New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
kinti értékelések összegyűjtve :
 www.nj.com/giants/index.ssf/2014/05/giants_draft_grades_mel_kiper_and_other_experts_hand_out_marks.html
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kész az összes beszámoló, ide is belinkelem:

1/12: Odell Beckham Jr., WR
2/43: Weston Richburg, C
3/74: Jay Bromley, DT
4/113: Andre Williams, RB
5/152: Nat Berhe, S
*5/174: Devon Kennard, LB
6/187: Bennett Jackson, CB

Lehet ma még jön egy írás UDFA igazolásokról is, bár van rá esély, hogy csak holnap. Tippjáték holnap vagy holnap után, de ha valaki nagyon nem bír magával kiértékelheti eredményeket😀 Draft értékelő majd ezután, de később biztos lesz arról podcast is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A kinti oldalakon B körül értékelik a draftot. Van aki szerint Reese elszalasztotta a nagyon jó draft lehetőségét. A Donald passz kint is ront a draft grade-en. Egyértelmű, hogy a húzásainknál volt benn jobb a választottnál. Bár azt mindenhol olvasni, hogy Broomey választása beigazolódhat.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akár lehet egy Julius Thomas is Adrien Robinsonból, de az is előfordulhat, hogy nem is fogjuk őt látni a pályán. Nem emlékszem már, hogy az előző podcastben, vagy pedig adás előtt dumáltuk azt, hogy anno a Bearcats-nél csak 2. számú TE-nek használták, ezért is vannak olyan gyenge statisztikái. Ő egy blokkoló tight end. Az, hogy újonc idényében nem került pályára az teljesen rendben van, senki nem várta tőle h rögtön pályára kerüljön. Tavaly viszont leginkább az zavart, hogy nem tudott egészséges maradni. Valamikor a preseason környékén megsérült, majd hetekig vártuk, hogy pályára kerüljön de semmi. A Detroit ellen végül játszott, de azt hiszem már a kickoffnál megsérült. Nem is azzal van bajom, hogy nincs meg benne a potenciál, hanem az, hogy képtelen egészséges maradni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A tavalyi évet kivéve, valahogy megoldották a TE posztot. Bár tavaly lehet, hogy Myers is a parádés oline áldozata lett.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A természetesen elmaradhatatlan draft értékelés 😊 :
1/12. Odell Beckham Jr., Wr: B+
Jó pick sztem, bár komoly hiányérzetem maradt Donald kihagyása miatt. Ezért nem adok jobb értékelést rá. Én elhiszem ezúttal a bpa szöveget is, ahogy erről már írtam, állítólag #7 overall volt a draft boardunkon. Nagyon jó wr, kellett is.
2/11. Weston Richburg, C: B
Szintén jó pick, logikus választás needre. 2. kör végére, 3. kör elejére jósolták, sztem 2/11-re simán vállalható, kellet C, egy körrel később már lehet kiment volna ő is meg Martin is (őket tartják a 2 top C-nek idén). Intelligens, kemény játékos. Voltak benn jobb játékosok is, ezért nem jobb az értékelésem.
3/10. Jay Bromley, Dt: C-
Én továbbra is nehezen barátkozom a pickkel, még ha magával a játékossal nincs is bajom. Komoly reach needre.
4/13. Andre Williams, Rb: B+
Tetszik a pick, nagyszerű rb. 2000 yard fölött college-ban cem futkosnak sokan egy szezonban. Fizikális játékos, jól jött a rb is a csapatnak, bár én későbbre vártam húzást erre a posztra. Elkapásban nem jeleskedik, de vszínű ezért is volt még bent 4. körben.
5/12. Nar Berhe, S: C
A poszttal nincs gond, de sztem korán húztuk Berhe-t, nem látok olyasmit benne, amiért nekünk nagyon kellett. Szintén voltak benn jobb játékosok sztem.
5/34. Devon Kennard, Lb: C+
Kicsit sérülékeny lb nem túl jó atletikus képességekkel. Itt már csodát nem kell várni, ha egy picit hozzá tud tenni a pass rushunkhoz az már vmi.
6/11. Bennett Jackson, Cb: C
Itt már lehet flyereket lövöldözni, meg ha special teamerként rosterre kerül vki, az már nem rossz, de sztem Jacksonnak még erre se nagyon van esélye. 5-6 cb lesz vszínű rosteren, nem látom kit szorítana ki. Lehet S-ként tekintünk rá, akkor sincs sok esélye. Sztem húztunk egyet practice squadba. Aztán lehet + meglepetés persze.

Legjobb pick: Beckham.
Gondolkodtam Beckham és Williams között, de végülis Bechamre csak azért nem adtam A-t, mert bent hagytuk Donaldot.
Legrosszabb pick: Bromley
Reach, ami a korai körökben nehezebben viselhető, mint mondjuk ha az 5. kör legvégén behúzunk vmi 7/fa-re taksált játékost. Cáfoljon rám! Azért barátkozom a pickkel.

Összességében nekem az a benyomásom h semmi kockázatot nem volt hajlandó vállalni a FO. Szinte kivétel nélkül "high character, hard worker, team captain" játékosokat választottunk, úgy látom h a karakter ezúttal felülírta a játékosokban rejlő atletikus képességeket, esetleges tehetséget. Utóbbit sem hagytuk nyilván figyelmen kívül, meg nem is feltétlenül baj ez a hozzáállás. 5-6 körben sem jött amolyan high risk - high reward játékos. Inkább needre húztunk, mint bpa-ztunk, de most ahogy figyeltem a 2. körtől nem is mondogatták folyamatosan h ő volt a legmagasabban rangsorolt játékosunk. Nagyjából minden needre jött vki, kivéve persze a TE-t, amin személy szerint nem lepődtem meg, még ha nem is örülök neki.

Összesített osztályzat: B-
C+ és B- közt gondolkodtam, lehet ha átlagolnám az osztályzataimat inkább előbbi fele is húzna. Mégis B- az optimizmus miatt, meg h a Beckham pick nálam csak 1 ember miatt nem A. Meg az se baj h nem jött balhés játékos. Lehet szigorú vok kicsit, de nem vagyok igazán elégedett.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Igen, most nézegetem már én is, de azért elég fura hogy UDFA-ból választottunk
végül az egyik elég komoly needre...
lehet hogy most szerencsénk volt, és bejöhet ez a gyerek, de azért ezzel nem nagyon számolhatttak előre azért... 😊yooker
Valamit a FO biztos jobban tud, mint mi, hogy így beleszartak a TE posztba az egész offseasonben. Lehet, hogy A.Robinson, lehet hogy más, de valaki meg fog lepni minket...balu10
jaja! írtam is, hogy most már tényleg csak erre tudok gondolni én is...
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igen, most nézegetem már én is, de azért elég fura hogy UDFA-ból választottunk
végül az egyik elég komoly needre...
lehet hogy most szerencsénk volt, és bejöhet ez a gyerek, de azért ezzel nem nagyon számolhatttak előre azért... 😊yooker
Valamit a FO biztos jobban tud, mint mi, hogy így beleszartak a TE posztba az egész offseasonben. Lehet, hogy A.Robinson, lehet hogy más, de valaki meg fog lepni minket...

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Eddigi UDFA-ink:

Justin Anderson, OLB, Lousiana-Lafayette
C.J. Barnett, S, Ohio State
Emmanuel Dieke, DE, Georgia Tech
Dan Fox, LB, Notre Dame
Thomas Gordon, S, Michigan
Xavier Grimble, TE, USC
Eathyn Manumaluena, DT, BYU
Kelcy Quarles, DT, South Carolina
Kerry Wynn, DE, Richmond

Quarles mondjuk simán megragadhat a rosteren, furcsa h ő UDFA lettSzesze
Yee!
és ott a várva várt TE húzás !!! 😊
De hogy egy db CB sincs köztük , ezt nem értem... 😀yooker
Elnézve a rostert Grimble rövid időn belül elég komoly szerephez juthat itt.
Nem mondom, hogy kezdő lehet, de az 53at könnyedén megélheti.Bazzani
Igen, most nézegetem már én is, de azért elég fura hogy UDFA-ból választottunk
végül az egyik elég komoly needre...
lehet hogy most szerencsénk volt, és bejöhet ez a gyerek, de azért ezzel nem nagyon számolhatttak előre azért... 😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eddigi UDFA-ink:

Justin Anderson, OLB, Lousiana-Lafayette
C.J. Barnett, S, Ohio State
Emmanuel Dieke, DE, Georgia Tech
Dan Fox, LB, Notre Dame
Thomas Gordon, S, Michigan
Xavier Grimble, TE, USC
Eathyn Manumaluena, DT, BYU
Kelcy Quarles, DT, South Carolina
Kerry Wynn, DE, Richmond

Quarles mondjuk simán megragadhat a rosteren, furcsa h ő UDFA lettSzesze
Ez a Quarles "pick" nagyon tetszik. Főleg a prospect ismertető ezen része "Lehet, hogy még egy SEC-ben töltött idénnyel 1. körös prospectté nőtte volna ki magát." Azért ilyet nem mindig szerzel UDFA-ként. Kérdése, hogy mi volt az összes csapatnak akkora fék, hogy egy 4. körbe várt játékost nem vitt ki senki...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eddigi UDFA-ink:

Justin Anderson, OLB, Lousiana-Lafayette
C.J. Barnett, S, Ohio State
Emmanuel Dieke, DE, Georgia Tech
Dan Fox, LB, Notre Dame
Thomas Gordon, S, Michigan
Xavier Grimble, TE, USC
Eathyn Manumaluena, DT, BYU
Kelcy Quarles, DT, South Carolina
Kerry Wynn, DE, Richmond

Quarles mondjuk simán megragadhat a rosteren, furcsa h ő UDFA lettSzesze
Yee!
és ott a várva várt TE húzás !!! 😊
De hogy egy db CB sincs köztük , ezt nem értem... 😀yooker
Elnézve a rostert Grimble rövid időn belül elég komoly szerephez juthat itt.
Nem mondom, hogy kezdő lehet, de az 53at könnyedén megélheti.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Eddigi UDFA-ink:

Justin Anderson, OLB, Lousiana-Lafayette
C.J. Barnett, S, Ohio State
Emmanuel Dieke, DE, Georgia Tech
Dan Fox, LB, Notre Dame
Thomas Gordon, S, Michigan
Xavier Grimble, TE, USC
Eathyn Manumaluena, DT, BYU
Kelcy Quarles, DT, South Carolina
Kerry Wynn, DE, Richmond

Quarles mondjuk simán megragadhat a rosteren, furcsa h ő UDFA lettSzesze
Yee!
és ott a várva várt TE húzás !!! 😊
De hogy egy db CB sincs köztük , ezt nem értem... 😀
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Eddigi UDFA-ink:

Justin Anderson, OLB, Lousiana-Lafayette
C.J. Barnett, S, Ohio State
Emmanuel Dieke, DE, Georgia Tech
Dan Fox, LB, Notre Dame
Thomas Gordon, S, Michigan
Xavier Grimble, TE, USC
Eathyn Manumaluena, DT, BYU
Kelcy Quarles, DT, South Carolina
Kerry Wynn, DE, Richmond

Quarles mondjuk simán megragadhat a rosteren, furcsa h ő UDFA lett
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sleeper alert: állítólag Xavier Grimble nálunk kap esélyt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
DRC és Amukamara a két szélen, Thurmond slotban. Ha a mai "modern" focit nézzük, akkor akár 3 kezdő CB-ről is beszélhetünk és 2 LB-ről. A kezdő tehát bőven megvan. Ott van Jayron Hosley, aki slotban lehet csere. Megjegyzem tavaly páran kezdő cornerbackként is el bírták volna nézni. Újraigazoltuk Trumaine McBride-ot, aki tavaly teljesen korrekt teljesítményt nyújtott, de hosszútávon csere lehet csak. Ott van Charles James, akit sokan alulértékelnek. UDFA-ként érkezett tavaly, ráadásul kis suliban is játszott, de visszahordóként is bevethető, illetve a special teamben is megállja a helyét (ezt be is bizonyította). Méreteihez képest jóval fizikálisabban játszik, simán jó lenne ötödik számú CB-nek. Igen, tudom, hogy nagy kedvenc, de ő simán megérdemli, hogy a keretben legyen. Annyira biztosan, mint egy másik UDFA jelölt játékos, akit a "jó mentalitás" miatt reacheltünk be. Ott van még Zack Bowman, akit a Lions-tól hoztunk el.

7 játékos + még érkezett Bennett Jackson abszolúte feleslegesen. Nem tudom itt milyen 4-5. körről beszéltek vele kapcsolatban, de CBS-nél a 35-dik (7-FA), draftcountdownnál a 34-dik. Lehet nálatok előrébb van, ezt nem tudhatom...Viszont így erős esélye van, hogy a practice squadban köt ki.

Igen, tudom van az a közhely, hogy "nem lehet elég cornerbacked." Az elmúlt 2 évet sem aludtam át, tudom, hogy nem egy cornerbackünk szenvedett súlyos sérülést az elmúlt néhány évben. Azonban egy nem feltétlenül amiatt van, mert cornerbackek. Az igazán jó játékosnak az ismérve, hogy nem sérül megy rendszeresen és pályafutásának igen nagy részében a csapata rendelkezésére áll. Ha van rá lehetőség fel kell készülni arra is, hogy kezdő szinthez közeli cseréid legyenek, de nem tudsz minden posztra olyan cseréket igazolni, akik kezdők is lehetnének. Még mindig azt gondolom, hogy túl sok CB van a rosteren és ez a húzás rá is tett a lapáttal. Akárki akármit mond, kizártnak tartom h olyan érvet találjon amivel meg tud győzni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Olyat én még nem láttam tőlünk, de nem olyan rossz.
ez azért bőven nem A+ draftAsbee
gyurczi
2011 (majdnem)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
2.-3. körben "elvileg" lehetett volna egy Niklas majd Martin pick is akár, az összességében jobban tetszett volna, de
nagyon úgy néz ki hogy Reesék szerint jövőre már rengeteg A. Robinson és Bromley mez kerül majd eladásra..
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Értékre nem rossz a Bennett Jackson pick, de kíváncsi vok kit fog kiszorítani a rosterről. Húztunk egyet practice squadba 6. körben.Szsziszka
kezdem azt gondolni hogy mi mind a 4 sarokban gondolkodunk már... 😀
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Értékre nem rossz a Bennett Jackson pick, de kíváncsi vok kit fog kiszorítani a rosterről. Húztunk egyet practice squadba 6. körben.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Olyat én még nem láttam tőlünk, de nem olyan rossz.
ez azért bőven nem A+ draftAsbee

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
kicsit lemaradtam a dolgokról..
csoportellenfelek draftjai milyenek? tőmondatokban is akár egyelőre... ( jól,szarul,átlagosan, stb.. 😊 )yooker
Nincs kiugró a csoportellenfelek közt se lefele, se fölfele. A Redskinsnek nem volt 1. köröse, később sem volt stealjük, szóval annyira nem erősödtek. Dallasnak 3. köröse nem volt, az első kettő viszont nem rossz náluk. Tele vannak 7 körös pickkel még. Phillyé is felemás, semmi extra. Mindenhol voltak kisebb reachnek/fölöslegesnek tűnő húzások (de ugye nálunk is). Legalábbis sztem - most így hirtelen.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ez azért bőven nem A+ draft


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
CB? Notre Dame? 4.-5. körre volt várható, ilyen alapon nem rossz. De elég telített a roster CB tekintetében...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kicsit lemaradtam a dolgokról..
csoportellenfelek draftjai milyenek? tőmondatokban is akár egyelőre... ( jól,szarul,átlagosan, stb.. 😊 )
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Devon Kennard OLB. Lehetett volna rosszabb is. A Schofield igazolást visszafújtuk, de a próbálkozás után nem lepődök meg egy pass rush képességekkel rendelkező lb érkezésén.Szsziszka
Mondjuk Schofield legalja lett volna annyi pénzért😀 De amúgy igen, kell egy ilyen OLB. McClain az egyetlen SLB, Kennard lehet a második.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER