New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megcsináltam az idei draft játékot. Ahogy az elmúlt két évben, most is két részből áll, elsőben a posztokat, másodikban az adott picket tippelhetitek meg, de a részletek benne vannak a linkben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Mike Mayock's take on Giants' Draft needs

 www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Mike-Mayocks-take-on-Giants-Draft-needs/f0b12fbf-2485-4b6c-a482-cb58a57d7636
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A posztokkal nincs akkora probléma. Wr, te, de, rb, oline, jöhet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Round 1 (12): Mike Evans / WR / Texas A&M
Round 2 (43): Jace Amaro / TE / Texas Tech
Round 3 (74): Travis Swanson /C / Arkansas
Round 4 (113): Stanley Jean-Baptiste / CB / Nebraska
Round 5 (152): Josh Mauro / DE / Stanford
Round 5 (174): Davonta Freeman / RB / Florida State
Round 6 (187): Seantrel Henderson / OT / Miami
 www.bigblueunited.com/2014/04/big-blue-united-bbuchat-giants-mock-draft-part-4-6-dan-lacasky.htmlozibozi
Ez szörnyű. Evans-t leszámítva.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Evans nem hiszem, hogy lecsúszik, de ha igen hát legyen. Amaro szerintem nálunk rendszeridegen, 2. körben ASJ vagy Niklas. Swanson nálam 4. körös. Egy újabb CB totál de totál felesleges lenne. 5 helyre van 7 játékosunk (DRC, Amu, Thurmond, McBride, Hosley, Bowman, James). Ha 2-3 kiesne ebből akkor sincs gáz... Pláne nem egy 24 éves CB kéne, akit valószínűleg előbb ki is választanak (így 4. körben benn sem lesz), mint azt képességeik indokolnál mert magas. Mauro, hát legyen, bár podcastben átnyálaztuk miért jobb kerülni idén a defensive endeket, de a draft ezen szakaszában szinte mindegy is. Freeman túl jó lenne az ötödik kör végén. Nem lesz benn. Persze bele kell kalkulálni a csúszásokat is hátha. Seantrel Henderson max UDFA-ként kellene. Egy böszme nagy állat, akinek fociznia "kell" és az egyik GM úgyis el fogja vinni. Ha jól tudom többször is volt, hogy megszegte csapata szabályait, a pro day-en pedig egyszer csak "felállt és kiment a műsorból".

Majd írok egy ilyet én is draft napján vagy 1 nappal azelőtt és lesz egy ehhez hasonló játékos ismét.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Round 1 (12): Mike Evans / WR / Texas A&M
Round 2 (43): Jace Amaro / TE / Texas Tech
Round 3 (74): Travis Swanson /C / Arkansas
Round 4 (113): Stanley Jean-Baptiste / CB / Nebraska
Round 5 (152): Josh Mauro / DE / Stanford
Round 5 (174): Davonta Freeman / RB / Florida State
Round 6 (187): Seantrel Henderson / OT / Miami
 www.bigblueunited.com/2014/04/big-blue-united-bbuchat-giants-mock-draft-part-4-6-dan-lacasky.html
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Kinti idő szerint 12:30-kor Reese sajtótájékoztató draftról. Ismét megtudjuk majd, hogy a lehető legjobb játékosokat akarjuk megszerezni😀Asbee
és lőőőn...😊 "The draft is what it is, it stands alone. We try to take the best players we can in the draft and really, in free agency you try to fill some holes, but in the draft you just try to pick the best players."
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"We have a couple young tight ends. It's time for those guys to develop and play." - Jerry Reese ‪#‎nygiantsozibozi
ennek megfelelően Pascoe alá is írt Atlantában
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
"We have a couple young tight ends. It's time for those guys to develop and play." - Jerry Reese ‪#‎nygiants
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
igazából a tavalyi volt az első teljesen teljes komoly éve amit sérülés nélkül tolt le és elég szépen teljesített! folyamatos a fejlődése , idén még jobbat várok tőle!(amennyiben megtartjuk kezdőnek, de gondolom igen..)yooker
Draftolásakor volt lockout, elég hiányos volt akkor a felkészülése és a lábtörése miatt a fél idényt kihagyta. Kb. második éve volt az újonc szezonja és akkor sem volt annyira gáz. Tavaly teljesen jó volt, magasan a legjobb CB volt a keretben. Igaz összehasonlították, hogy pl. McBride ellen sokkal rosszabb QB ratinggel passzoltak az irányítók, de ő rendre rosszabb elkapók ellen védekezett. + PFF osztályzata is jóval magasabb McBride-nak, de utolsó meccsig nagyjából nullán állt, Washington elleni két pick dobta meg az értékelését. Szóval én nagyon örülnék ha Amukamara még hosszú évekig maradna, ha DRC is hajlandó lesz tudása alapján játszani nem lesz itt gond.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Amukamara szerződéséből aktiváltuk az 5. évet. Eléggé no brainer volt, nincs benn garantált összeg, később akár vissza is vonható.Asbee
Na de jó h írtam róla! 😀
Azt nem tudtam h nincs benne garantált lóvé, nem ismerem a rookie szerződések részletes szabályait. Így viszont egyértelmű h jó döntés.Szsziszka
Akkor nincs garantált érték ha az 5. szezon első nap előtt elküldik a játékost és a cut nem sérülés miatt történik meg, ellenkező esetben a teljes összeg garantált.

Így megvan az opciónk, hogy legyen két fasza cornerbackünk 2015-re is és Amu lelkének is jót tehet ez a döntés (DRC és Thurmond érkezése miatt lehet kicsivel hátrébb szorult). Közben meg is lehet vele egyezni egy hosszabb távú szerződésről, de igazából a következő szezon dönt majd a sorsáról. Szerintem eddig ő bevált, max azért lehet csalódás, mert esetleg többet vártak tőle.Asbee
igazából a tavalyi volt az első teljesen komoly éve amit sérülés nélkül tolt le és elég szépen teljesített! folyamatos a fejlődése , idén még jobbat várok tőle!(amennyiben megtartjuk kezdőnek, de gondolom igen..)
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Tight end Bear Pascoe is in Atlanta today working out for the #Falcons.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amukamara szerződéséből aktiváltuk az 5. évet. Eléggé no brainer volt, nincs benn garantált összeg, később akár vissza is vonható.Asbee
Na de jó h írtam róla! 😀
Azt nem tudtam h nincs benne garantált lóvé, nem ismerem a rookie szerződések részletes szabályait. Így viszont egyértelmű h jó döntés.Szsziszka
Akkor nincs garantált érték ha az 5. szezon első nap előtt elküldik a játékost és a cut nem sérülés miatt történik meg, ellenkező esetben a teljes összeg garantált.

Így megvan az opciónk, hogy legyen két fasza cornerbackünk 2015-re is és Amu lelkének is jót tehet ez a döntés (DRC és Thurmond érkezése miatt lehet kicsivel hátrébb szorult). Közben meg is lehet vele egyezni egy hosszabb távú szerződésről, de igazából a következő szezon dönt majd a sorsáról. Szerintem eddig ő bevált, max azért lehet csalódás, mert esetleg többet vártak tőle.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Amukamara szerződéséből aktiváltuk az 5. évet. Eléggé no brainer volt, nincs benn garantált összeg, később akár vissza is vonható.Asbee
Na de jó h írtam róla! 😀
Azt nem tudtam h nincs benne garantált lóvé, nem ismerem a rookie szerződések részletes szabályait. Így viszont egyértelmű h jó döntés.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amukamara szerződéséből aktiváltuk az 5. évet. Eléggé no brainer volt, nincs benn garantált összeg, később akár vissza is vonható.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Giants exercise fifth-year option on Amukamara  on.sny.tv/1iHuGLT
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000345531/article/notre-dames-zack-martin-said-to-be-a-new-york-giants-favorite?campaign=Twitter_nfl_cb
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Közeledik május 3. Sztem nem élünk az utolsó éves opciónkkal Prince esetében. Jó játékos, én bírom, de sztem annyit még nem mutatott h megérjen 1 évre 7 milliót. Sztem jelenleg inkább évi 5-6 milla közti összeg az ami járna neki, és nem hiszem h vállaljuk az ennél nagyobb cap hitet. Lehet megpróbálunk inkább tárgyalni és év végére kihozni egy a csapat szempontjából előnyösebb hosszú távú szerződést. Persze bejátszik majd az idei teljesítménye is.
Amúgy megint sok fa-nk lesz jövőre (bár kicsit előre mentem), nem számoltam, de elég sok az 1 éves szerződésünk. Pl. az összes S-nké lejár szezon végén Taylor kivételével. Érdekes lesz. Clinton Dixtől megint felmenne a vérnyomásom, de egy középső körös S prospect lehet nem lenne hülyeség valóban.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kinti idő szerint 12:30-kor Reese sajtótájékoztató draftról. Ismét megtudjuk majd, hogy a lehető legjobb játékosokat akarjuk megszerezni😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Höri segítségével (még egyszer danke!) itt az újabb podcast a draftról.Asbee
érdekes volt a podcast ,( jó ötlet volt Höri mint vendég ) de én azért a középső/hátsó körös neveknél eléggé
elvesztettem a fonalat.. 😊
úgy néz ki akkor DE húzás nem nagyon lesz elsőre érdekesebb, viszont azt remélem hogy az általatok szintén gyengébbnek nevezett C posztra azért jön majd valaki mondjuk 3.-körben!
bárhová is húzunk az első körben, reális esélye annak hogy idén látjuk is majd normál esetben jelentősebb szerepben az csakis a TE poszt lehet...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
 edge.si.com/edge/2014/04/28/behind-body-giants-steve-weatherford
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Höri segítségével (még egyszer danke!) itt az újabb podcast a draftról.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Painternek volt egy térdműtéte pénteken, kb. 4 hetet kell kihagyniaAsbee
Akkor ezért jött Rusty Smith, még a végén nem lesz ki dobáljon az UDFA játékosoknak a draft után, mikor vizitre jönnek hozzánk...

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Painternek volt egy térdműtéte pénteken, kb. 4 hetet kell kihagynia


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na, megjött a rozsdás is. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!