New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
bennem is felmerült, hogy Martin 2.0 jön a 2. körben, kb ctr+c& crl+v volt a 2. körbeli játékosnál, mint Martinnál

mondjuk ők Niklast a 3. körben rántották be, szóval nem csaptál fel USA-ban újságírónak? 😀 csak vicc amúgy 3. körben már jöhet Niklas, de addig kiviszik, hiába esik pro day miattcsebi
Én ezt a Martin 1/12-t sem értem igazán. Megvannak a képességei és Notre Dame-en is 50 meccsen kezdett, megbízható játékos, jó nagy esélye van rá, hogy a profik között is képes lesz a jó teljesítményre. Viszont egy ilyen class-nál mint az idei, nálam nem ér ennyit egy ilyen játékos, mint ő. Kicsi az esély rá, hogy bal oldali tackle lesz a profik között is, sokan guardként képzelik el. Ha megnézzük nálunk jobb oldali guard lehetne (oké, Pugh tud guardot is játszani, de ha annak szánnánk akkor tavaly is azt játszott volna). A másik, hogy jött oda "másfél" potenciális kezdő (Schwartz, Jerry), Snee is megpróbál visszatérni, valamint vannak még fiataljaink akiket még nem szabad leírni. 4 új játékos is érkezett a támadófalba, Beatty-nek pedig muszáj megadni az esélyt. A 2. vagy a 3. körben is lehet találni jó kis tackle-ket (Kouandjio, Moses, Bitonio, James, Richardson) inkább húzzuk be valamelyiket és adott esetben beugorhatnak. De egy olyan játékost behúzni majdnem a top 10-ben, aki valószínűleg guard lesz elég töketlen húzás lenne. Viszont amilyen Martin hype-ot csinálnak kinn a beat writerek, nálam kegyetlen nagy meglepetés lenne ha nem őt húznánk.Asbee
Nyugi, mert Mayock az ucsóján' Ebront adta nekünk,és tavaly is a végén bökte be Pugh -ot...😊 12. New York Giants: Eric Ebron, TE, North Carolina

Comment: This is another pick that makes too much sense. The Giants lack a play-making tight end and Eli Manning lacks weapons. Ebron is the best tight end in the draft, and some have compared him to the 49ers' Vernon Davis.
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mzwgsehgb85njmyntr5p
Johnny Manziel absent from first 15 picks in Mayock mock
Mike Mayock reveals his first-round mock draft tonight on NFL Network, and we've secured the first 15 picks. A certain quarterback is conspicuously absent.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Draft lázam van már. Azt álmodtam, hogy görgetem az első kör eredményét a számítógépen és a Giantsnél HaHa Clinton-Dix neve volt. Meglepődtem, aztán görgettem össze vissza az egeret, aztán láttam a csapat nevét az 5. helyen, meg arra még emlékszem, hogy trade volt, de aztán felébredtem. Elég furcsa álom volt. Remélem HaHa nem jön első körben ilyen magasan. Lehet, hogy azt jelenti az álom, hogy tradelünk, én örülnék.gyurczi
Én pedig azt flasheltem be, hogy Clowney le fog csúszni hozzánk/fel fogunk menni érte...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
bennem is felmerült, hogy Martin 2.0 jön a 2. körben, kb ctr+c& crl+v volt a 2. körbeli játékosnál, mint Martinnál

mondjuk ők Niklast a 3. körben rántották be, szóval nem csaptál fel USA-ban újságírónak? 😀 csak vicc amúgy 3. körben már jöhet Niklas, de addig kiviszik, hiába esik pro day miattcsebi
Én ezt a Martin 1/12-t sem értem igazán. Megvannak a képességei és Notre Dame-en is 50 meccsen kezdett, megbízható játékos, jó nagy esélye van rá, hogy a profik között is képes lesz a jó teljesítményre. Viszont egy ilyen class-nál mint az idei, nálam nem ér ennyit egy ilyen játékos, mint ő. Kicsi az esély rá, hogy bal oldali tackle lesz a profik között is, sokan guardként képzelik el. Ha megnézzük nálunk jobb oldali guard lehetne (oké, Pugh tud guardot is játszani, de ha annak szánnánk akkor tavaly is azt játszott volna). A másik, hogy jött oda "másfél" potenciális kezdő (Schwartz, Jerry), Snee is megpróbál visszatérni, valamint vannak még fiataljaink akiket még nem szabad leírni. 4 új játékos is érkezett a támadófalba, Beatty-nek pedig muszáj megadni az esélyt. A 2. vagy a 3. körben is lehet találni jó kis tackle-ket (Kouandjio, Moses, Bitonio, James, Richardson) inkább húzzuk be valamelyiket és adott esetben beugorhatnak. De egy olyan játékost behúzni majdnem a top 10-ben, aki valószínűleg guard lesz elég töketlen húzás lenne. Viszont amilyen Martin hype-ot csinálnak kinn a beat writerek, nálam kegyetlen nagy meglepetés lenne ha nem őt húznánk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
Ez egy beteg éjszaka lehetett, én azt álmodtam, hogy behúztuk Zack Martint úgy, hogy benn volt Ebron és Donald is. Majd jött a hidegzuhany, mert Donald a Cowboys-hoz került😀 Lehet én éjszaka inkább nem alszom...😀
nem is tudom, hol olvastam egy giants szakértő tollából egy mockot
1. kör: Martin
2. kör: egy college szinten LT NFL szinten Guard játékos

mondom bazz, ez hihetetlen, komolyan fizessenek nekem fele annyit, és jobb mockot írok nála...csebi
Klónozzuk Martint?😀Asbee
bennem is felmerült, hogy Martin 2.0 jön a 2. körben, kb ctr+c& crl+v volt a 2. körbeli játékosnál, mint Martinnál

mondjuk ők Niklast a 3. körben rántották be, szóval nem csaptál fel USA-ban újságírónak? 😀 csak vicc amúgy 3. körben már jöhet Niklas, de addig kiviszik, hiába esik pro day miatt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez egy beteg éjszaka lehetett, én azt álmodtam, hogy behúztuk Zack Martint úgy, hogy benn volt Ebron és Donald is. Majd jött a hidegzuhany, mert Donald a Cowboys-hoz került😀 Lehet én éjszaka inkább nem alszom...😀
nem is tudom, hol olvastam egy giants szakértő tollából egy mockot
1. kör: Martin
2. kör: egy college szinten LT NFL szinten Guard játékos

mondom bazz, ez hihetetlen, komolyan fizessenek nekem fele annyit, és jobb mockot írok nála...csebi
Klónozzuk Martint?😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 075 — Lucas Scott
nem is tudom, hol olvastam egy giants szakértő tollából egy mockot
1. kör: Martin
2. kör: egy college szinten LT NFL szinten Guard játékos

mondom bazz, ez hihetetlen, komolyan fizessenek nekem fele annyit, és jobb mockot írok nála...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 347 — Giants fan
Draft lázam van már. Azt álmodtam, hogy görgetem az első kör eredményét a számítógépen és a Giantsnél HaHa Clinton-Dix neve volt. Meglepődtem, aztán görgettem össze vissza az egeret, aztán láttam a csapat nevét az 5. helyen, meg arra még emlékszem, hogy trade volt, de aztán felébredtem. Elég furcsa álom volt. Remélem HaHa nem jön első körben ilyen magasan. Lehet, hogy azt jelenti az álom, hogy tradelünk, én örülnék.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
 goingdeep.taccs.hu/2014/05/05/bust-faktor-top-prospectek/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az irányítókon sok fog múlni, hogy hányat visznek ki. Nagyon remélem legalább kettő kimegy, mert különben szívhatunk rendesen. Támadófalba max letrade után akarok valakit. 1/12-n legfeljebb LT-t érdemes, de Beatty-nek muszáj megadni az újabb esélyt szerződése miatt + ott van Charles Brown. Jöjjön akkor valaki a 2. vagy a 3. körből, az most sokkal logikusabb. Oké pl. hogy Zack Martin sokoldalú játékos, de azért egy ilyen class-nál az első kör első felében olyan valakit választani aki valószínű guard lenne. Hááááát. Elég töketlen húzás. A másik, hogy guardból van egy rakás a keretben, ráadásul érkezett is kettő, néhányan Pugh-t is ott akarják látni, egyszerűen ennyi játékost nem lehetne vinni a szezonra, "mindenkit" pedig nem rakhatunk ki. Lewannak jobban utánanéztem, szerintem első évben közel sem hozna akkor javulást, mint azt sokan várnák. A másik meg, hogy jó dolog ha egy támadó falember "gonosz", de pl. a Michigan State ellen már a Suh-féle prosztóságot hozta. Azt meg csak félve írom le, hogy anno Accorsi nem első körös játékosokból építette fel azt a ligaelit falat.

Nagyon remélem Anthony Barrt is elkerüljük. 255 fonttal kevés lenne 4-3-as defensive endnek, bár némi izom felpakolásával lehetne próbálkozni. De egyébként is rendszeridegen, sokan SLB-nek mondják, oda pedig tök felesleges lenne húzni első körben. Fewellnél a linebackerek közül az erős oldali van a leghátul a rangsorban + sok esetben nickel felállásban játszunk. Ha már linebackerek, akkor Mosley miatt sem sírnék, de Giants furcsa lenne látni, hogy van két jó LB is a csapatban😀 + azért azt hozzá kell tenni, hogy Beason mellett Paysinger és Williams sem játszott rosszul, szerintem megérdemlik a bizalmat mindketten.

Mindennek a legalja viszont ez lenne😀

Szóval röviden aki nem kéne: OT (Robinsonról, Matthews-ról nem álmodozom), WR (Evans-re van kis esély, ő azért jöhet), Barr, secondary


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Martin, Lewan, Clinton-Dix nekem ne jöjjön. Bízom Beatty-ben; balhés játékos ebbe a franchise-ba nem kell; S nem need 1. körben. 2 hónapja még Ebront is idevettem volna, de azóta Asbee "túlterheléses támadása" hatására befolyásolódtam.

Donald, Evans, Ebron, Mosley a sorrendem, és szomorú nem leszek, bárki is jön ebből a sorból. (azért remélem, vki jön és nem az lesz, hogy a várakozásokkal ellentétben nem megy ki 1-2 QB előttünk.)
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként kik azok a játékosok akiket nem akarnátok első körben?Asbee
Én nem akarok sem OT, sem OG picket 1/12-re és DT-t is csak Donaldot. Még "talán" Clowney jöhetne 😀, de DE-et sem szeretnék 1. körben, a többi jöhet. De meglepne, ha nem lenne egy váratlan csúszás, pl. Watkins, és mi nem csapnánk le rá.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
múltkor megint felmerült elméleti szinten ,hogy ha bounce back szezont akar a Giants ,akkor az Eli -on múlik elsődlegesen,és mivel ráadásul sérülésből jön vissza,ezért kulcskérdés az ő megvédése,ezért most egy fel trade kellene Robinsonért vagy Matthews-ért ,mert az végképp stabilizálná az O falat,ráadásul egy Matthews v Robinson/Schwartz/Pugh tengelyre építve pár éven belül elit fala lehetne a csapatnak. Érv volt mellette TC 2 éves szerződése és a PO. kényszer, ellene pedig az,hogy ilyet amúgy se fog vlsz Reese csinálni...ozibozi
nagyon meglepne ha egyáltalán gondolkodnánk a feltrade-ben
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
múltkor megint felmerült elméleti szinten ,hogy ha bounce back szezont akar a Giants ,akkor az Eli -on múlik elsődlegesen,és mivel ráadásul sérülésből jön vissza,ezért kulcskérdés az ő megvédése,ezért most egy fel trade kellene Robinsonért vagy Matthews-ért ,mert az végképp stabilizálná az O falat,ráadásul egy Matthews v Robinson/Schwartz/Pugh tengelyre építve pár éven belül elit fala lehetne a csapatnak. Érv volt mellette TC 2 éves szerződése és a PO. kényszer, ellene pedig az,hogy ilyet amúgy se fog vlsz Reese csinálni...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyébként kik azok a játékosok akiket nem akarnátok első körben?Asbee
Én TE húzásnak továbbra sem örülnék első körben, ezen kívül kb minden reális opciót elfogadok. Amúgy túl nagy hülyeségre nem kell számítani, Reese nem szokott agyament dolgokat csinálni (megjegyzem a TE se lenne az). Ha lesz vmi top10es csúszó megint akkor poszttól függetlenül BPA alapon be fogja húzni nagy valószínűséggel.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Egyébként kik azok a játékosok akiket nem akarnátok első körben?Asbee
Én azért drukkolok h Martint meg Evans-t vigyék ki előttünk (bár meg tudnék barátkozni mindegyikkel), és Donaldot "kelljen" húznunk (persze ehhez az is kell h ő bent maradjon). 😀 (Robinsont, Matthewst, Clowneyt és Macket úgy számolom h kimennek).
Én felsoroltam jómúltkor 9 játékost akinek örülnék, azóta pluszba szoktatom magam 10.-ként Martinhoz. Rajtuk kívül viszont nem szeretnék senki mást, úgyh nem sorolnék föl mindenkit (kivéve persze ha letradelünk). Clinton-Dixnek se örülnék 12.-nél.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
Egyébként kik azok a játékosok akiket nem akarnátok első körben?Asbee
Részemről nehezen tudna Reese olyat húzni aki nagyon nem tetszene, talán Barr azok közül akit mockoltak hozzánk párszor. Meg persze CB ne legyen és S sem kell annyira szerintem sem, de egy Mosley vagy Shazier picken sem lepődnék meg túlságosan, utóbbi nagyon tetszene is, főleg ha letrade után jönne.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
ha ,nem muszáj akkor ne most, FS HaHa Clinton-Dix,(hiába nagy tehetség) , és LB-ek se első körben pls. (Mack,Clowney kivétel,de ők úgy se lesznek addigra ) és inkább Martin ,mint Lewan, ha lehet választani...az első körös TE is furcsa lenne,de meg lehet barátkozni a gondolattal ,,,
Egyébként kik azok a játékosok akiket nem akarnátok első körben?Asbee
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Egy magas elkapó még nem oldja meg a red zone problámákat szerintem sem, ez elsősorban McAdoo feladata lesz. Barden 6'6 volt és 4 év alatt egy TD-t sem tudott összehozni. Egyébként is, ha csak az egyetlen magas elkapónkra számíthatunk a RZban, arra simán ki fognak találni valamit a védelmek. Ettől függetlenül én is örülnék ha Eli kapna egy új Plaxet (fegyver nélkülit), de nem az első körben. Na jó, egy Evans pickkel meg tudnék barátkozni, de ha ő bent van akkor egy letradenél valószínűleg komoly ellenértéket kaphatnánk, én inkább azt választanám. Meg egyébként is, ha lesz partner szerintem le kell menni.Henderson
Nem lenne hülyeség a letrade, attól függ ki marad benn 12.-ig. Sztem ez elég jó pozíció ahhoz, h azonnali kezdő képességű játékost hozzunk. Ez persze megítélés kérdése, sztem pont határon vunk ebből a szempontból, 2-3 pickkel lejjebb már nem mondnám h ilyen frankó a helyzet - persze a papírformát tekintve. Lehet idén is csúszó játékos is. Szóval én azt remélem h marad benn megfelelő értékű játékos, és visszük is. Viszont 2. körben jól hangzana egy letrade.
Ami a wr kérdést illeti: nem feltétlenül kell 6'5 magas wr, pláne nem 1. körben. Nem csak a magasságon múlik h jó rz target-e vki, Cruz is elég td-t kapott el endzone-ban is. Fontos a "leaping ability", a hosszú végtagok, hogy mennyire fizikális a játékstílusa, mennyire tudja "használni a testét". Sztem olyan 6'2 v inkább 6'3 magasság már elég jó lehet ebből a szempontból. Persze sokat segít ha vki 6'5 és ugrik hozzá vagy 40 inchet helyből (Megatron). 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként kik azok a játékosok akiket nem akarnátok első körben?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szvsz ő egyébként sem amiatt nagy király, hogy ilyen magas, szerintem állat lenne 6'0" magassággal is. .Asbee
Szvsz ő egyébként semmilyen király nem lenne, ha a bírók befújnák rajta a DPI, illegal use of hands, defensive holding stb. szabálytalanságok felét.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
Egy magas elkapó még nem oldja meg a red zone problámákat szerintem sem, ez elsősorban McAdoo feladata lesz. Barden 6'6 volt és 4 év alatt egy TD-t sem tudott összehozni. Egyébként is, ha csak az egyetlen magas elkapónkra számíthatunk a RZban, arra simán ki fognak találni valamit a védelmek. Ettől függetlenül én is örülnék ha Eli kapna egy új Plaxet (fegyver nélkülit), de nem az első körben. Na jó, egy Evans pickkel meg tudnék barátkozni, de ha ő bent van akkor egy letradenél valószínűleg komoly ellenértéket kaphatnánk, én inkább azt választanám. Meg egyébként is, ha lesz partner szerintem le kell menni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lenne egy kérdésem a témában jártasakhoz. Robilluma Kevin Benjamint Watkins és Evans elé tette a mockjában. Ha az első kanyar az eddig leggyakrabban írt forgatókönyv szerint alakul és a kimegy Donald, a három top OT, Evans és Watkins is, akkor nekünk megérné behúzni Benjamint? Mert eddig ezt az elkapót nem láttam ilyen magasan, és én örülnék egy legitim nr.1. elkapó húzásnak első körben. WR kellene az első két napon szerintem.gyurczi
Én örülnék neki, ha hozzánk kerülne, de 1/12-őn talán reach lenne. Akkor van rá reális esély, ha az első körben letradelünk (bár én 1/12-őn is örülnék neki 😊). Szerintem igenis szükségünk lenne egy nagy testű elkapóra, egyrészt azért, mert a Red Zone problémáinkat megoldhatná, másrészt pedig ha az ilyen Richard Sherman-féle 191 cm-es CB-ké a jövő, akkor igenis kell egy magas WR. Jelenleg nincs a keretben olyan WR, aki magasabb lenne pl. Shermannél...balu10
Randle anno a combine-on 6'3" magassággal mért be és Sherman is annyi, ha már a magasságokat nézzük. Bőven vannak kétségeim a magas cornerbackekkel kapcsolatban és nem is hiszem, hogy tömegével jönni fognak ezentúl a draftról. Az idei CB-k fordított tornasorban a CBS rangsora szerint:



Nem nagyon látok olyan cornerbacket ezzel a magassággal aki a következő Sherman lenne. Szvsz ő egyébként sem amiatt nagy király, hogy ilyen magas, szerintem állat lenne 6'0" magassággal is. Egyébként sem vagyok benne biztos, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha egy ilyen jellegű cornerback ellen egy még magasabb WR lenne a válasz. Egy alacsonyabb, mozgékonyabb elkapó talán hatékonyabb is lenne egy ilyen játékos ellen, leginkább akkor ha már úgy találkoznak hogy nála a labda. A Seahawks-ban ráadásul Thurmond sem mozgott rosszul, ő pedig 5'11", de majd meglátjuk idén mennyit is ér igazából. Nem ellened beszélek, csak még mindig nem győzött meg senki miért van szükség mindenképp egy 6'5" körüli elkapóra az első körből és azt sem látom, hogy tömegével jönnének a Sherman méretével rendelkező CB-k.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Lenne egy kérdésem a témában jártasakhoz. Robilluma Kevin Benjamint Watkins és Evans elé tette a mockjában. Ha az első kanyar az eddig leggyakrabban írt forgatókönyv szerint alakul és a kimegy Donald, a három top OT, Evans és Watkins is, akkor nekünk megérné behúzni Benjamint? Mert eddig ezt az elkapót nem láttam ilyen magasan, és én örülnék egy legitim nr.1. elkapó húzásnak első körben. WR kellene az első két napon szerintem.gyurczi
Én örülnék neki, ha hozzánk kerülne, de 1/12-őn talán reach lenne. Akkor van rá reális esély, ha az első körben letradelünk (bár én 1/12-őn is örülnék neki 😊). Szerintem igenis szükségünk lenne egy nagy testű elkapóra, egyrészt azért, mert a Red Zone problémáinkat megoldhatná, másrészt pedig ha az ilyen Richard Sherman-féle 191 cm-es CB-ké a jövő, akkor igenis kell egy magas WR. Jelenleg nincs a keretben olyan WR, aki magasabb lenne pl. Shermannél...

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 470
A csapat történetében először lesz kamera a War Roomban a drafton, kíváncsi leszek majd a felvételekre.Henderson
akkor lehet a Hard Knocks -ot sem ússzuk meg...(?)
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 009
A csapat történetében először lesz kamera a War Roomban a drafton, kíváncsi leszek majd a felvételekre.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"