New York Giants

49 feliratkozó

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nekem ez a Gallman Pick is egyre jobban tetszik ...sokoldalú nagyon és még blokkolni is tud! Várom mit alkot majd!
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben próbálok kb minden meccsvideót megnézni az idei draft class-ról, aztán majd Lotus-szal csinálunk egy podcastet. Engramről előljáróban annyit, hogy a blokkolásra is rá lehet őt bírni, vannak play-ek amikor bizony ő is tisztította az utat. Tökéletes system fit lehet, nagyjából azt játszotta az egyetemen amit várunk egy tight endtől.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruzra sztem sem lehet panaszunk, tőle a visszatérés is szép dolog. Gyakorlatilag minden egyes snap ajándék volt tőle. Alakulhatott volna jobban is rosszabbul is, de ettől függetlenül nagy sztori az övé 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Apró érdekesség:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hsxxejmb10jbecl9s3mn
2017 NFL Draft: Patriots lead top 7 undrafted free agent classes
The rich got richer after the draft ended on Saturday. The defending-champion Patriots lead Chad Reuter's list of NFL teams that came away with the best haul of undrafted free agents.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Így utólag belegondolva, tényleg nem is nagyon volt kivel kreatívkodni. Will Johnson pályát se látott, Vereen szinte egész évben sérült volt, TE poszton se jó blokkoló, se megbízható konzisztens elkapó nem volt, és Cruz sem tudott visszatérni régi önmagához. Na de majd most...

Az megvan, hogy Rappaport szerint a Falcons állítólag Engram-ért akart feljönni és cserélni a 49ers-el? Így még védhetőbb, hogy nem mozogtunk le, bár nem tudom, hogy ezek mennyire hiteles pletykák.
Awesome88
igen !elég szegényes volt az O felhozatal tavaly...Én Cruzt azért továbbra is védeném , nem az igazi helyén játszott, slotban eredményesebb lett volna!

összességében eddig szerintem elég jó FA-t és draftot nyomtunk!mint tudjuk mindent nem lehet
megoldani egyetlen offseason alatt de azért a koncepció megint látható !akár benne van az is hogy most az O fog a béke segge alatti teljesítmény után egy nagyot robbantani mint tavaly a D.
nem hoztunk ugyan korai OL embert de tényleg nem is lett volna most ennek értelme a drafton.
Flukerben pedig jó áron megvan a kezdő potenciál RT poszton és Ellison is nagy upgrade lesz blokkolásban.szóval a fal is jobb lehet pláne a kulcsfontosságú futójáték javulásában.
én Blountot azért még nagyon eltudnám képzelni olcsóért de ha nem akkor talán Darkwa lehet a rövid yardos szerepekben!
+Engrammal és BM -val nem kétség hogy a passzjáték is jobb lesz.
a védelem pusztított már tavaly is papíron velük sem lesz gond !Tomlinson igazi jó munkásembernek tűnik remek választás és akkor ott van még Bromley és Thomas is rotációba. ahogy már pár hete is írtam 3. körösnek ott lesz idén Darian T. ha csak simán kicseréljük a Webb választással..😊 tehát S poszton is tovább erősödtünk!


szóval ha a kulcs sérülések elkerülik a csapatot szép szezonunk lehet !
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Így utólag belegondolva, tényleg nem is nagyon volt kivel kreatívkodni. Will Johnson pályát se látott, Vereen szinte egész évben sérült volt, TE poszton se jó blokkoló, se megbízható konzisztens elkapó nem volt, és Cruz sem tudott visszatérni régi önmagához. Na de majd most...

Az megvan, hogy Rappaport szerint a Falcons állítólag Engram-ért akart feljönni és cserélni a 49ers-el? Így még védhetőbb, hogy nem mozogtunk le, bár nem tudom, hogy ezek mennyire hiteles pletykák.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sullivan szvsz bábnak van itt McAdoo mögött. Pozíciós edzőnek rendben van, de OC-ként nem biztos, h kellően erős. Mondjuk ettől függetlenül én is átadnám neki a játékhívásokat. Az is igaz, h tavaly az emberanyag sem vált be 109%-ban és ezért is volt a kevés kreativitás, de az edzői stáb is hibás. Szinte mindenki benne volt a gyenge játékban.

Az viszont szvsz nagyon pozitív, h head coach-ként helytállt McAdoo. Uralja az öltözőt, a játékosok hisznek benne és a kulcspillanatokból rendre ő jött ki jól. A hibázás eddig belefért, mindenki aláírna egy 11-5-ös szezont + PO-t egy rookie HC-tól. Annyiban tuti bízhatunk abban amit mond, h az első két évében mikor OC volt hozott pár jó elemet, Beckhammel csináltunk pár őrült dolgot is és '14-ben a red zone-ban is elég jól teljesítettünk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Amíg több mint 90%-ban 11 personnelt használunk shotgunból addig jöhet ide akárki nagy előrelépés nem lesz. Nagyobb probléma volt az offense kiszámíthatósága a játékosok minőségénél, 2015-ben papíron gyengébbek voltunk mint tavaly, mégsem ezt mutatta a játék képe.
Asbee
Ettol nem hiszem h tartanunk kell.Ezert volt a Marshall,Ellison es Engram pick up.Vszinu tavaly sem ez volt a cel d serulesek miatt igy alakult.Egyebkent pont a mai napon hazafele hallottam radioba h McAdoo szinte megigerte egy nyilatkozataban h tobb formation be fogjuk latni az offense t.A multiple formation jol hangzik d sztem sok volt a baj a play call okkal is .Tovabbra sem biztos h ki fogja hivni a playeket.Tavaly sztem kicsit sok volt neki a HC Es OC feladata egyutt.En orulnek ha atadna a lehetoseget Sull nak.Keves edzo tudja ellatni mind2 ot tokeletesen.Keves Sean Payton van a ligaban.Tovabbra is kodosit McAdoo ebben Az ugyben d minden jel arra utal h megtartja ezt a "jo" szokasat es hivja majd a playeket.En azert kiprobalnam mit tud Sull es ha nem sul meg mindig visszalehet venni a lehetoseget.Sull radasul nem a west coast offensen nott fel igy vmi mast is be lehetne dobni a playbookba de legalabb a jatekhivas kicsit masabb lenne.Mondjuk nem biztos h jobb,mert Tampan szinte ugyanazt a playbookot használta mint amit Gilbridge a Giantsnel.Es hat az elején jól is ment neki d a szezon végére csak a legrosszabb offense lett az övek,amivel kiérdemelte h kivágják ..Szoval nem lehet tudni mivel lenne az jobb, de tény h sokkal több kreativitás kell .

Szerkesztette: Gerixx
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Ha valakit érdekel Nate Jackson, Kelj fel és járj ! c. könyve, annak elpóstázhatom...
ozibozi
Ha már itt járunk, neked hogy tetszett? Én olvastam, én kicsit többet vártam az egész könyvtől
GiantsMLBhunter
én is így voltam vele... de összeségében nem bánom, hogy elolvastam... mikor a vége felé jártam már egész tetszett, majd hirtelen vége lett...
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ha valakit érdekel Nate Jackson, Kelj fel és járj ! c. könyve, annak elpóstázhatom...
ozibozi
Ha már itt járunk, neked hogy tetszett? Én olvastam, én kicsit többet vártam az egész könyvtől
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
Ha valakit érdekel Nate Jackson, Kelj fel és járj ! c. könyve, annak elpóstázhatom...
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Rudolph-nak pedig nem lehet nem szurkolni. 21-én megölték az apját, egy night clubot újított mikor volt valami vita és az egyik munkatársa elsütötte a gépfegyvert, a visszapattanó lövedék pedig pont őt találta nyakon. Ezen kívül ő volt az az FSU játékos aki az egyik középiskolás látogatáskor odaült a kiközösített autista gyerek mellé ebédelni, a videó pedig elég híres lett.
Asbee
Abszolút, nagyszerű srác 😊
 www.youtube.com/watch?v=P8m0T6BFFlI
Awesome88
meg is van az új kedvenc játékosom, mert ezt át tudom érezni, vmien szinten érintett vagyok a dologban is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kiper nem ép, ezt tudtuk eddig is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
ESPN’s Mel Kiper Jr. was high on OL Jessamen Dunker coming into the NFL Draft and actually had him ranked as the sixth-best at this position. It was surprising he ultimately went undrafted.
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nekem alapvetően ami kérdést vett fel, hogy Howard kurva jó blokkoló és jó elkapó is. Mennyit ért volna meg felmozogni érte? Persze ahhoz 2 csapat kell, hogy legyen csere. Meg jövőre is lesz olyan FA, akit nem tudunk megtartani és kellenek majd a pickek, hogy pótoljuk őket.
Mert oké van egy kurva jó elkapó és egy jól blokkoló TE-ünk, de két külön emberbe van ez a képesség, ami engem zavar.

Persze Engram full más szerepkör lesz, meg szerintem be is fog vállni, szóval okés a pick. De Nehéz megemészíteni, amikor valaki olyan Howard szerelmes volt, mint én 😀

Szerintem nem lehet kijelenteni ezt a TOP 5 vagy TOP 3-4 vagy akármilyen elkapó brigád itt lenne, máshol is vannak jók pl: Atlanta, Tampa.
Bár egyébként OBJ 1. körös, Shep 2. körös Engram 1. körös, BM meg FA-ról hoztuk, szóval igen ennyi áldozat után jogosan lehetnek elvárásaink az elkapó egységtől 😀
GiantsMLBhunter
Howard-nál hatalmas csoda volt, hogy egyáltalán odáig lecsúszott, sajnos hiú ábránd volt az ő megszerzése (persze én is reménykedtem 😊). A 2 TE-nél meg nézd pozitívan, így többet pihenhetnek, és csökken a sérülésveszély, nem lesz 1 valaki agyonhasználva.

Itt jegyezném meg, hogy remélem McAdoo is vállt és kreatívabb játékhívások lesznek, nem marad meg állandóan a 11 personnel-nél. Most telen van az offense variációs lehetőségekkel, illene ezt kihasználni. Teszem azt pl. már alig várom, hogy egyszerre legyen fent a Vereen - OBJ - Shepard - Marshall - Engram ötös, had izzaggyon az ellenfél védelme, hogy vajon ki felé fog szállni a laszti. Beckham-et úgyis duplázzák, Marshall-t is nehezen fogják magárahagyni 1CB-vel és akkor még sorolhatnánk a többieket. Vagy 2TE-es felállással a futójáték is megindulhatna.

A támadófal közepe erős. Richburg-nek idén is jó volt, ráadásul kiderült, hogy egész évben sérült volt, ergó gond nélkül visszatérhet 1 évvel korábbi kitűnő szezonjához. Pugh a fal legerősebb pontja, a túloldalon Jerry-re pedig eddig sem lehetett panasz. A két szélen lehet gond, de ott is most van két első körös (majdnem két top10-es) fiatal tackle és végre egy igazi blokkoló TE, aki segíthet nekik. Én amondó vagyok, ha McAdoo ebből az állományból sem tudja kihozni a meccsenkénti 25 pontos átlagot (amit csak az O szerez + FG), akkor inkább az edzői stábbal lesz a gond, nem a keret minőségével.

OL Marshall Newhouse vs OL DJ Fluker
- Fluker minimum egy szinten van vele, és ő még tud hova fejlődni.

WR Victor Cruz vs WR Brandon Marshall
- Ez nem is kérdés, sajnos Cruz már nem volt ugyan azon a szinten mint a sérülése előtt.

TE Larry Donnell vs TE Evan Engram
- Előbbit már Tye is kiszorította.

FB/TE Will Johnson vs TE Rhett Ellison
- Will egész évben sérült volt, szóval a 0-nál már az első snap-nél jobb lehet Ellison.

RB01 Rashad Jennings vs Paul Perkins
- Perkins már tavaly kiszorította Jennings-et.

RB02 Paul Perkins Jennings vs Wayne Gallman
- Nincs magasan a léc, amit Gallman-nak meg kellene ugrania.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amíg több mint 90%-ban 11 personnelt használunk shotgunból addig jöhet ide akárki nagy előrelépés nem lesz. Nagyobb probléma volt az offense kiszámíthatósága a játékosok minőségénél, 2015-ben papíron gyengébbek voltunk mint tavaly, mégsem ezt mutatta a játék képe.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
2016 vs 2017
OL Marshall Newhouse vs OL DJ Fluker
WR Victor Cruz vs WR Brandon Marshall
TE Larry Donnell vs TE Evan Engram
FB/TE Will Johnson vs TE Rhett Ellison
RB01 Rashad Jennings vs Paul Perkins
RB02 Paul Perkins vs Wayne Gallman

+Flowers egy év tapasztalat és remélhetőleg jól sikerült offseasonje. (Talán ez lehet egyik legnagyobb fejlődés)

Mekkora előre lépés, mire lesz elég? 😊

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nekem alapvetően ami kérdést vett fel, hogy Howard kurva jó blokkoló és jó elkapó is. Mennyit ért volna meg felmozogni érte? Persze ahhoz 2 csapat kell, hogy legyen csere. Meg jövőre is lesz olyan FA, akit nem tudunk megtartani és kellenek majd a pickek, hogy pótoljuk őket.
Mert oké van egy kurva jó elkapó és egy jól blokkoló TE-ünk, de két külön emberbe van ez a képesség, ami engem zavar.

Persze Engram full más szerepkör lesz, meg szerintem be is fog vállni, szóval okés a pick. De Nehéz megemészíteni, amikor valaki olyan Howard szerelmes volt, mint én 😀

Szerintem nem lehet kijelenteni ezt a TOP 5 vagy TOP 3-4 vagy akármilyen elkapó brigád itt lenne, máshol is vannak jók pl: Atlanta, Tampa.
Bár egyébként OBJ 1. körös, Shep 2. körös Engram 1. körös, BM meg FA-ról hoztuk, szóval igen ennyi áldozat után jogosan lehetnek elvárásaink az elkapó egységtől 😀
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Akkor egy kis értekelő, a "szerintem" rovatba, csak mert unatkoztam 😊 Összességében elmondhatjuk, hogy egyik húzásunk sem volt igazán BPA és egyik sem volt túl sexy pick, ezért pontoznak le minket sok helyen külföldön. Ettől függetlenül mindenki need-re jött, és a csapat tovább erősödött velük, így nem érheti különösebb panasz Reese-éket.
----
1/23: Evan Engram TE
Nem volt sok need-je a csapatnak a TE is határesetnek tekinthető, de ebből a class-ból muszáj volt hozni valakit. Egyszerűen imádom ezt a húzást. A védelünk hasított tavaly, ellenben a támadósor befürdött, főleg a Packers ellen. Ezek után jött Marshall aki hatalmas (szó szerint) upgrade az elkapósorba, míg Ellison és Fluker pedig a falt és a futójátékot jött erősíteni. Remek vételek, de itt nem volt megállás és jött az első körös pick a offense-be.

Egyszer már kifejtettem, hogy nálunk a TE poszt mennyire elpazarolt volt, gyakorlatilag se normális elkapó, se normális blokkoló nem volt, aki segítse a csapatot. Ez végre gyökeresen megváltozott. Ami magát Engram-et illeti, WR - TE hibrid, akit épp emiatt nagyon nehéz levédekezni. Gyors, és még Howard-ot is lenyomta statokban, elkapás és TD számban. Instant kezdő, és tényleg már csak a falnak kell majd összeállnia Manning előtt, mert gyakorlatilag kijelenthető, hogy Top5 elkapógárda dolgozik vele, akik között végre igazi red zone target-ek is rohangálnak majd.

Ami lehúzza a pick-et és ami szerintem is kicsit hiba volt, az a 23. helyes választás. Persze nem tudom kinél hol volt a big board-on Engram, de szerintem akár második kör legelején is elérhető lehetett volna, szóval megérte volna lemozogni egy 2. v. 3. körös választásért cserébe. Ezt leszámítva semmi gond nincs vele, az hogy nem Njoku-t vittük saját döntés volt, nem pedig kényszer szülte, szóval Apple-höz hasonlóan ez is tudatos döntés eredménye, amivel nem érdemes vitába szállni.

2/55: Dalvin Tomlinson DT
Egyedüli need talán a DT poszt volt, ahol Hank távozásával szükségessé vált az erősítés. Tomlinson-nál is egyedül az értékkel lehet vitatkozni, hiszen ő is elég reach szagú, de annyi baj legyen. Az elemzők is Hankins-hez hasonlították, futás ellen jó és nyomás is tud helyezni az irányítóra, bár nem ez az erőssége.

Az Alabama-ról jött, ami már önmagában jó ajánlólevél, 3 év alatt 1 meccset sem hagyott ki, és az esze is a helyén van, elvégre nem sok NFL DT mondhatja el magáról, hogy a Harvard-ra is mehetett volna. Bromley-vel jó párost fog alkotni Harrison mellé, ilyen társakkal az oldalán pedig bőven tud majd mit tanulni, és hatalmas nyomás sem lesz rajta. Tökéletesen megoldottnak gondolom Hankins pótlását, és megértem, hogy nem akartak kockáztatni Reese-ék azzal, hogy várjanak a kiválasztásával.

3/87: Davis Webb QB
Én feleslegesnek gondolom a kiválasztását, főleg most hogy egy Geno Smith ül Eli mögött a padon. Na nem mintha ő akkora sztár lenne, de minőségibb arc mint a közelmúlt béli csere QB-ink. Persze Manning nem mai gyerek és legalább próbálkoznak a megfelelő utód felkutatásával, de ezt én az utolsó napra hagytam volna. Webb amúgy jó választás, értéken kelt el, és ő volt az utolsó az idei QB class-ból, akit még a média benyomott az eslő körbe... már ha ez jelent bármit is. Szóval potenciál van benne, alázatos is, passzgyáros de mellé kellően mobilis is, ami manapság sokat számít az NFL-ben. Nála is igaz az a közhely, hogyha beválik akkor A+++, bár szerintem nincs akkora mázlink.

---- Jöjjenek a homályosabb húzások ----

4/140: Wayne Gallman RB
Szükség volt egy fizikálisabb futóra aki képes lehet kiegészíteni a Perkins - Vereen duót, erre akár Gallman is jó lehet. Jó értéken hoztuk el, relatíve NFL kész, képes elkapni, nincsenek fumble gondjai és igazi győztes mentalitással érkezik a Clemson-ról. A pick-el semmi gond, szükséges volt, meglássuk mi sül ki belőle, de ezek után meglepne ha elhoznánk Blount-ot.

5/167: Avery Moss DE
Ő róla nagyon keveset hallottam, szóval nekem ő a sötét ló az idei választásaink közül. Legendásan erős volt ez a pass rusher class, kár lett volna kihagyni, és Moss-ban is bőven van potenciál. Ez az a poszt ahova mindig kell erősítés, mindazonáltal elég jól állunk itt szerencsére. A Vernon - JPP elit páros be van biztosítva évekre, Okwara első éve elég jól sikerült, és Odighizuwa is többre hivatott ennél. A camp-ben meglátjuk mire megy majd.

6/200: Adam Bisnowaty OT
Jött egy OT is, hogy a keretet mélyítsék, valamint hogy a fanyalgók száját is befogják (enyémet is 😊). Bisnowaty-ról sok jót olvastam, 5.-be várták, szóval jó helyen szereztük meg. Ami különösen bíztató, hogy fel is mentünk érte, beáldozva ezzel a 7.köröst. Ez jó jel, tudjuk, hogy Reese nem szeret le-föl mozogni, és az is a tudatosság mellett szól, hogy egyik körben sem akartak falembert hozni csak azért hogy jöjjön valaki, de Bisnowaty ezek szerint megmozgatott bennük valamit.

Én abszolút adom, rotációba bőven jó lehet, és előbb-utóbb csak bejön valaki a hátsó körös falembereink közül. Látom hogy a fanok tele sírnak mindent a neten, hogy nem hamarabb jött valaki Flowers helyére stb. Persze én is vártam erősítést az O line-ba, de látva, hogy az elsőben is csak 2 OL játékos ment ki, abból is az egyik 32-n, utólag már kicsit sem bánom a dolgot. Azonnali erősítést úgysem jelentett volna senki, így a SB álmokat sem segítette volna előbbre az a húzás, ellenben Engram-ével.
-------

Tudatos és jó draft-ot zárt a csapat, de megértem amiért sok helyen kissé lehúznak minket. Egy Njoku, Cunnigham, A.Garcia hármassal biztos jobban kiegyezett volna a publikum, de utólag ezen már kár lenne rágódni. A minimális mennyiségű need-ünket sikerült megoldani, a rostert is sikerült bővíteni és minden választásunk védhető volt. Nem ez volt a legemlékezetesebb draft-unk, de szerencsére most nem is volt rá szükség. Egyedül kicker poszton lehetnek gondok, ha Rosas nem válik be, valamint jó lenne erősíteni az LB, DB és OL minőséget / deph-et, de annyi baj legyen, a keret már most kész a következő szezonra. Ha visszagondolok, hogy 2 évvel ezelőtt hogy állt a csapat, és most... ég és föld.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 434
itt mindenki értékelheti a draft összes körét,
és megnézheti a szurkerek idáig hogy látják a draftunkat (körökre lebontva)

 fanballot.nfl.com/#/
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
UDFA igazolásaink


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Rudolph-nak pedig nem lehet nem szurkolni. 21-én megölték az apját, egy night clubot újított mikor volt valami vita és az egyik munkatársa elsütötte a gépfegyvert, a visszapattanó lövedék pedig pont őt találta nyakon. Ezen kívül ő volt az az FSU játékos aki az egyik középiskolás látogatáskor odaült a kiközösített autista gyerek mellé ebédelni, a videó pedig elég híres lett.
Asbee
Abszolút, nagyszerű srác 😊
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rudolph-nak pedig nem lehet nem szurkolni. 21-én megölték az apját, egy night clubot újított mikor volt valami vita és az egyik munkatársa elsütötte a gépfegyvert, a visszapattanó lövedék pedig pont őt találta nyakon. Ezen kívül ő volt az az FSU játékos aki az egyik középiskolás látogatáskor odaült a kiközösített autista gyerek mellé ebédelni, a videó pedig elég híres lett.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
Jarron Jones esetében egyetértek Asbeevel .Oriasi potenciál van benne.
több mint 7 éve
Vobox New York Giants 621
Jött még Travis Rudolph WR, Jessamen Dunker G, Josh Banks DL