros lehet d legrosszabb esetben is 2.koros.Igy eleg jo erteket kepvisel,raadasul lesz ideje beletanulni.Reese szerint a best arm az iden drafton.Legalabb Geno Smitht ki lehet tenni a fenebe.Bar nem hinnem h ezert valasztottak volna.Sztem raertunk volna jovore is qb t draftolni igy egy kicsit csalodas a pick.
Gerixx
Az első körnek sosem volt realitása, a "sokan" mellett a "legtöbben" 3-ba várták, szóval pontosan ott kelt el ahol kellett. A Best Arm díj Mahomesnak jár, de az ön-tömjénezés érthető. Dane Brugler 1-2 hete viszont az idei class Dak Prescottjának nevezte adottságok-, és mentalitásbeli hasonlóságok alapján. Kezdő tehetség.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Vobox New York Giants 621
A Tomlinson pick tetszik,olyan kép villan be elém ahogy Zeke felnéz és megrémül,hogy "ez meg mi,erről lepattanok bazz" ,elnézve ezt a csávót a BigHank név viccesnek tűnik😄,na de persze várjuk ki a végét,meg azért a két ACL sérülése is ott volt.Webb meg ha nem válik be is vállalható,még mindíg jobb pick mint Nassibb volt anno.Engram először wtf volt,de egyre inkább érzem jó választásnak,aztán majd az idő megmondja Njokuval jobban jártunk volna vagy sem.Eddig úgy gondolom átgondolt,optimizmusra okot adó a draftunk,csak így tovább!👍
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nagyon reménykedtem, hogy Foremant hozzuk harmadik körben, bent is volt még, de ha Webb beválik Eli-utódnak akkor nyilván jó ez a választás.
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Ugy nez ki h tenyleg komolyan gondoljak Eli potlasat a kesobbiekben.Eloszor nyilatkoztak h a draftolt qb nak komoly eselye van Eli helyet atvenni a jovoben.Erdekes pick ,sokan ugy gondoltak h kesoi elso koros lehet d legrosszabb esetben is 2.koros.Igy eleg jo erteket kepvisel,raadasul lesz ideje beletanulni.Reese szerint a best arm az iden drafton.Legalabb Geno Smitht ki lehet tenni a fenebe.Bar nem hinnem h ezert valasztottak volna.Sztem raertunk volna jovore is qb t draftolni igy egy kicsit csalodas a pick.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
😊 Tomlinson played goalie and striker in soccer in high school. He was also a state champion wrestler.
ozibozi
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 432
😊 Tomlinson played goalie and striker in soccer in high school. He was also a state champion wrestler.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig teljesen védhető, hiányposztokra jött az erősítés. A nagy hiányzó Hankins pótolva, innentől tényleg jöhet a 100% bpa


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 432
azt mondják a szakik, hogy 1 olyan csoportban ahol vlsz évekig kell komoly futók ellen küzdeni a csoport győzelemért, ott alap a futás elleni brutál védelem középen, még ha az a középről való nyomás rovására is megy... Hajrá
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hankins 2.0
A prospect ismertetőknél is ez szerepel: "Johnathan Hankinséhez hasonlít a játéka"
Gyakorlatilag letudtuk a két legfontosabb hiányposztot, meg is értem, hogy nem vártunk tovább, innentől mehet a BPA (RB, LB, még Kicker is, stb.).

Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Damon Harrison‏Hitelesített felhasználó @BigDame900 8 p8 perccel ezelőtt
Tovább
Welcome to the @Giants @DalvinTomlinson bring that hard hat and lunch pail...we hunt soon
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Hankins potolva
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Végülis kellett egy vaddisznó Hankins után
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Brian Billick‏Hitelesített felhasználó @CoachBillick 6 p6 perccel ezelőtt
Tovább
Tomlinson is exactly what you'd think of Alabama DT...big, powerful, leverage player that is a run bully. But has plus pass rush skills too.
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nem írtam, h gond...
Asbee
Ja, tudom, no offense, csak azért írtam így mert védted a választást, de erre semmi szükség 😊 Bírjuk az almát, ahogy most Engram-et is.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Wow, the Giants tried trading up for Patrick Mahomes? Very grateful that trade didn't go through, we need to be in win now mode!
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem írtam, h gond...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Szvsz tavaly az döntött Apple mellett, hogy jobban szeretjük a nagyobb, fizikálisabb cornerbackeket akik lehetőleg gyorsak is. Ebben a védelemben fontos, hogy egy CB jó legyen press-ben, Apple-ben egy-két hiányosság mellett megvoltak azok a képességek amik kellettek nekünk. Simán benne van, hogy 3-4 év múlva (is) fogunk örülni annak a picknek, ugyanúgy ahogy a Bucs is.
Asbee
Szerintem ezzel a világon semmi gond nincs. Gyakorlatilag a milyénk volt Hargraves is, ahogy idén Njoku is. Nyilván senki nem felejtette el, hogy ők is bent vannak, mégis inkább más mellett döntöttek Reese-ék, és erre biztosan megvolt a nyomós okuk (ahogy írtad is). Mi választhatunk, nem volt semmi kényszer, hogy kivitték azt akit mi akartunk és akkor marad a 2. vagy 3. legjobb playa az adott posztra.

Ez még sokkal izgalmasabb is így, mintha behúzunk egy olyan arcot akit mindenki vár, és nagy elvárásokat támaszt az irányába. Ne feledjük, Bo Callahan-t is mindenki 1/1-re várta xD Egyedül annyit tudok felhozni a pick ellen, hogy Engram valószínűleg bent lett volna még 2. kör elején is, így egy le trade is beleférhetett volna, amivel pedig a 2. körben lehetett volna felmozogni pl.: Cunningham-ért, McDowell-ért, Lamp-ért v. Cooks-ért. Persze nem tudhatjuk hogy hol kik voltak a big board tetején.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A mait sajnos nem látom eloben de reggel szeretnék szép napra ébredni! ☺️
Szerintem nem lesz csalódás a mai nap sem nagyon beporogtek Reesek mostanában!
Rohadtul alakul eddig az O idén nagy szám lenne egy hasonló kiugras amit tavaly a D vel osszehoztunk!

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz tavaly az döntött Apple mellett, hogy jobban szeretjük a nagyobb, fizikálisabb cornerbackeket akik lehetőleg gyorsak is. Ebben a védelemben fontos, hogy egy CB jó legyen press-ben, Apple-ben egy-két hiányosság mellett megvoltak azok a képességek amik kellettek nekünk. Simán benne van, hogy 3-4 év múlva (is) fogunk örülni annak a picknek, ugyanúgy ahogy a Bucs is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mai nap jönne Lamp vagy Robinson, akkor MÁR örülnék nekik, ma már jó értékek lennének (Feltrade nélkül) 😀 Igaz erre semmi esély. Még mindig tartom, hogy egyébként OL kérdést nem tartom égető dolognak inkább a védelembe húznék.

Pár név ma, akiknek örülnék, de persze még 50x változni fog a szitu 😀 Biztos, ami biztos írtam vagy 10 játékost, hátha beletalálok, de szerintme még írni kéne még 20 db játékost, hogy eltaláljam 😀
Budda Baker (S)
Obi Melifonwu (S)
Malik McDowell (DL)
Zach Cunningham (LB)
D'Onta Foreman (RB)
Antonio Garcia (OT)
Dan Feeney (OG)
Chris Wormley (személyi problémák?)
Joe Mixon (személyi problémák?)
GiantsMLBhunter
A Brantley nem Wormley

több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Nos a Hargreaves/Apple és Njoku/Engram párhuzamban azért ordít a tudatosság és nem a fanok idegesítésére gondolok... Mindkét esetben a ki nem választott játékost valamiért kizárták a war roomban Vernon III. talán nem volt elég magas az elképzeléseikhez és azért simán hozta Apple is azt amit tőle vártak. Njoku pedig szerintem egyszerűen a viselkedésével borította ki Reeset! Konkrétan nem hitte el, hogy a 23.dik helyig csúszhat és akkor a Giants már szóba sem jöhetett Neki pofavizitnél, pl. Kiváncsi lennék most, hogy a Browns vitte, de nem 1/12-n, mit gondol, milyen jövőképe van, ki fogja neki odadobni a labdát, pl... Evan meg simán hozni fogja amit várnak tőle és a szezon végén Jerry büszkén mormolhatja, hogy én megmondtam!!

Ja azt nem tudom például, hogy az Atlanta nem akart-e volna Velünk tradelni, mert még ott is elérhető lett volna Engram!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Visszanéztem az elmúlt 10 évre, milyen elkapókat draftoltunk 1-3 körben:

2007: 2. kör Steve Smith
2008: 3. kör Mario Manningham
2009: 1. kör Hakeem Nicks
2011: 3. kör Jerrel Jernigan
2012: 2. kör Rueben Randle
2014: 1. kör Odell Beckham
2016. 2. kör Sterling Shepard

Nem rossz ez a névsor, szóval bízhatunk abba, hogy Engram is bevállik majd 😊