New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Odell Beckham Jr...Jobb mint Martin, de azért ez sem A+ főleg így, hogy benn volt még Donald


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A végső draft boardom (Nem erősorrend, mert néhány posztot (qb, cb stb.) akkor sem írok bele, ha az itt szereplő játékosoknál jobbak esetleg. Meg inkább azt a sorrendet mutatja h én kinek örülnék legjobban az 1. körben.)
1. Clowney
2. Mack
3. Robinson
4. Matthews
5. Watkins
Eddig volt az esélytelen kategória
6. Donald
7. Evans
8. Lewan
9. Ebron
10. Martin, Mosley, Beckham stb
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Drafthoz nulla vagyok azt se tudom kik ezek a csávók 😀
7-es tippel nem fárasztom magam, csak az első körre mondok egyet:

*Eric Ebron TE 1 North Carolina Jr 6-4 250
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyik hazai szurkoló kinn van New Yorkban, ott lesz majd draft party-n, ő küldött egy beszámolót, amit olvashattok ittAsbee
Mázlista 😀 Várom a híreket a partyrol ahol is majd nagyon megünnepkitek a jó draftot ès persze az illető nem Donald lesz 😀 Köszi a beszámolókat...Ha valakit érdekel majd megpróbálok firkantani valamit én is a Jags szombati londoni eventjéről...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyik hazai szurkoló kinn van New Yorkban, ott lesz majd draft party-n, ő küldött egy beszámolót, amit olvashattok itt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem nem viszitek ki elölünk Donald-ot és ígérem nem kerül a Cowbojokhoz. 😉Toto21
Rajtad verjük le ha mégis😀

Szerintem több mock draftal elkentétben QB run lesz pont azért amit mondtál is a top 10 -ből 5 csapat QB needes. Az igaz, hogy idén nincs olysn kiemelkedő QB mint Luck, viszont vsn 4-5 nagyon ígéretes akár kezdőként szóbajövő prospect...Bortles, Manziel, Bridgewater, Carr, Garoppolo...Persze az első 3 a legértékezebb...Ezért reménykedek higy hullik lentre cukorka😊...Nekünk egy Donald, nektek egy Lewon vagy Ebron netán WR 😊Tomcsik
Akár ez is lehet, de ehhez szvsz az kell, hogy a top 5-ben vigyenek legalább egy QB-t. Anno Amukamara például ezért is csúszott le, ha egy Gabbertöt, Lockert, Pondert kivittek ilyen hamar, akkor simán kivihetik most is Bortles-t vagy Bridgewatert.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Legújabb: "If Johnny Manziel falls, Giants would seriously consider taking him, source says" (www.nj.com/giants)
Egyre viccesebb 😊
Sztem Manziel kimegy előttünk. Kb. 5 qb needes csapat van top 10-ben. Sztem kizárt h egyik se dönt úgy h az elején visz qb-t. Mindenki nem tradel le, nem vár 2. kör elejére/1. végére, mert az már rizikósabb, és nem próbál meg mindenki egy Russel Wilson féle stealt véghezvinni későbbi körben. Sztem legalábbis lesz qb pick előttünk. Persze vihetnek másik irányítót is, de sztem Manziel ki fog menni.Szsziszka
Ha nem is megy ki, szerintem nekünk egyáltalán nincs rá szükségünk. 😊trii
Szerintem több mock draftal elkentétben QB run lesz pont azért amit mondtál is a top 10 -ből 5 csapat QB needes. Az igaz, hogy idén nincs olysn kiemelkedő QB mint Luck, viszont vsn 4-5 nagyon ígéretes akár kezdőként szóbajövő prospect...Bortles, Manziel, Bridgewater, Carr, Garoppolo...Persze az első 3 a legértékezebb...Ezért reménykedek higy hullik lentre cukorka😊...Nekünk egy Donald, nektek egy Lewon vagy Ebron netán WR 😊

több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Legújabb: "If Johnny Manziel falls, Giants would seriously consider taking him, source says" (www.nj.com/giants)
Egyre viccesebb 😊
Sztem Manziel kimegy előttünk. Kb. 5 qb needes csapat van top 10-ben. Sztem kizárt h egyik se dönt úgy h az elején visz qb-t. Mindenki nem tradel le, nem vár 2. kör elejére/1. végére, mert az már rizikósabb, és nem próbál meg mindenki egy Russel Wilson féle stealt véghezvinni későbbi körben. Sztem legalábbis lesz qb pick előttünk. Persze vihetnek másik irányítót is, de sztem Manziel ki fog menni.Szsziszka
Ha nem is megy ki, szerintem nekünk egyáltalán nincs rá szükségünk. 😊trii
Egyre nagyobb smokescreen-ek vannak már a mai nap! Ez kb. olyan történet lehet mint a Ramsnél, hogy Bradford-nak szóltak elöre, hogy elhintenek egy ilyen kamuhírt, hogy valaki bejelntkezzen esetleg hátulról. 😀 Remélem nem viszitek ki elölünk Donald-ot és ígérem nem kerül a Cowbojokhoz. 😉
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Legújabb: "If Johnny Manziel falls, Giants would seriously consider taking him, source says" (www.nj.com/giants)
Egyre viccesebb 😊
Sztem Manziel kimegy előttünk. Kb. 5 qb needes csapat van top 10-ben. Sztem kizárt h egyik se dönt úgy h az elején visz qb-t. Mindenki nem tradel le, nem vár 2. kör elejére/1. végére, mert az már rizikósabb, és nem próbál meg mindenki egy Russel Wilson féle stealt véghezvinni későbbi körben. Sztem legalábbis lesz qb pick előttünk. Persze vihetnek másik irányítót is, de sztem Manziel ki fog menni.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/1 lesz, nincs itt mese


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
itt már akkora a hype,hogy le sem ér 12-ig...😊
Mike Mayock said if he had to pick one player in the entire draft that is a "lock" to be a very good pro for at least 8-10 years in the NFL, it would be Notre Dame C Zack Martin.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Közben megírtam a tippet a 7 pickünkre, olvasható itt. Az első kör itt is Martin annyit elárulok😀

Donald-pick melletti "ultima ratio"-m pedig, hogy ha benthagyjuk, akkor nagy eséllyel elviszik a kóvbojok és Eli-t fogja terrorizálni az elkövetkező 4 évben. Ennél már az is jobb, ha valaki kiviszi előlünk. Oké, ez kicsit ilyen Florentino Perez-féle igazoljuk le XY-t a cserepadra, csak nehogy a Barca-ba kerüljön mentalitás, hogy európai focis példával éljek, de amikor csoportriválisok ilyen közel húznak egymáshoz, bizony erre is figyelni kell!G-men
ááá nyugi, vinné a Bears Cowboys előttAsbee
Én ezt a draftot (ellentétben veled😊) így alá is írnám.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Martin-húzás miatt aggódók (kicsit én is), figyelem!

Melyik korábbi drafton húztuk azt a játékost, akit a legtöbben vártak a csapathoz, amikor nem top5-ben draftoltunk?
Na, ugye!

Donald-pick melletti "ultima ratio"-m pedig, hogy ha benthagyjuk, akkor nagy eséllyel elviszik a kóvbojok és Eli-t fogja terrorizálni az elkövetkező 4 évben. Ennél már az is jobb, ha valaki kiviszi előlünk. Oké, ez kicsit ilyen Florentino Perez-féle igazoljuk le XY-t a cserepadra, csak nehogy a Barca-ba kerüljön mentalitás, hogy európai focis példával éljek, de amikor csoportriválisok ilyen közel húznak egymáshoz, bizony erre is figyelni kell!G-men
Egyedül talán Nicks volt ilyen, hogy vártuk, hogy WR pick lesz és sok mockban is az szerepelt, hogy Nicks pick lesz és én azt is szerettem volna. Az óta nincs olyan, hogy az jött volna 1. körben, akit sokan hozzánk vártak.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még az OT pick ellen kicsit 😊 : Tovább kéne építeni a falat, de sztem nagyobb szükség lenne most egy C-re a 2. v. 3. körben. Ahhoz meg sok posztot kellene upgradelni az ol mellett, (TE, WR, pass rush), h az első 3 pickből 2-t ol-be húzzunk. Én inkább a C-t választanám jelenleg. (Főleg ha még TC-vel - tehát 1-2 éven belül - komoly eredményt akarunk elérni és nem a - kicsit távolabbi - jövő csapatát építeni. Utóbbi esetben persze felduzzaszthatjuk az ol-t a többi poszt rovására). Beatty amúgy is fiatal még, meg nem nagyon tudunk vele mást kezdeni, mint játszatni, az újoncot meg nem fogjuk betenni LT-nek vszínűleg - főleg nem Martint.Szsziszka
Túlzás, hogy Beatty fiatal, márciusban lett 29, most lehetne a legjobb korban. A baj inkább a szerződése, jövőre sem nagyon éri meg kivágni. 8 milliót foglalna a capből, a DM pedig 7,5 millió lenne. Ha pedig ilyen fizetése van egy játékosnak, akkor mindent meg kell tenni, hogy minél jobb teljesítményt nyújtson. Az elmúlt évi borzalmat azért valószínűleg nem fogja megismételni, de kérdéses mennyit fogunk látni régi játékából (2012-ben még top 10 körüli LT volt). Tavaly mellette tettük le a voksot, akkor bízzanak benne az edzők. Ha gagyi lenne akkor Charles Brown beáll.

Ha hoznánk Beatty nyakára az első körben egy OT-t, akkor azt jelentené, hogy nagyjából le is mondtunk róla, csinálhat amit akar. Inkább jobb megoldás lenne valaki a 2-4. körből, onnan is le lehet akasztani jó játékosokat, lenne rá két éve az adott újoncnak, hogy NFL szintre fejlessze magát. Centerben szvsz Walton jó lehet, a korábbi sérülései a probléma nála. Mondjuk erre a posztra draftolni nem nagyon szoktunk, általában hozunk egy veteránt.

Nem rossz "mock". Bár az Easly pick túl kockázatos: egy olyan dt (olyan poszt, ahol nagy súlyt mozgatnak a játékosok), akinek minkét térdében volt ACL szakadás...háát... A játéktudádával persze nincs gond, meg írtad is h kockázatos, de én azt gondolom h Reese jelenleg nem nagyon engedhet meg magának ilyen jelentős hazárdírozást 3. körben. Neki is bizonyítani kell, még ha úgy általában elégedettek is vunk vele. A napokban olvastam egy cikket, amiben az utolsó kb 5 draftot elemzik és nem túl rózsás az eredmény. A Street pick tetszik, meg az utolsó DE flyer is.Szsziszka
Hát Reese draftjaival kapcsolatban sajnos elmúlt a varázs, anno JPP és Nicks kiválasztása nagyon ült (no meg az is, hogy Cruz minket választott miután nem draftolták), bár Nicks igazán két évig volt csak jó, JPP-nek meg egy kiugró szezonja volt, de ez egy SB-t hozott, szóval elégedettek lehetünk. A 2012-es class könnyen hulladék lehet, a tavalyi előtt viszont igen nagy jövő állhat. Pugh már most fasza, Hankins és Moore ideje pedig most jöhet el. Jó lenne folytatni ezt az utat, kell a bravúr ha újra Super Bowlról akarunk álmodozni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Off ha valaki nehezen bírja ki éjjel 2-ig előtte nézze meg ráhangolódásként a Draft Day-t  thepiratebay.se/search/Draft%20Day/0/99/0
élvezhető minőség,egy angol felirat rátöltése nagy segítség 😊  bsplayer-subtitles.com/index.php?p=exploresub&cmd=search&q=Draft+Day&lang=ENG&bweb=Subtitle+Search a hangulata bejött így a draft előtt...
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Még az OT pick ellen kicsit 😊 : Tovább kéne építeni a falat, de sztem nagyobb szükség lenne most egy C-re a 2. v. 3. körben. Ahhoz meg sok posztot kellene upgradelni az ol mellett, (TE, WR, pass rush), h az első 3 pickből 2-t ol-be húzzunk. Én inkább a C-t választanám jelenleg. (Főleg ha még TC-vel - tehát 1-2 éven belül - komoly eredményt akarunk elérni és nem a - kicsit távolabbi - jövő csapatát építeni. Utóbbi esetben persze felduzzaszthatjuk az ol-t a többi poszt rovására). Beatty amúgy is fiatal még, meg nem nagyon tudunk vele mást kezdeni, mint játszatni, az újoncot meg nem fogjuk betenni LT-nek vszínűleg - főleg nem Martint.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Közben megírtam a tippet a 7 pickünkre, olvasható itt. Az első kör itt is Martin annyit elárulok😀

Donald-pick melletti "ultima ratio"-m pedig, hogy ha benthagyjuk, akkor nagy eséllyel elviszik a kóvbojok és Eli-t fogja terrorizálni az elkövetkező 4 évben. Ennél már az is jobb, ha valaki kiviszi előlünk. Oké, ez kicsit ilyen Florentino Perez-féle igazoljuk le XY-t a cserepadra, csak nehogy a Barca-ba kerüljön mentalitás, hogy európai focis példával éljek, de amikor csoportriválisok ilyen közel húznak egymáshoz, bizony erre is figyelni kell!G-men
ááá nyugi, vinné a Bears Cowboys előttAsbee
Nem rossz "mock". Bár az Easly pick túl kockázatos: egy olyan dt (olyan poszt, ahol nagy súlyt mozgatnak a játékosok), akinek minkét térdében volt ACL szakadás...háát... A játéktudádával persze nincs gond, meg írtad is h kockázatos, de én azt gondolom h Reese jelenleg nem nagyon engedhet meg magának ilyen jelentős hazárdírozást 3. körben. Neki is bizonyítani kell, még ha úgy általában elégedettek is vunk vele. A napokban olvastam egy cikket, amiben az utolsó kb 5 draftot elemzik és nem túl rózsás az eredmény. A Street pick tetszik, meg az utolsó DE flyer is.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben megírtam a tippet a 7 pickünkre, olvasható itt. Az első kör itt is Martin annyit elárulok😀

Donald-pick melletti "ultima ratio"-m pedig, hogy ha benthagyjuk, akkor nagy eséllyel elviszik a kóvbojok és Eli-t fogja terrorizálni az elkövetkező 4 évben. Ennél már az is jobb, ha valaki kiviszi előlünk. Oké, ez kicsit ilyen Florentino Perez-féle igazoljuk le XY-t a cserepadra, csak nehogy a Barca-ba kerüljön mentalitás, hogy európai focis példával éljek, de amikor csoportriválisok ilyen közel húznak egymáshoz, bizony erre is figyelni kell!G-men
ááá nyugi, vinné a Bears Cowboys előtt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Martin-húzás miatt aggódók (kicsit én is), figyelem!

Melyik korábbi drafton húztuk azt a játékost, akit a legtöbben vártak a csapathoz, amikor nem top5-ben draftoltunk?
Na, ugye!

Donald-pick melletti "ultima ratio"-m pedig, hogy ha benthagyjuk, akkor nagy eséllyel elviszik a kóvbojok és Eli-t fogja terrorizálni az elkövetkező 4 évben. Ennél már az is jobb, ha valaki kiviszi előlünk. Oké, ez kicsit ilyen Florentino Perez-féle igazoljuk le XY-t a cserepadra, csak nehogy a Barca-ba kerüljön mentalitás, hogy európai focis példával éljek, de amikor csoportriválisok ilyen közel húznak egymáshoz, bizony erre is figyelni kell!G-men
ha nem OT lesz első körben ,
akkor Donaldnak örülnék legjobban...
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Martin-húzás miatt aggódók (kicsit én is), figyelem!

Melyik korábbi drafton húztuk azt a játékost, akit a legtöbben vártak a csapathoz, amikor nem top5-ben draftoltunk?
Na, ugye!

Donald-pick melletti "ultima ratio"-m pedig, hogy ha benthagyjuk, akkor nagy eséllyel elviszik a kóvbojok és Eli-t fogja terrorizálni az elkövetkező 4 évben. Ennél már az is jobb, ha valaki kiviszi előlünk. Oké, ez kicsit ilyen Florentino Perez-féle igazoljuk le XY-t a cserepadra, csak nehogy a Barca-ba kerüljön mentalitás, hogy európai focis példával éljek, de amikor csoportriválisok ilyen közel húznak egymáshoz, bizony erre is figyelni kell!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Asbee!
teljesen igazad van, de hát már ma is ezt olvastam itthoni draft mockokban... komolyan senki nem nézte meg, hogy off szezonban mire költöttünk (OFF fal meg sec) erre drafton is húzunk egy OG-t... egyszerűen hihetetlen, én vagy letrade-t várok vagy skill pozra embert (TE,WR). nálunk már vszeg deff falba nem lesz value pick, ezért maradt ez. Ha mégis Martin jönne, akkor vszeg az Reese leggyengébb húzása lenne, amióta GM...csebi
Donald nem teljesen esélytelen h bent lesz, és ő jó érték lenne 12.-nél.
Amúgy lehetne már holnap reggel...sok már a találgatásból, meg elméletekből, és újabb meg újabb neveket dobnak be akiket húzhatunk 1. körben: Mosley (mondjuk ő "régi új" ), Beckham, Montolivo 😀
Mayock szerint Manziel bent lesz a Dallasig, akik viszik is...hát én nagyon meglepődnék. Vannak azért kérdőjeles pickek abban a mockban is. (Bár tavaly is hülyéztem mikor Pugh-t írta hozzánk.) Azt mondjuk lehet nem bánnám ha 4 OT menne ki előttünk., meg Ebron is mehetne...sejthető mit akarok ebből kihohozni 😀
(Azt hiszem túlságosan is szeretném a Donald Picket, jobb lesz ha szoktatom magam hozzá h más jön...az a baj, h ha bent lesz nálunk és nem visszük, akkor nekem lesz hiányérzetem - kivéve persze ha vmi komoly csúszót csípünk meg. De ez megint az én hülyeségem.)
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 078 — Lucas Scott
Asbee!
teljesen igazad van, de hát már ma is ezt olvastam itthoni draft mockokban... komolyan senki nem nézte meg, hogy off szezonban mire költöttünk (OFF fal meg sec) erre drafton is húzunk egy OG-t... egyszerűen hihetetlen, én vagy letrade-t várok vagy skill pozra embert (TE,WR). nálunk már vszeg deff falba nem lesz value pick, ezért maradt ez. Ha mégis Martin jönne, akkor vszeg az Reese leggyengébb húzása lenne, amióta GM...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Azért Mayock sem 32/32-re zártAsbee
azt mondta az is benne van idén hogy 32/0 lesz a találati száma,mert őrült Draft is lehet az idei,,, az hogy tavaly neki volt a legjobb találati rátája idén az már nem számít...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért Mayock sem 32/32-re zárt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Draft lázam van már. Azt álmodtam, hogy görgetem az első kör eredményét a számítógépen és a Giantsnél HaHa Clinton-Dix neve volt. Meglepődtem, aztán görgettem össze vissza az egeret, aztán láttam a csapat nevét az 5. helyen, meg arra még emlékszem, hogy trade volt, de aztán felébredtem. Elég furcsa álom volt. Remélem HaHa nem jön első körben ilyen magasan. Lehet, hogy azt jelenti az álom, hogy tradelünk, én örülnék.gyurczi
Én pedig azt flasheltem be, hogy Clowney le fog csúszni hozzánk/fel fogunk menni érte...balu10
Én Matthews-t flasheltem,hogy cseréltünk a Barnákkal,+adtuk a 3.kört...😀 a másodikban meg Allen Robinson-t WR húztuk...és dafke nem húztunk TE-et ,mert mint Reese a sajtótájékoztatón mondta tele vagyunk remek TE-kel 😊